Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Εχει κομπλεξ το παιδι ρε Τολη. Τι να κανουμε ? Ο πρωτος Αεκτζης που βγαζει τα κομπλεξ του κατα της ομαδας ειναι ή ο τελευταιος ?

Ο πρωτος Αεκτζης ειναι που θελει να γινει αρεστος για την ειλικρινεια του σε οπαδους αλλων ομαδων ή ο τελευταιος ?

Εγώ πιστεύω ότι ο εγκέφαλος του έχει γίνει πουρές από τις καταχρήσεις.

Κόμπλεξ έχουν οι σαμπράκοι και οι καραλήδες.

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναγραψα πιο πανω : Στην ΑΕΚ και στο βαζελο συμβαινουν αυτα με τους παλαιμαχους. Ψαξτε το, θυμηθειτε και πειτε μου.

Link to comment
Share on other sites

O Nikolakopoulos einai gavros opote kala kanei kai ypostirizei to kafeneio tou. Alla: Xanei o gavros apo thn kalamaria kai mono sthn idea oti kerdizeis kai pas protos se pernoun ta zoumia kai tros trimpalo apo ton Xouto, kai veveos veveos to 1-1 me ta skoulikia sto OAKA. Mhn piaso kati Moreto sthn tripolh kai alla polla.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι ο εγκέφαλος του έχει γίνει πουρές από τις καταχρήσεις.

Κόμπλεξ έχουν οι σαμπράκοι και οι καραλήδες.

400 τα εχει. Οπως εχει και μια εκπομπη. Κι η εκπομπη ζει με ακροαματικοτητες.

Οι αλλοι 2 που ανεφερες ειναι κι αυτοι στη δεξαμενη των αμεροληπτων νεοαεκτζηδων δημοσιογραφων. Ο,τι σημαινει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

To protathlima tou 2008 eixame para polles efkairies na to katharisoume kai fysika os klapsomounides exoume thn dikaiologia apo thn ypothesh Wallner (eixe kai synentefksh sto Contra.gr shmera, pragmatikh protathlhtria h A.E.K to 2008, na xame na legame..)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ντεμης προσπαθουσε παντα να ξεχωρισει με δηλωσεις (αναμεσα στις οποιες και δηλωσεις δηθεν αντικειμενικοτητας).

 

? ροκειται περι μαλακα εκ γενετης, αυτη η γνωμη μου. Ουτε αποτελεσμα καταχρησεων, ουτε εξυπναδα τα βρισκω αυτα προσωπικα.

Link to comment
Share on other sites

400 τα εχει. Οπως εχει και μια εκπομπη. Κι η εκπομπη ζει με ακροαματικοτητες.

Οι αλλοι 2 που ανεφερες ειναι κι αυτοι στη δεξαμενη των αμεροληπτων νεοαεκτζηδων δημοσιογραφων. Ο,τι σημαινει αυτο.

Εκπομπή έχει και η τατιάνα.

Γάμησε με ρε βασίλη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω Κωστα αυτες τις αποψεις δεν τις εχω ακουσει απο παλαιμαχους αλλης ομαδας πλην ΑΕΚ και βαζελου. Αν εβγαινε κανας παλαιμαχος του γαυρου κι ελεγε παρομοια, θα τον κλειδωναν στα υπογεια του Δημαρχειου και καθε 1 ωρα κερασμα σφηνακι αλατονερο.

Link to comment
Share on other sites

Με το γκολντεν τσαπτερ να πανηγυρίζει την ισοφάριση.

Με τον μαλάκα τον Φερερ που επέμενε με το καρτούν τον Μορετο και το άλλο το καρτούν τον Ζεραλντο.

1000 πράγματα έχεις να θυμάσαι.

Απλά το αποκορύφωμα ήταν ο Wallner.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω Κωστα αυτες τις αποψεις δεν τις εχω ακουσει απο παλαιμαχους αλλης ομαδας πλην ΑΕΚ και βαζελου. Αν εβγαινε κανας παλαιμαχος του γαυρου κι ελεγε παρομοια, θα τον κλειδωναν στα υπογεια του Δημαρχειου και καθε 1 ωρα κερασμα σφηνακι αλατονερο.

Αν είναι να λέμε έτσι απλά ότι αυτές είναι οι απόψεις του τάπα τότε το ίδιο οφείλουμε να πούμε και για τις απόψεις των μπραουδάκηδων,των σαμπράκων κοκ.

όχι για τον έναν ντάξει who cares και για τους άλλους γαμώ το μουνί που τους ξέρναγε.

Link to comment
Share on other sites

Oi kataxrhseis tou takouna kai o alkoolikos  Araujo. Katinies pragmatika. Mono sthn A.E.K kai sto Ellada afta. Ean ta diavazan ta Agglouria tha gelagane 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ο Ντεμης ειχε περισσοτερους λογους απ ολους μας να θελει εκεινο το πρωταθλημα. Ο τροπος που επιλεγει να εκφραζεται ειναι αυτος, εμενα δε μου κανε ενυπωση. Δεν κοντραρεται, τουλαχιστον δημοσιως, και ειπε οτι "νομικως καλα εκανε" ο ολυμπιακος, αφηνοντας τα υπολοιπα να εννοηθουν.

Κακως δεν τα ειπε ευθεως προφανως αλλα δε σημαινει οτι τους δικαιωνει κιολας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

O Nikolakopoulos einai gavros opote kala kanei kai ypostirizei to kafeneio tou. Alla: Xanei o gavros apo thn kalamaria kai mono sthn idea oti kerdizeis kai pas protos se pernoun ta zoumia kai tros trimpalo apo ton Xouto, kai veveos veveos to 1-1 me ta skoulikia sto OAKA. Mhn piaso kati Moreto sthn tripolh kai alla polla.

 

 

κοντη μνημη ομως γιατι σε εκεινο το 2-3 σε περασανε πριονοκορδελα απο τις λιγες μονο στην ιδεα οτι θα μπορουσες να πας πρωτος

Link to comment
Share on other sites

Oi kataxrhseis tou takouna kai o alkoolikos  Araujo. Katinies pragmatika. Mono sthn A.E.K kai sto Ellada afta. Ean ta diavazan ta Agglouria tha gelagane 

Ναι μόνο στο ελλάντα αυτά.

Στο αδελφάτο καθόλου κουτσομπολιό και κατινιές. :lol:

Link to comment
Share on other sites

κοντη μνημη ομως γιατι σε εκεινο το 2-3 σε περασανε πριονοκορδελα απο τις λιγες μονο στην ιδεα οτι θα μπορουσες να πας πρωτος

 

Kamia konth mnimi. Pipa kolo se phge to mouslimi kai o Xoutos.

Link to comment
Share on other sites

κοντη μνημη ομως γιατι σε εκεινο το 2-3 σε περασανε πριονοκορδελα απο τις λιγες μονο στην ιδεα οτι θα μπορουσες να πας πρωτος

? ριονοκορδελα σε περάσανε μετά το 0-3.

Μέχρι το 0-3 έπρεπε να χάνεις με 0-5+.

Link to comment
Share on other sites

βρε μλκ σε περασανε πριονοκορδελα ναι η οχι στο τελος επρεπε να εχω φυγει με μινιμουμ το Χ ναι η οχι 

 

τι σημασια εχει αν ηταν 0-3 0-5 η 0-7 το εφερα το γυρισα το ματς και με εκτελεσανε

 

κατσε και αυτομαστιγωσου μεσημεριατικα

Link to comment
Share on other sites

Ναι μόνο στο ελλάντα αυτά.

Στο αδελφάτο καθόλου κουτσομπολιό και κατινιές. :lol:

 

Number 1 se katinies einai oi Aggloi. Alla oxi gia miso mpoukali whiskey

Link to comment
Share on other sites

βρε μλκ σε περασανε πριονοκορδελα ναι η οχι στο τελος επρεπε να εχω φυγει με μινιμουμ το Χ ναι η οχι 

 

τι σημασια εχει αν ηταν 0-3 0-5 η 0-7 το εφερα το γυρισα το ματς και με εκτελεσανε

 

κατσε και αυτομαστιγωσου μεσημεριατικα

 

Kai me to skouliki prionokordela se perasane? Kai sthn Tripolh prionokordela? Kai se posa alla. 

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε. Για την συγκεκριμενη χρονια κι εγω εχω μια ψιλο-αιρετικη αποψη (δεν θεωρω οτι ακριβως το πρωταθλημα ηταν δικο μας, ουτε και του γαυρου ομως), αλλα οκ, αυτο πιστευω εγω και μπορει να ειναι και μαλακια μου.

 

Το θεμα ειναι οτι εγω δεν ειμαι Ντεμης να με ακουνε ή να διαβαζουν τι ειπα χιλιαδες κοσμος. Επισης εχω σταθερη αποψη για γεγονοτα του παρελθοντος, δεν τα ριχνω μια στον εναν και μια στον αλλον αναλογα με το πώς θα ξεχωρισω με την δηλωση μου.

 

Δλδ αν ειχε μια σταθερη αποψη, την ειχε πει και την ειχε τεκμηριωσει, παει στο διαολο θα ελεγα. Τωρα απλα καυλαντιζει για να γινει ξεχωριστος/αρεστος ως δηθεν φερ πλευερ κλπ, οπως εκανε παντα.

Link to comment
Share on other sites

Number 1 se katinies einai oi Aggloi. Alla oxi gia miso mpoukali whiskey

Και ποιός μίλησε για αλκοόλ?

Για άλλα πράγματα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Kai me to skouliki prionokordela se perasane? Kai sthn Tripolh prionokordela? Kai se posa alla. 

Δηλ μας λες ότι έπρεπε να το πάρουμε αήττητοι?

Link to comment
Share on other sites

Kai me to skouliki prionokordela se perasane? Kai sthn Tripolh prionokordela? Kai se posa alla. 

 

ποια αλλα ? δεν ηξερα οτι σε ενα νορμαλ πρωταθλημα θα το επερνα αηητητος στο συγκεκριμμενο ματς με τον πανιωνιο σε ΕΚΤΕΛΕΣΑΝΕ απλα και ομορφα 

 

με το σκουληκι σε εκτελεσε ο κωστενογλου. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D locked, pinned, unpinned and featured this topic
  • George_D locked this topic
  • George_D unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×