Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Καταχρηση ειναι και το πινακλ, το μπριτζ, το μαυρο σουσαμι, η βοτκα, οι πιπεροριζες στο λαχανορυζο, η ριγανη στα μακαρονια, η κοκα, η σπραϊτ και αλλα.

Link to comment
Share on other sites

Καταχρηση ειναι και το πινακλ, το μπριτζ, το μαυρο σουσαμι, η βοτκα, οι πιπεροριζες στο λαχανορυζο, η ριγανη στα μακαρονια, η κοκα, η σπραϊτ και αλλα.

Το σωστο ειναι "η σΤραϊτ" οχι "η σπραϊτ".

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καλη μνημη αλλα με πουσταρα αιωνιο εχω σκασει με γυναικα πεταλο και με το που μπαινω βλεπω το πεναλντι στο ριμπο που δεν δινει και απο την φρικη μου την εχω παρατησει στην εισοδο και εχω βρεθει στο καγκελο...νομιζω στην αντεπιθεση φαγαμε γκολ απο τον χουτο..λεπτομερειες που κανουν τη διαφορα..

Link to comment
Share on other sites

Το σωστο ειναι "η σΤραϊτ" οχι "η σπραϊτ".

Εντος ολιγου θα βρισκεσαι στο "ομιλειτε ελληνικα".

Link to comment
Share on other sites

Ο Ντεμης στην περιφημη συνεντευξη στη Νοβα(Κακοδιαχειριση vs Κακη Διαχειριση), θυμαμαι πως δηλωνε οτι το πρωταθλημα του 08 κλαπηκε απο την ΑΕΚ,και πως με την ΑΕΚ τοτε πρωταθλητρια δεν θα βρισκοταν τοτε "κατηγορουμενος".

 

Αλλαξαν οι καιροι μαλλον και το ειδε αλλιως.

Ντεμη μας λειπεις.Ελα να ξανακανεις την ΑΕΚ "ποδηλατο".

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εκείνη τη χρονιά έχουν γίνει πολλά... εγκλήματα εντός και εκτός ΑΕΚ. Δεν υπάρχει αναμάρτητος.

Μόνο ο κόσμος δεν έφταιγε.

Έχοντας το καλύτερο ρόστερ της ιστορίας σου, είναι αρκετοί αυτοί που πρέπει να απαντήσουν... γιατί εκείνο το πρωτάθλημα δεν το πήραμε από Δεκέμβρη μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο ροστερ της ιστοριας σου δεν ειχες ουτε με σφαιρες, αλλα οκ μπορουσες να το παρεις ευκολα το πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καλη μνημη αλλα με πουσταρα αιωνιο εχω σκασει με γυναικα πεταλο και με το που μπαινω βλεπω το πεναλντι στο ριμπο που δεν δινει και απο την φρικη μου την εχω παρατησει στην εισοδο και εχω βρεθει στο καγκελο...νομιζω στην αντεπιθεση φαγαμε γκολ απο τον χουτο..λεπτομερειες που κανουν τη διαφορα..

 

Στο 0-2 ... εδώ η φάση. Το θυμάμαι ακόμα το παιχνίδι και ιδιαίτερα τα καντήλια που έριχνα στο ΝΤΕΜΑΡΟ την επόμενη μέρα στη δουλειά.

 

https://youtu.be/rIbaA5AY4G8?t=22m10s

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε άντε πίσω στην τρύπα σου που θες και διευκρινιστικές δηλώσεις μαλακισμένο.

 

0e6aa6fa788bd22b28280b1c72715e84_503452.

Ακόμα και τώρα,ύστερα από ένα 24ωρο ούτε που κατάλαβες γιατί σου τα χώνουμε.

Ρε φελέ δεν λέμε ότι θα έκανες και συ το ίδιο,δεν είναι ηθικό το θέμα,σου λέμε ότι είσαι ένας σιχαμένος πολιτικάντης που αρνείσαι να πεις τα πράγματα με το όνομα τους και τηρείς μια ηλίθια πολιτική ορθότητα.

Αι σιχτίρ βλαμμένε σαββατιάτικα.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

Το διαβάζω και το ξαναδιαβάζω και ανεβαίνει η πίεση.

Το θέμα ήταν η επο λέει ο σκατιάρης και βάζει τελεία.

Σαν να συζητάμε εμείς εδώ μέσα και να λέμε ότι νικάει όπως νικάει ο πούστης αλλά δεν φταίει αυτός,το θέμα είναι οι διαιτητές και τέλος.

Μαλακισμένο που σου δίνουν και μικρόφωνο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

κι εκει που αρχιζεις και σκεφτεσαι μηπως ησουν πολυ αυστηρος ΤΟΤΕ μαζι του και εχεις κανει λαθος, απλα ανοιγει το στομα του...

 

και ηρεμεις...

 

γιατι το γεγονος του να εισαι ΑΕΚτζης και ταυτοχρονα πολυ καλος ποδοσφαιριστης, δεν αποκλειει το γεγονος του να εισαι και ενας μεγαλος ΜΑΛΑΚΑΣ...

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ειναι χαζο το παιδι σας λεω και ασχολειστε ακομα.

 

Λες και ειναι η πρωτη φορα που το διαπιστωνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα λεει ο Ντεμης. Μας φαγανε οι στρεψοδικιες και οι ερμηνειες. Κι εγω το ιδιο λεω, οτι η θρυλαρα καλως εκανε ενσταση, καθε νομιμο δικαιωμα ειχε. Το θεμα ειναι οτι ο φιλαρακος της διοικησης μας, ο κυριος Βασιλης Γκαγκατσης, επειδη τοτε αγαπουσε αλλους και οχι τους τωρινους, ειχε αφησει την Καλαμαρια στο αβαβα και μολις εγινε το απιθανο και εχασε ο Λεμονης στο Τζογλειο, σηκωσε το τηλεφωνο και ενημερωσε αρμοδιως για τα περαιτερω. "Ασσο στο μανικι" που κρατουσε για τον Κομποταρο που επισης γνωριζε και το εκανε αβαβα για να το χησιμοποιησει οταν και οποτε χρειαστει για την παρτη του.

 

Ας βρισουμε ομως το Ντεμη γιατι ειναι βολικος μωρε...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα τον βρισουμε, ήταν ο πρόεδρος της ΑΕΚ, δεν έκανε το παραμικρό για να προστατεύσει την ομάδα και μάλιστα εκείνη την περίοδο η ΑΕΚ με κάθε επισημότητα δήλωνε ότι δεν είναι σε κοντρα με κανέναν εκτός από τους οπαδούς της και ότι ολα είναι αγγελικά πλασμένα στο ελληνικό ποδόσφαιρο εκτός από τη θύρα 1-35 του ΟΑΚΑ.

 

Να πάει να γαμηθει

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα λεει ο Ντεμης. Μας φαγανε οι στρεψοδικιες και οι ερμηνειες. Κι εγω το ιδιο λεω, οτι η θρυλαρα καλως εκανε ενσταση, καθε νομιμο δικαιωμα ειχε. Το θεμα ειναι οτι ο φιλαρακος της διοικησης μας, ο κυριος Βασιλης Γκαγκατσης, επειδη τοτε αγαπουσε αλλους και οχι τους τωρινους, ειχε αφησει την Καλαμαρια στο αβαβα και μολις εγινε το απιθανο και εχασε ο Λεμονης στο Τζογλειο, σηκωσε το τηλεφωνο και ενημερωσε αρμοδιως για τα περαιτερω. "Ασσο στο μανικι" που κρατουσε για τον Κομποταρο που επισης γνωριζε και το εκανε αβαβα για να το χησιμοποιησει οταν και οποτε χρειαστει για την παρτη του.

 

Ας βρισουμε ομως το Ντεμη γιατι ειναι βολικος μωρε...

Θύμησε μου ποιόν είχε εξυπηρετήσει ο γκαγκάτσης το 2004 και έπαιξε στην ευρώπη γιατί όσο μεγαλώνουμε εξασθενεί και η ραμ.

Link to comment
Share on other sites

Ειστε εμπαθεις με το Νικολαϊδη και δεν μπορει αν γινει η παραμικρη κουβεντα. Αντιμετωπιζετε εναν ανθρωπο με τοσο μενος που οποιαδηποτε νυξη αυτοματα οδηγει σε ρηξη.

Τα υπονοουμενα εν τω μεταξυ που διαβασα σε προηγουμενες σελιδες, ειναι το λιγοτερο καταπτυστα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D locked, pinned, unpinned and featured this topic
  • George_D locked this topic
  • George_D unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×