Jump to content

Recommended Posts

Γενικά βιαζόμαστε να τους βγάλουμε πτωχευμένους αυτους, πραγμα που δεν ισχυει. 

Εβαλε 160 και μετά είπε τερμα, τώρα διαχειριστείτε. Ε, αυτό κάνουν. Και μια χαρα αξιόμαχοι θα είναι πάλι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ οι γαύροι του νότου θα είχαν έτοιμο κ το αφήγημα ότι ενδιαφέρθηκε η ΑΕΚ την τελευταία στιγμή αλλά ο πρόεδρος δεν μάσησε πλήρωσε κ τον πήρε. Λογικά ο Νικοβλακόπουλος θα πρέπει να ξαναγράφει τώρα το άρθρο του, εκτός κ αν γελάσουμε αύριο με κανένα πρωτοσέλιδο που δεν άλλαξε πριν το... τύπωμα.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Τελικά αυτοί παίρνουν Ντεσποτοφ 

Δεν φαντάζομαι τι θα γραφόταν εδώ μέσα, εάν οι δημοσιογράφοι μας και οι "κύκλοι" της Π.Α.Ε., παρουσίαζαν κλεισμένο με 6.000.000 € τον Χ παίχτη, και τελικά κατέληγε σε ανταγωνιστή μας με τα μισά.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ από τον ΠΑΟΚ αποχώρησαν Ντάντας, Αουγκούστο, Ινγκασον, Νάρει, κομβικοί παίκτες.

Για αυτό λέω ότι οι μεταγραφές είναι το όπιο του οπαδού.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Είναι εντελως ηλίθιοι οσοι δεν βλέπουν το σύνολο των προσθαφαιρεσεων, γνωστό αυτό ότι υπάρχουν τέτοιοι σε ολες τις ομαδες ομως.

Μεχρι που βγήκαν κάποιοι και είπαν «τι φτιάχνει ο Σαββιδης» και ο Σαββιδης έχει 7 εκ κερδος στις μεταγραφες.

Παντως αν τους βγουν οι δανεικοι στο κεντρο μπορεί να είναι αρκετά καλυτεροι από περυσι.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η λογική μου μου λέει πως αν καταφέρουν να δέσουν, έχουν πολλές πιθανότητες να είναι καλύτεροι απο περσι.

Υπάρχουν αρκετές πιθανοτητες οι εισερχόμενοι στο σύνολο να ειναι ισα βαρκα ισα πανια με αυτούς που φύγαν (όχι ενας προς έναν, Ιγκνασον πχ δεν ηρθε). Απο κει και πέρα ιδιος προπονητής 3η χρονιά σερι και μαλιστα ανθρωπος της ομαδας ουσιαστικά (Λουτσέσκου μπινε ΓΤΜΤΜΤΠ), και τα πιτσιρίκια τους Κουλιεράκης Κωνσταντέλιας και ποιον αλλον βαζουν (θυμάμαι μόνο όσους έχουν αξια πανω απο 70 μύρια λολ) λογικά θα βελτιωθούν.

Πέρσι για ενα διαστημα 2-3 μηνών νομίζω ήταν αρκετά αγωνιστική αλλα με τη διπλάρα απο το καβλί του αρχηγού τους το κλεισαμε το σπιτι και τους σχολασαμε και αυτους οπως και τον γαβρο στο σκακης. 

Τώρα, παραδόξως απο οταν σταματησε να χώνει ο χώστης, καλα το πάνε το έργο. Αλλα προφανως ειναι οργανισμός που έχει την ευχέρεια να βγει 4 5 χρονιες 4ος μαξ χωρις κοσμογονικα προβλήματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ιβαν παίζει να μην έχει ιδέα κι απλά να έδωσε το οκ να δοθεί   το 3αρι από τα φετινά κέρδη.

Link to comment
Share on other sites

Το κράτος της Κρήτης φταίει. Και το κρητικό ΠΟΚ (οφη, Εργοτέλης, Πλατανιάς, Χανιά, οφι)

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Παρομοια φάση σε μικρογραφία με γαυρο του νότου, πολλες αλλαγές, έσοδα από πωλησεις, αρκετοι δανεικοι ή ελεύθεροι  και 1-2 δυνατα για Ελλάδα ονοματα. Βέβαια ο Ντεσποτοφ ειναι αγοραστός. Θα δείξει.

Πάντως για όποιον παίρνει στα σοβαρά τις αξίες στο transfermarkt μας πέρασαν οριακά. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επειδή μιλάμε για βελτιωμένους αντιπάλους, δεν είδα το ΠΑΟΚ-Άρης αλλά ακόμα δεν φαίνεται κάποια βελτίωση.
https://www.sport24.gr/football/paok-aris-0-0-isopalo-to-ntermpi-me-elachistes-kales-stigmes.10181317.html
Και ο Άρης έχει αλλάξει αρκετούς παίκτες και προπονητή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Επειδή μιλάμε για βελτιωμένους αντιπάλους, δεν είδα το ΠΑΟΚ-Άρης αλλά ακόμα δεν φαίνεται κάποια βελτίωση.
https://www.sport24.gr/football/paok-aris-0-0-isopalo-to-ntermpi-me-elachistes-kales-stigmes.10181317.html
Και ο Άρης έχει αλλάξει αρκετούς παίκτες και προπονητή.

Επειδή είδα το πρώτο ημίχρονο μέχρι να ξεκινήσει η ΑΕΚ, δεν περίμενα τόσο παθητικό ρόλο από τον Άρη και τον Μαντζιο. Μου έκανε καλή εντύπωση ο Βερστρατε που πήρανε, πολλές επεμβάσεις αμυντικά και επίσης ο Μορον δείχνει να έχει κάποια καλά στοιχεία όπως επίσης και ένας κοσταρικανος που φέρανε μπροστά. Νομίζω ο Άρης είναι χειρότερος από πέρσι μεσοεπιθετικα 

Για ΠΑΟΚ πολύ παιχνίδι γύρω από την περιοχή αλλά στο κουτί δεν υπάρχει παίχτης να σκοράρει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Hades said:

Επειδή είδα το πρώτο ημίχρονο μέχρι να ξεκινήσει η ΑΕΚ, δεν περίμενα τόσο παθητικό ρόλο από τον Άρη και τον Μαντζιο. Μου έκανε καλή εντύπωση ο Βερστρατε που πήρανε, πολλές επεμβάσεις αμυντικά και επίσης ο Μορον δείχνει να έχει κάποια καλά στοιχεία όπως επίσης και ένας κοσταρικανος που φέρανε μπροστά. Νομίζω ο Άρης είναι χειρότερος από πέρσι μεσοεπιθετικα 

Για ΠΑΟΚ πολύ παιχνίδι γύρω από την περιοχή αλλά στο κουτί δεν υπάρχει παίχτης να σκοράρει 

τι δεν τα παστελωνει ο σαματας? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, amd said:

τι δεν τα παστελωνει ο σαματας? 

Πιο πολύ εκτός περιοχής παίζει αυτός μπας και ανοίξει χώρους παρά στο κουτί. Ακόμα δεν θα τον πω ανέκδοτο Κρισαντους, αλλά θα τον πούνε αργά ή γρήγορα τα ορκς αν συνεχίσει να μη σκοράρει 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος Σαματα, τον ειχα ψαξει στο γιουτιουμπ οταν τον φερανε και μονο βιντεακια οπως το παραπανω μου εβγαζε. 

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×