Jump to content

Recommended Posts

Με Τσιλουληδες διακυβεύεται η αξιοπιστία του πρωταθλήματος 

IMG_5813.jpeg

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

  • AG21 locked this topic
  • AG21 unlocked this topic

Τσάμπα κλείδωμα . Το γύρισε σχετικά εύκολα με αστεία γκολ . 

Link to comment
Share on other sites

περα απο την καζουρα στους κατσικογαμηδες τους ρεπορτερ τους δεν ειχε και καμια ιδιαιτερη σημασια η γκελα τους σημερα, θα γαμηθουνε στα πλεη οφ

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Οτι καλυτερο μπορουσε να τους τυχει αυτη η ανατροπη εκτος εδρας μετα τις φαπες. Μαλακια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτογκόλ η ισοφάριση των βου και το τρίτο η μπάλα κυλάει απλά, αργά και χαλαρά δίπλα από τον τ/φ του Αγρινίου, καραμπινάτο παράρτημα του ρώσου, τι όχι;

Στα σοβαρά τώρα, τραγική άμυνα το Αγρίνιο όσο είδα στο 2ο, τρικυμία σε κάθε κατεβασιά των βου. Κρίμα που δεν άντεξε να πάρει έστω το Χ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Παναιτωλικός έχει να κόψει βαθμούς από τον Μπαρτσελονα Θεσσαλονίκης από το 2015 και λέμε για μεγάλο διπλό και απόδραση.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Zizou said:

Αυτογκόλ η ισοφάριση των βου και το τρίτο η μπάλα κυλάει απλά, αργά και χαλαρά δίπλα από τον τ/φ του Αγρινίου, καραμπινάτο παράρτημα του ρώσου, τι όχι;

Στα σοβαρά τώρα, τραγική άμυνα το Αγρίνιο όσο είδα στο 2ο, τρικυμία σε κάθε κατεβασιά των βου. Κρίμα που δεν άντεξε να πάρει έστω το Χ.

Είδα μόνο τα γκολ. Το τέρμα του Αγρινίου είναι αστείο. 0ρεπει εν τω μεταξύ να είναι κάτω από 1.80.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

γιαυτο λεμε μην τους λυπασαι βαλτους 3 να το βουλωνουν 

Screenshot_7.png

Link to comment
Share on other sites

Ενα κακο με τους βου ειναι οτι δεν θα μαθουν ποτε τους κανονισμους του οφσαιντ. 
Το μονο που ξερουν απο οφσαιντ ειναι η ελληνικη ταινια με την Βλαχοπουλου " Η Ρενα ειναι οφσαιντ" 

Screenshot_8.png

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξεκάθαρα επιλέγω μπάοκ στα ματς με τους κροάτες. Είναι φρέσκο ακόμα το καλοκαίρι και το ότι δεν έχει αποδοθεί δικαιοσύνη (και δεν πρόκειται), μαζί με κάποια πραγματάκια που έχω κάνει το λάθος να διαβάσω στο νετ ενώ δεν έπρεπε, κάνουν το κωλοκλαμπ τους πολύ εύκολα μισητότερο από οτιδήποτε άλλο στο μυαλό μου αυτή τη στιγμή. Ιδανικά και οι δύο θέλω να γαμηθούνε με κάθε τρόπο, και θα μπορούσα να πω ότι δεν ασχολούμαι, δεν μπαίνω καν στη διαδικασία να επιλέξω, αλλά νομίζω αν είμαι ειλικρινής με τον εαυτό μου, μέσα μου έχω επιλέξει ήδη. 

Τέσπα, φιλολογικό και άνευ ουσίας το δίλημμα έτσι κι αλλιώς, όπως ήταν για τους παλιότερους τα κάρμεν ή πάμελα,  ή για τους νεότερους τα ρεγγίνα ή ag21.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Araujo21 said:

Ενα κακο με τους βου ειναι οτι δεν θα μαθουν ποτε τους κανονισμους του οφσαιντ. 
Το μονο που ξερουν απο οφσαιντ ειναι η ελληνικη ταινια με την Βλαχοπουλου " Η Ρενα ειναι οφσαιντ" 

Screenshot_8.png

καλα σοβαρα τωρα? λεει οτι δεν ειναι οφσαιντ γιατι η μπαλα ειναι εν κινησει?? αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. ρεεεεεε ενας εισαγγελεας να τους χωσει φυλακή δεν υπαρχει? κινδυνος για τη δημοαισα υγεια ειναι αυτοι οι γυμνοσαλιαγκες

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Regina dialego ego pantos. 

Θα περιμένεις. Πολύ

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Η Λαμία πούλησε τον Καρλιτος στην Αστανα και τελευταίο ματς του θα είναι με Ατρομαχτο, άρα δεν θα παίξει με βου.
 

Βάζοντας στην άκρη το φλέγον θέμα της 6ης θέσης και την μάχη με την Τρίπολη, με την λογική των απαταιωνιων η Λαμία τώρα είναι παράρτημα των βου; Ή και για αυτό μεσολάβησε η ΑΕΚ για να βοηθήσει τους βου; 

Link to comment
Share on other sites

Καλός ο Καρλίτος γενικά .αλλά με αυτά που λέγαν οι βαζελοι ήταν λες και μίλαγαν για τον Ροναλντίνιο...

Link to comment
Share on other sites

Τα ματς με Παναιτωλικό κ Σέρρες είναι απλά για να γίνουν. Από το ματς με την Λαμία εκτός κ μετά ξεκινάει ένα άλλο πρωτάθλημα για τους Β΄. Εκεί θα πρέπει να κυλήσει ο ιδρώτας κ το αίμα στο γήπεδο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goku21 said:

Καλός ο Καρλίτος γενικά .αλλά με αυτά που λέγαν οι βαζελοι ήταν λες και μίλαγαν για τον Ροναλντίνιο...

Μια χαρά παίχτης για Λαμία και ναζελα, και όντως μας είχαν πρηξει τα συκώτια. Όμως τωρα με την ίδια συνομωσιακη λογική θα έπρεπε να λένε παρόμοια για τους βου, αλλα είναι τόσο τρομοκρατημένοι που και εδώ θα βλέπουν τον Μελ από πίσω.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goku21 said:

Καλός ο Καρλίτος γενικά .αλλά με αυτά που λέγαν οι βαζελοι ήταν λες και μίλαγαν για τον Ροναλντίνιο...

Τον έιχαν κ τον έδιωξαν οι ζέλες. Οι άνθρωποι είναι χαζοί στο μυαλό τους. Τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×