Jump to content

Recommended Posts

58 minutes ago, Hades said:

Σιγά το κατόρθωμα, οι δικοί μας είναι κώνοι 

Αυτή την απάντηση περίμενα . Όλοι είναι καλύτεροι από τους δικούς μας 😂

ειδικά τον κώνο νο.2

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ποια Ντιναμό ρε μλκσ, εδώ ήρθε ο Πανσερραϊκός στη Φιλαδέλφεια και ζηλεψαμε το τέρμα τους. Δεν ξερω, δεν παρακολουθώ τόσο, αλλά μου φαίνεται αδιανόητο να υπάρχει στο ελληνικό πρωτάθλημα ομάδα με χειρότερους τερματοφύλακες από την ΑΕΚ. Δηλαδή πόσο χειρότερος μπορεί να είναι κάποιος από τον Στάνκοβιτς και τον Αθανασιάδη;

Link to comment
Share on other sites

Το σενάριο να πάει η Ντιναμο τελικό, πως το βλέπετε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Το σενάριο να πάει η Ντιναμο τελικό, πως το βλέπετε; 

απιθανο 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Απίθανο δεν θα το έλεγα πάντως. Μιας και είχαμε την κουβέντα εχθές, σίγουρα πιο πιθανό από τον γαύρο (πριν το 1-4 εχθές).

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Απίθανο δεν θα το έλεγα πάντως. Μιας και είχαμε την κουβέντα εχθές, σίγουρα πιο πιθανό από τον γαύρο (πριν το 1-4 εχθές).

βαση της εικονας της θα ελεγα απιθανο αλλα οκ ποδοσφαιρο ειναι μπορει να κοιμηθει ο θεος σε κανα 2 γυρους ακομα 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Hades said:

Το σενάριο να πάει η Ντιναμο τελικό, πως το βλέπετε; 

Δεν νομίζω μπορεί να ανταγωνιστεί ομάδες τύπου Φενέρμπαχτσε, Βίλα, Φιορεντίνα και Λιλ.

Δύο από αυτούς τους 4 θα ναι τελικό γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι φιορεντίνα-λιλ να είμαστε ήσυχοι σε σχέση με αγιαξ-ντιναμο και κατι τετοια περιεργα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λιλ θα έβαζα τα λεφτά μου. Φιορεντίνα την έχω δει 2 ολόκληρες και μερικές μισές φορές φέτος, δεν με πείθει, Βίλα αγγλική ομάδα, μπορεί να αυτοκαταστραφεί στο κυνήγι του ΤσΛ στο πρωτάθλημα, αρχής γενομένης στη ρεβάνς με τον Άγιαξ, τον οποίο δεν ξεγράφεις εύκολα από τους διεκδικητές.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ποια Διναμο ; Ο βου θα πάει τελικό . Είναι σίγουροι για την πρόκριση 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε χθες αυτός ο μαυρος ο στόπερ που είχαν. Λογικά αντικατέστησε τον Σουταλο? Γρηγορος και δυνατός. Βέβαια έδιωχνε τη μπάλα σαν κατσίκι. Ουτε συζήτηση για build up. 

Link to comment
Share on other sites

H δυναμο δε φαινεται ικανη να παει τελικο. Ο μονος που αξιζε και απο τις δυο ομαδες ηταν ο πετκοβιτς. Πρεπει κι εμεις λιγο να ανοιξουμε τους οριζοντες μας (lol) σε σχεση με του παικτες που θα μπορουσαν να κανουν στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, parakmiakos said:

Εμένα μου άρεσε χθες αυτός ο μαυρος ο στόπερ που είχαν. Λογικά αντικατέστησε τον Σουταλο? Γρηγορος και δυνατός. Βέβαια έδιωχνε τη μπάλα σαν κατσίκι. Ουτε συζήτηση για build up. 

ο τεοφιλ κατριν 34 στα 35 τον ειχανε περσι τον αφησανε ελευθερο και τον ξαναμαζεψανε αρον αρον αρχες Σεπτεμβριου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, nikos said:

Δεν είναι για όλους η Ντιναμο.

Έχει περάσει πολύ στο ντούκου το πιο εύστοχο σχόλιο. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ χρειαζεται να γλυψεις ρε κοντε ημαρτον 

 

Quote

Ντέμης: «Δεν ήταν για να χάσει ο ΠΑΟΚ - Έπαιξε σαν να ήταν στην έδρα του και δέχθηκε γκολ χωρίς ευκαιρία»

 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Όχι, ήταν για διπλό ξεγυρισμενο κιόλας. Αυτός ο άνθρωπος έβγαλε λεφτά απ' το ποδόσφαιρο ρε πστ

Link to comment
Share on other sites

Ο ορισμος θελω να τα εχω καλα με ολους 

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, μην τρελενεστε, οι ελλ ομαδες παντα αξιζουν τη ικη. απλα καποιες φορες εχουν "κακες μερες", ειναι "ατυχες", η κακια στιγμη

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ω ρε πίκρα πάει και το κύπελλο πάει και το ευρωπαϊκό πάει και το πρωτάθλημα. Παραλίγο ρε πστ

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Το θέλανε πολύ οι Αρειανοι το ματς, φάνηκε στο τέλος που κρεμιοντουσαν πάνω στους παοκτσηδες για να μην βγουν στην αντεπίθεση.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×