Jump to content

Recommended Posts

Εγω ξερω οτι στον πρωτο γυρο που οι απωλειες ε δεν κοστιζουν και τοσο δωσαμε 3 βαθμους σε Αστερα και Ατρομητο και 1 σε Ξανθη.

Ελπιζω ο Μελισσανιδης να χει τον ελεγχο.

Ο Αστερας καλα επαιξε προχτες για 5 γκολ ηταν.

Ελπιζω σε αναλογη συνεχεια με Ξανθη-Ατρομητο και φυσικα με Απολλωνα τελευταια αγωνιστικη.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Να πω οτι δεν φοβαμαι την ομαδα πως θα γκελαρει θα ειναι ψεμα, εμας φοβαμαι οτι θα στραβοπατησουμε,οχι τους γυφτους.Δεν ειναι καλα σημαδια οτι δυο ομαδες που ηταν για 3-4 τεμαχια,τον γκει στο κυπελο και την τριπολη,κοψοχολιασες αντι να εισαι ανετος μετα το 70'.Την ιδια στιγμη αυτοι μοιραζουν τριμπαλα,θες γιατι ανοιγουν ποδια,θες γιατι εχουν πατο,μικρη σημασια εχει,εδω εβαλε γκολ ο βαρελα και ο σακχοφ.

 

Επειδη καποιος μπορει να πει,μα η ομαδα εχει μεταλο,εχει κανει τοσες ανατροπες,ναι εχει κανει και γκελες ομως που ισως να μην ειναι δανεικες οπως πιστευει ο Bukowski.

Link to comment
Share on other sites

Θα δουμε φιλε μου.

Αν παντως ο Μελισσανιδης εχει κανει τετοια μοντα, θα μιλαμε για το ματ του αιωνα.

Link to comment
Share on other sites

Super League 2017/18 Κλείνει: 17/02

 

ΠΑΟΚ 1.40

ΑΕΚ 2.80

ΟΣΦΠ 15.00

 

stoiximan

 

αυτα αλλαζουν καθε κυριακη αναλογα με τα αποτελεσματα των 3

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τιγρη αμα και πετάξουν κανα τρίμπαλο στη Δυναμό πές τους να ποντάρουν το εκατομύριο στο στοιχιμαν και αν το παρουν να παρουν πριμ 2.8

Link to comment
Share on other sites

Oλοι την αλλη Κυριακη υποστηριζουμε Λαμιαρα και τη προσπαθεια του Μπαμπη Τεννε

Link to comment
Share on other sites

Gia na katalavete me ti mounopana exoume na kanoume. Shmera - exthes malon ston Sport fm kai afou egine gnosth h klhrosh toy kypelou akousa 3 gnosta ardakia kata thn diarkeia ths hmeras na promotaroune to' O zbaok protathlima kai o nionios kypelo'. Psofos karioles 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Γυφτοτσετσενοι σκοπιανοβουλγαροι κομιτατζηδες θα σας το κλεισουμε το μπουρδελακι σας ...υπομονη ΓΤΠΚΤΧΣΚΓΤΜΤΜΣ

Link to comment
Share on other sites

Να πω οτι δεν φοβαμαι την ομαδα πως θα γκελαρει θα ειναι ψεμα, εμας φοβαμαι οτι θα στραβοπατησουμε,οχι τους γυφτους.Δεν ειναι καλα σημαδια οτι δυο ομαδες που ηταν για 3-4 τεμαχια,τον γκει στο κυπελο και την τριπολη,κοψοχολιασες αντι να εισαι ανετος μετα το 70'.Την ιδια στιγμη αυτοι μοιραζουν τριμπαλα,θες γιατι ανοιγουν ποδια,θες γιατι εχουν πατο,μικρη σημασια εχει,εδω εβαλε γκολ ο βαρελα και ο σακχοφ.

 

Επειδη καποιος μπορει να πει,μα η ομαδα εχει μεταλο,εχει κανει τοσες ανατροπες,ναι εχει κανει και γκελες ομως που ισως να μην ειναι δανεικες οπως πιστευει ο Bukowski.

 

 

εγω αν ημουν αντιπαλος της ΑΕΚ και εβλεπα την ΑΕΚ της Κυριακης με 3-4 βασικες απωλειες με 2-3 βασικους εκτος εντεκαδας και να κανει τετοια εμφανιση θα φοβομουν.

 

η ΑΕΚ δεν κανει γκελες η ΑΕΚ πιστολιαζεται ας εξασφαλισει το 50-50 ο εθναρχης και ολα τα αλλα θα γινουν.

Link to comment
Share on other sites

3 χρόνια σε πιστολιάζει η μπουγάτσα μέσα-έξω, 3 χρόνια τον πάει η σφυρίχτρα καλύτερα και απο γαύρο και 2-3 χρόνια τώρα παίζει φιλικά παντού και με όλους.

 

Πως θ'αλλάξουν αυτά σε 9 αγωνιστικές?

 

δυστυχώς τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα και σε αυτό φταίει ξεκάθαρα ο εθνάρχης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ουτε ο ΠΑΟΚ κανει γκελες...

 

δεν χρειαζεται να κανει θα τον τακτοποιησω μεσα στην τουμπα 

Link to comment
Share on other sites

Εχετε καταλαβει τι διαλυση τους περιμενει αν τους βαλουμε απο κατω στην Τουμπα ετσι;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

καμια διαλυση δεν του περιμένει πήρε περσι Κυπελο αυτό για την μπουγατσα είναι οξυγόνο. οι μπουγατσοομάδες θέλουν μινιμουμ πραγματακια για να αναπνεουν, εδώ το σκουλήκι 50 χρόνια είχε να λεει για την προκριση επι της Περούτζια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

θα διαλυσουν οταν φυγει ο ρωσογυφτος σε 3-4 χρονια ξερω γω και θα βρεθουν με χρεη 20-30 εκατομμυρια 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο νικολας ειπε για 60-70 εκ ευρω χρεη,θα εχουν την τυχη του βαζελου,το πρωταθλημα θα ειναι και η καταδικη τους για αργοτερα.Δεν περναμε απο ατρομητο-τουμπα,θα πεσει χειρουργειο.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει πολλες πουστιες ο Σαββιδης.

Περα απο κορακια και επεισοδια που δεν κληθηκε καν.

Τωρα λενε

 πως με τα Γιαννενα προχθες

ειχε πιασει Καρανίκα και ενα ακομα σεντερ μπακ 

στο 1-3.

Και αλλοι Κουτρουμπηδες δηλαδη ματιασμενοι.

Ο δικος μας τα ξερει ,δε ξερω γιατι δε μιλαει .

 

Μακαρι μαζι με το ιδιοκτησιακο των Ιωαννινων 

ο Κουγιας οταν μιλησει σε συν.τυπου  οπως ειπε

για τον Σαββιδη που εχει και τον ΠΑΣ

να πει και για τους δυο ματιασμενους προχθες .

Link to comment
Share on other sites

Ο δικος μας τα ξερει ,δε ξερω γιατι δε μιλαει .

 

Μακαρι μαζι με το ιδιοκτησιακο των Ιωαννινων 

ο Κουγιας οταν μιλησει σε συν.τυπου  οπως ειπε

για τον Σαββιδη που εχει και τον ΠΑΣ

να πει και για τους δυο ματιασμενους προχθες .

 

 

Εχμμ.... μετά το Μισελ SAVE US θα έχουμε και το STOUBE SAVE US ???

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αν παρουμε διπλο εκει μεσα,θα βγει ο Αδης γυμνος στο λευκο πυργο,το στοιχημα τρεχει απο σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα και με το γήπεδο και με την ομάδα, αυτό που μου την κάνει περισσότερο απο όλα είναι αυτή η "σιωπή" στην επικοινωνία. Μου δίνει στα νεύρα αυτό το λάου λάου, τα χαλαρά και το #aek_family. Εγώ ένα ξέρω..... 

ΑΕΚ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΠΟΥΜΠΛΕ ΝΤΟΥΡΟΥΝΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΡΣ

Link to comment
Share on other sites

Αν παρουμε διπλο εκει μεσα,θα βγει ο Αδης γυμνος στο λευκο πυργο,το στοιχημα τρεχει απο σημερα.

 

Pali? Varethikane na vlepoune to tsoutsounaki tou tosa xronia ekei pano logo Utd

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λένε ασκήθηκε ποινική δίωξη από τον ποδοσφαιρικό εισαγγελέα για τα μπάχαλα στα Γιάννενα. 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×