Jump to content

Recommended Posts

Απο το βράδυ έχει αυτή την ψιλή βροχή που δε σταματάει ποτέ. Μεγάλο σπάσιμο για τις μπουγατσες ο καιρός. Στο μεταξύ αυτοί ανακοίνωσαν από την Τετάρτη σολντ άουτ όμως χθες πωλούσαν εισιτήρια κανονικά στο ιντερνέτ.

Σαββιδης μαρινακης δηλωνουν οτι να ναι προς τα πανω με τα εισητιρια .Ο δικος μας οτι να ναι προς τα κατω.

Link to comment
Share on other sites

Η λογική λεει οτι το παιχνίδι ειναι άσσος, βία Χ. Οτι και να γίνει όμως έχω την αίσθηση οτι οι γαύροι πάνε πάνω με σκοπό να μην τελειώσει το παιχνίδι ώστε να έχουν διαπραγματευτικό χαρτί για το δικό τους -3. Αν διακοπεί ο αγωνας με υπαιτιότητα του ΠΑΟΚ και να ισχύσει η αφαίρεση του γαύρου, τον έφτασε στη βαθμολογία και μένει ζωντανός. Ειναι το μόνο σεναριο που τους κρατάει στο παιχνίδι και επειδη ειναι η πιο βρώμικη ομάδα του πλανήτη πιστεύω οτι αυτό ειναι το σχέδιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

an valoun protoi kana kolofardo goal to mats tha ginei rondeo..

Ήδη το σεναριο αυτό το αναπαράγουν τα ερυθρόλευκα παρασαιτ και απο οτι φαίνεται ήταν και ο λόγος ο που ζητήθηκε αναβολή. Να υπάρξει διαπραγματευτικό ατού για ανάλογα επεισόδια. Για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έμαθα ότι έχουν φροντίσει να μη γίνει το παραμικρό. Δεν ξέρω πόσο εφικτό ειναι κάτι τέτοιο βέβαια αλλά έτσι έμαθα. Δεν είναι ΟΑΚΑ η τουμπα, ελέγχεται εξαιρετικά εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος να δω πως ο μπαουκ θα διαχειριστεί το ματς. 

 

Αν έχει προπονητή στον πάγκο (που δεν έχει) θα περίμενα να μπει προσεχτικος να φυλάει τα νώτα του και να χτυπήσει στο 60, όταν ο γαύρος θα είναι νεκρός.

 

Όπως έκανε ο Χιμένεθ και στα 3 ματς. 

 

Ο μπαουγκ όμως περιμένω να μπει φουριόζος στα πρώτα 15 λεπτά, αν δεν έρθει το γκολ θα αρχίσει το άγχος στους παίχτες και την κερκίδα. Ο γαύρος μπορεί να διαχειρστεί πού πιο έυκολα το αποτέλεσμα. Το ματς δεν τελειώνει χωρίς κόκκινη, οπόταν αν η στοιχηματική μου εταιρεία μου είχε επιλογή θα το φόρτωνα. 

Link to comment
Share on other sites

Γενικα οι μπουγατσες ειναι μαλακες.

Μενει να δουμε αν ειναι τοσο μαλακες για να φανε κανενα -3.

Αν και δεν το νομιζω.

Εδω να πω πως για χρονια τον ΠΑΟΚ τον αγνοουσα σχεδον ως οντοτητα.

Λογω εμβληματος μπορω να πω οτι δεν τον αντιπαθουσα κιολας.

Τα τελευταια χρονια, που λογω αφανισμου Αρη και Ηρακλη, με καποιος πρεπει να ασχοληθουν και ε, πρηζουν τα αρχιδια σε γαυρους, βαζελους και εμας ε τους εχω σιχαθει.

Πανε και βγαζουν προχτες φανελα κιτρινομαυρη "μια πολη, μια ομαδα".

Βρε πουσταραδες ένα άθλημα που να επικρατήσατε για μια 5ετια ξερω γω δεν εχετε.

Λιγοτερα πρωταθλήματα από τον Αρη στην μπάλα έχετε.

Μάλιστα σε ένα πρωτάθλημα που παίξατε χωρίς το... ΠΟΚ, βγήκατε δεύτεροι πίσω από τον Άρη.

Καλά για το μπάσκετ δεν το συζητώ.

Δεν υπάρχει καν σύγκριση.

Τί μια πόλη μια ομάδα λοιπόν;

Κίτρινο έχετε βάλει στο σήμα χρόνια τώρα (χρυσό το λέτε - τόσες δεκαετίες πάντως είχατε δύο χρώματα, τώρα έχετε τρία), προσφυγική ομάδα κατ' όνομα πλέον είστε, αφού κάτι γάβρικα "εδώ είναι πειρ...... ε μακεδονία εννοουσα" λετε...

Με δυο λόγια είστε φλώροι, πούστηδες, ψεύτες και αντιγραφείς.

Άντε να κανετε το κομματι σας 2-3 χρόνια ακόμα και μετά να ακολουθήσετε την πορεία της πρώην ομάδας του Τσετσένου σας.

ΥΓ: Να μην ξεχνιόμαστε, στο μπάσκετ σας περάσαμε και στα Κύπελλα.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα μια ήττα για αυτό το ΣΚ,έχασαν στο μπάσκετ γυναικών απ' τον γαύρο εντός. Βασικά αν δε μου ξεφεύγει κάτι, πρέπει να έχουν χάσει σε όλα αυτό το ΣΚ. Στη δικιά μας περίπτωση αυτό θα σήμαινε μαγικό ΣΚ και αβλεπι ήττα και στο ποδόσφαιρο

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει χιονιά στην πόλη, έχουν δαγκώσει τα αρχιδακια τους. Δε βγήκα καθόλου σημερα να πάρω κλίμα, μέχρι χθες πάντως ζητούσαν 6αρες κι 7αρες

Link to comment
Share on other sites

η ψιχαλα συνεχιζεται παντως και οσο νυχτωνει θα πεφτει η θερμοκρασια... 

το κλιμα ειναι θα ριξουμε η 3 η 4. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Θα εχουμε θεματα με τον καραπαπα,αν κανει κωλοδαχτυλο ισα που μπαινουν μεσα. :lol: Με τα μπακ που εχει ο γαυρος,αν μπει 1-0 γρηγορα βλεπω τσουναμι στην εστια του προτο.Εχει τον μαριν εξω ο παπαρας ο γκαρσια,μυρωδιας τελειως.

 

Θα βαλω κολκα να ακουω,στη νοβα ειναι προκατειλλημενοι υπερ του γκει.

Link to comment
Share on other sites

Καλη ενδεκαδα εχουν κατεβασει οι πουστηδες.

Φορτουνης-Μαριν θα μπουν στην διαρκεια του ματς αλλα βλεπω κατεβαινουν με λογικη Λεμονη στο Τορινο (ναι βλεπαμε και γαβρο στον στρατο).

Παντως εχει κορμια δυνατα ο γκευ, για να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ο γαυρος δε θα στηριχτει σε αγωνιστικες τακτικες....αγωνιστικα ειναι για τριμπαλο.απο εκει και περα θα επιδιωξει με παπαρα και σαββα κερατα,αν ειναι πανω,να διακοψει το ματς.τα ζμπαογκ δεν αργουν να κανουν μαλακια και οι ποινες εχουν γινει πιο αυστηρες.....δε χρειαζεται δηλαδη να καψουν τον προτο οπως ειχαν τηγανισει το σαχα.οοοοολα αυτα στην περιπτωση που δε φαει ο gay γρηγορο γκολ.εκει δυσκολο να τσιμπησουν οι πουτανες της σταυρουπολης

Link to comment
Share on other sites

Όσο θυμάμαι τα αντικείμενα/φωτοβολίδες στον μπουονανοτε με τον αρχιμαλακα τον Δέλλα να του φωνάζει "παίξε"...

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×