Jump to content

Recommended Posts

 Βίνα Ασίκη  &  Σταματία Σκολαρίκη ..

   Οι μεγάλες μου αδυναμίες

     οι μεγαλοι μ΄ερωτες..

 

  όλα τα μεγάλα μου τελειωνανε

   σε -ίκη..

  νίκη νίκη 

   και στη 

 Θεσσαλονίκη ..

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Τσακιρης για το μουλικο του Ιβαν

 

https://m.facebook.com/tsakiris.giorgos.3/posts/10155352261732543

Παρακαλούνται να ενημερωθούν οι ΑΣΧΕΤΟΙ, έστω από τα έμμισθα υπαλληλάκια τους, τα παρακάτω:

1. Δεν πήγε η Α.Ε.Κ πέρυσι στα δικαστήρια τον οσφπ (με τον Πλατανιά) για αφαίρεση βαθμών για να πάρει πρωτάθλημα στα χαρτιά.

2. Δεν πήρε την ομάδα η Α.Ε.Κ από την Λεωφόρο να φύγει και να πάρει το ματς στα χαρτιά στη διαδικασία των πλέι οφ και ενώ έχανε 1-0 μπας και βγει πρώτη στα χαρτιά.

3. Δεν πήρε την ομάδα η Α.Ε.Κ από την Τούμπα να φύγει και να πάρει το ματς στα χαρτιά στο πρωτάθλημα για ένα ρολο, ο οσφπ το έκανε.

4. Δεν ήταν η Α.Ε.Κ που το 2008 απουσίαζε ΣΚΟΠΙΜΑ από τη ψηφοφορία για την έγκριση της βαθμολογίας στην υπόθεση Βάλνερ!

5. Δεν επεδίωξε η Α.Ε.Κ να είναι καν στη δίκη, ή να κάνει παρέμβαση σε αυτή, υπέρ του οσφπ και να είμαστε διάδικοι ενώ θα τη βόλευε και την εξυπηρετούσε, δεν έκανε ΤΙΠΟΤΑ.

6. Δεν ήταν η Α.Ε.Κ που δήλωνε με έμφαση ότι «ο Γραμμένος είναι δικός μας».

7. Δεν έλεγε ποτέ η Α.Ε.Κ ότι είναι πανίσχυρη στο παρασκήνιο και ελέγχει τα πάντα.

8. Δεν γράφτηκε ποτέ και πουθενά από Α.Ε.Κ ή κάποιο μέσο «κιτρινόμαυρο» ότι άλλαξε η πρωτεύουσα του ποδοσφαίρου!

9. Δεν υπήρξε ΠΟΤΕ και πουθενά καμία γελοία ανάρτηση «Ή εμείς, ή κανείς με κάθε τρόπο».

10. Δεν πήρε η Α.Ε.Κ την ομάδα από την Τούμπα όταν ''έκαιγαν'' τον Σάχα και την... έπεφταν στα αποδυτήρια. Μας παρακάλεσαν και φυσικά βγήκαμε να μη τιμωρηθεί ο παοκ, να μη χάσει παιχνίδι στα χαρτιά.

 

megalh tapa h in your face opos to leei kapoios filos

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Να του πει κάποιος του τσετσενόγυφτου ότι όταν εγώ έκλαιγα αυτοί γελούσαν και ήταν στα αρχίδια τους.Δεν έχω ακούσει ένα γυφτοσκοπιανό παοκτζή να λυπάται που μας κλέψαν το πρωτάθλημα στα χαρτιά.Γιατί τότε μας το έκλεψαν σε αντίθεση με τώρα που δεν το είχαν στα χέρια τους για να τους το πάρει κανείς.Επίσης να πει κάποιος στον τσετσενόγυφτο ότι εμείς ακόμα και στα αίσχη με σάχα ή και με Μπουονανότε πρόπερσι καθίσαμε και το παίξαμε το ματς δεν πέσαμε κάτω να το πάρουμε στα χαρτιά όπως κανατε εσείς με τον Βάζελο.

 

όχι -3 αλλά -15 να φάτε γυφτοσκοπιανοί λεχρίτες που καθόμουν ο μαλάκας και έλεγα ότι έπρεπε να γίνει το ματς αλλά λογάριασα χωρίς την γυφτοσκοπιανική νοοτροπία σας.Ψόφος σιχάματα.

Link to comment
Share on other sites

μονο sti voulgaroupoli , stin mordor tou vora , sti patrida ton ilithion tha itan o zpaougk -2 vathmous prin ti timoria apo tin koryfi kai tha fonaze OLOS o organismos tous  pos tous klepsane to prwtathlima enw exoun na paiksoun kai me gavro ,kai me vazelo kai me AEK ki ena akoma lekanopedio .

 

 

 milame, einai aneksigito pos oloi autoi ekei panw exoun epiviosei apo tin efivia 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μην μπαίνετε στο τρυπάκι του Κόλκα και του βλαμμένου. 

Η ΑΕΚ 30 παιχνίδια θα παίξει και ότι αποτέλεσμα φέρει δε θα αλλάξει. 

Τα άλλα είναι για  #τιναφτορε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

an mporousan auta ta mounopana , tha eixan ginei 100 fores xeiroteroi apo tous xeiroterous gavrous .-

 

patima sto kefali pantou

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΤΕ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και στην επομενη ΜΑΖΙΚΗ κινητοποίηση ΕΚΕΙ. 

 

Η ΜΑΓΚΙΑ ειναι 20000 κοσμος στην ΑΘΗΝΑ οχι στον τελικό αλλά ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΆΜΜΑΤΟΣ. ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ αυτο που ΑΞΙΖΟΥΜΕ με το ΔΙΚΟ ΜΑΣ ετσι θελω. 

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζουν λεει κινητοποιησεις.

20,000 στην Αθηνα. (320 μαλακες μαζευτηκαν προχτες εξω απο το Μακεδονιας και Θρακης)

Ε δεν περιγραφω αλλο...

Link to comment
Share on other sites

an mporousan auta ta mounopana , tha eixan ginei 100 fores xeiroteroi apo tous xeiroterous gavrous .-

 

patima sto kefali pantou

Περυσι προσπαθουσαν να παρουν πρωταιλημα στα χαρτια απο τον οσφπ εντωμεταξυ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΤΕ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και στην επομενη ΜΑΖΙΚΗ κινητοποίηση ΕΚΕΙ. 

 

Η ΜΑΓΚΙΑ ειναι 20000 κοσμος στην ΑΘΗΝΑ οχι στον τελικό αλλά ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΆΜΜΑΤΟΣ. ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ αυτο που ΑΞΙΖΟΥΜΕ με το ΔΙΚΟ ΜΑΣ ετσι θελω. 

 

 

tha xathoune re , an exei apergia o ilektrikos , tha mperdepsoun tin omonoia me to mpournazi

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζουν λεει κινητοποιησεις.

20,000 στην Αθηνα. (320 μαλακες μαζευτηκαν προχτες εξω απο το Μακεδονιας και Θρακης)

Ε δεν περιγραφω αλλο...

 

αντε να φτασουν μεχρι τα μαλγαρα γιατι πιο κατω δεν ξερουν τον δρομο και θα χαθουν

Link to comment
Share on other sites

Λογικα αν κατεβουν Αθηνα, θα τους περιλαβουν στο ξυλικι οι τρεχαντιν και οι πανθηρες.

Παμε παρακατω.

Μελισσανιδη, σε ικετευω, αν ειναι να παρεις 10 σερι πρωταθληματα στο μελλον, θυσιασε 1 και δωστο στον Αρη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λογικα αν κατεβουν Αθηνα, θα τους περιλαβουν στο ξυλικι οι τρεχαντιν και οι πανθηρες.

Παμε παρακατω.

Μελισσανιδη, σε ικετευω, αν ειναι να παρεις 10 σερι πρωταθληματα στο μελλον, θυσιασε 1 και δωστο στον Αρη.

re proodeutikanoi , fostiraioi , elvetoi touristes .... tha glentane oloi

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΤΕ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και στην επομενη ΜΑΖΙΚΗ κινητοποίηση ΕΚΕΙ.

 

Η ΜΑΓΚΙΑ ειναι 20000 κοσμος στην ΑΘΗΝΑ οχι στον τελικό αλλά ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΆΜΜΑΤΟΣ. ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ αυτο που ΑΞΙΖΟΥΜΕ με το ΔΙΚΟ ΜΑΣ ετσι θελω.

Στο βικιπεδια ειναι ευκολο παντως να βρεις πληροφοριες σχετικα με τον πληθυσμο καθε πολης.Ελπιζω σε εγκαιρη ενημερωση τους για να αποφευχθουν τα χειροτερα.

Επισης,σε οτι αφορα τους "νοτιους παοκτζηδες" ενημερωνουμε τους Μακεδονες αδερφους οτι ο μεσος Αθηναιος εχει γνωρισει στη ζωη του 2 παοκτζηδες,κατα βαση ΕΠΟΠ καποια στιγμη στη θητεια του.

 

 

Καλησπερα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειμαστε μεγαλοψυχοι.

Πρωταθλημα σε Αρη την επομενη δεκαετια και φετος Σπανος εξοδος στο CL.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ξαδέρφη με φανέλα Κλάους δεν έχω δει στην Αθήνα.

Αντίθετα, έξω από το Σπόρτινγκ την ώρα που έπαιζε η Α.Ε.Κ., έχει εμφανιστεί ποδηλάτης με φανέλα Κoke.

Αρχιδάτος, δεν μπορώ να πω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

re proodeutikanoi , fostiraioi , elvetoi touristes .... tha glentane oloi

Χαχαχαχαχ

 

Ρε οι ΠΟΚεοι θα ειναι για μπυρες και οι Τρεχαντιν θα τους πηγαινουν τριαθλο στο Σουνιο.

 

Αχαχχαχαχα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

re proodeutikanoi , fostiraioi , elvetoi touristes .... tha glentane oloi

Εδω λενε για αποκλεισμους σε Τεμπη, Αττικες οδους και λιμανια Πειραια να παραλυσει η χωρα.

Θα πανε στον Δημο του Βαγγελα να κλεισουν το λιμανι.

Οι τυποι ειναι τσομπανηδες.

Στο μεταξυ ουτε 20 ατομα απο καθε ομαδα απο τις μεγαλες δεν παιζει πια να κινητοποιηθουν για οποιονδηποτε λογο στο ετος 2018.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ ουτε 20 ατομα απο καθε ομαδα απο τις μεγαλες δεν παιζει πια να κινητοποιηθουν για οποιονδηποτε λογο στο ετος 2018.

 

 Εγω ειχα κινητοποιηθει για την ΕΠΣΑΝΑ  :lol:

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Λογικα ο ΠΑΟΚ μπροστα στο πρωταθλημα Ελλαδος, ενιωσε σαν τον Ντουσαν μπροστα στον Μοντεσκιε στο ερωτικο Παρισι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα κινητοποιηθει για την ΕΠΣΑΝΑ  :lol:

Αμα μου βρεις αλλους 19 αναθεωρω

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Το τσετσενογυφτακι, θελει τακουνια στην πλατσα την κεφαλα του, μεχρι να ξυσεις το μαλλι να φανει η μπουγατσα που χει μεσα.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ ουτε 20 ατομα απο καθε ομαδα απο τις μεγαλες δεν παιζει πια να κινητοποιηθουν για οποιονδηποτε λογο στο ετος 2018.

Μακάρι να κατέβουν 20.000 για τα δικαστήρια και να πάρουν τα arxeidia μας. 

Και μακάρι να ξανακατέβουν άλλοι 20.000 στον τελικό να ξαναπάρουν τα arxeidia μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα μου βρεις αλλους 19 αναθεωρω

 

 Κανεις .

 

 Μονος μου τηνε πηρα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×