Jump to content

Recommended Posts

Λουις Άρμστρονγκ, Μάιλς Ντέιβις, Ντιζυ Γκιλεσπι.

 

Πάρτι τροπαίου Παοκ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Γιώργος Μίνος

ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ 22ο ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΕΝΩ Ο ΠΑΟΚ ΠΙΕΖΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΙΕΖΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

 
Κολοκοτρώνης

Τι;

 
Γιώργος Μίνος

ΤΥΡΙ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ. ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΠΡΟΣΚΥΝΑΣ ΣΗΚΩΣΟΥ ΑΠΑΝΩ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΟΡΘΙΟΙ ΟΜΙΛΟΥΜΕ

 
Κολοκοτρώνης

Σίγουρα το είπε ο Λουτσέσκου αυτό;

 
Γιώργος Μίνος

ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΛΟΥΤΣΕΣΚΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΕΟΔΩΡΕ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΔΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΒΑΛΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΠΑΟΚ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΠΙΣΩ

 
Κολοκοτρώνης

Σόρι αλλά αυτές είναι δικές μου ατάκες.

 
Γιώργος Μίνος

ΚΑΘΟΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΔΙΑΨΕΥΔΟΥΝ ΟΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΛΛΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ

 
Κολοκοτρώνης

Βάλε να δεις τον "Παπαφλέσσα" άμα δεν με πιστεύεις.

 
Γιώργος Μίνος

ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ

 
Κολοκοτρώνης

Γιατί ασχολούμαι;

 
Γιώργος Μίνος

ΠΑΟΚ

 
Κολοκοτρώνης

Δεν πολέμησα εγώ γι' αυτό

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κλάμα έχει στο ραδιόφωνο. Είχε 6-8 το πρωί στο μετρόπολις εκπομπάρα με ακροατές να απαιτούν να αποχωρήσει η ομάδα από το πρωτάθλημα, να μας βάλουν 5 γκολ κλπ. Τώρα δεν ξέρω τι παίζει, κάνε μια γύρα σε μετρόπολις, αρένα, λίμπερο και φερ πλέυ (όλα από εδώ). Κάτι καλό θα τύχεις.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τωρα θα ανοίξει γραμμές ο Ραγκατσης αν εχεις όρεξη στο Μετροπολις

Edited by Vargas21
Link to comment
Share on other sites

 Βίνα Ασίκη  &  Σταματία Σκολαρίκη ..

   Οι μεγάλες μου αδυναμίες

     οι μεγαλοι μ΄ερωτες..

 

  όλα τα μεγάλα μου τελειωνανε

   σε -ίκη..

  νίκη νίκη 

   και στη 

 Θεσσαλονίκη

από μικρός ελάτρεψα τον γίγαντα Τζών Τίκη ..

 

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ΚΜΜ εβδομάδα θεέ μου. Δώσε μας υγεία...

 

Μιλάνε και οι μουγγοί, σουβλίζουν και οι νυφίτσες/μουχρίτσες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σταύρο 9-11, υπάρχουν ακόμα κείμενα του Τζίμ για το ΚΑΣ με την Α.Ε.Κ. το 2008;

 

Νομίζω οι μπουγάτσες θα ήταν χρήσιμο να έχουν το νομικό του expertise και το inside info του. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι. η database του φόρουμ δεν έχει καμία σχέση με το παλιό.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι. η database του φόρουμ δεν έχει καμία σχέση με το παλιό.

 

 

Πω ρε φίλε, μαργαριτάρια που έχουνε χαθεί.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Να πάνε κορτσοπιτα να ρωτήσουν αν έχουνε κρατηθεί τα πρακτικά.

 

(έχει κλείσει βέβαια, ο κόσμος θέλει ακρίβεια και τρεντουλιες)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

η μόνη περίπτωση να αλλάξει η απόφαση είναι να εκδικαστεί η έφεση τουλάχιστον του χρόνου, 

όταν ο γκαρσία θα βρίσκεται σε κανά ασφαλές μέρος σε καμιά λεγκανιές και θα μπορεί να πει ότι στα αποδυτήρια

τον έβαλαν να δαγκώσει τη γλώσσα του.αντ αυτού οι μπουγάτσες σκοτώνονται να εκδικαστεί η έφεση λες και οι 

δικαστές σε πέντε μέρες θα πουν α ναι ρε όλα καλά πήγαν, τίποτα δεν έγινε, ε ναι τα ψιλοπήρε και η συνάδελφος η Σκολαρίκη

 

φιλλλλαράκι, σύμφωνα με τΟν ουέφα, οι αξιωματούχοι πρέπει να δηλλλωθούν τουλλάχιστον 75 λλλεπτά πρίν.

 

Αρα ο τραυματισμένος προπονητής του γαύρου ΔΕΝ είναι τραυματίας...εεεεε δεν είναι προπονητής....εεεεε είναι και τραυματίας και είναι και προπονητής αλλλλά δηλλλλώθηκε εκπρόθεσμα.

 

Και είστε στημένοι εσείς οι δικαστές, αλλλλλά σας εμπιστευόμαστε για την αθώωσή μας.

 

Αυτά, τίποτε άλλλο

Link to comment
Share on other sites

Ανεστάλη χθες, με δικαστική απόφαση από το Μονομελές Διοικητικό Πρωτοδικείο Κομοτηνής, η διαδικασία αναγκαστικής εκτέλεσης για πρόστιμο 44 εκατ. ευρώ που είχε επιβληθεί στην εταιρεία ΣΕΚΑΠ, όμιλος που είναι υπό τον ιδιοκτησία του Ιβάν Σαββίδη

Link to comment
Share on other sites

Ανεστάλη χθες, με δικαστική απόφαση από το Μονομελές Διοικητικό Πρωτοδικείο Κομοτηνής, η διαδικασία αναγκαστικής εκτέλεσης για πρόστιμο 44 εκατ. ευρώ που είχε επιβληθεί στην εταιρεία ΣΕΚΑΠ, όμιλος που είναι υπό τον ιδιοκτησία του Ιβάν Σαββίδη

Πάει τόοοοοοσο καλά η ΣΕΚΑΠ... που θα παρακαλάει για το πρόστιμο σε λίγο. 

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ αυτος ο χαΙβαν, ηρθε πριν καποια χρονια Ελλαδα, αγορασε οτι εβρισκε μπροστα του και τωρα αναθεμα και αν του πηγαινει καμια επιχειρηση καλα. Στο λιμανι τον ηπιε, η ΣΕΚΑΠ δεν βλεπω να μακροημερευει, με το Εψιλον του Φουρθιωτη γελαει ο κοσμος... Μακεδονια Παλας ΟΚ αλλα δεν νομιζω στοχος να ταν ενα ξενοδοχειο και τελος ο ΠΑΟΚ που αν δεν παρει φετος κουπα δεν τον βλεπω καλα. Γενικα επενδυτης με πλανο ο χαΙβαν. Αντε να ρθει ο Κουλης να γελασουμε.

Link to comment
Share on other sites

Έξαλλος με συνεργάτες του στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης

Ιδιαίτερα εκνευρισμένος με δικηγόρους του ΠΑΟΚ αλλά και τους υπεύθυνους ασφαλείας της Τούμπας φέρεται να είναι ο Ιβάν Σαββίδης, ο οποίος παρουσιάζεται έτοιμος να πάρει… κεφάλια.

Γιατι αφού οι αρδ γράφουν για στημένους δικαστές και πολιτικές αποφάσεις;;; Ε αγόρια πάρτε το αλλιώς θα βρείτε

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×