Jump to content

Recommended Posts

αν χασουμε 3-0 απο τις μπουγατσες μια απολυση μαρινου δεν φτανει.... Κολες μολες και λοιπο συναπάντημα πουλο... and what about τεχνικους διευθυντες??

Link to comment
Share on other sites

Με 3-0 βλεπεις απολυση Μαρινου;

 

 

Ναι

 

Διαφωνώ. Το 3-0 θεωρείται οριακά ως απλά "ευρεία νίκη".

Το κρίσιμο νούμερο για να θεωρηθεί "διασυρμός" και να παρθούν κεφάλια είναι το 4.

Με τριάρα δεν έχει φύγει κανένας.

Όλο και κάποιο από τα 3 θα είναι ψιλοαμφισβητουά, κανα οφσάιντ, κανιά μούφα μπέναλτι, τα ρίχνεις στη διατησία -πού 'λεγε κι ο "μουστάκιας" στον Κέσλερ (?)- και πάμε από την αρχή.

Το "4" είναι αλλιώς, είναι φετίχ από εκεί και πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Τεννές ελεύθερος.

 

Eνταξει και εγω αυτο σκεφτηκα πρωτο πρωτο αλλα ειχα την ευγενεια να μην το αναφερω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

ΔΕΗτζη εχω. Φτηνο και σιωπηλο εχω.Δικο μας παιδι εχω.

 

Ελα παρε παρε παρεεεεεεε 3 στο χιλιαρικοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Εδώ εφυγε για "οικογενειακους λογους" ο πρωταθλητης Μανολο, μετά από τα δυο που φαγαμε στον τελικο που θα ηταν τρια αν δεν ειχαν χασει πεναλντι, και συζηταμε αν θα απολυθει, ή θα "παραιτηθει" σαν τον Δελλα, ο Μαρινος αν χασουμε με 3-0 στην τουμπα;;

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 3-0 δεν παραιτείται, ούτε "παραιτείται". Να παραιτηθεί ο ίδιος δεν παίζει αφού είναι γνωστό ότι δεν έχει καμία δουλειά σε ομάδες επιπέδου ΑΕΚ και θα καταλήξει σε τίποτα ΑΕΛ. Να τον παραιτήσουν μέχρι 3-0 δεν θα είναι ιδιαίτερα εύκολο γιατί έχει βάλει την ομάδα στους ομίλους, βαθμολογικά θα απέχει μόλις 1 βαθμό από τον βου και 3 από τον γκέυ και η ΠΑΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ αυτή τη στιγμή να αλλάξει προπονητή.

Η θέση του προπονητή είναι αγκάθι για την ΑΕΚ γιατί δεν υπάρχουν Έλληνες να πάρει. Όλοι ξέραμε ότι κάποτε θα έρθει ο Ουζουνίδης, ήρθε. Δεν έχω υπ' όψη κάποια άλλη περίπτωση που θα μπορούσαν να φέρουν εκτός αν είναι τόσο κάφροι και μας φέρουν τον Τεννέ (γενικά καλό θα είναι να τελειώσει αυτό ως αστείο γιατί η ΠΑΕ απέδειξε ότι αυτά που εμείς λέμε στην υπερβολή είναι απολύτως ικανή να τα πράξει).

 

Μετά θα αναγκαστεί να πάει σε ξένο προπονητή και το πρόβλημα είναι ότι αυτοί κοστίζουν και ζητάνε και δε βλέπουν κανένα ταλέντο σε Γαλανόπουλους. Η μόνη επιλογή της ΑΕΚ μετά από ενδεχόμενη απομάκρυνση Ουζουνίδη θα είναι:

α) επιστροφή Δέλλα, σενάριο εξαιρετικά πιθανό.

β) πρόσληψη Τεννέ ή αλλού αυτής της κατηγορίας (δεν βλέπω τίποτε αστείο πια σε αυτό το σενάριο)

γ) πρόσληψη ενός αλλοδαπού που ασχολείται με το ποδόσφαιρο για να δοκιμάσει την τύχη του σαν προπονητής (περίπτωση Μοράις).

 

Κατά συνέπεια δεν βλέπω απομάκρυνση Ουζουνίδη αυτή τη στιγμή, θα τον κρατήσουν κάβα για να τον σουτάρουν όταν η χρονιά στραβώσει πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

Θα φάτε κίτρινες πούτσες όλη την εβδομάδα παλιογαμιόλες.

Κίτρινα σήμερα, κίτρινα την Κυριακή, κίτρινα και την άλλη εβδομάδα.

Γαμώ τις πουτάνες τις μάνες σας.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

ετσι και πεσει καμια 4αρα με τις κιτρινες φανελες θα εχει τρελο γλεντι απο τα σκουληκια 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×