Jump to content

Recommended Posts

Εγω τη μπατε την ειχα για νορμαλ ομαδα....παιζει καθε χρονο ευρωπη

Μπατε σκυλοι αλεστε ειναι τελικα

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Δεν ειναι η μπατε μικρη ομαδα,ο παοκ ειναι μεγαλη και προκαλει τρομο σε ολη την ευρωπη.

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμη ωραία διαφήμιση στο εξωτερικό τα παόκια...

 

Με τι μπουρδέλο καθόμαστε και ασχολούμαστε ρε πούστη μου...

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο καναλι το παρακολουθώ όπως και αλλοι εκατοντάδες χιλιάδες και πάνω επειδή κάνει ωραίες ποδοσφαιρικές αναλύσεις τακτικής ( όπως πριν δυο μερεε του πιτσιρικα ντε γιον του αγιαξ και πως δημιουργεί υπεραριθμια αριστερά .... Ναι εκει που μας εκαναν γιογιο με μπακακη μπακασετα ) .

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Πανε για το 6/6 με το απολλωνακι,ενω ξεκινησανε με -2,εχουν παρει 2 ντερμπι,ειναι ξεκαθαρα το μεγαλο φαβορι φετος,ας το χωνεψουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την δι-αισθηση οτι αρης και παναθηναικος θα στερησουν το πρωταθλημα απο τον παοκ. 

Link to comment
Share on other sites

Γαμιωντας τους παει ο τιγρης μετα την πρωτη αγωνιστικη στο θεμα διαιτησια,αλλο που δεν χανουν βαθμους

Link to comment
Share on other sites

Κατσε γιατι τώρα σερνονταν σε 2 ντερμπι και πήραν 6 βαθμους. Αμα αυτό είναι το φυσιολογικό τους, κανεμα προβλημα. Αν αυτή έίναι η κοιλιά τους, σφίξαμε

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στο πουτσο μας και αν το πάρουν το 3ο τους το πρωτάθλημα ή που πήραν το κύπελλο πέρσι. Εγώ νομίζω ότι πρέπει να μας ενδιαφέρει τι κερδάμε εμείς. Χεστηκε η φοράδα σταλώνι για το τι κανει η μπουγάτσα, θα στραβώσει το στόμα τους 10 μοίρες παραπάνω, θα μας πρήξουν τα αρχίδια για καιρο, αλλά ούτως η άλλως 33 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα το ίδιο δεν κάνουν αλλωστε?

Link to comment
Share on other sites

Αμα το αξιζουν να το παρουν και αυτο και το επομενο και το μεθεπομενο.

Νετα σκετα.

Δεν ειμαι γαυρος να γουσταρω να το παιρνω επειδη... ετσι γαμαει ο Πειραιας.

Βεβαια θεωρω πως ενα αρχιδι θα σηκωσουν ξανα αλλα ΟΚ μενει να φανει.

Link to comment
Share on other sites

μαλακες...θα τα βλεπει αυτα κανας σταυρος ,κανας αδης,κανας σμαουγκ,κανας κρις και θα τραβανετα αρχιδια τους.

αν δ3ν εχεις ζησει τουλαχιστον μια εξαετια θεσσαλονικη,

τουλαχιστον ε,

δεν μπορεις να φανταστεις ποσο παραπανω μπορουν να σπασουν παπαρια τα γκολουμ.

 

ο σπασοαρχιδισμος τους δεν εχει οριο.

τελος.

τινει στο απειρο.

τι τινει..βασικα ειναι απειρος.

οπως και η βλακεια τους.

 

ειμαι σιγουρος πως ο αλμπερτος πριν εκστομισει το διασημο τσιτατο

ειχε τσαλακωσει τα νευρα του με καναν παοκτζη γειτονα πουτου ελεγε για την

καυτη εδρα του συντριβανιου καιτην πουαταν την καβαλα ξερω γω που τους επαιρνε τις δουλειες τοτε

Εζησα 7, τους ξέρω. Και ραπ είδα, και ζουγκα στον μετρόπολις τα βράδυα ακουσα, και τον μαγγελανο εμαθα, και ταξι πήρα(νιαγάρας γνώσεων). Είναι εκνευριστικοί μόνο αν ασχοληθεις. Απλά πρέπει να μην τους πάρεις στα σοβαρά, πάντα να χεις στο νου σου ότι όταν ανοιξει ο στόμας τους, η γλώσσα τους θα φτάσει σε μπόι 50 φορές μεγαλύτερο από οσο κατεχουν. Και τα σκουλήκια παρόμοια φαση μισό αιώνα για την περούτζιαμιλουσαν λες και είναι πρέσβης της Ελλάδας στην Ευρώπη
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βασικά στο πουτσο μας και αν το πάρουν το 3ο τους το πρωτάθλημα ή που πήραν το κύπελλο πέρσι. Εγώ νομίζω ότι πρέπει να μας ενδιαφέρει τι κερδάμε εμείς. Χεστηκε η φοράδα σταλώνι για το τι κανει η μπουγάτσα, θα στραβώσει το στόμα τους 10 μοίρες παραπάνω, θα μας πρήξουν τα αρχίδια για καιρο, αλλά ούτως η άλλως 33 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα το ίδιο δεν κάνουν αλλωστε?

Αν παρουν το πρωταθλημα αυτοι, δεν θα το παρουμε εμεις.

Αφου μας ενδιαφερει τι κερδαμε εμεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν παρουν το πρωταθλημα αυτοι, δεν θα το παρουμε εμεις.

Αφου μας ενδιαφερει τι κερδαμε εμεις.

Μεχρι εκει που το χανουμε εμεις μας νιαζει. Το ποιος θα το παρει, αν είναι γαβρος βορρα ή νοτου, βαζέλας, ατρόμαχτος ή μαγούλα, στα παπάρια μας.

Εγώ έτσι το λέω, ευελπιστώ να το καταλάβεις με την επεξήγηση

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι εκει που το χανουμε εμεις μας νιαζει. Το ποιος θα το παρει, αν είναι γαβρος βορρα ή νοτου, βαζέλας, ατρόμαχτος ή μαγούλα, στα παπάρια μας.

Εγώ έτσι το λέω, ευελπιστώ να το καταλάβεις με την επεξήγηση

Συμφωνουμε. Οποτε δεν εχει σχεση αν εχει  3 ή 43 πρωταθληματα αυτος  που θα το παρει, αν το χασουμε εμεις.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνουμε. Οποτε δεν εχει σχεση αν εχει 3 ή 43 πρωταθληματα αυτος που θα το παρει, αν το χασουμε εμεις.

Ο ανθρωπος των 1000 Αμπέρ, μου κανει σερί κουότ για να αναδειξει την συμφωνία μας σε αυξανόμενη ενταση.

Link to comment
Share on other sites

Από τους γαύρους το έχεις συνηθίσει. Αν αρχίζουν και το παίρνουν και οι  Βου θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές

Στα αρχιδια μας. Αφου εχουν μονο 2 πρωταθληματα, το πολυ να φθασουν τα 3.

Οπως και στα αρχιδια των γαυρων το δικο μας 12ο.

Link to comment
Share on other sites

Ο ανθρωπος των 1000 Αμπέρ, μου κανει σερί κουότ για να αναδειξει την συμφωνία μας σε αυξανόμενη ενταση.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Από τους γαύρους το έχεις συνηθίσει. Αν αρχίζουν και το παίρνουν και οι  Βου θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές

Ενα αρχιδι θα αρχισουν να παιρνουν οι Βου.

Πιθανοι πρωταθλητες συμφωνα με Bukowski (σημειωστε):

ΑΕΚ 65%

Ολυμπιακος 30%

Αλλος 4%

ΠΑΟΚ 1%

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρεψου μαχητη του αντιουζουνιδισμου. Τα πραγματικα odds ειναι:

 

ΠΑΟΚ: 70%

ΑΕΚ: 29%

Κανείς (διακοπή πρωταθλήματος): 0,9%

Άλλος: 0,09%

Ολυμπιακός: 0,01%

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι 40% ΠΑΟΚ και από 30% ΑΕΚ* και Ολυμπιακός.

Εκτός αν μιλάμε για εξτρίμ κατάστασεις.

 

*με την προαίρεση ότι θα γίνουν δύο καλές προσθήκες, ειδάλλως πέφτει το ποσοστό αλλά χωρίς ευρώπη όχι ραγδαία

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×