Jump to content

Recommended Posts

 

Αυτο ειναι το καλο σεναριο για μας. Υπαρχει και το αφηγημα Λουτσεσκου οτι Σεπτεμβριο-Οκτωβριο εγινε αποφορτιση και απο Νοεμβρη μηνα θα επιστρεψει στα στανταρτς Ιουλιου-Αυγουστου η ομαδα του. Αυτο μονο ο χρονος μπορει να μας το αποδειξει. Εαν το ταβανι του ΠΑΟΚ ειναι το χτεσινο στο Χαριλαου, τοτε σαφως και η ΑΕΚ ειναι το φαβορι κι ας εχει την τιμωρια. Αν ομως ο ΠΑΟΚ επιστρεψει στην εικονα του Αυγουστου, τοτε τα αστειακια για αηττητο πρωταθλημα θα αποκτησουν βαση ξαφνικα. Διοτι αν βγαλουν Παναθηναϊκο και Ατρομητο στο Περιστερι, δεν ειναι και πολυ μακρια το 15 στα 15 στον πρωτο γυρο. Και σημειωτεον οτι εχουν να χασουν απο περσι που εχασαν στην Τριπολη με ολο το ενδιαφερον να εχει πεσει στο δικαστικο ρεπορταζ. Τελος παντων, θα δουμε τον επομενο μηνα. 

 

Θα εχουν αλλον εναν καλο μηνα.Στο 70% ας πουμε απο αυτο που δειξαν το καλοκαιρι.Το θεμα ειναι εμεις θα ανεβουμε ποτε;Ο στρατηγος τι λεει;

Link to comment
Share on other sites

απο δω που το βαζεις φαινεται καθαροτερα οτι του κατσε ρε. (μου αρεσει ο πανικος που εχει ο μανταλος.  τρεχει σα χαζος να προλαβει κ αυτος)

Λόπεζ εννοείς?γιατί ο μάνταλος περπατάει.

Link to comment
Share on other sites

ε ναι σαρκαστικα το εγραψα τσιφ.

 

Ε καλά στο κέντρο ήτανε,ν'αρχίσει να τρέχει?

Link to comment
Share on other sites

0e23dcf6-712d-468f-a788-671beb036aea.png

5 αμυντικοί μας με 2 μπουγατσομάχους, αλλά ο Μάνταλος που ήταν 12-15 μέτρα πίσω από το κέντρο θα έπρεπε να τρέξει με αγωνία να γυρίσει.

 

Επίσης να πω ότι έπιασε κρύο τις τελευταίες μέρες στην ΝΥ. Περιμένω εξηγήσεις για το πως φταίει ο Μάνταλος και γι'αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το ότι το εμετικό αυτό πανό δεν κατέβηκε ούτε καν στο ημίχρονο δείχνει ότι ο οσελότος είναι εντελώς ψιψινέλ κοκότ και στα αρχίδια του.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Να βαλουμε και εμεις στον β γυρο ενα που να γραφει "ειναι πουτανες των παοκτζηδων οι μανες¨"

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ έλεος, δεν είναι 12 μέτρα από την φάση, 12 μέτρα από το κέντρο είναι. Πάνω από 30 μέτρα μακριά από την μπάλα είναι σε αυτή την φάση.

Επίσης δεν παίζει χαφ, AML παίζει στο σύστημα. Και δεν θυμάμαι ποτέ AML σε αντεπίθεση να κάνει sprint σαν τρελός όταν η μπάλα είναι πίσω από τα DC. Ίσα-ίσα που θα ήταν και λάθος γιατί θα έχανες και παίκτη από πιθανή αντεπίθεση αν έβγαινε η άμυνα.

 

Btw, για τον Ponce (που είναι και 1-2 μέτρα πιο χαμηλά στο γήπεδο) κάνεις την ίδια κριτική για ομαδική αμυντική λειτουργία; Ή το περιβραχιόνιο είναι σαν το φίλτρο των Γαλατών και όποιος το φοράει αποκτάει υπεράνθρωπες δυνάμεις άρα ο Μάνταλος απλά βαριέται;

 

Sorry, αλλά με αυτά που γράφονται τις τελευταίες μέρες ούτε ο Giggs στα καλά του δεν θα αρκούσε για να μην φάει κράξιμο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και το πρώτο γκολ του Αραούχο σε αυτό το ματς είναι ωραίο, κάνει φοβερό κοντρόλ και στρώσιμο της μπάλας με το γόνατο και πλασάρει άψογα στην απέναντι γωνία εκατοστά διπλα από την ρίζα του δοκαριου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ποση ωρα θελει να κανει τα 30 μετρα ο Πετρος? Πιο αργος απο τον Πριγιοβιτς ειναι?

Αυτό το εκλαμβάνω σαν τρολάρισμα και δεν απαντώ.

 

 

Το AML = attacking MIDFIELDER left . Χαφ ειναι.  Ολα τα χαφ ανεξαρτητως αν ειναι CM, DMC, or wingers, οταν ο αντιπαλος εχει τη μπαλα στο δικο μας μισο, πρεπει να γυρισουν σε defensive positions. A-με-σα. Ειναι νομος σε οποια τακτικη κ να παιξεις. Εκτος αν παρει εντολη, κατσε περιμενε μπαλα. Που συνηθως τετοια εντολη παιρνει μοναχα ο target key striker. Πολυ σπανια το ΑΜL δε γυρναει να βοηθησει το LB.. Για την ακριβεια, οσες φορες δε το κανει, πεφτει αναθεμα για την μηδενικη βοηθεια σε μαρκαρισματα κ αμυντικες ενεργειες του winger.

ΟΧΙ.

Ο AML επιστρέφει να βοηθήσει με βάση την θέση του DR. Αν ο αντίπαλος DR είναι πίσω από το κέντρο κάθεται σε ψηλά μέτρα για να υπάρχει outlet pass ώστε να βγει αντεπίθεση με (potential) υπεραριθμία. Αν ο αντίπαλος DR ανέβει και πάει π.χ. για overlap θα πρέπει να τον ακολουθήσει και να βοηθήσει τον δικό του DL ώστε να μην υπάρχει υπεραριθμία στο άκρο. Με βάση την δική σου τακτική προσέγγιση αντεπιθέσεις δεν θα έβγαιναν. Όλα τα χαφ (εξτρεμ, 10αρια, 8αρια και 6αρια) θα ήταν τουλάχιστον 15+ μέτρα από το κέντρο "α-με-σα" σε κάθε επίθεση αντιπάλου ανεξαρτήτως συνθηκών.

 

 

Το περιβραχιονιο σημαινει υπευθυνοτητα και μεγαλυτερο work rate ethic , leadership. Οποιος δε μπορει να το πραξει το παραδιδει σ αυτον που μπορει. Ουτε φιλτρα, ουτε τιποτα.

Ας εκανε ο Πετρος εστω κ το 1/20 απο αυτα που εκανε ο Ryan, και μετα θα βλεπαμε τι θα πει κραξιμο κ τι οχι.

Ακριβώς αυτά που λες σημαίνει το περιβραχιόνιο. Ούτε ταχύτητα Bolt για να κάνει τα 30 μέτρα σε 2 δευτερόλεπτα, ούτε άσκοπα τρεξίματα επιστροφής με 5 αμυντικούς μπροστά.

 

Και επιμένω στην θέση μου. Και 21/20 από αυτά που έκανε ο Giggs να έκανε, κράξιμο θα έτρωγε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

giphy.gif

Και το δεύτερο γκολ ηταν καλο.

Ως περιοχιστας αρέσει δεν αρέσει είναι καλος παίκτης για αυτό βάζει τοσα γκολ.

Αν το εκαναν αλλοι δεν θα πληρωνοταν τοσο ως υπεραξια και θα ειχαμε πολλους με διψηφιο σκορ.

Ο Χασαν και ο Γκερερο σπαταλησαν αντιστοιχες φασεις κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Τζουγκαρντεν, Μπολουσπορ, Λεγκια. Οι ομαδες που επαιζε ο Ιμπραιμοβιτς του τσετσενου πριν τον μποακ.

 

Πιο πριν Τρομσο-Ιλ και Λοζαν Σπορ.

 

Ε, μαλλον και πολλα πληρωνεται για τετοιο βιογραφικο.

 

Γενικα εχει δικιο ο Κωστας οτι με το ταισμα που εχει στην συγκεκριμενη ομαδα, ειναι λογικο καπου να βρισκει συχνα διχτυα.

 

Για μενα καλος ειναι, αλλα ως εκει. Περισυ ειχαμε καλυτερο, φετος μαλλον χειροτερο. Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Τζουγκαρντεν, Μπολουσπορ, Λεγκια. Οι ομαδες που επαιζε ο Ιμπραιμοβιτς του τσετσενου πριν τον μποακ.

 

Πιο πριν Τρομσο-Ιλ και Λοζαν Σπορ.

 

Ε, μαλλον και πολλα πληρωνεται για τετοιο βιογραφικο.

 

Γενικα εχει δικιο ο Κωστας οτι με το ταισμα που εχει στην συγκεκριμενη ομαδα, ειναι λογικο καπου να βρισκει συχνα διχτυα.

 

Για μενα καλος ειναι, αλλα ως εκει. Περισυ ειχαμε καλυτερο, φετος μαλλον χειροτερο. Γνωμη μου.

Πέρυσι ειχαμε καλύτερο ενω πιστεύω πως και ο Πονσε θα εξελιχθεί, έχει potential.

Ωστόσο το γκολ είναι γκολ και βαζει πολλα ο σερβος, δεν είναι ένας Λαμπριακος.

Link to comment
Share on other sites

Χατσερίντι: «Αν συνεχίσω να παίζω τόσο λίγο, τότε γιατί να μείνω στον ΠΑΟΚ

Γεννήθηκα στην Ουκρανία, όχι, δεν είμαι Έλληνας. Έχω ένα επίθετο που είναι ελληνικό, ξέρω μόνο μερικές λέξεις στα ελληνικά. Πιστεύουν εκεί ότι είμαι Έλληνας, με λένε “Χάτσε”. Ίσως δεν σκέφτονται, δεν ξέρω, αλλά δεν είμαι καθόλου Έλληνας.

Μου προσφέρουν ελληνικό διαβατήριο, αλλά δεν το χρειάζομαι. Δεν ξέρω τι θα συμβεί το χειμώνα, αλλά αν συνεχίσω να παίζω τόσο λίγο, τότε γιατί να μείνω στον ΠΑΟΚ; Θέλω να αγωνίζομαι. Τα πάντα μου ταιριάζουν στον ΠΑΟΚ, αλλά θέλω απλώς να παίξω περισσότερα ματς»

Στη συνέχεια είχα προβλήματα με τον ιδιοκτήτη του ΠΑΟΚ (σσ: τον Ιβάν Σαββίδη). Ο γιος του επικοινώνησε με τον εκπρόσωπο μου Βαντίμ Σαμπλί και του είπε: «ο πατέρας μου είναι Ρώσος και η ενέργεια του ποδοσφαιριστή ήταν ασέβεια» και του απάντησα πως δεν είχα καμία διάθεση να δείξω ασέβεια και δεν το έκανα. Προκλήθηκα και με την κίνηση μου ήθελα να δείξω ότι είμαι Ουκρανός και αγαπώ την Ουκρανία».

 

Αρχισαν τα οργανα ....giorgissssss

Link to comment
Share on other sites

OΧΙ επισης. Αναλογα εαν κανει man 2 man / zonal ή mixed  marking. Στην προκειμενη περιπτωση εαν ο Μανταλος ετρεχε για να ειναι πιο κοντα στη περιοχη μας κ δεν ηταν αδιαφορος δεν θα αλλαζε κατι, ουτε θα σταματουσε τυχον αντεπιθεση δικη μας. Ειναι ενδεικτικο οτι σερνεται (καλη του συνηθεια) κ μαλιστα οταν η μπαλα καταληγει στα διχτυα, δεν εχει καποια ιδιαιτερη αντιδραση (ζορι, να πιασει τη κεφαλα του, κατι που να δειξει οτι ενδιαφερεται για το οτι η ομαδα στην οποια ειναι καπτεν, τρωει γκολ απεναντι σε εναν αντιπαλο στον οποιο ο ιδιος δεν εχει κανει κ τιποτα ιδιαιτερο)

Κανενας δε ζητησε να κανει 30 μετρα σε 2 δευτερολεπτα (another trolling on top of the others). Ολα αυτα που γραφεις ειναι επισης τρολιες αλλα οκ απανταω πανω σ αυτα (για τον καιρο της NY, το γαλατικο φιλτρο, τον Ραιαν Γκιγκς κλπ)...

Καλα κανεις κ επιμενεις. Για την ωρα ομως επειδη δε κανει ουτε τα μισα που εκανε ο Μαντουκα ποσο μαλλον ο Ραιαν, ας φαει κραξιμο μεχρι να μας αδειασει την γωνια γιατι χανουμε χρονο κ χρημα με την παρτυ του.

 

Κάνεις αρκετά assumptions και πάνω σε αυτά στηρίζεις την άποψή σου.

 

Assumption 1: Οι AM* παίζουν zonal marking. Αρκετά σπάνιο στο σημερινό ποδόσφαιρο και είναι από τις βασικές διαφορά μεταξύ ML/MR και AML/R. Με βάση την εικόνα της ομάδας δεν μου προκύπτει κάτι τέτοιο. Ενδεικτικά από το καλύτερο ματς ως τώρα επί Ουζουνίδη (με τον Πανιώνιο), 2 φάσεις αντεπιθέσεων.

79d609cc-4ad5-442e-ba4a-a27d92af975e.png

483a59af-2b57-4e15-b9a8-51a815496314.png

Σε καμία από τις 2 φάσεις τα 2 εξτρεμ δεν υπάρχουν στο πλάνο. Επίσης από το ματς με τον γαύρο, που δεν έπαιζε καν ο Μάνταλος:

d46362b0-f6f0-4b8a-864e-9b3477bec955.png

O Galo ακολουθεί την φάση γιατί η μπάλα είναι στην μεριά του, ο Μπακασέτας περπατάει.

25061802-e056-4b85-9c56-dbf7fa9378fd.png

Ο Μπακασέτας ακολουθεί (με μεγάλη καθυστέρηση) το αντίπαλο μπακ, ο Galo δεν υπάρχει καν στο πλάνο.

83f31caf-9b29-4fb3-98d0-2530edba3977.png

Και οι 2 περπατάνε (μάλιστα ο Galo παρατάει εντελώς και τον μπακ και βγαίνει φάση στην εξέλιξη).

 

Assumption 2: To defensive block είναι αρκετά compact ώστε να πρέπει ο Μάνταλος (σε φάση αντεπίθεσης) να πάει 20-25 μέτρα κάτω από το κέντρο. Μιας και οι περισσότερες κουβέντες που κάνουμε αναφέρονται στις τεράστιες αποστάσεις των γραμμών επί Ουζουνίδη και πως αυτό έχει κάνει τα 2 κεντρικά χαφ να πρέπει να καλύψουν πολύ μεγάλες αποστάσεις, δεν θεωρώ ότι χρειάζεται να το αναλύσω περισσότερο.

 

Assumption 3: Από την ώρα που φοράς περιβραχιόνιο θα πρέπει αυτόματα να τρέχεις περισσότερο (για το θεαθήναι μιας και όπως παραδέχτηκες δεν θα επηρέαζε σε τίποτα την φάση) ανεξάρτητα από τα χαρακτηριστικά σου σαν παίκτης, την θέση στο γήπεδο κλπ. Δυσκολεύομαι να σκεφτώ κάποιον εξτρεμ αρχηγό που αν η μπάλα χανόταν τόσο ψηλά θα έτρεχε σαν τρελός να επιστρέψει. Εδώ σε πολύ πιο νορμαλ αντεπιθέσεις (π.χ. Hazard στο 1ο γκολ της Ιαπωνίας στο μουντιαλ) και περπατάνε μέχρι να κάνει κίνηση για overlap ο αμυντικός. Αν μου φέρεις κάποιο συγκεκριμένο αντιπαράδειγμα (όχι να είναι η μπάλα 30 μέτρα πίσω του και να τρέχει σαν τρελός απλά να έχει χαθεί η μπάλα πάνω από 15 μέτρα πίσω του) θα το δεχτώ σαν assumption.

 

P.S.: Καμία τρολιά για τα 30 μέτρα σε 2''. Ο Prijovic σουτάρει 3'' μετά το screenshot που είχα βάλει στο προηγούμενο ποστ. Για να έχει γυρίσει σε θέση που να έχει οποιαδήποτε αμυντική σημασία, αυτή την ταχύτητα έπρεπε να πιάσει.

P.P.S.: Προσωπικά δεν θυμάμαι τον Manduca να σκοράρει σε τελικό κυπέλλου. Ούτε νικητήριο γκολ σε ντέρμπυ. Συνεπώς το 1/2 του Manduca ΙΣΩΣ και να το έχει καταφέρει.

P.P.S: Έχεις κάθε δικαίωμα να τον κρίνεις με βάση αυτά που θα ήθελες να κάνει. Προσωπικά θα τον κρίνω σαν ένα νορμάλ, καλό παίκτη που δίνει ότι έχει και θα τον συγκρίνω με την ομάδα γύρω του. Και με βάση αυτή την ομάδα, είναι μέσα στους 2-3 καλύτερους παίκτες που έχεις μεσοεπιθετικά, αρέσει δεν αρέσει.

Και μιας και ο στόχος είναι "να μας αδειάσει την γωνιά", εδώ θα είμαστε να δούμε όταν συμβεί ποιος θα είναι ο αντικαταστάτης που θα βρει ο γκουρού των μεταγραφών Λύμπες (φαντάζομαι για να θες να φύγει είσαι πεπεισμένος ότι θα φέρει καλύτερο) και το αν θα ασκείται η ίδια κριτική σε εκείνον επειδή δεν θα τρέχει σε αντίστοιχες φάσεις.

 

Αυτά και τέλος από εμένα γιατί τράβηξε πολύ και έγινε κουραστικό (κυρίως για τους μη συμμετέχοντες).

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι αυτο που καταγραφει ο Κωστας εχει να κανει με τον μισθο και τον ρολο του Μανταλου...

 

και πιστευω οτι με 600 σχεδον χιλιαρικα μπορεις να βρεις καλυτερο ξενο αριστερο/κεντρικο χαφ/εξτρεμ... δεν ξερω τι θεση παιζει...

 

και χωρις δυο χιαστους...

 

αν τωρα λεμε οτι λογω Λυμπε πρεπει να μεινουν ολοι επειδη μπορει να ερθουν χειροτεροι, παω πασο...

 

 

 

 

οσον αφορα τον Πριγιοβιτς, ειναι ο μοναδικος λογος που σημερα ο παοκ ειναι πρωτος...

 

χεστηκα προσωπικα για το βιογραφικο του αυτη την στιγμη...

 

και το πρωτο του γκολ στην τουμπα, ειναι καλο γκολ... για σεντερ φορ με ποιοτητα... καλη θεση, κουρσα, ταχυτητα, δυναμη, σουτ...

Link to comment
Share on other sites

Ένα ακανθώδες ζήτημα σχετικά με την παραχώρηση της έκτασης των 29 στρεμμάτων από το Ελληνικό Δημόσιο στον Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ για την ανέγερση της νέας Τούμπας, επισημαίνουν συλλογικότητες της Θεσσαλονίκης, καθώς όπως προκύπτει από τα δεδομένα, ένα μέρος της έκτασης (επτά στρέμματα) ανήκει στο Υπερταμείο.

Στην τροπολογία που κατατέθηκε στη Βουλή τη Δευτέρα και ψηφίστηκε χτες από τα 29.284 τ.μ. που παραχωρούντται τα 7.218 ανήκουν στο Υπερταμείο, με το γνωστό «μπάχαλο» που έγινε με την απόφαση για τη μεταβίβαση 10.119 ακινήτων του Δημοσίου σε όλη τη χώρα στο Υπερταμείο.

Για τη συγκεκριμένη έκταση εννέα υπουργοί στο κείμενο της τροπολογίας βεβαιώνουν πως ανήκει κατά πλήρη κυριότητα, νομή και κατοχή στο Ελληνικό Δημόσιο. Την ίδια ώρα, όμως, το ίδιο ακίνητο (ΚΑΕΚ 190446304020/0/0) συμπεριλαμβάνεται στη λίστα με τα 10.119 ακίνητα που πηγαίνουν στο Υπερταμείο (αύξων αριθμός 6314). Αυτό τουλάχιστον υποστηρίζουν οι συλλογικότητες.

Τα 29 στρέμματα αποτελούνται από τέσσερις διαφορετικές ιδιοκτησίες εκ των οποίων η συγκεκριμένη των 7 στρ. πέρασε στο Υπερταμείο τον προηγούμενο Ιούνιο. Έτσι, υπάρχουν φόβοι για τυχόν νομικές εμπλοκές στο σχεδιασμό της νέας Τούμπας."...

Link to comment
Share on other sites

Ο Σαββιδης εθεσε ενα χρονοδιαγραμμα 9 μηνων για ολες τις αδειες. Με την αρχαιολογικη υπηρεσια εχει ληξει η ιστορια, ειναι πολιτικη εντολη. Τα χρηματα υπαρχουν, αλλαξε το πλαισιο και δεν θα περιμενουν το Ρυθμιστικο Θεσσαλονικης. Θα το χτισουν ως εχει το οικοπεδο με τα στρεμματα που εδωσε ο Καμμενος. Δεν υπαρχουν συλλογικοτητες και τα ρεστα, θα τους θαψουν ζωντανους στο Χαρμανκιοϊ.

 

Εαν στο 9μηνο το ελληνικο Δημοσιο εχει καλυψει τα θελω του ΠΑΟΚ, ο Σαββιδης θα παει Καυτατζογλειο το οποιο του εχει ηδη εκχωρηθει με την προϋποθεση να το καλλωπισει και να το συντηρει οσο θα παιζει εκει. Η Τουμπα σε 30 μηνες θα ειναι ετοιμη διοτι υπαρχουν (αυτη τη στιγμη) τα λεφτα. 

 

Ξαναλεω σε οσους ισχυριζονται οτι ειναι περαστικος, θα τους παρατησει κλπ, οτι ηρθε για να μεινει και θα φυγει μονο με εντολη απο το πολιτμπιρο.

Link to comment
Share on other sites

Αναστασιαδης στην Εθνικη λεει. Αντε μπας και παρει θεση βασικου ο Πασχαλακης απο τον Μπαρκα. Θα ζησουμε ιστορικες στιγμες. Επιδειξη δυναμης κανει ο Τσετσενος εντελως. Κανονικα η ΑΕΚ θα επρεπε να μην ξαναστειλει παιχτη της αλλα ΟΚ δεν γινεται να τους υποχρεωσεις. Ας πανε να ειναι παγκιτες των Πασχαλακηδων, των Κουλουρηδων και των Χαρισηδων και οποιος ξεχωριζει απο τις μικρες ομαδες μονο αν κανει τις χαρες του ΠΑΟΚ η υπογραφει σε αυτον θα βλεπει... κλησεις.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕν θα αντεξει πολυ ...η συμπεριφορα του δεν κανει για ελληνες  βεντετες 

Μονο με ρολιστες μπορει ο Αγγελαρας 

Link to comment
Share on other sites

Αναστασιαδης στην Εθνικη λεει. Αντε μπας και παρει θεση βασικου ο Πασχαλακης απο τον Μπαρκα. Θα ζησουμε ιστορικες στιγμες. Επιδειξη δυναμης κανει ο Τσετσενος εντελως. Κανονικα η ΑΕΚ θα επρεπε να μην ξαναστειλει παιχτη της αλλα ΟΚ δεν γινεται να τους υποχρεωσεις. Ας πανε να ειναι παγκιτες των Πασχαλακηδων, των Κουλουρηδων και των Χαρισηδων και οποιος ξεχωριζει απο τις μικρες ομαδες μονο αν κανει τις χαρες του ΠΑΟΚ η υπογραφει σε αυτον θα βλεπει... κλησεις.

Ειμαι απο βορεια Ελλαδα και μιλαω συνεχεια με παοκτσηδες.Εχει ατομα που δεν ασχολουνται με την Εθνικη επειδη και καλα παιρνει μονο παικτες απο το ποκ.Λες και εχουν πολλους Ελληνες οχι μονο στην εντεκαδα αλλα και στο ροστερ για να στειλουν στην Εθνικη.Καλα, τελος παντων αυτο ειναι το πιο ηπιο που ακους απο αυτους.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα θυμαμαι την κλαψα τους που επαιζε ο Μητρογλου αντι για την αρχηγαρα τον Κλαους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×