Jump to content

Recommended Posts

Κοίτα να δεις πως με λίγα χρήματα η γραφικότητα θα μετατραπεί σε εκκεντρικότητα.  Τι θέλω να πω . Αν βγει τσίτσιδος ο Αλκίνοος Μπουνιάς με τη σκελέα περασμένη στο λαιμό  στο Σύνταγμα θα του κρεμάσουν κουδούνια , αν κατέβει ο Ντιν ή ο Νταν ή και οι δυο μαζί θα γίνει μόδα. Και θα πληρώνεις το Μινέρβα τους δύο μισθούς. Οργανισμό που κόβει χρήμα μην το φοβάσαι. Περι γραφικότητας ο λόγος. Θυμάμαι τη παρέλαση στον Χαρδαβέλα για τον Ντούσαν. Ποιος Τρέγιας ο υδραυλικός, τώρα..

Εννοειται εξτρα, λαικ περα απ ολα τ αλλα, για τον Αλκινοο.

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ ο χατσεριντι του 1,5 εκατομμυριου παιρνει πουλο ε;;

εκτος αποστολης τον αφηνει

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ ο χατσεριντι του 1,5 εκατομμυριου παιρνει πουλο ε;;

εκτος αποστολης τον αφηνει

Μιλαει πολλα και δεν αρεσει στην ηγεσια .. Να δουμε τι θα κανει ο κολλητος του ο γιοργιςςςςςςς 

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ ο χατσεριντι του 1,5 εκατομμυριου παιρνει πουλο ε;;

εκτος αποστολης τον αφηνει

 

Φέρτον Α.Ε.Κ. με 5 κατοστάρικα. Δεν κάνω πλάκα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φέρτον Α.Ε.Κ. με 5 κατοστάρικα. Δεν κάνω πλάκα.

 

να προπονει τον γιακουμακη ?

φερε με τα ιδια λεφτα Βρανιες.....

Link to comment
Share on other sites

μικρο.

ειναι Lοuis van Gaal.

και το ν προφερεται φ

Η παραλαγη του γερμανικου von. Ε;

Link to comment
Share on other sites

Παιχτάρα ειναι ο Χατσεριντι και εχει και προσωπικοτητα. Αλλα ΟΚ διαβαζεις ποσα αρπαξε και βαζεις τα γελια.

Link to comment
Share on other sites

Απο που κ ως παιχταρα; απο αυτο που εχετε δει με τον μπαογκ ή περσι στα παιχνιδια με την ντιναμο;

Εκτος αν τον εχετε δει κ αλλα ματς του.

Edited by BillR21
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

ε και συ εχουμε Λαμπροπουλο, κ μας μεριζει το Χατσεριντι?

Τα λαμπροπουλος με το "παιχταρα" εχει πολλα σταδια αναμεσα!

Link to comment
Share on other sites

Απο που κ ως παιχταρα; απο αυτο που εχετε δει με τον μπαογκ ή περσι στα παιχνιδια με την ντιναμο;

Εκτος αν τον εχετε δει κ αλλα ματς του.

 

Πας να μου βγαλεις παικτη 60 φορες διεθνη με την Ουκρανια και βασικο 10 χρονια στη Ντιναμο Κιεβου αχρηστο. Σορρυ αλλα δεν ειναι. 

Μιλαμε για τανκ με 198 εκατοστα υψος, τρομερη δυναμη και πολυ πολυ σκληρο αμυντικο. Αν λεγαμε το Βρανιες σκληρο καριολη, ο Ουκρανος ειναι ο μπαμπας του.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νταξει ρε συ 120 συμμετοχες στην Διναμο κιεβου, μονιμα σχεδον διεθνης με την Ουκρανια, δεν τον λες κ σαπακι. Εδω εμεις τον Ντμιτρο τον λατρεψαμε κ μας φαινεται διαστημικος, ε ο Γιεβγεν ειναι σε αυτο ακριβως το στυλακι.

Εγω δεν εχω εικονα περα απο αυτα που ανεφερα πανω. Αν ειναι επιπεδου τζισους εχετε δικιο, αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως δεν παιζει αυτος κ παιζει ο κρεσπο...

Link to comment
Share on other sites

Πας να μου βγαλεις παικτη 60 φορες διεθνη με την Ουκρανια και βασικο 10 χρονια στη Ντιναμο Κιεβου αχρηστο. Σορρυ αλλα δεν ειναι.

Μιλαμε για τανκ με 198 εκατοστα υψος, τρομερη δυναμη και πολυ πολυ σκληρο αμυντικο. Αν λεγαμε το Βρανιες σκληρο καριολη, ο Ουκρανος ειναι ο μπαμπας του.

 

https://www.youtube.com/watch?v=N0NJhb9gygQ

Ρε αλεφαντε διαβασε τι γραφω. Εγω εχω συγκεκριμενα δεδομενα, αυτα που ειδα με τα ματια μου.

Αν εσυ παρακολουθησες κ ουκρανια κ εχεις πιο πληρη τοτε οκ, κατι παραπανω θα ξερεις

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει σχεση με τον Τσιγκρινσκι. Εγκεφαλικος ειναι ο Τσιγκρι, τανκ ειναι ο Χατσεριντι. Αλληλοσυμπληρωνονται αν θες.

Το προβλημα με τον Ουκρανο ειναι οτι του δωσανε το συμβολαιο που του δωσανε οι Σαββιδηδες και δεν ταιριαζει ουτε 20% με το Βαρελα. 

Ειναι αργος, ειναι ο "δυναμικος στοπερ" που λεμε οτι λειπει απο την ΑΕΚ. Σκληραδα σου δινει, υψος και προσωπικοτητα. Δεν θα σου βγαλει τη μπαλα μπροστα, δεν θα σου κατευθυνει την αμυνα. Αλλα και θα ριξει την ψιλη (και χοντρη μη σου πω) εκει που πρεπει και θα παρει παραμαζωμα τον επιθετικο να κοψει κωλους. Δεν ειναι τιτικα.

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ποιος ηταν, αλλο ποιος ειναι τωρα παντως. Να τα λεμε και αυτα.

 

Δεν εχω αποψη, απλα το υπενθυμιζω.

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ποιος ηταν, αλλο ποιος ειναι τωρα παντως.

 

Σωστο ειναι κι αυτο. Και συν αυτω το γεγονος οτι πρωτη φορα βγηκε απο την Ουκρανια στα 31 του και δεν μιλαει γρι αγγλικα.

Link to comment
Share on other sites

Ίδιο στυλ με τον Βαρέλα είναι γι' αυτό δεν παίζει, συν ότι μπορεί να έχει διάφορα θέματα προσαρμογής και άλλα. Όταν έπαιξε με Βασιλεία και Σπαρτάκ δεν ήταν άσχημος, αλλά τόσο αργό σέντερ μπακ τί να το κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Μολις πνιγηκε και ενα πεναλτακι πανω στο Μακεντα παραπλευρως της οδου Κλεανθους.

Link to comment
Share on other sites

Βουτια θα το εξηγησει η εξυγιανση ..

Θα μπερδευτει και το σδνα δεν θα ξερει τι να γραψει 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×