Jump to content

Recommended Posts

'Δεν θέλουμε να μας παίξουν ξανά. Δεν θέλουμε να πάρει κανένα μεροκάματο Έλληνας διαιτητής ξανά σε παιχνίδια του ΠΑΟΚ.'

 

Stavrakas Kolkaros

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ενας στη Νεα Κρηνη επαιξε διπλη ευκαιρια Χ2, αλλα πρεπει να το τσεκαρω Γεωλογε

 

Εγώ βασικά ρωτάω αν το στήσανε στο Χ και πιάσανε μαλαισιανό μαλλί.

Link to comment
Share on other sites

'Δεν θέλουμε να μας παίξουν ξανά. Δεν θέλουμε να πάρει κανένα μεροκάματο Έλληνας διαιτητής ξανά σε παιχνίδια του ΠΑΟΚ.'

 

Stavrakas Kolkaros

Φανταζεσαι να σου κανουν τετοιο χουνερι και να σου φανε και τα μικρα ματς μετα κι απο τα ντερμπι;

Ειναι η πρωτη φορα στα χρονικα που του τη φερνουν ετσι του Θωμα και δεν εχει τροπο αντιδρασης. Ελεγχεις το παρασκηνιο, εχεις την ΚΕΔ και δεν εχεις τη διαιτησια. Μιλαμε για επος.

Ετσι και γινει κανα αστειο και ερθουν ξενοι διαιτητες και στα υπολοιπα ματς του ΠΑΟΚ ξεχαστε πιθανοτητες πιστολιάς και γκελας. 

Ο ΠΑΟΚ εχει βγαλει Καραϊσκακη - Νεα Σμυρνη - Χαριλαου - Γεντι Κουλε - Περιστερι + τα δυο ντερμπι με ΑΕΚ-Παναθηναϊκο στην Τουμπα.

Του εχουν μεινει ενα Αγρινιο, οι Ζωσιμαδες, ο Σεριφης, η Τριπολη και τα δυο ΟΑΚΑ. Επι της ουσιας εχει ακομα 6 ματς να κανει + το ματς με τον Ολυμπιακο μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά ρωτάω αν το στήσανε στο Χ και πιάσανε μαλαισιανό μαλλί.

Απο Πεμπτη βραδυ εσερνε οτι το ματς ειναι ισοπαλια. Για την ακριβεια σερνει οτι ολη η αγωνιστικη των μεγαλων ειναι Χ. Και εχουν βγει τα 2 στα 3. Αν ερθει και ο σταυρός στο Χαριλαου, σορρυ αλλα εγω δεν θα το θεωρησω τυχαιο και την επομενη φορα που θα εχω την πληροφορια απο την ιδια πηγη θα παω να βαλω και σοβαρα λεφτα.

- Οι βορειοι δεν ξερω αν εχουν παει και το εχουν κουμπωσει και σε Μαλαισιες και σια που γραφεις. 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μόνο εμείς θα μπορούσαμε να παμε να πάρουμε τα ηνία του πρωταθλήματος με αρχέγονα μέσα. σαν να βλέπεις ταινία δράσης το 2017 με Σταλόνε και Σβαρτζενε...σαν να βλέπεις the Expandables

Link to comment
Share on other sites

Κατι παιζει με 7 απο τα στρεμματα που χαριζονται στην τουμπα με το υπερταμειο

Link to comment
Share on other sites

Κατι παιζει με 7 απο τα στρεμματα που χαριζονται στην τουμπα με το υπερταμειο

τιποτα δεν παιζει ...θα τα αγορασει πιο ευκολα ο τσετσενος απο εκει χωρις αντιρρήσεις 

Link to comment
Share on other sites

Κάκιστος ποακ. Φωνάζανε uefa mafia σε μια κίτρινη κάρτα, χαχαχα θα πεθάνω ρε μαλάκες, πόση γραφικότητα!

Καλή πούτσα και καλό αποκλεισμό.

Link to comment
Share on other sites

0 σουτ στην εστια στο 40.Ουτε με τη Μπαγερν να παιζαν

 

Δεν έχει κάνει σοβαρή φάση σε 3 ημίχρονα με την Βίντι. Πόσο γτπ ομάδα. Πραγματικά δεν είναι με τίποτα καλύτεροι από εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Ο προπονητής της βιντεότον όσες φορές την έχω δεί την ομάδα του μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλα και εμεις δεν τους πατησαμε ακριβως αυτους

 

Όχι βέβαια, αλλά τουλάχιστον βάλαμε γκολ και κάναμε μερικές φάσεις.

Γενικά δεν λέω ότι είμαστε καλύτεροι, αλλά τα όποια καλά στοιχεία του ποακ τα ακυρώνει κι εκεί ο προπονητής τους.

Link to comment
Share on other sites

Να και το καυλάκι 1-0 ...

Μελισσανίδης-Κλαρίνος θέλουν κρέμασμα

έτσι και το φετινό δημιούργημά τους χάσει το πρωτάθλημα

από αυτό το φετινό συνονθύλευμα του μπαοκ ..

Πού σαι ρε ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΜΑΝΟΛΟ ΧΙΜΕΝΕΘ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×