Jump to content

Recommended Posts

Περα απο πλακες και τρολινγκ, η ΑΕΚ θελει εναν προπονητη οπως ο Νικολιτς με ιδεες και ενα σχεδιο. Διοτι πρεπει να κανεις συνεχως εσωτερικη αναβαθμιση υλικου με τα πενιχρα μεσα που διαθετεις. Να παιζεις ενα ποδοσφαιρο, να παρουσιαζεις κατι. Ουτε χασμουρητα και φοβικοτητες ουτε τακτικη ακαμψια και 4-2-2-2 με Γαλανοπουλο στα χαφ. Τεσπα μην με πιανει το λογικο μου αποψε. Το θεμα ειναι να ισοφαρισει η ΠΑΟΚαρα να συνεχισει στην Ευρωπη διοτι το να εχουν 1 ματς τη βδομαδα οπως εσυ δε σε συμφερει καθολου.

Ximeneth?

Link to comment
Share on other sites

Καρφί πάντως οι μπουγάτσες για αποκλεισμό όπως φαίνεται. Δεν ξέρω αν το θεωρώ καλύτερο ή χειρότερο από το να περάσουν.

Αν διεκδικουσαμε πρωταθλημα ειναι κακο το εως τωρα αποψινο αποτελεσμα.

 

Τωρα που δεν διεκδικουμε ειναι καλο.

Link to comment
Share on other sites

Περα απο πλακες και τρολινγκ, η ΑΕΚ θελει εναν προπονητη οπως ο Νικολιτς με ιδεες και ενα σχεδιο. Διοτι πρεπει να κανεις συνεχως εσωτερικη αναβαθμιση υλικου με τα πενιχρα μεσα που διαθετεις. Να παιζεις ενα ποδοσφαιρο, να παρουσιαζεις κατι. Ουτε χασμουρητα και φοβικοτητες ουτε τακτικη ακαμψια και 4-2-2-2 με Γαλανοπουλο στα χαφ. Τεσπα μην με πιανει το λογικο μου αποψε. Το θεμα ειναι να ισοφαρισει η ΠΑΟΚαρα να συνεχισει στην Ευρωπη διοτι το να εχουν 1 ματς τη βδομαδα οπως εσυ δε σε συμφερει καθολου.

 

Περίμενα ότι θα αναφέρει κάποιος το τελευταίο που γράφεις. Αυτή είναι η μία λογική.

Η άλλη λέει ότι η απογοήτευση στην Ευρώπη αφήνει τα αποτυπώματά της και εγχώρια, ενώ κοιτάζοντάς το και αντίστροφα μια καλή πορεία δίνει καλό ηθικό και φόρα και στο πρωτάθλημα, όπως πιστεύω έγινε καλή ώρα πέρσι με εμάς.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Στο τέλος θα χάσουν και το πιο στημένο πρωτάθλημα αυτοί και θα έχουμε ομαδικές αυτοκτονίες.

Link to comment
Share on other sites

Αν διεκδικουσαμε πρωταθλημα ειναι κακο το εως τωρα αποψινο αποτελεσμα.

 

Τωρα που δεν διεκδικουμε ειναι καλο.

Επειδη ειμαστε 6 πισω τελος δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο οι Σαββιδηδες δεν ασχολουνται καθολου με τη συνεχεια του Γιουροπα. Νταμπλ εχουν ζητησει, για το πρωταθλημα εχουνε στρωσει πακτωλο πριμ στους ηδη χορτασμενους. Το Τσαμπιολι τους ενδιεφερε αλλα δεν εκατσε. Και πραγματι εκει εβγαλε πραγματα ο ΠΑΟΚ και το κυνηγησε. Αλλα ηταν λιγος στο κρισιμο ματς. Το Γιουροπα δεν τους λεει απολυτως τιποτα ειδικα απο τη στιγμη που δεν υπαρχει κανενα περιθωριο διακρισης. Και βγαινει αυτη η ψιλοαδιαφορια σε ολα τα ματς του ΠΑΟΚ μεχρι τωρα, ακομα και στο διπλο στο Μπορισοφ βγηκε το "ελα ΟΚ ποιο Γιουροπα".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαστε 6 πισω τελος δηλαδη;

Σε συνδυασμο με την εικονα στα σκουρα και με το οτι αυτοι αρχιζουν τωρα πολλα ευκολα ματσακια.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι να ισοφαρισει η ΠΑΟΚαρα να συνεχισει στην Ευρωπη διοτι το να εχουν 1 ματς τη βδομαδα οπως εσυ δε σε συμφερει καθολου.

 

2 ματς παραπάνω δεν θα κάνουν διαφορά. Διότι θα αποκλειστούν στον επόμενο γύρο, δεν ασχολούνται με αυτό. Εκτός κι αν έχουν διαφορά ασφαλείας τον Φεβρουάριο.

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο οι Σαββιδηδες δεν ασχολουνται καθολου με τη συνεχεια του Γιουροπα. Νταμπλ εχουν ζητησει, για το πρωταθλημα εχουνε στρωσει πακτωλο πριμ στους ηδη χορτασμενους. Το Τσαμπιολι τους ενδιεφερε αλλα δεν εκατσε. Και πραγματι εκει εβγαλε πραγματα ο ΠΑΟΚ και το κυνηγησε. Αλλα ηταν λιγος στο κρισιμο ματς. Το Γιουροπα δεν τους λεει απολυτως τιποτα ειδικα απο τη στιγμη που δεν υπαρχει κανενα περιθωριο διακρισης. Και βγαινει αυτη η ψιλοαδιαφορια σε ολα τα ματς του ΠΑΟΚ μεχρι τωρα, ακομα και στο διπλο στο Μπορισοφ βγηκε το "ελα ΟΚ ποιο Γιουροπα".

 

Ναι σιγα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σε συνδυασμο με την εικονα στα σκουρα και με το οτι αυτοι αρχιζουν τωρα πολλα ευκολα ματσακια.

Θα δουμε φιλε θα δουμε  :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε δεν θελανε, βαριοντανΕ.

Το κραταω το ποστ για το δευτερο γυρο που θα σου ερθουνε στο ΟΑΚΑ. Και εκει θα θελουν. Και εκει θα δουμε τι και πως. Γιατι εγω λεω οτι τοτε θα φυγει ο Ουζουνιδης απο την ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Περα απο πλακες και τρολινγκ, η ΑΕΚ θελει εναν προπονητη οπως ο Νικολιτς με ιδεες και ενα σχεδιο. Διοτι πρεπει να κανεις συνεχως εσωτερικη αναβαθμιση υλικου με τα πενιχρα μεσα που διαθετεις. Να παιζεις ενα ποδοσφαιρο, να παρουσιαζεις κατι. Ουτε χασμουρητα και φοβικοτητες ουτε τακτικη ακαμψια και 4-2-2-2 με Γαλανοπουλο στα χαφ. Τεσπα μην με πιανει το λογικο μου αποψε. Το θεμα ειναι να ισοφαρισει η ΠΑΟΚαρα να συνεχισει στην Ευρωπη διοτι το να εχουν 1 ματς τη βδομαδα οπως εσυ δε σε συμφερει καθολου.

 

Απαπαπαααα, χολή στάζεις !!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα περι κουρασης λογω Ευρωπης ειναι ΝΤΕΜΙΣΜΟΙ.

Ο πιο ασφαλης τροπος να το ριξουν στον χαβαλε οι ξενοι παιχτες σου (που συνηθως ειναι και οι καλυτεροι - στον παοκ μαλιστα ειναι ολοι ξενοι) ειναι να αποκλειστεις νωρις απο Ευρωπη. Αλλη ορεξη δεν εχουν να κανουν μια βδομαδα μονο προπονησεις για να παιξουν την Κυριακη με τις... Λαμιες.

Χαρακτηριστικοτερο παραδειγμα απο περσι που οταν αποκλειστηκαμε απο Γιουροπα σκασαμε δεν υπαρχει.

Στο σεναριο που καπως περναγαμε απο τον ομιλο μας στο Γιουροπα και ο ΠΑΟΚ εμενε εκτος, εαν η βαθμολογικη διαφορα εχει μεινει στα ιδια στο πρωταθλημα, αυτοματως γινομαστε φαβορι.

Αυτη ειναι η αποψη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Του πήραν και τα σώβρακα του Ρουμάνου επαναστάτη. Αχ ρε πούστη Λιβάγια με το δοκάρι σου στην τούμπα.

Link to comment
Share on other sites

Το κραταω το ποστ για το δευτερο γυρο που θα σου ερθουνε στο ΟΑΚΑ. Και εκει θα θελουν. Και εκει θα δουμε τι και πως. Γιατι εγω λεω οτι τοτε θα φυγει ο Ουζουνιδης απο την ΑΕΚ.

Αυτο δλδ που μου απαντας τωρα θεωρεις οτι εχει καποια συνεχεια με τα παραπανω; Σοβαρα τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Το κραταω το ποστ για το δευτερο γυρο που θα σου ερθουνε στο ΟΑΚΑ. Και εκει θα θελουν. Και εκει θα δουμε τι και πως. Γιατι εγω λεω οτι τοτε θα φυγει ο Ουζουνιδης απο την ΑΕΚ.

 

Τοτε δεν θα θελουμε εμεις.Ρουφα

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Θελουν να αποκλειστουν το γρηγοροτερο,δεν αντεχουν αλλιως με τα γεροντια που εχουν.Διπλη ΜΠΟΥΤΣΑ απο τη βιντι που κοροιδευανε και ερχεται λονδινο για ξεπουτσιασμα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×