Jump to content

Recommended Posts

Ήρθε η ώρα να διατάξει την είσοδο στο Πολυτεχνείο ο Ιβάν. Τα τεθωρακισμένα οχήματα θα ξεκινήσουν απο την Τρίπολη.

Link to comment
Share on other sites

Οσο μαλακες και αχρειοι και αν ειναι οι ΒΟΥ, 100 φορες θελω να το σηκωσουν αυτοι αντι του γαυρου.

Ο γνησιος γαυρος πρεπει οπου και οπως γινεται να χανει, να διασυρεται -αν γινεται- και να ξεπληρωσει την 20ετια ασυδοσιας και μουνοπανιας σε αυτην την χωρα σε ολα τα επιπεδα!

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πιθανότατα θα έγραφα και εγώ αν δεν εμένα Θεσσαλονίκη. Αλλά για όσα έχω βιώσει στο αποκορύφωμα τους τα τελευταία δύο χρόνια, να μη γελάσει το χειλάκι των βου 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Hades said:

Το ίδιο πιθανότατα θα έγραφα και εγώ αν δεν εμένα Θεσσαλονίκη. Αλλά για όσα έχω βιώσει στο αποκορύφωμα τους τα τελευταία δύο χρόνια, να μη γελάσει το χειλάκι των βου 

Συγκρινεις τα αισχιστα των αισχιστων 20 ετων με τα χαλια 2 ετων; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nestoridis21 said:

Συγκρινεις τα αισχιστα των αισχιστων 20 ετων με τα χαλια 2 ετων; 

Σαν ποσότητα όχι αλλά και τα παορκς έχουν potential να γίνουν πολύ χειρότεροι πίστεψε με 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται να το πάρει ο γαύρος, δεν υπάρχει συζήτηση περί αυτού. Οι βου είναι πολύ περισσότερο σιχαματα, δε νομίζω ότι υπάρχει η παραμικρή σύγκριση. Αφού είμαστε τόσο καρναβάλια και σχεδόν μαθηματικά εκτός διεκδίκησης από ένα τόσο χαμηλής ποιότητας πρωτάθλημα ε ας το πάρει ο γαύρος να γελάμε με τη μιζέρια των άλλων

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ να το παρει ο χοντρός.

Οι βου ειναι ελεεινοί, σιχαμενοι και κομπλεξικοί όσο δεν πάει....εχουν ξεπεράσει καθε Προηγούμενο. Τόσο απαξιωτικά για την ΑΕΚ δεν έχει μιλήσει ποτέ κανείς....

Επίσης οι γαβροι θα έχουν πάντα τετραπλασια πρωταθλήματα από εμάς, δεν αλλάζει η διαφορά με το φετινό....

αν αρχίσουν οι Βου και σηκώνουν συστηματικά πρωταθλήματα, θα τους βάλουμε και επίσημα στη θεση της ΑΕΚ.

Καλύτερα μια ζωή ορκς να γελάμε με την ύπαρξή τους και ας φτάσει ο γάβρος τα 90 πρωταθλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότερο είναι να φτάσει η ΑΕΚ σε πρωταθλήματα τον Ολυμπιακό παρά ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ.

Προσωπικά προτιμώ να το πάρει ο Ολυμπιακός μόνο και μόνο για να πεθάνω στα γέλια με τις αντιδράσεις των Βουλγάρων. 

Αν δεν υπήρχε αυτός ο παράγοντας (γέλιο ατέλειωτο) στα παπάρια μου όποιος και να το σηκώσει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ τους βου. Πέρα από το ότι μετά από τόσα χρόνια δεν θέλω οι γαύροι να κερδίζουν ούτε στην πασιέτζα, σκέφτομαι τα γραφικά που θα κάνουν οι γυφτόβλαχοι στους πανηγυρισμους και με ψήνει. Υποψιάζομαι ότι θα βγάλουν τόση cultιλα και βλαχιά που όλη η Ελλάδα θα γελάει για μέρες :P

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θέλω να είναι στο +2 τελευταία αγωνιστική και δευτερόλεπτα πριν σφυρίξει ο διαιτητής να μπουκάρουν στο γήπεδο.

Μηδενισμός και άξιος πρωταθλητής ο Ολυμπιακός.

Κλάμα, κλάψα όλο το καλοκαίρι, κατακλυσμός του διαδικτύου με αναφορές σε ΟΣΦΧ και Σεπτέμβρη να σκούζει ο Καραπαππάς για συναντήσεις Ιβάν με Μελισσανίδη σε πολυτελές ξενοδοχείο για να ανατρέψουν τον Ολυμπιακό.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ηττα και μονο που κανουμε τετοια συζητηση φετος,σε λιγο θα λεμε ποιος θελουμε να παρει το νταμπλ αφου και εκει δεν προκειται να κανουμε τιποτα.

Παρολαυτα προτιμω μπαοκ οπως εχω ξαναπει.Αφενος θα ευθυμησουμε με τις γραφικοτητες αφετερου και σημαντικοτερο ο γαυρος καλο θα ειναι να μην σηκωσει κεφαλι συντομα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ενοχλεί αυτό το δίπολο που πάει να σχηματιστεί με ΑΕΚ-ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια.

Προτιμώ κλασσικά πράγματα: ΑΕΚ-Ολυμπιακό ή ακόμα καλύτερα ΑΕΚ-ΠΑΟ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας θεωρει μεγαλύτερα σιχαματα αυτους που βλεπει περισσοτερο.

Οσο για τα διπολα και τα τριπολα, εμενα μ ενδιαφερει να παιρνει η ΑΕΚ τα πρωταθληματα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παρελθόν και επίσημα από τον ΠΑΟΚ αποτελεί ο Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς, αφού η Αλ Ιτιχάντ ανακοίνωσε την απόκτηση του Σέρβου επιθετικού.

b503fbb5a25861e27429f23d9cc2da81_633309.

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε τώρα αν θα καταφέρουν να φέρουν κανέναν της προκοπής ή θα καταλήξουν στον πιο έμπειρο και δοκιμασμένο Κουλούρη "που έδειξε πράγματα".

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να χάσουν λοιπόν 9 βαθμούς περισσότερους από όσους θα χάσει ο γαύρος (8 αν χάσουν με μεγαλύτερο σκορ από 0-1 στο μεταξύ τους) σε μισό γύρο.

Βγάζοντας τις τελευταίες 4-5 αγωνιστικές που δεν έχουν κανένα απολύτως νόημα και τα εντός με Όφηδες, Πανιώνιους κτλ που τα κερδίζουν και με το εφηβικό, μιλάμε για 8 βαθμούς παραπάνω σε 8-9 αγωνιστικές.

Αποδυναμώνονται χωρίς Πρίγιοβιτς, Βερνμπλουμ, αλλά μου φαίνεται αδύνατο να τους ξεφύγει ακόμα και γι αυτούς.

Όσο αφορά εμάς, το όριο πηγαίνει στους 15 βαθμούς (14 αν κερδίσεις 3-0 κι απάνω στο οακα), ενώ έχεις να κοιτάς και γαύρο με ατρόμητο. Είμαστε εκτός νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Για Μπαοκ μιλάμε οπότε όλα γίνονται. Στην τελική αφού δεν θα το πάρουμε εμείς, ας πλακωθούν αυτοί μεταξύ τους κι ας το πάρει όποιος θέλει, αρκεί να μην μπουν CL του χρόνου. Εμείς ας κλειδώσουμε την έξοδο στο Europa πρώτα και βλέπουμε για πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, George_D said:

Παρελθόν και επίσημα από τον ΠΑΟΚ αποτελεί ο Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς

b503fbb5a25861e27429f23d9cc2da81_633309.

Όταν διαβάζαμε πως "ο τίγρης ντύνει στα κιτρινόμαυρα οποιον θέλει "  κάποια ζώα γελούσατε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικά πάντως δε νομίζω ότι η κουβέντα για εμάς είναι πόσους βαθμούς πρέπει να καλύψουμε αλλά πόσο πίσω θα είμαστε από τον πρώτο στο τέλος της σεζόν. Τα μέχρι τώρα δείγματα λένε ότι πας για πάνω από 20 βαθμούς διαφορά. Επίσης καλό θα ήταν να βγεις τρίτος αφού και η δεύτερη θέση είναι μάλλον άπιαστη για την ΑΕΚ. Θα μπορούσες να το σώσεις αλλά έχεις να κάνεις με τα μουνόπανα που έφεραν τον Ουζουνίδη, τον κράτησαν και τον κρατούν ακόμα στην ΑΕΚ. Με αυτή την ψυχολογία και με το άδειο ρόστερ που έχουμε, λογικά η διαφορά μας θα αυξηθεί κι άλλο.

Βασικά σε κάνα μήνα από σήμερα περίπου μπορεί να είσαι και μαθηματικά εκτός πρωταθλήματος, όπως συμβαίνει δηλαδή την τελευταία δεκαετία μέσες-άκρες, δηλαδή να είσαι εκτός από Οκτώβρη ουσιαστικά και από Φλεβάρη μαθηματικά.

Μεγάλη πετυχεσιά η φετινή σεζόν οπότε ή έχουμε να κάνουμε με άσχετους ή με προδότες. Αρχικά πίστεψα ότι είναι εντελώς άσχετοι αλλά τώρα έχω καταλήξει ότι είναι προδότες. Μη μεταγραφές, μη αλλαγή προπονητή δείχνουν ότι απλώς ο Μελισσανίδης έκαψε μια χρονιά εν γνώσει του.

Τώρα στο ποιος θα το σηκώσει, λογικά οι βου. Τους πάνε όλα όπως θέλουν, ναι μεν κάποτε θα σταματήσει αυτό αλλά έχουν ήδη τεράστια κάβα και ο γαύρος δεν είναι ικανός να καλύψει αυτή τη διαφορά. Πρέπει ώσπου να έρθουν σε εμάς να κάνουν μία ήττα, να χάσουν και από εμάς και μετά συζητάμε αν μπορεί να τους το πάρει ο γαύρος. Πρέπει ο γαύρος να κάνει μόνο νίκες και η ΑΕΚ να μην ανοίξει πόδια στο ΟΑΚΑ. Εσείς είστε απολύτως σίγουροι ότι η ΑΕΚ θα κόψει πρωτάθλημα από τον ΠΑΟΚ; Δεν το λέω λόγω Μελισσανίδη, το λέω γενικά. Πάντα είχαμε μια βλακώδη στάση απέναντί τους, δε βλέπω κάτι να αλλάζει φέτος. Ήδη κάποιοι ΑΡΔ δικοί μας σε άρθρα τους έγραψαν ότι προτιμούν να το πάρει ο βουλγαρος. Αυτοί δεν θα το έλεγαν ποτέ αυτό.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Το να παρει ενα ακομα ο γαυρος δεν μου λεει κατι,το να παρουν οι τσετσενοι ομως,ενω εχουν παρει και δυο κυπελα σε τοσο συντομο διαστημα,ειναι too much,με τσυριζα,συμμαχια με το χοντρο.Ειμαστε τοσο λιγοι που δεν μπορεσαμε να διαχειριστουμε ενα πρωταθλημα μετα απο τοσα χρονια και καταρρευσαμε σαν χαρτινος πυργος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι λέω μακάρι αφού δεν το σηκώνουμε εμείς να γίνονται έκτροπα  και  ενέδρες  κάθε βδομάδα..ξυλικια,αναβολές,συμβουλια,ανακοινώσεις,Τζηλοι,Παπαχίτζιοι,Μπίκες,Ηλτέξ Λύκοι,ΚΕΔ, όπλα, κέρατα και τέλος το παουερ οφ Λαβ  ναναι μόνο και διαρκώς στην ημερήσια διάταξη μεχρι που να φθάσει να τελειώσει η σούπερ λιγδα παραμονή της Παναγίας της 100Πυλιανης και ναχει έτσι ξενερώσει και ο τελευταίος Βου ή πουστογαυρος.

 

Καμιά ήρεμη και πανηγυρική ληξις πρωταθλήματος και καμία δικαιοσύνη χωρίς την ΑΕΚ πρωταθλήτρια Ελλάδος  .

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Όποιος και να το πάρει να πανε οι σκορδόγυφτοι της Τούμπας ή οι τσιγγάνοι που ξαπλώνουν πίσω από το ΣΕΦ και να βουτήξουν την κούπα να τη λιώσουν για να βάλουν δόντια.

Link to comment
Share on other sites

Αηττητο πρωταθλημα. Εκτος αν κανει το θαυμα ο Μαρινος και τους κερδισει σε 20 μερες στο ΟΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Πουλησε τον σερβο,εχοντας εξασφαλισμενο πρωταθλημα κατα 95%,θα παρει ενα σκασμο λεφτα,αλλα τις ανανεωσεις σαν το δικο μας τις αφηνει.

 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×