Jump to content

Recommended Posts

Το μουντιαλ θα γίνει χειμώνα γιατί το Κατάρ το καλοκαίρι φτάνει 50 βαθμούς και εμείς σκεφτόμαστε να στείλουμε εκεί ματς Μαϊο μήνα. Μαλάκα μου, πιο ηλίθιοι δεν πάει.

Link to comment
Share on other sites

Στην Γιουγκοσλαβια ακομα καλυτερα.

Στο γηπεδο της Παρτιζαν, να τιμησουμε ετσι τα 20 χρονια απο την ανθρωπιστικη βοηθεια του ΝΑΤΟ στους Ορθοδοξους Αδερφους Σερβους.

Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bukowski said:

Στην Ζουαζηλανδη νομιζω ειναι ακομα καλυτερη επιλογη

Ηταν Σουαζιλανδη με ''Σ'' και οχι με ''Ζ''. Και λεω ''ηταν'' διοτι με αποφαση βασιλια μετονομαστηκε σε Εσουατινι.

Και για την γεωγραφια σας, μονο ΚΜ κυριοι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gybe21 said:

Συζητιέται να γίνει ο τελικός Γερμανία ή στο Κατάρ αν περάσουμε κ οι δύο μαλακές μου.

Γερμανία γουστάρω. :D Βασικά γιατί δεν το κάνουν Βουδαπέστη; Φέτος παίξανε και οι δύο ομάδες εδώ, ε ας παίξουν και τον τελικό. :D:D 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, SpiRos said:

Γερμανία γουστάρω. :D Βασικά γιατί δεν το κάνουν Βουδαπέστη; Φέτος παίξανε και οι δύο ομάδες εδώ, ε ας παίξουν και τον τελικό. :D:D 

8a mas paroun thn kerkida sth Germania  re Spiro

Link to comment
Share on other sites

Θα εξαγουμε πολιτισμο.

Συναντησεις οι οδικες κ σουτια απο δω ως τη γερμανια.

Βερυ κλεβερ

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Hades said:

FB_IMG_1554059474870.jpg

Πίστευα πως ότι πιο cult σε πανηγυρισμό πρωταθλήματος, ήταν τα αρνιά που σούβλιζαν οι γάβροι μετά το πρωτάθλημα του 1996. Ε, με αυτούς τους στερημένους γραφικούς, φαντάζομαι ότι θα ρίξουμε πολύ γέλιο με αυτά που θα κάνουν όταν σηκώσουν και επίσημα το πρωτάθλημα....

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ας το κανουν οπου θελουν εκτος απο Βορεια Μακεδονια Ρουμανια Βουλγαρια Τσετσενια Δενδροποταμος. Ειπαμε σε ουδετερο οχι και στην εδρα τους...

Link to comment
Share on other sites

Άμα είχαν λίγο χιούμορ θα το έκαναν ή στον Βόλο ή στην Κωνσταντινούπολη. Σε κάθε περίπτωση θα αλληλομαχαιρώνονταν, θα ανέβαινε ο μέσος όρος iq της χώρας, μπορεί να μπούκαρε και το Γκρόζνι με τα υπόλοιπα ατσγκόνια ταραγόνια. Win-win καταστάσεις. Κερδισμένη η χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CHⓇIS said:

Θα εξαγουμε πολιτισμο.

Συναντησεις οι οδικες κ σουτια απο δω ως τη γερμανια.

Βερυ κλεβερ

Έχουν κόσμο τα Βουλγάρια στην Γερμανία και θέλουν να κάνουν τάχα μου απόβαση

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εδω το ματς. Χαλεπι κυριοι. Και το σκατο θα φτασει στα νυχια των ποδιων τους. Εμεις ξερουμε απο εμπολεμες ζωνες. Αυτοι τον μονο πολεμο που ξερουν ειναι με την καθαριοτητα και του νυχοκοπτη.

images?q=tbn:ANd9GcS-xk7LSUBOa03ty5udBoh

Link to comment
Share on other sites

Εναν γαμημενο λογο που δεν στησανε την κληρωση να χουμε μετα απο χρονια εναν ησυχο τελικο δεν βρισκω ρε πουστη μου...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gybe21 said:

Συζητιέται να γίνει ο τελικός Γερμανία ή στο Κατάρ αν περάσουμε κ οι δύο μαλακές μου.

Γερμανία δεν μας συμφέρει λόγω του έντονου στοιχείου νότιο-Μακεδόνων μεταναστών. Καλύτερα Μασσαλία η Λιβόρνο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Γερμανία δεν μας συμφέρει λόγω του έντονου στοιχείου νότιο-Μακεδόνων μεταναστών. Καλύτερα Μασσαλία η Λιβόρνο. 

Ή Άμστερνταμ.:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Στο Μαξιμίρ του Ζάγκρεμπ να γίνει.

Με λίγο μεράκι μπορεί να προκύψουν πραγματάκια και να απαλλαχθεί το έθνος από τους γάβρους του Βορρά.

Θα ναι μια αρχή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά μου λεγε ένας φίλος μου αργεντινός, μια φορά στο βαγιεκας, ότι η Ελλάδα είναι η Αργεντινή της Ευρώπης, οπαδικα. Όπως αυτοί αναγκάστηκαν να κάνουν τον τελικό του λιμπερταδορες σε άλλη ήπειρο έτσι και μεις πρέπει να κάνουμε τον τελικό του κυπελλου μας σε καμία Αλάσκα για να υπάρχει ασφάλεια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Καλά μου λεγε ένας φίλος μου αργεντινός, μια φορά στο βαγιεκας, ότι η Ελλάδα είναι η Αργεντινή της Ευρώπης, οπαδικα. Όπως αυτοί αναγκάστηκαν να κάνουν τον τελικό του λιμπερταδορες σε άλλη ήπειρο έτσι και μεις πρέπει να κάνουμε τον τελικό του κυπελλου μας σε καμία Αλάσκα για να υπάρχει ασφάλεια. 

Παίζει έντονα το εθνικό στοιχείο στην περίπτωση μας.

Οι ΠΑΟΚτζήδες είναι Βούλγαροι (επειδή είναι ΠΑΟΚτζήδες όχι για άλλο λόγο το ξεκαθαρίζω) και εδώ μιλάμε για το Κύπελλο της Ελλάδας.

Λογικό να είναι υψηλής επικινδυνότητας ένας τέτοιος αγώνας.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Παίζει έντονα το εθνικό στοιχείο στην περίπτωση μας.

Οι ΠΑΟΚτζήδες είναι Βούλγαροι (επειδή είναι ΠΑΟΚτζήδες όχι για άλλο λόγο το ξεκαθαρίζω) και εδώ μιλάμε για το Κύπελλο της Ελλάδας.

Λογικό να είναι υψηλής επικινδυνότητας ένας τέτοιος αγώνας.

Καλά και τους οπαδούς της μποκα τους φωνάζουν "βολιβιανους" και "παραγουανους" 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×