Jump to content

Recommended Posts

12 minutes ago, agelos said:

πρόσφατα στο βιβλιοπωλείο "Ευριπίδης", έπεσα πάνω σε αυτό και δεν πίστευα στα μάτια μου, για την ακρίβεια έκλαψα από τα γέλια.

οι τύποι είναι ο ορισμός του κομπλεξισμού και της γραφικότητας.

 

Ο ξαδερφος του Ντεμη δεν ειναι ο Ευριπιδης που θα τον εκανε παοκτση;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ο ξαδερφος του Ντεμη δεν ειναι ο Ευριπιδης που θα τον εκανε παοκτση;

Μήπως ο τριπ είναι ο Ντέμης;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tarasfw said:

Μήπως ο τριπ είναι ο Ντέμης;

Ισως η Δεσποινα και μπαινει κι ο Ντεμαρος

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tarasfw said:

Μήπως ο τριπ είναι ο Ντέμης;

Ο ξάδελφος του μάλλον. 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ο ξάδελφος του μάλλον. 

 

Ε ας μας στείλει ο ξάδερφος μερικά τεύχη απο αυτο που εγραψε, μιας που γίναμε και συμφορουμιτες

Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Ε ας μας στείλει ο ξάδερφος μερικά τεύχη απο αυτο που εγραψε, μιας που γίναμε και συμφορουμιτες

αδελφε, αν ειναι να μας στειλει κατι ας μας στειλει απο αυτο που πινουνε

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mobster21 said:

μην φευγεις trip

φερε και τους φιλους σου

Σιγά μην φύγει, ρε κουφαλα. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω αλλα likes 

Να μπω να αγορασω απο το KMshop? τι λεει? paypal δεχεστε ρε κουφαλες?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mobster21 said:

Δεν εχω αλλα likes 

Να μπω να αγορασω απο το KMshop? τι λεει? paypal δεχεστε ρε κουφαλες?

Χαχαχα άντε ρε κουφάλες με κάνατε και γέλασα . Χαχαχα

Ούτε εγώ έχω άλλα ....

Link to comment
Share on other sites

Ε τριπ πες και στους άλλους συνταξιδιώτες σου ότι ο παππους και ο προπάππους σας ΑΕΚ ηταν, καθώς ειχαν προλάβει τη συγχώνευση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εμενα το τριπ στα τριπακια παει το μυαλο μου παντως και οχι στα ταξιδια

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Εδώ μέσα στο ΚΜ γράφονται εδώ και μήνες χειρότερα από όσα λέει ο Λουτσέσκου.

Γνώμη μου.

Εδώ ο άλλος έγραφε την άλλη φορά "η Νέα ΑΕΚ του τίγρη" και μόλις έφαγε βρισίδι θίχτηκαν κιόλας κάποιοι χρήστες. Δεν τους πείραξαν τα περί "Νέας ΑΕΚ του Τίγρη" τους πείραξε που έβρισα όταν το διάβασα.

 

2 hours ago, Bukowski said:

Αναφέρεσαι μάλλον στο τριήμερο που σηκώσαμε τις κούπες.

Γιατί όλη την υπόλοιπη χρονιά ο Μελισσανίδης το χάριζε στον Ιβάν επειδή είναι προδότης.

Άλλο να γράφονται άσχημα πράματα για την Α.Ε.Κ. και άλλο για τον Μελισσανίδη. Για την ομάδα δεν θυμάμαι να έχουν γραφτεί χειρότερα από αντιπάλους.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tarasfw said:

Εγω λεω να προσθεσουν και τα επτα κυπελλα του μπασκετ που εχουν παρει.....

Έχουμε και λέμε.....

8 μέχρι στιγμής στη μπάλα+7 τοταλ του μπάσκετ ισον 15. Βαλε και δυο φέτος στη μπαλα=17.....θα ελεγα να προσθεσετε και τις συμμετοχες στο τσ λου για να φτασουμε εικοσι μπας και βαλετε δυο αστερια, μη ραβετε συνεχεια, αλλα δε βοηθατε λιγο.....

Προσθετουμε και πεντε απο το βολει αντρών, και παμε 22 τιτλοι......ε αρα στοχος ειναι να παμε για το τριτο αστερι....

Γκουγκλαρετε μηπως εχουν παρει τιποτα σε γυναικειο η παλη ξιφασκια και τετοια, γιατι βαρεθηκα. Προσθεστε να τα κανουμε τριαντα

Εχω δει σχολια παοκτζηδων στο ιντερνετ που μετρανε πρωταθληματα γυναικων (....) και ακαδημιων (.......) για να αποδειξουν οτι ειναι μεγεθος στη μπαλα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Εχω δει σχολια παοκτζηδων στο ιντερνετ που μετρανε πρωταθληματα γυναικων (....) και ακαδημιων (.......) για να αποδειξουν οτι ειναι μεγεθος στη μπαλα...

Ρε! Βγες έξω και χούφτωσε καμιά γκόμενα να πούμε, αντί να διαβάζεις σχόλια ΠΑΟΚτζήδων.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SpiRos said:

 

Άλλο να γράφονται άσχημα πράματα για την Α.Ε.Κ. και άλλο για τον Μελισσανίδη. Για την ομάδα δεν θυμάμαι να έχουν γραφτεί χειρότερα από αντιπάλους.

Ισχυει 100% αυτο που λες.Νομιζω βγηκε ολο το μισος που ειχαν συσωρευμενο απεναντι μας τοσα χρονια.Πιστευω πως αυτο που τους το εβγαλε ολο αυτο ειναι πως εμεις επιστρεψαμε και πηραμε τιτλους, φτιαχνουμε γηπεδο, παιζουμε CL, υπαρχει μια αναπτυξη γενικα στην ομαδα και ΟΛΑ αυτα χωρις να υπαρχει καποιος που να χωνει χρημα.Με δικες μας δυναμεις στην χειροτερη δεκαετια μας τους ξεπερναμε ουσιαστικα στην κσλυτερη δεκαετια τους και με ανθρωπο που ριχνει χρημα.Το κερασακι στην τουρτα ειναι οτι το διεκδικησαν και αυτοι το περσινο και το εχασαν απο μας.Δεν τα αντεξαν ολα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SpiRos said:

Ρε! Βγες έξω και χούφτωσε καμιά γκόμενα να πούμε, αντί να διαβάζεις σχόλια ΠΑΟΚτζήδων.

Τα σχολια των Βουλγαρων μαζι με το αρχειο του Αρη ειναι η εναλλακτικη οταν μενω μονος μου ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Τα σχολια των Βουλγαρων μαζι με το αρχειο του Αρη ειναι η εναλλακτικη οταν μενω μονος μου ?

Να το προσέξεις αυτό. empeiRos9-11

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Εχω δει σχολια παοκτζηδων στο ιντερνετ που μετρανε πρωταθληματα γυναικων (....) και ακαδημιων (.......) για να αποδειξουν οτι ειναι μεγεθος στη μπαλα...

Όλα μέσα στην καταμέτρηση λεμεεεε....

Α ξαδερφες, βαλτε και της ΑΕΚ στην καταμέτρηση, μην παιδευεστε....ΑΕΚ είστε αφού....μάλιστα μπορείτε να λέτε ότι για σας ο ποακ έχει περισσότερα πρωταθλήματα από όλους, όπως κάνει ο προπονητής σας που πέρυσι πήρε κούπα.....βαλτε και τα κλεμμένα του γαύρου.....βάλτε τα όλα εκεί που ξέρετε ρε

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×