Jump to content

Recommended Posts

13 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

 

Oι πωλησεις του Βαγγελη στη 10ετια που βρισκεται στο γαυρο ειναι 177.95εκ

Οι αγορες ειναι 150.54.

27,41εκ+ απο τα μανατζεριλικια τοσο καιρο

2,7εκ το χρονο

Για να φτασει σε αυτο το σημειο και να αρχισει να τα παιρνει πισω εριξε χρημα στην αγορα.

Η παγιδα βεβαια ειναι οτι πρεπει να συντηρει συνεχεια ενα τεραστιο ροστερ και να πληρωνει μερος των μισθων αρκετων παιχτων που δεν υπολογιζονται.

Κερδος ουσιαστικα δεν υπαρχει,απλα εχει τη δυνατοτητα μεσα απο αυτο το αλισβερισι να περνανε απο την ομαδα του παικτες ανωτερου επιπεδου απο αυτους του ανταγωνισμου.

 

Ο εθνικος προμηθευτης εφαρμοσε μνημονειο αφου ειχε ισοπεδωσει τους αντιπαλους του σε καθε επιπεδο για πολλα χρονια,εκανε την τελευταια μπαζα και πουλησε στον επομενο.Καλο θα ηταν να αποφευγονται οι συγκρισεις με τον δικο μας τον μνημονιακο γιατι οι διαφορες ειναι χαοτικες.

 

 

 

 

Ο δικος μας μνημονιακος τον ειχε στην φαπα καποτε.

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω εννοεις το Βαγγελη.Ναι,ειδικα το κυπελλο ειχε την υπογραφη του τιγρη εξωαγωνιστικα.

Link to comment
Share on other sites

Και λιγα Tips απο δω πανω τωρα που αρχισαν αν ανοιγουν στοματακια.... τα PPV με τον Νιονιο ηταν δεν ηταν 30k . Δεν εδωσαν ακριβη αριθμο αλλα ελεγαν στα ποακραδια οτι γυρω στα 30Κ.

Ο μικροςγιοργης ανακατευεται πολυ . Ο ΤΔ Μπρανκο ειχε κλεισει προπονητη ισπανο μολις εφυγε ο ρουμανος και η οικογενεια του ειπε αραξε κλεισαμε τον Φερειρα . Ανακοινωσε τον. Το ιδιο ειχαν κανει στον Βρυζα με τον Αγγελαρα . Γενικα ΤΔ για τα ματια οτυ κοσμου. Πηραν αποφαση να συνεχισουν με το Ποακ ΤιΒι φετος εγωιστικα. Γιατι ΝΟΒΑ δεν πανε μετα τις ανακοινωσεις και περιμενουν ΔΕΘ για πακετακι απο ΕΡΤ .

Υπαρχει γκρινια για Φερειρα και στα πρωτα στραβα θα αρχισουν το κραξιμο στο ραδιο για αρχη

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vargas21 said:

Υπαρχει γκρινια για Φερειρα και στα πρωτα στραβα θα αρχισουν το κραξιμο στο ραδιο για αρχη

 

Δεν τους αρεσει το 4-4-2;Να παιρναν Καρντοσο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Υποθετω εννοεις το Βαγγελη.Ναι,ειδικα το κυπελλο ειχε την υπογραφη του τιγρη εξωαγωνιστικα.

Εχμ οχι εννοω κατι πρωταθληματα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Δεν τους αρεσει το 4-4-2;Να παιρναν Καρντοσο.

Ναι αυτοι θελουν Αμπελ να παιξει με το περσινο 4-2-3-1 που το ξερει η ομαδα. Ετσι οπως παιζει καταστρεφει τον δεξι τους μπακ που περυσι ηταν απο τους MVP. Και ο Πελκας ειναι σε πιεση γιαυτο και εκλεισε 4 μερες το instagram, Ειναι μονιμως η πρωτη αλλαγη του. Επισης τους εσκασε και το θεμα Μελιοπουλου που ριχνει το ιματζ του συλλογου 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Εχμ οχι εννοω κατι πρωταθληματα

Για πες,εχω μια περιεργεια

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά επί σειρά ετών ο Ολυμπιακός εισέπραττε έσοδα από δύο Τσάμπιονς Λίγκ!

Τα ωφέλη μέχρι πέρυσι ήταν 36 εκατομμύρια ευρώ και φέτος προσαυξάνονται.

 

 

940_bars2010-2018.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Vargas21 said:

Και λιγα Tips απο δω πανω τωρα που αρχισαν αν ανοιγουν στοματακια.... τα PPV με τον Νιονιο ηταν δεν ηταν 30k . Δεν εδωσαν ακριβη αριθμο αλλα ελεγαν στα ποακραδια οτι γυρω στα 30Κ.

Ο μικροςγιοργης ανακατευεται πολυ . Ο ΤΔ Μπρανκο ειχε κλεισει προπονητη ισπανο μολις εφυγε ο ρουμανος και η οικογενεια του ειπε αραξε κλεισαμε τον Φερειρα . Ανακοινωσε τον. Το ιδιο ειχαν κανει στον Βρυζα με τον Αγγελαρα . Γενικα ΤΔ για τα ματια οτυ κοσμου. Πηραν αποφαση να συνεχισουν με το Ποακ ΤιΒι φετος εγωιστικα. Γιατι ΝΟΒΑ δεν πανε μετα τις ανακοινωσεις και περιμενουν ΔΕΘ για πακετακι απο ΕΡΤ .

Υπαρχει γκρινια για Φερειρα και στα πρωτα στραβα θα αρχισουν το κραξιμο στο ραδιο για αρχη

 

Γνωστό αυτό με τον Σαββίδη, ένας από τους λόγους που αποχώρησε και ο Λουτσέσκου. Για ισπανό προπονητή δεν άκουσες όνομα έτσι?

Αποκλείω τον Σετιέν, εικάζω Εουσέμπιο Σακριστάν.

Υπάρχει ενδεχόμενο επιστροφής Μίχελς, έχει αναφερθεί από ΜΜΕ?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Για πες,εχω μια περιεργεια

Πρωταθλημα απο τον Κοκαλη ο δικος μας δεν εχασε ποτε.Πηρε δυο εχοντας τον αντιπαλο.

Αν και ειμαστε σε λαθος τοπικ ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Πρωταθλημα απο τον Κοκαλη ο δικος μας δεν εχασε ποτε.Πηρε δυο εχοντας τον αντιπαλο.

Αν και ειμαστε σε λαθος τοπικ ?

Βασικος αντιπαλος ηταν ο Βαρδινογιαννης τοτε.Επισης να δωσουμε και λιγη δοξα στον Καρρα :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bluesman said:

Πρακτικά επί σειρά ετών ο Ολυμπιακός εισέπραττε έσοδα από δύο Τσάμπιονς Λίγκ!

Τα ωφέλη μέχρι πέρυσι ήταν 36 εκατομμύρια ευρώ και φέτος προσαυξάνονται.

 

 

940_bars2010-2018.jpg

 

Το transfermarkt διαφωνει.Φυσικα δεν ξερουμε ακριβως τα νουμερα αλλα ισχυουν πανω κατω αυτα που σου εγραψα στο αλλο ποστ.Δεν βγαινει πολυ χρημα με τα μανατζερικα,ανακυκλωση γινεται.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bluesman said:

Γνωστό αυτό με τον Σαββίδη, ένας από τους λόγους που αποχώρησε και ο Λουτσέσκου. Για ισπανό προπονητή δεν άκουσες όνομα έτσι?

Αποκλείω τον Σετιέν, εικάζω Εουσέμπιο Σακριστάν.

Υπάρχει ενδεχόμενο επιστροφής Μίχελς, έχει αναφερθεί από ΜΜΕ?

Οχι για Μιχελς κουβεντα. Ο μονος που τους αφησε εργο αλλα και αυτον τον εκραζαν οταν εφυγε ειναι ο Αρνεσεν. Για το ονμα του ισπανου δεν το ειπε αλλα θα το ψαξω αν εχει αναφερθει. Τωρα βγαζουν νον πειπερ οτι ειχαν εσοδα απο τα 3 παιχνιδια 700Κ που αν τα βαλεις με τα 5€ βγαινουν κοντα στις 140Κ συνδρομες. Ποσο που δεν βγαινει με αυτα που εχουν ανακοινωσει νωριτερα. 46Κ ειχαν στην πρεμιερα με Παναιτωλικο κοντα στα 30κ  αρα με Σλοβαν 64Κ  NO FUCKING WAY γιατι αν ηταν τοσα θα ειχαμε διθυραμβους στα ΜΜΕ

Link to comment
Share on other sites

Και ανακύκλωση να γίνεται δεν είναι λίγο πράγμα να περνάνε λεφτά από τα χέρια σου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Και ανακύκλωση να γίνεται δεν είναι λίγο πράγμα να περνάνε λεφτά από τα χέρια σου

Ετσι κατι θα μεινει και σε σενα και επισης ανοιγει πορτες και συνεργασιες για αλλα κολπα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Και ανακύκλωση να γίνεται δεν είναι λίγο πράγμα να περνάνε λεφτά από τα χέρια σου

Σιγουρα απλα να μη νομιζει και ο τιγρης οτι θα κανει κονε με 3-4 γραφεια με τον Ιβιτς και θα πιασει τον παπα απο τ αρχιδια.Αν δεν ριξεις πρωτος χρημα δεν γινεται τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Βασικος αντιπαλος ηταν ο Βαρδινογιαννης τοτε.Επισης να δωσουμε και λιγη δοξα στον Καρρα :ph34r:

Καλα ναι, ισχυει οτι ολη την δοξα την εχει παρει ο Μελ.Εξαλλου ποτε δεν ειπαμε να γυρισει ο Καρρας αλλα παντα λεγαμε να γυρισει ο τιγρης.

Βασικος αντιπαλος ηταν ο Βαρδινογιαννης αλλα και ο Κοκαλης δεν ηταν μικρο μεγεθος ακομα και τοτε.Ξεχασες που λεγανε τοτε οτι ο γαυρος εχει τους καλυτερους παικτες αλλα η ΑΕΚ το καλυτερο συνολο;Δεν ξερω αν οντως τους ειχε τους καλυτερους παικτες παντως ειχε πιο ακριβους, ασε που ειχε και αβαντα απο τα ΜΜΕ και λογω γαυρου και λογω μπασκετ.Ακομα και παικτες μας επαιρναν αλλα παλι το σηκωναμε, με Μελισσανιδη.

Και στο κατω κατω ο ιδιος Κοκαλης δεν ητανε με αυτον που επαιρνε τα πρωταθληματα μετα;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Καλα ναι, ισχυει οτι ολη την δοξα την εχει παρει ο Μελ.Εξαλλου ποτε δεν ειπαμε να γυρισει ο Καρρας αλλα παντα λεγαμε να γυρισει ο τιγρης.

Βασικος αντιπαλος ηταν ο Βαρδινογιαννης αλλα και ο Κοκαλης δεν ηταν μικρο μεγεθος ακομα και τοτε.Ξεχασες που λεγανε τοτε οτι ο γαυρος εχει τους καλυτερους παικτες αλλα η ΑΕΚ το καλυτερο συνολο;Δεν ξερω αν οντως τους ειχε τους καλυτερους παικτες παντως ειχε πιο ακριβους, ασε που ειχε και αβαντα απο τα ΜΜΕ και λογω γαυρου και λογω μπασκετ.Ακομα και παικτες μας επαιρναν αλλα παλι το σηκωναμε, με Μελισσανιδη.

Και στο κατω κατω ο ιδιος Κοκαλης δεν ητανε με αυτον που επαιρνε τα πρωταθληματα μετα;

4-5 χρονων ημουνα τι να θυμαμαι.Απο κασετες,αφιερωματα και ιντερνέτ οτι ξερω για τοτε ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

4-5 χρονων ημουνα τι να θυμαμαι.Απο κασετες,αφιερωματα και ιντερνέτ οτι ξερω για τοτε ?

Μπορουν να στα επιβεβαιωσουν και οι μεγαλυτεροι στο φορουμ αυτα για εκεινη την εποχη.

Φιλε, δυο αθλητικες εφημεριδες την μερα διαβαζα τοτε, που νομιζεις διαβαζαμε τα σφηνακια, στο 365; ?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Man Of Faith said:

Μπορουν να στα επιβεβαιωσουν και οι μεγαλυτεροι στο φορουμ αυτα για εκεινη την εποχη.

Φιλε, δυο αθλητικες εφημεριδες την μερα διαβαζα τοτε, που νομιζεις διαβαζαμε τα σφηνακια, στο 365; ?

Σιγουρα θα υπαρχουν αρκετα αρθρα ζαστρισιαν στο νετ με ιστοριες της εποχης :ph34r:

Και εγω 2 αθλητικες εφημεριδες επαιρνα αργοτερα που ειχα μαθει να διαβαζω.Λυσε μου μια απορια,ηταν λιγοτερο μαλακες τοτε στην ΩΡΑ η απλα το επιπεδο ηταν για παιδια 9-10 χρονων και μου φαινοταν μια χαρα εφημεριδα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Σιγουρα θα υπαρχουν αρκετα αρθρα ζαστρισιαν στο νετ με ιστοριες της εποχης :ph34r:

Και εγω 2 αθλητικες εφημεριδες επαιρνα αργοτερα που ειχα μαθει να διαβαζω.Λυσε μου μια απορια,ηταν λιγοτερο μαλακες τοτε στην ΩΡΑ η απλα το επιπεδο ηταν για παιδια 9-10 χρονων και μου φαινοταν μια χαρα εφημεριδα;

Το δεύτερο. Βασικά και μικρός δεν μου φαινόταν μια χαρά εφημερίδα, όπως καμία οπαδική.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Σιγουρα θα υπαρχουν αρκετα αρθρα ζαστρισιαν στο νετ με ιστοριες της εποχης :ph34r:

Και εγω 2 αθλητικες εφημεριδες επαιρνα αργοτερα που ειχα μαθει να διαβαζω.Λυσε μου μια απορια,ηταν λιγοτερο μαλακες τοτε στην ΩΡΑ η απλα το επιπεδο ηταν για παιδια 9-10 χρονων και μου φαινοταν μια χαρα εφημεριδα;

Δεν νομιζω οτι υπηρχε η Ωρα τοτε ... Φιλαθλος, Αθλητικη Ηχω , ΦΩΣ για αρχη 

Link to comment
Share on other sites

Ισχυρός ήταν και τότε ο Κόκκαλης, όμως στην Ελλάδα η μεγάλη μπάλα παίχτηκε με το Σημιταριο. Εκεί έγινε πραγματικός κυρίαρχος ο πράκτορας. Σε κάθε περίπτωση να πάει να βρει το γιο του σύντομα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Σιγουρα θα υπαρχουν αρκετα αρθρα ζαστρισιαν στο νετ με ιστοριες της εποχης :ph34r:

Και εγω 2 αθλητικες εφημεριδες επαιρνα αργοτερα που ειχα μαθει να διαβαζω.Λυσε μου μια απορια,ηταν λιγοτερο μαλακες τοτε στην ΩΡΑ η απλα το επιπεδο ηταν για παιδια 9-10 χρονων και μου φαινοταν μια χαρα εφημεριδα;

Τραγική ήταν η ώρα. Ειδικά όταν πριν το ματς-πρωτάθλημα με το γάβρο που τους κερδίσαμε 3-1. είχε γράψει κάτω στο εξώφυλλο "γάβροι αδέρφια πρωτάθλημα θα πάρουμε μαζί στα Φιλαδέλφεια" ή κάτι παρόμοιο, δε θυμάμαι πώς ακριβώς το γράφανε, και από τότε πέρασε η προπαγάνδα ότι το φώναζε ο κόσμος στο γήπεδο. Και γενικά ήταν αστεία εφημερίδα. Και ο αρχισυντάκτης της βάζελος...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Δεν νομιζω οτι υπηρχε η Ωρα τοτε ... Φιλαθλος, Αθλητικη Ηχω , ΦΩΣ για αρχη 

Κατσε να κανω τους υπολογισμους μου.1996 νομιζω επαιρνα Ωρα και Φιλαθλο.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×