Jump to content

Recommended Posts

Εγώ να κανω μια απλή ερώτηση. Ωραία όλα, σώθηκαν οι 2 ομάδες και τα ρέστα. Με την πολυιδιοκτησία που δεδομένα υφίσταται τι θα γίνει; εννοώ πως θα συνεχίσει να κάνει κουμάντο στην Ξάνθη το ίδιο πρόσωπο; Τι θα του πουν; Φύγε; Πούλα τη; Δώστη στην ερασιτεχνική; Θα αναγκάσουν τον Πανόπουλο να την ξαναπάρει; Μιλάμε για αστεία πράγματα και μένει να δουμε τι σκατά θα σκαρφιστούν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Man Of Faith said:

Ποσο μαλακες ημασταν τελικα που πεσαμε.

Μια ζωή ο ηθικός αεκτζης. Σε όλα δεν πειράζει εμείς να είμαστε σωστοί . Και να σε βγάζουν χάρτινο τα λαμόγια 

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που περιμενω πλεον ειναι:

1. Ο ΠΑΟΚ θα γινει πουτανακι του χοντρου (αρχης γενομενης στις εκλογες ΕΠΟ)

2. Ο Χοντρος θα αθωωθει για τα παντα

3. Ο Χοντρος ταχα μου θα ναι σε κοντρα με Κουλη

4. Ο ΠΑΟΚ θα παει NOVA

5. Το 1-2 θα το χουν Ολυμπιακος-ΠΑΟΚ με αυτη την σειρα και ο Ιβαν θα ναι δεσμιος πολιτικα της ΝΔ.

6. Οι απο κατω να πανε να γαμηθουν

Link to comment
Share on other sites

Θα αλλάξει ο νόμος για να σωθεί ο μπαογκ αλλά η ΑΕΚ θα τιμωρηθεί με κεκλεισμένων για τα επεισόδια που δεν έκαναν οπαδοί τους. Πέρυσι τιμωρία με -3 και μετά αλλαγή κανονισμού. Προπερσι τιμωρία για φωτοβολίδες και μετά αλλαγή κανονισμού.

Τίγρη σε γλεντανε και σου μασουλανε το παραδακι

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εγω αυτο που περιμενω πλεον ειναι:

1. Ο ΠΑΟΚ θα γινει πουτανακι του χοντρου (αρχης γενομενης στις εκλογες ΕΠΟ)

2. Ο Χοντρος θα αθωωθει για τα παντα

3. Ο Χοντρος ταχα μου θα ναι σε κοντρα με Κουλη

4. Ο ΠΑΟΚ θα παει NOVA

5. Το 1-2 θα το χουν Ολυμπιακος-ΠΑΟΚ με αυτη την σειρα και ο Ιβαν θα ναι δεσμιος πολιτικα της ΝΔ.

6. Οι απο κατω να πανε να γαμηθουν

Για το 5 αμφιβαλω στο πρωτο σκελος, αν εννοεις οτι θα εναλλασονται στα πρωταθληματα.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bukowski said:

Εγω αυτο που περιμενω πλεον ειναι:

1. Ο ΠΑΟΚ θα γινει πουτανακι του χοντρου (αρχης γενομενης στις εκλογες ΕΠΟ)

2. Ο Χοντρος θα αθωωθει για τα παντα

3. Ο Χοντρος ταχα μου θα ναι σε κοντρα με Κουλη

4. Ο ΠΑΟΚ θα παει NOVA

5. Το 1-2 θα το χουν Ολυμπιακος-ΠΑΟΚ με αυτη την σειρα και ο Ιβαν θα ναι δεσμιος πολιτικα της ΝΔ.

6. Οι απο κατω να πανε να γαμηθουν

O τίγρης ? δεν θα το επιτρέψει αυτό ?

Link to comment
Share on other sites

Υψους και βάθους τα σχολια.

 

Τι αποδείχθηκε μέχρι τώρα. Σαφώς μπορει να αλλάξουν τα πραγματα αλλα μονο με το τι βλεπουμε μπορουμε να μιλαμε.

α) Χλαπάτσα μεσα στη μουρη του παχυ. που αποδειχτηκε λίγος.

β) Ο Παχυς φτάνει μέχρι τον αυγενακη (με τον οποιο κανόνισε τη φάση και του εσκασε στα μουτρα).

γ) Ο Ιγκνατιεβιτς φτάνει μέχρι τον πρωθυπουργο, το πως δεν ξερω, μη με ρωτατε παλι. Μπορει μεσω των απειλων και της λέξης κλειδι "κοινωνικης-συνοχης".

δ) Ο Κυριακος ο Α' ο Πτηνομορφος δεν έιχε ιδεα ουτε εχει ιδεα. Τον κωλο του κοιταει και λεει ας αλλαξω το νομο να μη μου σπανε τα @@ μερες που ειναι. Δεν θα το πολυ-ψαξει.

ε) Καμια υποχρεωση δεν εχει απεναντι στον παχυ - διαφορετικα δεν θα τον εγραφε στα @@ του. Ουτε βλέπω να κερδιζει κάτι ο Παχυς.

 

Ειναι σωστή η διαχειριση Κυριάκου Α' στην "κρίση" που προέκυψε;;;

Κατα τη γνωμη μου όχι. Αλλά αυτό είναι για άλλη στιγμη και άλλο τόπικ.

 

Σαφως κερδισμένος ο Ιβαν, ισχυροποιηση του ιδιου και του ΠΑΟΚ. Πλεον μπορει να κανει ό,τι θελέι με αφηγημα την "κοινωνικη συνοχη"

 

ΑΕΚ: Μελισσανιδης φροντισε να έχει "άλλοθι" και να το διαφημισει. Αυτό μου έδωσε να καταλαβω με τα ρεπορταζ απο την ΕΠΣΑΝΑ κτλ. Για πιο λογο; Θα δούμε

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ban Viveur said:

Η λεζα ενδιαφέρει πρωτίστως τον Ιβάν. Να δω πόσο εύκολα θα μπει υπογραφή σε σύμβαση συμφερόντων του. Τι να τον κάνει τον Βου μετά; 

Ίσως έχεις δίκιο, εγώ προσωπικά δε νομίζω να πάθει τίποτα η μπίζνα του επειδή... έκλεψε στην μπάλα. Ουδείς ενδιαφέρεται αν μιλάμε για λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν τεράστια ήττα πάντως. Σοβαρό αδίκημα και αλλάζει ο νόμος για να μη τιμωρηθεί αυτός που δεν πρέπει. Και δε χρειάστηκε να κάνουν ούτε μια πορεία από την Καμάρα μέχρι την Αριστοτέλους έτσι; Δεν είναι θέμα ισχυροποίησης τους από αυτό και μόνο το γεγονός. Πιθανότατα θα τους έσωζαν ακόμα και αν ήταν με Βουλινούς γιατί απ' ότι φαίνεται δεν θέλουν μουρμούρα και γκρίνια από αυτούς. Ίσως βέβαια να ήταν και μαγκιά του Σαββίδη. Κρίνοντας από το πόσο κατσαπλιάδες και πουτάνες είναι οι νεοδημοκράτες πάντως, η αίσθησή μου είναι ότι έκαναν πίσω για λόγους "κοινωνικής αντίδρασης" και όχι για επιχειρηματικούς λόγους. Σε κάθε περίπτωση μέσα σε ούτε 24 ώρες το γύρισαν και μπράβο τους.

Και μια θλίψη για το γεγονός ότι εμείς πήγαμε και πέσαμε από μόνοι μας. Νιώθω λίγο μαλάκας που είμαι ΑΕΚ, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε. Αν ήταν εφικτό να αλλάξει κανείς ομάδα, νομίζω ότι σήμερα θα άλλαζα.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε κι άλλο σκαμπίλι σήμερα.. Βολεμένοι και οι δύο , ο ένας με χαρισμένο πρωτάθλημα ο άλλος με αποφυγή υποβιβασμού και κάτι τρέχει στα γύφτικα. Χαλάει και του αραούχο , επιστρέφει με νέα πρόταση για ποτένσε η wolves.. Ωραία μέρα να είσαι ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι κάθε ΑΕΚτζης που σεβεται τον εαυτο του και την ομαδα του πλεον δεν πρεπει να χαμπαριαζει απο ηθικα πλεονεκτηματα και αλλα τετοια ρομαντικα και ομορφα. Από πόσα συννεφα χρειάζεται να πέσουμε; Πόσες αφηγησεις να φτιάξουμε στο μυαλό μας;;;

Αν μπορει ο δικος μας να τους γ@@@σει μεσω τον ενωσεων, μεσω του Χ, Ψ, Ζ ας τον κανει και ας παιζω με πλατελλα. Αλλα να τους γ@@σει.

 

* Βεβαια αν όντως τσιμπησε η κυβερνηση στα περι κοινωνικης-συνοχης μην περιμενει κανεις πρωταθλημα συντομα. Η χουντα του Ιβαν θα ειναι σκληροτερη, απροκάλυπτη και πιο αδιστακτη αυτής του κροκους.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, flavius said:

Νομιζω οτι κάθε ΑΕΚτζης που σεβεται τον εαυτο του και την ομαδα του πλεον δεν πρεπει να χαμπαριαζει απο ηθικα πλεονεκτηματα και αλλα τετοια ρομαντικα και ομορφα. Από πόσα συννεφα χρειάζεται να πέσουμε; Πόσες αφηγησεις να φτιάξουμε στο μυαλό μας;;;

Αν μπορει ο δικος μας να τους γ@@@σει μεσω τον ενωσεων, μεσω του Χ, Ψ, Ζ ας τον κανει και ας παιζω με πλατελλα. Αλλα να τους γ@@σει.

 

* Βεβαια αν όντως τσιμπησε η κυβερνηση στα περι κοινωνικης-συνοχης μην περιμενει κανεις πρωταθλημα συντομα. Η χουντα του Ιβαν θα ειναι σκληροτερη, απροκάλυπτη και πιο αδιστακτη αυτής του κροκους.

Αρα το συμπερασμα ειναι οτι θελουμε επενδυτη σαν τον Ιβαν;

 

@ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Γλεντι Μαρινάκη θα πέσει για τα επόμενα 10 χρόνια. Εμείς θα χαιρόμαστε στον κόσμο μας όπως κάθε φορά 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Αρα το συμπερασμα ειναι οτι θελουμε επενδυτη σαν τον Ιβαν;

 

@ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ

Οχι. το συμπερασμα είναι να τους γ@@@ς όταν μπορεις και να μην λυπάσαι κανενα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, flavius said:

Οχι. το συμπερασμα είναι να τους γ@@@ς όταν μπορεις και να μην λυπάσε κανενα.

Θελουμε αλλα δεν μπορουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζουν σε λίγες ώρες τον Νόμο για να μην πειράξουν ομάδα με 3 πρωταθλήματα.

Νισάφι πια.

 

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθετικά ήταν η ΑΕΚ στην θέση του ΠΑΟΚ ο μέσος Αεκτζής θα ζήταγε παραδειγματική τιμωρία της ομάδας γιατί αμάρτησε. Αν πέφταμε β εθνική θα υπήρχαν κάποιες μουρμούρες και ίσως μερικές μηχανοκίνητες πορείες, αλλά στο τέλος θα κέρδιζε το «εμείς δεν είμαστε γαύροι» άρα δεχόμαστε περήφανα την τιμωρία μας. Ο κάθε Αυγενάκης-κουλης  προφανώς θα μας έγραφε στα αρχιδια του και όλα καλά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή ο ΠΑΟΚ βρίσκεται έναν βαθμό μπροστά από τον Ολυμπιακό. έχει 52 πόντους έναντι 51. Αν του αφαιρεθούν 6, η βαθμολογία θα διαμορφωθεί: 

1. Ολυμπιακός 51

2. ΠΑΟΚ           46

Επειδή όμως ακολουθεί στις 23 Φεβρουαρίου το μεταξύ τους παιχνίδι στην Τούμπα, αν νικήσει ο ΠΑΟΚ και δεν έχουν χάσει οι δύο αντίπαλοι κανένα από τα ως τότε παιχνίδια τους, η διαφορά θα μειωθεί στους 2 βαθμούς υπέρ του Ολυμπιακού. Κάπως έτσι θα περάσουν στα πλέι οφ  και θα μπορέσουν μετά, από τη ίδια σχεδόν αφετηρία, να διεκδικήσουν τον τίτλο του πρωταθλητή περίπου επί ίσοις όροις.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobster21 said:

Αλλάζουν σε λίγες ώρες τον Νόμο για να μην πειράξουν ομάδα με 3 πρωταθλήματα.

Νισάφι πια. 

 

Απειλειται η κοινωνικη συν(εν)οχη

 

?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vagos21 said:

Αν υποθετικά ήταν η ΑΕΚ στην θέση του ΠΑΟΚ ο μέσος Αεκτζής θα ζήταγε παραδειγματική τιμωρία της ομάδας γιατί αμάρτησε. Αν πέφταμε β εθνική θα υπήρχαν κάποιες μουρμούρες και ίσως μερικές μηχανοκίνητες πορείες, αλλά στο τέλος θα κέρδιζε το «εμείς δεν είμαστε γαύροι» άρα δεχόμαστε περήφανα την τιμωρία μας. Ο κάθε Αυγενάκης-κουλης  προφανώς θα μας έγραφε στα αρχιδια του και όλα καλά. 

Επισης αν δεν κανω λαθος ψηφισαμε και να μην πεσει ο βαζελος προπερσι γιατι ειναι και πολυ λαρτζ ο ΑΕΚτζης.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, stavros 9-11 said:

 

Και μια θλίψη για το γεγονός ότι εμείς πήγαμε και πέσαμε από μόνοι μας. Νιώθω λίγο μαλάκας που είμαι ΑΕΚ, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε.

Ως τωρα δεν με ειχε πειραξει και τοσο πολυ που πεσαμε, το ειχα αποδεχτει, τωρα πλεον με πειραζει.

Ο μπαογκ ρε, 3 φορες θα επρεπε να ειχε πεσει και δεν επεσε καμια, ο μπαογκ ρε.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×