Jump to content

Recommended Posts

Ελληνικο πρωταθλημα επισοδειο 1675

Οποιος ειναι ανω των 18 και παρακολουθει ελληνικο πρωταθλημα αναμενοντας αξιοπιστια κτλ δεν θα επρεπε να εχει δικαιωμα ψηφου

Αυριο το πρωι αν αγορασει ενας πλουσιος γκανκστερ τους ηλτεξ λυκους παιρνει 10 σερι

Μονο η ευρωπη εχει αξια,το ελληνικο πρωταθλημα ειναι κατι σαν Δυναστεια Λαμψη κτλ αλλη μορφη ψυχαγωγιας

Το σκεπτικο της ΝΔ ηταν "ποσους βαθμους να κοψουμε για να παιχτει το πρωταθλημα στο γπεδο" και να ειναι ολοι ευχαριστημενοι

Ουτε εμεις θα πεφταμε αν δεν το θελαμε,δεν συμφωνω με το αυτομαστιγωμα.Τα ιδια λεγονταν και για δημο ΝΦ και γηπεδο και οταν επρεπε τους πηραμε παραμαζωμα

Το οτι ασχολειται ο τιγρης με επο με κανει αισιοδοξο

Χιλιες φορες οι αγαθιαρηδες κλεφτοκοταδες του βορρα απο τους επιστημονες,οι τελευταιοι αν κατσουν στο θρονο δεν φευγουν

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι με κανει αισιοδοξο οτι δεν ασχοληθηκε καθολου ο Χαιβαν. Ο Μελ και να την παρει θα δωσει απο ενα πρωταθλημα σε ολους γιατι εμεις κοιταζουμε το προιον.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ban Viveur said:

Τα πομολα δεν τα βάζει η περιφέρεια; 

Μόνο τα στρογγυλά. Αυτά με το χερούλι τα επιβαρύνεται ο κυρ Δημήτρης. "Τι θέτε κύριε;"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, teo21 said:

Χιλιες φορες οι αγαθιαρηδες κλεφτοκοταδες του βορρα απο τους επιστημονες,οι τελευταιοι αν κατσουν στο θρονο δεν φευγουν

 

 

 

Εμα ναι. Λες κ δεν τους ξέρουμε, χαιρομαστε που αποκτάνε δύναμη. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AD21 said:

 Τώρα όσον αφορά το CAS, δεν έχω άποψη

Καλώς ήρθες! Ρώτα κανέναν καθηγητή τώρα που έχετε και εξεταστική να μας πεις τι προβλέπεται..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sepultura21 said:

Σοβαροτατο ειναι το θεμα και βασικα ξεπερναει τη μπαλα. Αν πουλας εκδουλευση σε καποιους με τοσο οφθαλμοφανη τροπο σε θεματα με τα οποια ασχολειται τοσος κοσμος, σκεψου τι γινεται πισω απ'τις καμερες,σε θεματα που δεν απασχολουν αμεσα σχεδον κανενα

Το ιδιο λέμε Σεπ

Link to comment
Share on other sites

Guest Veria21

Πολύ δύσκολη υπόθεση ήταν αυτή για οποιαδήποτε κυβέρνηση. Γιατί ο γαύρος είχε πραγματικά στοιχεία το είπε και η Μαρούπα πως ήταν συντριπτικά και ο νόμος δεν είχε ευέλικτο ποινολογιο. Το ποινολογιο δυσκόλευε δηλαδή τη φάση.

Αθώος ή μπλουμ ήταν. Στο αθώος θα τους πηδούσε ο χοντρός φίλος στο μπλουμ η βόρεια δεξαμενή ψήφων θα έβραζε.

Οπότε μια λύση είχε και την εφάρμοσε. Τους άφησε να τον καταδικάσουν όπως έπρεπε και μετά συμπλήρωσε το ποινολογιο. Τώρα όλοι φωνάζουν αύριο το πρωί όλοι θα είναι ψιλοευχαριστημενοι. Εκτός από εμάς τους τρίτους..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Εμα ναι. Λες κ δεν τους ξέρουμε, χαιρομαστε που αποκτάνε δύναμη. 

Δεν νομίζω ότι έχουμε λόγο να επιλέξουμε αν είναι καλύτερος ο άσπρος ή ο μαύρος σκύλος. Σκατά και στους δύο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Veria21 said:

Πολύ δύσκολη υπόθεση ήταν αυτή για οποιαδήποτε κυβέρνηση. Γιατί ο γαύρος είχε πραγματικά στοιχεία το είπε και η Μαρούπα πως ήταν συντριπτικά και ο νόμος δεν είχε ευέλικτο ποινολογιο. Το ποινολογιο δυσκόλευε δηλαδή τη φάση.

Αθώος ή μπλουμ ήταν. Στο αθώος θα τους πηδούσε ο χοντρός φίλος στο μπλουμ η βόρεια δεξαμενή ψήφων θα έβραζε.

Οπότε μια λύση είχε και την εφάρμοσε. Τους άφησε να τον καταδικάσουν όπως έπρεπε και μετά συμπλήρωσε το ποινολογιο. Τώρα όλοι φωνάζουν αύριο το πρωί όλοι θα είναι ψιλοευχαριστημενοι. Εκτός από εμάς τους τρίτους..

Η δε Μαρούπα ψηφισε υπέρ μπαογκ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, teo21 said:

Χιλιες φορες οι αγαθιαρηδες κλεφτοκοταδες του βορρα απο τους επιστημονες,οι τελευταιοι αν κατσουν στο θρονο δεν φευγουν

 

 

 

Το ότι είναι μπουνταλάδες ξυπνιτζήδες και δυο φορές τα σκατώσανε μόνοι τους, δε σημαίνει ότι ανέχονται άλλο ο βόρειοι. Άσε που μπορεί να μην κάνουν τρίτη λαλακία για να τους πιάσει κανείς από το λαιμό Κι αυτοί έχουν διάθεση να κατσικωθούν επ' αόριστον στο θρόνο και από όσο φαίνεται θα έχουν και τις πολιτικές πλάτες επί ΝΔ. Οι βόρειοι είναι μόνιμο θέμα τσακωμού με τους βάζελους φίλους μου, γιατί μου λένε ότι δεν έχουν κάνει όσα έκτροπα όσα οι νότιοι άρα να μην τρελαίνομαι... Δηλαδή πρέπει να ζήσουμε άλλα 17 χρόνια εναλλάξ το χοντρό και το ρώσο να κάνουν τα ίδια και εμείς να λέμε προτιμάμε τον έναν?

Link to comment
Share on other sites

Guest Veria21

Υπέρ της καταδίκης του ψήφισε αλλά στην ποινή είπε να υπάρχει αναστολή κάτι που όμως δεν προβλέπεται..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Veria21 said:

Πολύ δύσκολη υπόθεση ήταν αυτή για οποιαδήποτε κυβέρνηση. Γιατί ο γαύρος είχε πραγματικά στοιχεία το είπε και η Μαρούπα πως ήταν συντριπτικά και ο νόμος δεν είχε ευέλικτο ποινολογιο. Το ποινολογιο δυσκόλευε δηλαδή τη φάση.

Αθώος ή μπλουμ ήταν. Στο αθώος θα τους πηδούσε ο χοντρός φίλος στο μπλουμ η βόρεια δεξαμενή ψήφων θα έβραζε.

Οπότε μια λύση είχε και την εφάρμοσε. Τους άφησε να τον καταδικάσουν όπως έπρεπε και μετά συμπλήρωσε το ποινολογιο. Τώρα όλοι φωνάζουν αύριο το πρωί όλοι θα είναι ψιλοευχαριστημενοι. Εκτός από εμάς τους τρίτους..

Σιγα την δυσκολη υποθεση. Εκατσε εκανε ο Μαρινακης ερευνα κανονικη (οχι κοριους, υποκλοπες και πιπες), βρηκε μετοχολογια, διαδρομες χρηματων, σχεσεις προσωπων, που εργαζεται μια πρωην γκομενα του καθενος και τα εδωσε στο πιατο στις αρχες. Μια δουλεια ειχαν να κανουν στην κυβερνηση. Να βγαλουν απλα τον σκασμο και να αφησουν να εφαρμοστει ο νομος. Ε ουτε αυτο δεν ηταν ικανοι να κανουν. ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Veria21 said:

Πολύ δύσκολη υπόθεση ήταν αυτή για οποιαδήποτε κυβέρνηση. Γιατί ο γαύρος είχε πραγματικά στοιχεία το είπε και η Μαρούπα πως ήταν συντριπτικά και ο νόμος δεν είχε ευέλικτο ποινολογιο. Το ποινολογιο δυσκόλευε δηλαδή τη φάση.

Αθώος ή μπλουμ ήταν. Στο αθώος θα τους πηδούσε ο χοντρός φίλος στο μπλουμ η βόρεια δεξαμενή ψήφων θα έβραζε.

Οπότε μια λύση είχε και την εφάρμοσε. Τους άφησε να τον καταδικάσουν όπως έπρεπε και μετά συμπλήρωσε το ποινολογιο. Τώρα όλοι φωνάζουν αύριο το πρωί όλοι θα είναι ψιλοευχαριστημενοι. Εκτός από εμάς τους τρίτους..

Ναι. Αυτος ήταν ο αμίληκτος σε θέματα νομιμότητας κλπ; Αν φοβούνται όποιον κλέβει καπου και μετά φωνάζει, ε απλα δεν κάνει.

Ποσο μάλλον όταν χεζεται εν μια νυκτι

Link to comment
Share on other sites

Guest Veria21
4 minutes ago, AD21 said:

Το ότι είναι μπουνταλάδες ξυπνιτζήδες και δυο φορές τα σκατώσανε μόνοι τους, δε σημαίνει ότι ανέχονται άλλο ο βόρειοι. Άσε που μπορεί να μην κάνουν τρίτη λαλακία για να τους πιάσε κανείς από το λαιμό Κι αυτοί έχουν διάθεση να κατσικωθούν επ' αόριστον στο θρόνο και από ότο φαίνεται θα έχουν και τις πολιτικές πλάτες επί ΝΔ. Οι βόρειοι είναι μόνιμο θέμα τσακωμού με τους βάζελους φίλους μου, γιατί μου λένε ότι δεν έχουν κάνει όσα έκτροπα όσα οι νότιοι άρα να μην τρελαίνομαι... Δηλαδή πρέπει να ζήσουμε άλλα 17 χρόνια εναλλάξ το χοντρό και το ρώσο να κάνουν τα ίδια και εμείς να λέμε προτιμάμε τον έναν?

Το Ρώσος της ανακοίνωσης δεν το είχε βάλει τυχαία ο χοντρός. Ο Σαββίδης έπαιζε πολύ επεκτατικά και απόκτησε πολύ γρήγορα δύναμη ειδικά για ξένος..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AD21 said:

Το ότι είναι μπουνταλάδες ξυπνιτζήδες και δυο φορές τα σκατώσανε μόνοι τους, δε σημαίνει ότι ανέχονται άλλο ο βόρειοι. Άσε που μπορεί να μην κάνουν τρίτη λαλακία για να τους πιάσει κανείς από το λαιμό Κι αυτοί έχουν διάθεση να κατσικωθούν επ' αόριστον στο θρόνο και από όσο φαίνεται θα έχουν και τις πολιτικές πλάτες επί ΝΔ. Οι βόρειοι είναι μόνιμο θέμα τσακωμού με τους βάζελους φίλους μου, γιατί μου λένε ότι δεν έχουν κάνει όσα έκτροπα όσα οι νότιοι άρα να μην τρελαίνομαι... Δηλαδή πρέπει να ζήσουμε άλλα 17 χρόνια εναλλάξ το χοντρό και το ρώσο να κάνουν τα ίδια και εμείς να λέμε προτιμάμε τον έναν?

Καλα αυτες οι πουταναρες οι Βαζελοι στηριζουν ΠΑΟΚ για να μην τους πλησιασουμε εμεις σε τιτλους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω όλοι υπέρ της καταδίκης ψήφισαν, αλλά οι 2 στους 5 ψήφισαν για αναστολή. Κάτι που δείχνει ότι νομικά δεν υπήρχε παράθυρο για να αθωωθουν. 

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελας σου λέει οκ, πάρε μια αφαίρεση βαθμών για να μην έχουμε έκτροπα, κράτα και την Ξάνθη, δε βαριέσαι αδελφέ. Αλλά του χρόνου που θα έχω κι εγώ κάνα 2 παραρτηματακια, μη μιλήσεις και δεν μιλάω ούτε εγώ. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AD21 said:

Το ότι είναι μπουνταλάδες ξυπνιτζήδες και δυο φορές τα σκατώσανε μόνοι τους, δε σημαίνει ότι ανέχονται άλλο ο βόρειοι. Άσε που μπορεί να μην κάνουν τρίτη λαλακία για να τους πιάσε κανείς από το λαιμό Κι αυτοί έχουν διάθεση να κατσικωθούν επ' αόριστον στο θρόνο και από ότο φαίνεται θα έχουν και τις πολιτικές πλάτες επί ΝΔ. Οι βόρειοι είναι μόνιμο θέμα τσακωμού με τους βάζελους φίλους μου, γιατί μου λένε ότι δεν έχουν κάνει όσα έκτροπα όσα οι νότιοι άρα να μην τρελαίνομαι... Δηλαδή πρέπει να ζήσουμε άλλα 17 χρόνια εναλλάξ το χοντρό και το ρώσο να κάνουν τα ίδια και εμείς να λέμε προτιμάμε τον έναν?

ΑΝ αποκτησουμε καποια στιγμη σοβαρη διοικηση και φτιαξουμε ομαδα το πρωταθλημα το παιρνουμε πανευκολα απο παοκ.Δεν υπαρχει περιπτωση δυναστειας παοκ οταν δεν εχουν δειγμα οπαδου απο τη λαμια και κατω.

Οι αλλοι ειναι οι εφευρετες της βρωμιας το ιδιο ξετσιπωτοι απλα πολυ πιο ικανοι.Θες 3 φορες καλυτερη ομαδα για να το παρεις.

Αυτο ειναι το σκεπτικο μου και εννειται δεν "προτιμω" κανενα

Link to comment
Share on other sites

Επισης ο μπαοκ μετά τα σημερινά αποκτά κι επισημως άλλο επίπεδο δυναμικής, έστω και καθαρα βρώμικης δυναμικής.

Με τσούζει, αλλά γνώμη μου. 2η κυβέρνηση στο ταψί χορέψανε. Με Ρωσικές πλάτες; Ναι. 
 

Αλλα πλέον αυτό έκαναν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη πιο πανω αναφερθηκε οτι η πολυιδικτοσια τιμωρειται απο την ουεφα. Δεν ισχυει περυσι η ουεφα δεχτηκε στο europa δυο ομαδες του ιδιου ιδιοκτητη red bull Σάλτσμπουργκ red bull λειψεια χωρις κανενα απολυτος προβλημα. Μαλιστα παιξαν και στον ιδιο ομιλο με την σελτιλ 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Καλα αυτες οι πουταναρες οι Βαζελοι στηριζουν ΠΑΟΚ για να μην τους πλησιασουμε εμεις σε τιτλους.

Ή και για σπάσιμο στους γαυρους, που είναι οι μεγάλοι τους αντίπαλοι, ιστορικά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Καλα αυτες οι πουταναρες οι Βαζελοι στηριζουν ΠΑΟΚ για να μην τους πλησιασουμε εμεις σε τιτλους.

Κι εγώ αυτο τους λέω και τους ξεμπροστιάζω, δεν τους φτάνουν ο Κύζας και η Άλφα από ό,τι φαίνεται. Κυριακή κοντή γιορτή και κύπελλο για να υποστούν πάλι καμιά σφαγή μπας και ξυπνήσουν

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

Επειδη πιο πανω αναφερθηκε οτι η πολυιδικτοσια τιμωρειται απο την ουεφα. Δεν ισχυει περυσι η ουεφα δεχτηκε στο europa δυο ομαδες του ιδιου ιδιοκτητη red bull Σάλτσμπουργκ red bull λειψεια χωρις κανενα απολυτος προβλημα. Μαλιστα παιξαν και στον ιδιο ομιλο με την σελτιλ 

Η ΟΥΕΦΑ μια ζωή θα μας βάλει σε ταξη εμας και παίζει να ειναι χειρότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AD21 said:

Κι εγώ αυτο τους λέω και τους ξεμπροστιάζω, δεν τους φτάνουν ο Κύζας και η Άλφα από ό,τι φαίνεται. Κυριακή κοντή γιορτή και κύπελλο για να υποστούν πάλι καμιά σφαγή μπας και ξυπνήσουν

Καλα μην ξανοιγεσαι γιατι βλεπω Ολυμπιακο Πρωταθλητη και Βαζελο Κυπελλουχο φετος. Μην σου κανουν και κανα αστειο στο πρωταθλημα (με βαζελο θα παιξεις χωρις κοσμο και με διαιτητη του Περειρα)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ζηταει και ο Νιονιος τους βαθμους πισω χαχαχα 
Τιγρη παρε κι εσυ τιποτα τωρα που εχει εκπτωσεις

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×