Jump to content

Recommended Posts

Καρερα εκ του αποτελεσματος αποδειχθηκε μεγιστος μαγκας και αρχιδαρας. Τους συμμορφωσε ολους, τα χωνει σε καθε μαλακια ακομα και αν αυτη γινεται απο τα καλα παιδια (μανταλο, σιμοες λιβαια) εξαλειψε καθε ιδεα κλικας, εκμεταλλευεται ολο το ροστερ. Εμενα μου θυμιζει τον Μανολο σε πιο ψυχρο και πιο σταθερο ψυχολογικα. Μακαρι να συνεχισει ετσι να παρουμε και κανενα ντερμπι και να μεινει να δουλεψει το καλοκαιρι

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ πάντως πιστεύω οτι είναι καλός προπονητής. Σοβαρά το λέω. Αλλά προτιμώ Καρέρα

Πέρσι πέτυχε ένα μικρό θαύμα με τον Αστέρα στο Τσουλού, αλλά φέτος έγινε σάκος του μποξ. 

Και στις δύο περιπτώσεις είχε ένα μέτριο ρόστερ. 

Το δε πρωτάθλημα της Σερβίας είναι χαμηλού επιπέδου για να συζητήσεις κάτι περισσότερο. 

Προσωπικά δε θα ήθελα να μάθω αν ο Μιλόγεβιτς είναι καλός ή κακός προπονητής για το υψηλότερο επίπεδο του ελληνικού πρωταθλήματος, στην καμπούρα της ομάδας μου. 

Ειδικά με τις επιλογές που έχουν γίνει στην άκρη του πάγκου τον τελευταίο καιρό. 

Link to comment
Share on other sites

Ας πάει στον ΠΑΟΚ ο Μιλόγεβιτς και αν είναι τόσο καλός τους τον παίρνουμε όταν φύγει ο Καρέρα.

Άποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Ας πάει στον ΠΑΟΚ ο Μιλόγεβιτς και αν είναι τόσο καλός τους τον παίρνουμε όταν φύγει ο Καρέρα.

Άποψη μου.

Επειδη ΑΕΚ ειμαστε, μας βλεπω να παιρνουμε Μανολο οταν φυγει ο Καρερα το καλοκαιρι του 2021 και να μπαινουμε με τον Σεβιγιανο της καρδιας μας στο νεο γηπεδο

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SpiRos said:

Ε; Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο. 

Πάντως αεκακι την λένε συχνά κάποιοι γαυροι. Όχι όλοι προφανώς. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Ας πάει στον ΠΑΟΚ ο Μιλόγεβιτς και αν είναι τόσο καλός τους τον παίρνουμε όταν φύγει ο Καρέρα.

Άποψη μου.

Και αυτό σωστό αν και Καρέρα πρωταθληματικός προπονητής της Αγιά Σοφιάς, θα δεθεί με καραβόσχοινο απο τους πυλώνες

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MITSAKLAS said:

Πέρσι πέτυχε ένα μικρό θαύμα με τον Αστέρα στο Τσουλού, αλλά φέτος έγινε σάκος του μποξ. 

Και στις δύο περιπτώσεις είχε ένα μέτριο ρόστερ. 

Το δε πρωτάθλημα της Σερβίας είναι χαμηλού επιπέδου για να συζητήσεις κάτι περισσότερο. 

Προσωπικά δε θα ήθελα να μάθω αν ο Μιλόγεβιτς είναι καλός ή κακός προπονητής για το υψηλότερο επίπεδο του ελληνικού πρωταθλήματος, στην καμπούρα της ομάδας μου. 

Ειδικά με τις επιλογές που έχουν γίνει στην άκρη του πάγκου τον τελευταίο καιρό. 

Ναι δεν διαφωνώ, βρήκαμε ανθρωπο να ακουμπήσουμε και θα πάμε στα στοιχήματα;

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vargas21 said:

Επαιξε και ο Ντεμης εκει αρα ξεκαθαρα ειναι ΑΕΚ. ?

Γαλουχηθηκε σε διαφορετικές ομάδες ο Ντέμης :)

Link to comment
Share on other sites

Αν πάει ο μιλογεβιτς στον παοκ και τα πάει καλά παίρνοντας πρωταθλήματα, μετά θα τους τον πάρουμε εμείς και όχι καμία ξένη ομάδα ή και ο γαυρος από Ελλάδα :)

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πάντως αεκακι την λένε συχνά κάποιοι γαυροι. Όχι όλοι προφανώς. 

Καλά ναι, και πολλά άλλα όπως λέμε κι εμείς, αλλά δε νομίζω να μην μας αναγνωρίζουν ως μεγάλη ομάδα κι αντίστροφα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Veria21

Για το PAOK TV που ρώτησε πως πήγε κάποιος τυγχάνει να έχω μάθει κάτι πρόσφατα.

Ο οπαδός της ΑΕΚ μας και υπεύθυνος του καναλιού εξηγούσε σε ένα πηγαδάκι μέσα στις γιορτές ότι σκόνταψε σε κάτι που δεν είχαν προβλέψει. Το οπαδιλικι που είναι πολύ δυνατό στην Ελλάδα και λειτουργεί ανασταλτικά  στο να αγοράσει κάποιος αντίπαλος ακόμα και το ματς της ίδιας της ομάδας του στην Τούμπα.

Με βάση τα δεδομένα λοιπόν θα κλείσει γύρω στα 3-3.5εκ ευρώ..

Link to comment
Share on other sites

κατω απο την περηφανη προταση της Νοβα το καλοκαιρι και λεφτα δεν θα βγαλουν και το customer satisfaction ειναι για τα θηρια ειναι σαν να βλεπεις βιντεο τελη δεκαετιας 90'

Link to comment
Share on other sites

Guest Veria21

Η Νόβα έδινε 4.5 νομίζω συν μπόνους τα οποία θα τα ανέβαζαν στα 5 οπότε και εκεί πατάτα έκανε ο τσετσένος.

Βασικά όλη αυτή η αλαζονεία του περασμένου καλοκαιριού τους γύρισε μπούμερανγκ παντού. Γιατί και για προπονητή μεγαλοπιανονταν όλοι τους όταν ακούγονταν ο Ουζουνίδης πχ. και ζητούσαν κάτι πιο δυνατό. Εγώ λέω ότι με τον Ουζουνίδη τουλάχιστον στους ομίλους του Γιουρόπα θα έμπαιναν. Όχι ότι είναι κάτι παραπάνω του μετρίου ο Μαρίνος το ξέρουμε όλοι αυτό, αλλά αυτό το κομμάτι το γνώριζε...

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, SpiRos said:

Καλά ναι, και πολλά άλλα όπως λέμε κι εμείς, αλλά δε νομίζω να μην μας αναγνωρίζουν ως μεγάλη ομάδα κι αντίστροφα. 

Απλά για μας αυτοί  είναι νούμερο ένα αντίπαλος ενώ εμείς για αυτούς, νούμερο δύο. 

Link to comment
Share on other sites

Ιβάν τώρα που βρέχει φάπες στο αγωνιστικό γύρνα το στα της νέας Τούμπας. Ριξτο το μπουρδελο λέμε! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Veria21 said:

Για το PAOK TV που ρώτησε πως πήγε κάποιος τυγχάνει να έχω μάθει κάτι πρόσφατα.

Ο οπαδός της ΑΕΚ μας και υπεύθυνος του καναλιού εξηγούσε σε ένα πηγαδάκι μέσα στις γιορτές ότι σκόνταψε σε κάτι που δεν είχαν προβλέψει. Το οπαδιλικι που είναι πολύ δυνατό στην Ελλάδα και λειτουργεί ανασταλτικά  στο να αγοράσει κάποιος αντίπαλος ακόμα και το ματς της ίδιας της ομάδας του στην Τούμπα.

Με βάση τα δεδομένα λοιπόν θα κλείσει γύρω στα 3-3.5εκ ευρώ..

Είχαν δεδομενα υπερεκτιμησει την δυναμικη τους και την οπαδικη τους βαση.

Θεωρω πως αν το κρατησουν του χρονου, θα ειναι πιο χαμηλα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Είχαν δεδομενα υπερεκτιμησει την δυναμικη τους και την οπαδικη τους βαση.

Θεωρω πως αν το κρατησουν του χρονου, θα ειναι πιο χαμηλα

NOVA θα πανε το καλοκαιρακι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

NOVA θα πανε το καλοκαιρακι

εχεις πληροφοριες πως θα φυγει ο Σαββιδης? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

εχεις πληροφοριες πως θα φυγει ο Σαββιδης? 

Οχι με Σαββιδη θα πανε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Οχι με Σαββιδη θα πανε.

Δεν το θεωρω πιθανο σεναριο.

Πιστευω θα μεινουν ως εχει, για εγωιστους λογους συν τοις άλλοις.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δεν το θεωρω πιθανο σεναριο.

Πιστευω θα μεινουν ως εχει, για εγωιστους λογους συν τοις άλλοις.

Αλλά κανάλια υπάρχουν, πχ κοσμοτε;; επειδή δεν ξέρω, ποιοι ενδιαφέρονται για το τηλεοπτικό προϊόν Ελληνικό πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Εχει αποσυρθει η cosmote νομιζω.

Τα τηλεοπτικα ειναι ενα μονο κομματι του παζλ.

Ο Ρωσος εχει βαλει 100+ μιλιουνια για ενα πρωταθλημα και 3 κυπελλα ενω συνολικα ο οργανισμος βου δεν μπορει να υποστηριξει το οικονομικ μεγεθος της εποχης ρωσου οποτε θα κληθει να βαζει και αλλα. Επισης ο ρωσος δεχεται πολεμο σε ολα τα επιπεδα.

Πιστευω πως υπαρχουν 2 σεναρια. 

- Η θα κλεισει η κανουλα και θα οδηγηθουν σε επιστροφη στο normal μεγεθος τους με οτι συνεπιες εχει αυτο

- Η ο ρωσος θα βγαλει ακρη και θα κανει all in φτιαχνοντας το γηπεδο.

 

Ο καιρος γαρ εγγυς, παντως εχουμε 2020 και δεν εχουν παρουσιασει τιποτα, παρα μονο διαρροες να κρατανε το θεμα ζεστο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά και το πονημα του Κολκα, επίσημα ο παοκ ψάχνει για προπονητή. Καταλαβαίνεις ότι η εντολή έχει δοθεί και μέχρι να γίνει η αντικατάσταση θα έχει και άλλη κατρακύλα. Είναι να μην μυριστούν αίμα οι παίχτες. Όποτε συνέχισε να μην παραιτείσαι γίγαντα Αμπελ, σπουδαίο το έργο σου, έχεις πράγματα να δείξεις...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Μετά και το πονημα του Κολκα, επίσημα ο παοκ ψάχνει για προπονητή. Καταλαβαίνεις ότι η εντολή έχει δοθεί και μέχρι να γίνει η αντικατάσταση θα έχει και άλλη κατρακύλα. Είναι να μην μυριστούν αίμα οι παίχτες. Όποτε συνέχισε να μην παραιτείσαι γίγαντα Αμπελ, σπουδαίο το έργο σου, έχεις πράγματα να δείξεις...

Μπήκα να διαβάσω μετά το σχόλιο σου, έτσι φαίνεται! Αμπέλ δάγκωσε τους γερά

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×