Jump to content

Recommended Posts

48 χρονια ειχαν να  παιξουν Μαρτιο. Γεννανε και τα κοκορια τους φετος. Ο λουτσι εχει παει με γυφτισες δεν υπαρχει εξηγηση

Link to comment
Share on other sites

Για τα κυβικά τους είναι πολύ σημαντικό και το σημερινό.

Βέβαια η άλλη ανάγνωση είναι ότι απέκλεισαν στο conference ομάδα με μικρότερο μπατζετ και τώρα είναι τα δύσκολα.

Όπως και να έχει επι Σαββιδη μια χαρα διακρίσεις  εξακολουθούν να έχουν.  Ο καλυτερος ιδιοκτήτης στην ιστορία τους.

Υγ.1 δεν συγκρινω καν με την ΠΑΕ Μελισσανίδης

Υγ.2 με τόση εξάσκηση φετος στα πεναλτυ λογικο ήταν να περάσουν παντως με 5 στα 5.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Araujo21 said:

48 χρονια ειχαν να  παιξουν Μαρτιο. Γεννανε και τα κοκορια τους φετος. Ο λουτσι εχει παει με γυφτισες δεν υπαρχει εξηγηση

Είναι καλός προπονητής .

Επίσης έχει κολλήσει η ιδιοσυγκρασία του με αυτή των βου.

 

Link to comment
Share on other sites

Δολοφόνοι και επίσημα... Ουσιαστικά με το πανο αναγνώρισαν την δολοφονία... 

Ντροπή....

Link to comment
Share on other sites

Το απίστευτο δεν είναι που έφτιαξαν αυτό το πανό κάποιοι. Σε όλους θα βρισκόντουσαν 5-10 μαλακές να το κάνουν. 

Το απίστευτο είναι ότι δεν αντέδρασαν οι υπόλοιποι, κ το απίστευτο κ ανέκδοτο είναι η αντίδραση της διοίκησης. Κ δεν το κατέβασαν κ έβγαλαν αστεία ανακοίνωση την επόμενη ημέρα για τα μάτια του κόσμου.

Η διοίκηση η οποία είχε κάνει απίστευτη μανουρα κ δεν ξεκινούσε παιχνίδι του Ηρακλή επειδή είχαν βγάλει πανό για τον Σαββίδη.

Δεν υπάρχουν λογια

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BillR21 said:

Το απίστευτο δεν είναι που έφτιαξαν αυτό το πανό κάποιοι. Σε όλους θα βρισκόντουσαν 5-10 μαλακές να το κάνουν. 

Το απίστευτο είναι ότι δεν αντέδρασαν οι υπόλοιποι, κ το απίστευτο κ ανέκδοτο είναι η αντίδραση της διοίκησης. Κ δεν το κατέβασαν κ έβγαλαν αστεία ανακοίνωση την επόμενη ημέρα για τα μάτια του κόσμου.

Η διοίκηση η οποία είχε κάνει απίστευτη μανουρα κ δεν ξεκινούσε παιχνίδι του Ηρακλή επειδή είχαν βγάλει πανό για τον Σαββίδη.

Δεν υπάρχουν λογια

Να για αυτό λέω ότι ουσιαστικά το αναγνώρισαν... Η διοίκηση του ΠΑΟΚ μαζί με τους οπαδους επέτρεψαν να υπαρξει αυτό το πανω... Όλος ο οργανισμός τ παοκ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

»Το οφείλουμε στα εκατομμύρια φιλάθλων μας που ντρέπονται για τις πράξεις μιας χούφτας ανθρώπων». Πηγή: Protagon.gr

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΟΚτζηδες που δεν εχουν παει γηπεδο μια φορα στην ζωη τους και δεν εχουν την παραμικρη σχεση με τετοια πραγματα, χαρηκαν αυθεντικα για τον Αλκη, το γουσταραν. Και γενικα δεν εχει σημασια τι λεει παοκτζης, ψεματα ειναι. Οσο κυριλε και να φαινεται, λεει ψεματα κατα 99.99% και ειναι ετοιμος να στηριξει μαφια και δολοφονιες, να ξεπουλησει τον τοπο του και την οικογενεια του αρκει να φτασει τον Αρη σε πρωταθληματα, και ποιος ξερει με αρκετα ψεματα και βρωμια ισως και να τον περασει. Εχουν πετυχει μια μοναδικη πνευματικη συνδεση με την φασιστοπλεμπα της Νοτιας Μακεδονιας.

Ειναι μεγαλη ντροπη να εισαι παοκτζης.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δυο παρατηρησεις επειδή τον τελευταιο καιρο μενω βόρειο Ελλάδα... 

1.αρχιδια κόσμο έχουν... Μιλάμε ότι οι Ολυμπιακοί έχουν πολυ κόσμο εδώ πανω . Όπως και οι βαζελοι. Και ΑΕΚτζηδες βρίσκεις αρκετούς. (Οχι πολλους αλλά είμαι 2 μήνες εδώ και έχω γνωρίσει αρκετούς ντοπιους ΑΕΚτζήδες)στην Αθήνα δεν έχω γνωρίσει ποτε παοκτζη που να ναι απο αλλη περιοχη πλην Μακεδονίας.

Ειδικά κάτω από 30 πολυ Ολυμπιακός. 

2.και όσοι είναι παοκ δεν ασχολούνται ιδιαίτερα. Είναι παοκ επειδή είναι από δω... Σε φάση δεν έχουν ιδεα

3.ειναι απίστευτα αυτά που λένε για τον Σαββίδη... Νομίζουν ότι είναι άγγελος... Πρώτη φορά το βλέπω αυτό με παραγοντα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, goku21 said:

Δυο παρατηρησεις επειδή τον τελευταιο καιρο μενω βόρειο Ελλάδα... 

1.αρχιδια κόσμο έχουν... Μιλάμε ότι οι Ολυμπιακοί έχουν πολυ κόσμο εδώ πανω . Όπως και οι βαζελοι. Και ΑΕΚτζηδες βρίσκεις αρκετούς. (Οχι πολλους αλλά είμαι 2 μήνες εδώ και έχω γνωρίσει αρκετούς ντοπιους ΑΕΚτζήδες)στην Αθήνα δεν έχω γνωρίσει ποτε παοκτζη που να ναι απο αλλη περιοχη πλην Μακεδονίας.

Ειδικά κάτω από 30 πολυ Ολυμπιακός. 

2.και όσοι είναι παοκ δεν ασχολούνται ιδιαίτερα. Είναι παοκ επειδή είναι από δω... Σε φάση δεν έχουν ιδεα

3.ειναι απίστευτα αυτά που λένε για τον Σαββίδη... Νομίζουν ότι είναι άγγελος... Πρώτη φορά το βλέπω αυτό με παραγοντα. 

Είχα την εντύπωση ότι στη Β. Ελλάδα είμαστε πρώτοι σε κόσμο από τις αθηναϊκές ομαδες

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η βόρεια Ελλάδα που είναι όλο το κομμάτι η Μακεδονία και Θράκη και υπάρχει η Κεντρική Μακεδονία και η δυτικη που είναι πολύ μπαογΚ αν συγκρίνουμε από Καβάλα μέχρι Αλεξανδρούπολη δεν υπάρχουν τόσοι παοκτσήδες

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, George_D said:

Είχα την εντύπωση ότι στη Β. Ελλάδα είμαστε πρώτοι σε κόσμο από τις αθηναϊκές ομαδες

Αυτό ίσχυε μέχρι χοντρικά πριν 10-15 χρόνια. Πλέον οι γαύροι είναι πολύ περισσότεροι από εμάς και πάνω, η μόνη διαφορά μας είναι στο ότι ο δικός μας κόσμος επάνω ασχολείται και είναι οργανωμένος και κατεβαίνει συχνά στην Αθήνα. Στους γαύρους αυτά ούτε τα είδες, ούτε θα τα δεις ποτέ. Μέχρι το 2005 (χοντρικά ξαναλέω) η ΑΕΚ ήταν άνετα η δεύτερη ομάδα στη Β. Ελλάδα αφού και ο άρης δεν είχε κάτι έξω απ' τη Θεσσαλονίκη με εξαίρεση ελάχιστες και μικρές περιοχές.

Έχω αναπτύξει τις σκέψεις μου για το μέλλον της ΑΕΚ και κρίνω έχοντας ζήσει 20 χρόνια πάνω, ότι η Β. Ελλάδα είναι ένα πεδίο που για την ΑΕΚ χάθηκε οριστικά. Τα χρόνια πέρασαν και δεν υπάρχει στις νέες γενιές σύνδεση με το στοιχείο της προσφυγιάς που έκανε πολύ κόσμο ΑΕΚ στη Β. Ελλάδα. Επίσης αγωνιστικά είσαι ανύπαρκτος και πουθενάς, επομένως δεν έχει κανέναν λόγο κανένας να γίνει ΑΕΚ στη Β. Ελλάδα. Το μέλλον της ΑΕΚ είναι στην Αθήνα και στην ευκαιρία που μας δίνει εδώ και πολλά χρόνια το κενό που αφήνει η βαζέλα. Αλλά επειδή εμείς έχουμε πουτάνας γιο πρόεδρο, θα το αφήσουμε να πάει χαμένο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, George_D said:

Είχα την εντύπωση ότι στη Β. Ελλάδα είμαστε πρώτοι σε κόσμο από τις αθηναϊκές ομαδες

Ήμασταν

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Araujo21 said:

Υπάρχει η βόρεια Ελλάδα που είναι όλο το κομμάτι η Μακεδονία και Θράκη και υπάρχει η Κεντρική Μακεδονία και η δυτικη που είναι πολύ μπαογΚ αν συγκρίνουμε από Καβάλα μέχρι Αλεξανδρούπολη δεν υπάρχουν τόσοι παοκτσήδες

Παρ΄ όλα αυτά ακόμα και στην κεντρική μακεδονία που είναι τρομερά δύσκολη περιοχή, είχες και έχεις ακόμα απομεινάρια πολύ μεγάλων πυρήνων. Θαύματα έκανε η ΑΕΚ στην Κατερίνη και στις Σέρρες. Επίσης στην Ημαθία είχε μια πολύ καλή παρουσία πληθυσμιακά για πάρα πολλά χρόνια. Δυτική Μακεδονία έχεις κυρίως μάχιμο κόσμο, αλλά όχι μαζικότητα. Ανατολική Μακεδονία χτυπούσες στα ίσια και Θράκη κυριαρχούσες με άνεση

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

26 χρονια ο γαβρος ειναι σχεδον ισοβιος πρωταθλητης ειναι τρομερη η ζημια που εχει γινει σε ολοκληρη την Ελλαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Araujo21 said:

Υπάρχει η βόρεια Ελλάδα που είναι όλο το κομμάτι η Μακεδονία και Θράκη και υπάρχει η Κεντρική Μακεδονία και η δυτικη που είναι πολύ μπαογΚ αν συγκρίνουμε από Καβάλα μέχρι Αλεξανδρούπολη δεν υπάρχουν τόσοι παοκτσήδες

Για κεντρική μιλάω και ναι κατά κυριο λόγω  παοκ είναι ειδικά οι μεγαλυτεροι.Αλλά έχει πολυ Ολυμπιακό και παναθηναικο(λόγω μπασκετ με όσους έχω μιλήσει) ... Και ΑΕΚ λιγότερο... Άρη μάλλον μόνο στην Θεσσαλονίκη έχει αρκετούς.

Καμιά σχέση με την Αθήνα που παοκτση δεν βρίσκεις με τίποτα. Και μιλάω για ανθρωπους από δω. 

Γενικά με αυτό που είδα εγώ μιλάμε οι έρευνες του sdna είναι ακόμα πιο αστειες από ότι πιστευα ... 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goku21 said:

Για κεντρική μιλάω και ναι κατά κυριο λόγω  παοκ είναι ειδικά οι μεγαλυτεροι.Αλλά έχει πολυ Ολυμπιακό και παναθηναικο(λόγω μπασκετ με όσους έχω μιλήσει) ... Και ΑΕΚ λιγότερο... Άρη μάλλον μόνο στην Θεσσαλονίκη έχει αρκετούς.

Καμιά σχέση με την Αθήνα που παοκτση δεν βρίσκεις με τίποτα. Και μιλάω για ανθρωπους από δω. 

Γενικά με αυτό που είδα εγώ μιλάμε οι έρευνες του sdna είναι ακόμα πιο αστειες από ότι πιστευα ... 

 

Επειδη ζω και κινουμαι σε αυτες τις περιοχες οι ερευνες ειναι αστειες. Κεντρικη Μακεδονια εχει πολλους παοκ. Βεβαια εχει περιοχες που οι γαυροι κοντραρουν οπως λες τους βου. Γενικα δεν ειναι παοκ μονο οπω θελουν να λενε. Και οι περισσοτεροι γινονται παοκ λογω παρεας, επειδη ειναι απο θεσσαλονικη οποτε και πιο κοντα. Αλλα ΑΕΚ εχει πολυ Κατερινη , Ημαθια Πελλα και λιγοτερο Κιλκις Αναλογικα δεν εχει ουτε κατα διανοια το ιδιο νοτια για τους βου. Και οσοι ειναι εχουν φυγει απο εδω λογω δουλειας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Araujo21 said:

Επειδη ζω και κινουμαι σε αυτες τις περιοχες οι ερευνες ειναι αστειες. Κεντρικη Μακεδονια εχει πολλους παοκ. Βεβαια εχει περιοχες που οι γαυροι κοντραρουν οπως λες τους βου. Γενικα δεν ειναι παοκ μονο οπω θελουν να λενε. Και οι περισσοτεροι γινονται παοκ λογω παρεας, επειδη ειναι απο θεσσαλονικη οποτε και πιο κοντα. Αλλα ΑΕΚ εχει πολυ Κατερινη , Ημαθια Πελλα και λιγοτερο Κιλκις Αναλογικα δεν εχει ουτε κατα διανοια το ιδιο νοτια για τους βου. Και οσοι ειναι εχουν φυγει απο εδω λογω δουλειας 

Αυτό με τον Σαββίδη που είναι και το πιο ανησυχίτικο για μένα .

ισχυει γενικά η εγώ έχω πέσει σε περιπτώσεις?

Μόνο Άγιο δεν τον έχουν κάνει ακόμα με όσους έχω μιλήσει.. 

Και όχι μόνο οι παοκτζήδες και οι βαζελοι που ναι από δω τον πανε φουλ... Και κάποιοι γαυροι που δεν ασχολουνται πολυ τον αποθεώνουν... 

Σε σημείο αν πεις ότι είναι λαμόγιο... Αρχιζουν κατευθείαν.. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, goku21 said:

Αυτό με τον Σαββίδη που είναι και το πιο ανησυχίτικο για μένα .

ισχυει γενικά η εγώ έχω πέσει σε περιπτώσεις?

Μόνο Άγιο δεν τον έχουν κάνει ακόμα με όσους έχω μιλήσει.. 

Και όχι μόνο οι παοκτζήδες και οι βαζελοι που ναι από δω τον πανε φουλ... Και κάποιοι γαυροι που δεν ασχολουνται πολυ τον αποθεώνουν... 

Σε σημείο αν πεις ότι είναι λαμόγιο... Αρχιζουν κατευθείαν.. 

Η πλειοψηφια των ορκ ειναι ταγμενοι και ειναι λογικο. Τους εβγαλε απο την ανυποληψια τους. Αυτο βεβαια ειχε γινει και με Μπατατουδη και γενικα με οποιον σωτηρα ηρθε. Φαντασου τωρα οτι με Ιβαν εχουν δει και τιτλους. Και νιωθουν δυνατοι. Τα ορκ θελουν να γινουν αυτο που κοροιδευαν . Χαλιφιδες στην θεση του χοντρου. Αυτοι που νιωθουν καταλαβαινουν οτι κατι δεν παει καλα αλλα δεν μπορουν να μιλησουν ανοιχτα γιατι τρωνε πεσιμο και απο τους δικους τους. Και πολυ φοβουνται μην τυχον την κανει ο Ιβαν και γυρισουν στα παλια .Οι αντιπλαοι ειδικα αρειανοι και βαζελοι γαυροι δεν εχουν σε υποληψη Ιβανοη 

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ξαναγραψει, μεγαλονοντας στην Πατρα δεν γνωρισα ουτε εναν(1) παοκτζη σε σχολεια, φροντιστηρια, ποδοσφαιρα κλπ. Θυμαμαι σε ενα 5χ5 ειχαμε δει σε διπλανο γηπεδακι ενα παιδι με μπλουζα ΠΑΟΚ και μαζευτηκαμε γυρω του με την αυθεντικη απορια "γιατι εισαι παοκ;" Και ενα απο τα κλασικα ψεματα που λενε ειναι "ο ΠΑΟΚ ειναι πρωτη δυναμη στην Πατρα," βασιζομενοι στην λογικη "ε μωρε ποσους πατρινους να γνωρισουν στην ζωη τους;" Ειχαν/εχουν ενα "club"(εκπληξη αν ειναι πανω απο 10 ατομα) και καθε μηνα ανεβαινε οροφο για να μη φτανουν οι πετρες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nedved21 said:

Το εχω ξαναγραψει, μεγαλονοντας στην Πατρα δεν γνωρισα ουτε εναν(1) παοκτζη σε σχολεια, φροντιστηρια, ποδοσφαιρα κλπ. Θυμαμαι σε ενα 5χ5 ειχαμε δει σε διπλανο γηπεδακι ενα παιδι με μπλουζα ΠΑΟΚ και μαζευτηκαμε γυρω του με την αυθεντικη απορια "γιατι εισαι παοκ;" Και ενα απο τα κλασικα ψεματα που λενε ειναι "ο ΠΑΟΚ ειναι πρωτη δυναμη στην Πατρα," βασιζομενοι στην λογικη "ε μωρε ποσους πατρινους να γνωρισουν στην ζωη τους;" Ειχαν/εχουν ενα "club"(εκπληξη αν ειναι πανω απο 10 ατομα) και καθε μηνα ανεβαινε οροφο για να μη φτανουν οι πετρες.

Καλά για την υπόλοιπη Ελλάδα είναι γνωστό... Εδώ στην Αθήνα και παιζει να μην δεις ποτε ... Πάτρα Πελοπόννησο παιζει να υπαρχει  μόνο αυτός που είδες. 

Στα νησιά το ίδιο. 

Από Λάρισα και κάτω δεν έχουν οπαδους. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

παλια μπαογκτζήδες κατω απο την μακονια γινοντουσαν τίποτα φασαίοι τύποι, προφανώς όχι οπαδοι ούτε γηπεδικοι. ο μπαογκ υπήρχε μόνο στην βόρεια ελλαδα αλλα και πάλι οχι σε τρελά επιπεδα, σε παρομοια ταξη μεγέθους με τις πανελληνιες ομαδες γαβρος βαζελος και μεις.

ε τα τελευταία χρόνια μετα απο συντονισμένες προσπάθειες προσπαθούν να γίνουν πρώτη δύναμη πανω και γενικά να εδραιωθούν ως "πανελληνια ομαδα"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×