Jump to content

Recommended Posts

10 hours ago, nedved21 said:

Το εχω ξαναγραψει, μεγαλονοντας στην Πατρα δεν γνωρισα ουτε εναν(1) παοκτζη σε σχολεια, φροντιστηρια, ποδοσφαιρα κλπ. Θυμαμαι σε ενα 5χ5 ειχαμε δει σε διπλανο γηπεδακι ενα παιδι με μπλουζα ΠΑΟΚ και μαζευτηκαμε γυρω του με την αυθεντικη απορια "γιατι εισαι παοκ;" Και ενα απο τα κλασικα ψεματα που λενε ειναι "ο ΠΑΟΚ ειναι πρωτη δυναμη στην Πατρα," βασιζομενοι στην λογικη "ε μωρε ποσους πατρινους να γνωρισουν στην ζωη τους;" Ειχαν/εχουν ενα "club"(εκπληξη αν ειναι πανω απο 10 ατομα) και καθε μηνα ανεβαινε οροφο για να μη φτανουν οι πετρες.

Κι εγώ το ίδιο σε Κρήτη. Δεν υπήρχε ούτε ένας για δείγμα. Αργότερα γυμνάσιο και λύκειο στην Καλλιθέα στην Αθήνα, υπήρχε μόνο ένας σε σχολείο 600-700 ατόμων. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στην Μακεδονία ειδικα στην κεντρική και δυτική, χονδρικά είναι το 50% όλων όσων ασχολούνται με ποδοσφαιρο.Στην Θράκη πέφτουν αρκετά ίσως στο 20%.Στην υπόλοιπη Ελλάδα δεν νομίζω ότι ξεπερνάνε το 1%.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, goku21 said:

Για κεντρική μιλάω και ναι κατά κυριο λόγω  παοκ είναι ειδικά οι μεγαλυτεροι.Αλλά έχει πολυ Ολυμπιακό και παναθηναικο(λόγω μπασκετ με όσους έχω μιλήσει) ... Και ΑΕΚ λιγότερο... Άρη μάλλον μόνο στην Θεσσαλονίκη έχει αρκετούς.

Καμιά σχέση με την Αθήνα που παοκτση δεν βρίσκεις με τίποτα. Και μιλάω για ανθρωπους από δω. 

Γενικά με αυτό που είδα εγώ μιλάμε οι έρευνες του sdna είναι ακόμα πιο αστειες από ότι πιστευα ... 

 

Πάντα έβρισκα πολλούς περισσότερους ΑΕΚτζηδες από Παναθηναικους στην Μακεδονία, σχετικά πιο σπάνιοι οι βαζελοι εδώ για το μέγεθος τους.Οι Αρειανοι 40+ πολλοί λόγω μπάσκετ και καλής ποδοσφαιρικης ομάδας τότε με Κουη κτλ, τώρα πρέπει να έχουν λιγοστεψει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Man Of Faith said:

Πάντα έβρισκα πολλούς περισσότερους ΑΕΚτζηδες από Παναθηναικους στην Μακεδονία, σχετικά πιο σπάνιοι οι βαζελοι εδώ για το μέγεθος τους.Οι Αρειανοι 40+ πολλοί λόγω μπάσκετ και καλής ποδοσφαιρικης ομάδας τότε με Κουη κτλ, τώρα πρέπει να έχουν λιγοστεψει πολύ.

Κοίτα εγώ μιλάω για ηλικίες κοντά στην δική μου 20 25 ... Όποτε λόγω των τελευταίων χρόνων μάλλον υπάρχουν παρα πολυ Ολυμπιακοί... Βαζελοι ΑΕΚτζηδες δεν είναι τόσο πολλοι όσο οι γαυροι αλλά υπάρχουν αρκετοί. Και μιλάμε για κόσμο από δω. Οχι από αλλες περιοχες που μένουν εδώ. Ντόπιοι. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, goku21 said:

Κοίτα εγώ μιλάω για ηλικίες κοντά στην δική μου 20 25 ... Όποτε λόγω των τελευταίων χρόνων μάλλον υπάρχουν παρα πολυ Ολυμπιακοί... Βαζελοι ΑΕΚτζηδες δεν είναι τόσο πολλοι όσο οι γαυροι αλλά υπάρχουν αρκετοί. Και μιλάμε για κόσμο από δω. Οχι από αλλες περιοχες που μένουν εδώ. Ντόπιοι. 

Ναι για τοπικούς μιλάμε.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Παίζει να είναι ρεκόρ μεγαλύτερο και από γαυρο επι Σωκρατες

Πλέον έχει καταντήσει αστείο, καθώς ο ΠΑΟΚ έχει σπάσει κάθε ρεκόρ στα κερδισμένα πέναλτι, αφού με αυτό που υπέδειξε ο Διαμαντόπουλος στο ματς με τον Ιωνικό έφτασε στα 15 στο πρωτάθλημα!

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, nikos said:

Τελικά κάνει δουλειτσα ο ΓΠ κι ας κοροιδευουμε εμεις.

Τελικά πιστεύαμε ότι είχε προσληφθεί για μας. Πού να ξέραμε ότι εξυπηρετεί αλλά συμφέροντα; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1-1  ο Σπανος ... τρεμει ο Τιγρης μην κανουμε 2 νικες και περασει τον Ιβαν στην βαθμολογια . Οποτε γκελα για να μην εχουμε αγχος στα γραφεια

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Βελαλόπουλος Αλέξανδρος

belalopoulos_205844.thumb.jpg.a3d252f6ac91dfedcc1db20cdd38cd30.jpg

 

Κουμαρόπουλος Ιωάννης

koumaropoulos_205923.thumb.jpg.121fdb15cc9d8f0555bc065d2dcbcfda.jpg

 

Βαρβέρης-Βασιλειάδης Ιωάννης

varveris_210028.thumb.jpg.91e259b960606b142e0951476cd83b02.jpg

 

Χατζηκωνσταντίνου Δημήτριος

xatzi_210119.thumb.jpg.f1a99553f17bf65cd8fa0ea5b63fe922.jpg

 

Μπίσκο-Τοκμακίδης Κωνσταντίνος

mpisko_210149.thumb.jpg.314dd5a61c2331a6c7a7d84b1cf3be4e.jpg

 

Σαρακατσάνος Στέργιος

saraka_210212.thumb.jpg.b91e2ac8668291b99d87d90bac7eb9be.jpg

 

Καλαϊτζίδης Νικόλαος

kalaitzidi_210306.thumb.jpg.ee1d49cbbfc96f07466f23e2746050bb.jpg

 

Αυτοι οι πουτανας γιοι και οι σκατοφατσες του μην ξεχαστουν ποτε. Ο παοκτζης πρεπει να ντρεπεται, να κρυβεται και να φυλασσεται.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, nedved21 said:

Αυτοι οι πουτανας γιοι και οι σκατοφατσες του μην ξεχαστουν ποτε. Ο παοκτζης πρεπει να ντρεπεται, να κρυβεται και να φυλασσεται.

ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κριμα ρε γαμωτο νεοι ανθρωποι.. αντι η εννοια τους να ναι τα γκομενακια

Link to comment
Share on other sites

Τα ρούβλια στερεύουν, μαζί με την επιρροή που τα συνοδεύουν κ η φυλακή πλέον, τους περιμένει με ανοιχτές τις αγκάλες για πολλά πολλά χρόνια. Το πανό δεν ήταν τυχαίο. Έπρεπε να πάρει το μνμ αυτός που βρίσκεται στην... πρώτη γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

Guest Veria21

Η Ελλάδα καλώς ή κακώς ανήκει σταθερά στην απέναντι των Ρώσων σφαίρα επιρροής γεωπολιτικά. Και θα επιβάλλει ατόφιο κάθε μέτρο της Δύσης έναντι των Ρώσων. Οπότε είναι απολύτως βέβαιο ότι ο κλοιός θα στενέψει και όλος αυτός ο συρφετός που σιτίζεται στην αυλή του Ρώσου θα μείνει ατάιστος. Στην αρχή πανικόβλητος θα τον υπερασπιστεί με σθένος για να σώσει το παντεσπανάκι του, σύντομα όμως όταν διαπιστώσει ότι αυτό δεν ξανάρχεται θα το ψάξει αλλού, ειδικά οι ΑΡΔ.

Τα γελοία επιχειρήματα του τύπου έχει ελληνική υπηκοότητα όταν έχει κουβαλήσει στην Ελλάδα ένα σκασμό ρώσικα πουτινολεφτά ούτε το Μπάμπη το σουγιά δεν ψήνουν νομίζω. Ίσως τον θαυμαστή Τράκη  μόνο.

Κάποιος σήμερα μου είπε όλο χαρά έχει έδρα την Κύπρο άρα μπορεί να φέρει χρήματα από εκεί. Η Κύπρος δεν ανήκει στην Ευρωπαϊκή Ένωση που επέβαλε τις κυρώσεις τον ρώτησα; Πως θα τα μεταφέρει από τη Ρωσία; Απογοητεύτηκε..

Screenshot-2019-01-18-09-56-29-908-com-s

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ας κρατάμε μικρό καλάθι με το τι είναι λογικο. Λογικό θα ήταν και οι ναρκεμποροι να τρώνε κάγκελο αντί να παίζουν κυβερνήσεις στα δαχτυλα

Link to comment
Share on other sites

Guest Veria21

Τα ναρκωτικά τα ελέγχουν οι Αμερικανοί και δεν έχουν κανένα λόγο να 'δώσουν' τους ανθρώπους που τους τα κουβαλάνε. Εδώ μιλάμε για προσπάθεια ολικής αποψίλωσης της ρωσικής επιρροής στις Δυτικές χώρες. Αν δεις τις περιβόητες κυρώσεις μόνο σε αυτό αποσκοπούν.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×