Jump to content

Recommended Posts

Nα και κάτι που δεν περίμενα ότι θα συμβεί. Να εύχομαι την πρόκριση του σκούφου.

Σκίστε τους, να μην υπάρχουν πουθενά.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Το καλό με αυτό το ζευγάρι είναι ότι θα αποκλειστεί σίγουρα ο ένας από τους δύο. Το κακό είναι ότι ο άλλος θα προκριθεί. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Χοντρή ζημιά ο Εκόνγκ που κινδυνεύει να χάσει τη σεζόν - Ένα μήνα έξω κι ο Μιχαηλίδης

Ο Νιγηριανός στόπερ επέστρεψε τραυματίας από το Κόπα Άφρικα και όπως φάνηκε το πρόβλημα που αντιμετωπίζει είναι μεγάλο και σοβαρό. Πιο συγκεκριμένα έχει υποστεί θλάση γ’ βαθμού και για την ώρα παραμένει άγνωστο πότε και αν θα επιστρέψει.

Ο Νιγηριανός στόπερ του Δικεφάλου θα επανεξετάζεται καθημερινά έως ότου ξεκαθαρίσει η κατάστασή του. Την ίδια ώρα τα αποτελέσματα της μαγνητικής έδειξαν θλάση για τον Γιάννη Μιχαηλίδη που μπαίνει επίσης στα… πιτς για διάστημα ενός μήνα. Τέλος στο ιατρικό δελτίο υπάρχει και ο Μπάμπα που παραμένει προληπτικά εκτός προπονήσεων.

Να σημειωθεί πως το πρόβλημα γίνεται ακόμα μεγαλύτερο για τον ΠΑΟΚ λίγο καιρό πριν τα παιχνίδια με τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ, αφού ο Ραζβάν Λουτσέσκου μένει επί της ουσίας με δύο διαθέσιμους σέντερ μπακ (Κεντζιόρα, Κουλιεράκης), με τον Ιβάν Νάσμπεργκ να βρίσκεται εκτός ευρωπαϊκής λίστας.

Σφιγγουν τα γαλατα... για να μην λεμε μονο για εμας

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ αισθητικά, ιδεολογικά, συνειδησιακά, με κάθε τρόπο τέλος πάντων στα μηνύματα στήριξης του παοκ εδώ μεσα. Ευτυχώς δεν ήταν πολλά 

Στηρίζετε μια ομάδα της οποίας οι οπαδοί εκτός όλων των άλλων που αν τα πούμε θα το ξημερώσουμε και δεν θα έχουμε τελειώσει ακόμα:

- Είναι οι ίδιοι νεοναζί και έχουν και καλές σχέσεις με τους νεοναζί της Παρτιζάν

- Δέχτηκαν να λάβουν ως λάφυρα πανό οπαδών μας που τους παρέδωσαν οι οπαδοί της Παρτιζάν, τα οποία οι δικοί μας οπαδοί παρέδωσαν σε αυτούς της Παρτιζάν ως ενθύμιο του τότε φιλικού.

Ηρεμηστε λίγο και νιώστε. Σε κάποιους προκαλείτε αιμορραγία στα μάτια με κάτι τέτοια 

  • Δικεφαλάκι 13
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, στο γήπεδο τους πέταξαν αντικείμενα στον Ξηροκωστα επειδή σε ένα φιλικό φορούσε φανέλα της ΑΕΚ. Είδαν έναν άνθρωπο σε καροτσάκι να φοραει φανέλα της ΑΕΚ και του πέταξαν αντικείμενα από τα επίσημα τους. Ξαναλέω, είδαν άνθρωπο σε καροτσάκι με φανέλα της ΑΕΚ και του έριξαν αντικείμενα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτοί που σήκωσαν πανό, το 2007, όχι το 61, που καθυβριζε το νεκρό Μπλιωνα, που έφαγαν αυτοί στον αγώνα τους με την αελ στην Τούμπα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνεις Σταύρο και μοιράζεσαι αυτή την γνώση. Εγώ τουλάχιστον  δεν είχα ιδέα για τα περισσότερα 

Link to comment
Share on other sites

Τα 3 απο τα 4 που εγραψε ο Σταυρος δεν τα ηξερα. Ένας από τους λόγους που χαίρομαι που υπάρχει το κμ είναι αυτός. Έγραψα κάτι εν θερμώ έχοντας στο μυαλό την πολύ έντονη και οδυνηρή αναμνηση του καλοκαιριού.

Είναι πολύ εύκολο να την πατήσεις έτσι,  ειδικά αν είσαι αδιάβαστος. 

Το ότι οι Κροάτες είναι δολοφονοι δεν έπρεπε να μου χαλάσει το μυαλό και να δηλώσω υποστήριξη για τα σκατα. Προχωράμε,  και μελετάμε ο,τι δεν προλάβαμε να ζήσουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Johnny21 said:

путката на майка ти

image.thumb.png.64af0ae5caaecbf5577b5a8d9210509c.png

Έχω κι εγώ πάντως μπλουζάκι που γράφει ORIGINAL SOFIA CLUB από την εποχή που προσπάθησαν να το ανοίξουν (2006-07 περίπου).

Επίσης τα παιδιά εκεί είχαν μια βουλγάρικη σημαία με R 21.

 

edit: Αν εννοείς αυτό 😀

Link to comment
Share on other sites

Βουλγαροι φονιαδες ναζιδια σκουπιδαρια αποβράσματα.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, stavros 9-11 said:

Είναι αυτοί που σήκωσαν πανό, το 2007, όχι το 61, που καθυβριζε το νεκρό Μπλιωνα, που έφαγαν αυτοί στον αγώνα τους με την αελ στην Τούμπα.

 Στο Αλκαζάρ τον έφαγαν.

Ο εκλιπών ειχε πάει να παρακολουθήσει το παιχνίδι τυχαία αφού είχε χάσει το ΚΤΕΛ για Αθήνα εκεί τη μέρα.

Έφυγε από το ένα πέταλο  κ έφτασε στο άλλο η ναυτική καταλήγοντας στην καρωτίδα του 

Όσκαρ ατυχίας ο άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν αμφιταλαντευτηκα στιγμή για το ποιος θέλω να περάσει, να αποκλειστούν εννοειται οι Κροάτες στον επόμενο γύρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, gybe21 said:

 Στο Αλκαζάρ τον έφαγαν.

Ο εκλιπών ειχε πάει να παρακολουθήσει το παιχνίδι τυχαία αφού είχε χάσει το ΚΤΕΛ για Αθήνα εκεί τη μέρα.

Έφυγε από το ένα πέταλο  κ έφτασε στο άλλο η ναυτική καταλήγοντας στην καρωτίδα του 

Όσκαρ ατυχίας ο άνθρωπος.

Περίεργη διατύπωση. Το πανό ήταν στην Τούμπα το 2007 και έγραφε για κάθε καρωτίδα υπάρχει μια φωτοβολίδα τυριά 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Περίεργη διατύπωση. Το πανό ήταν στην Τούμπα το 2007 και έγραφε για κάθε καρωτίδα υπάρχει μια φωτοβολίδα τυριά 

Ναι οκ , εγώ έγραψα ότι τον έφαγαν στο Αλκαζάρ για το πανι στη Τούμπα δεν είχα ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Ναι οκ , εγώ έγραψα ότι τον έφαγαν στο Αλκαζάρ για το πανι στη Τούμπα δεν είχα ιδέα.

 

FMZoV-RXsAQH3PJ.jpg

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Τι συζηταμε τωρα; Δηλωμενοι φασιστες οι βου,  την επεσαν σε δικους τους (Θ4) λογω πολιτικων (ισως υπηρχαν κ αλλοι λογοι, ειμαστε μακρια για να ξερουμε τον δικο τους μικροκοσμο). Δολοφονοι εις διπλουν κ μαλιστα να περηφανευονται για αυτο, ειτε με τον Μπλιωνα ειτε με τον Αλκη.

Μακαρι να εξαφανιστουν κ αυτοι κ οι κροατες

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Navas said:

Έχω κι εγώ πάντως μπλουζάκι που γράφει ORIGINAL SOFIA CLUB από την εποχή που προσπάθησαν να το ανοίξουν (2006-07 περίπου).

Επίσης τα παιδιά εκεί είχαν μια βουλγάρικη σημαία με R 21.

 

edit: Αν εννοείς αυτό 😀

Δεν εννοώ αυτό😀

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BillR21 said:

Τι συζηταμε τωρα; Δηλωμενοι φασιστες οι βου,  την επεσαν σε δικους τους (Θ4) λογω πολιτικων (ισως υπηρχαν κ αλλοι λογοι, ειμαστε μακρια για να ξερουμε τον δικο τους μικροκοσμο). Δολοφονοι εις διπλουν κ μαλιστα να περηφανευονται για αυτο, ειτε με τον Μπλιωνα ειτε με τον Αλκη.

Μακαρι να εξαφανιστουν κ αυτοι κ οι κροατες

Κυρίως λόγω πολιτικών έγινε. Κατά λάθος το έμαθα από έγκυρη πηγή τότε που έγινε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×