Jump to content

Recommended Posts

Ο Άρης έπαιξε για τον εαυτό του. Τώρα, φιλικές σχέσεις έχει με τον Μελισσανίδη, έχουν βρεθεί κάποιες φορές στην Βουλιαγμένη τους τελευταίους μήνες. Ωστόσο, πρόσφατα πήρε ισοπαλία και μάλιστα δίχως οι βαθμοί αυτοί να κρίνουν κάτι για τους στόχους του. 

Διότι, στα παιχνίδια δεν υπάρχουν φιλίες κλπ. Ο Μάντζιος, οι Έλληνες παίκτες, ο Μορόν, ο κάθε Λατίνος παίζει για το τωρινό και το επόμενο συμβόλαιο του, δεν θα καθίσει να χάσει. Ούτε επίσης να τα ακούν από τους οπαδούς αν χάνουν συνέχεια, ουδείς θέλει την δυσαρέσκεια κόσμου και δημοσιογράφων. Ένας λόγος παραπάνω όταν ο Άρης παίζει με τον ΠΑΟΚ.

Το ενδιαφέρον είναι ότι ο ΠΑΟΚ δεν μπόρεσε να διασπάσει την άμυνα του Άρη και οι τελικές του είχαν χαμηλή ποιότητα κατά πως φαίνεται.

 

paok_aris_xgoals.png

 

Επίσης, όπως έγραψα αλλού, ο ΠΑΟΚ δεν βάζει φέτος πολλά γκολ από στατικές φάσεις, κάτι χρήσιμο απέναντι σε κλειστές άμυνες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MITSAKLAS said:

Χάρηκες για τη Σίτυ να υποθέσω.

Den exo xrono na asxolitho me esas kai thn Sparta h Slavia Pragas sto Europa. Protimo na diavaso Stavro Kolka apopse.

Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Den exo xrono na asxolitho me esas kai thn Sparta h Slavia Pragas sto Europa. Protimo na diavaso Stavro Kolka apopse.

Πέσε για ύπνο, αύριο θα γράψει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Πέσε για ύπνο, αύριο θα γράψει.

Tha tou steilo mynima. Prohn symathitis mou einai apo to 1o Xolargou.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Tha tou steilo mynima. Prohn symathitis mou einai apo to 1o Xolargou.

Αληθεύει ότι είχε ωραια μανα;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, felman said:

Den exo xrono na asxolitho me esas kai thn Sparta h Slavia Pragas sto Europa. Protimo na diavaso Stavro Kolka apopse.

Τουλάχιστον την πόλη την ξέρεις

Η Γιουνάιτεντ από την άλλη σε ποια πόλη θα ταξιδέψει; :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Τουλάχιστον την πόλη την ξέρεις

Η Γιουνάιτεντ από την άλλη σε ποια πόλη θα ταξιδέψει; :D

Kai ean thn ksero afthn thn polh......thn exo orgosei

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Αληθεύει ότι είχε ωραια μανα;

Oxi den tha sou po. Opos elege h kavliara tou pasok to kalokairi

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, felman said:

Oxi den tha sou po. Opos elege h kavliara tou pasok to kalokairi

xplain plz

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

xplain plz

Προφανως καυλιαρα η μανα του Ορκ λοιπον

Link to comment
Share on other sites

Ετεροντροπή ρε μλκ. Δεν μπορώ να καυλώσω με τόση χαζομάρα, θέλω και λίγο παραμύθι σαν γκόμενα κι εγώ 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Ετεροντροπή ρε μλκ. Δεν μπορώ να καυλώσω με τόση χαζομάρα, θέλω και λίγο παραμύθι σαν γκόμενα κι εγώ 

Αυτή κακοποίησε ο Γεωργουλης στην ευρωβουλη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πέναλτι σύμφωνα με τους κανονισμούς, αλλά ρε αδερφέ, ρε αδερφέ, πήγαινε έστω να το δεις για να βγάλουμε το.... αφήγημα. Για το ΠΟΚ, το κράτος των Αθηνών κ τον μεγάλο μπαοκ που τον.... αδικούνε. Ρε αδερφέ, ρε αδερφέ.

 

 

screenshot-www.sdna.gr-2024.03.11-08_03_55.png

paok gaouaou.gif

Edited by bladerunner21
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

δεν ηταν πεναλτι οπως δεν ηταν και του βιντα. 

ο αρης ειναι κολοομαδα. πολυ σφικτη και εχει μορο ν μπροστα που αμα παρει τη μπαλα στη περιοχη σε εκτελεσε

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Skepastos said:

Δεν υπήρχε κανείς στις κερκίδες οπότε δεν τα έδειχνε πουθενά.. Αν δεν τα έδειξε στα τσιμέντα και ο Ανσαριφάρντ δίπλα του δεν χαιρέτησε κάποια δεκαοχτούρα που περνούσε, να κληθει σε απολογία ο ζμπαουγκ για το πως βρέθηκαν οπαδοί στις κερκίδες!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kami said:

Δεν υπήρχε κανείς στις κερκίδες οπότε δεν τα έδειχνε πουθενά.. Αν δεν τα έδειξε στα τσιμέντα και ο Ανσαριφάρντ δίπλα του δεν χαιρέτησε κάποια δεκαοχτούρα που περνούσε, να κληθει σε απολογία ο ζμπαουγκ για το πως βρέθηκαν οπαδοί στις κερκίδες!

Ακούγονταν πάντως κάποιοι «φροντιστές» από τις κερκίδες με έφεση στις ξένες γλώσσες. Για Γαλλικά μου έκαναν 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Bukowski said:

Μπηκα και χαζεψα καποια σχολια τους μετα το τελος του ματς και αυτο που με λυγισε ηταν που εξεφραζαν παραπονα για το γεγονος οτι ειναι μια τριετια ατιτλοι. Τα παοκια ολα αυτα...

Ρε φιλε αναρωτιεμαι πραγματικα, ξερουν οι τυποι ποια ομαδα υποστηριζουν;

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AlexKR21 said:

Ρε φιλε αναρωτιεμαι πραγματικα, ξερουν οι τυποι ποια ομαδα υποστηριζουν;

Οχι. Το τρεμπλ δεν το έλεγαν για πλακα, το πίστευαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε δημόσιο σχολείο. Ο δάσκαλος μας, υπάλληλος του ελληνικού κράτους με σκοπό να κάνει μάθημα σε παιδια, μας είχε πει ότι τα ελληνικά δεν είναι η παγκόσμια γλώσσα γιατί έχασαν από τα αγγλικά για μια ψήφο.

Αυτό, μου το είχε πει ακόμα και ο πατέρας μου που σε αντίθεση με εμένα πχ, είναι σοβαρός άνθρωπος.

Τι σχέση έχουν τα παραπάνω με τον παοκ και αυτό που συζητάτε... Κατανοω την απορία σας πως γίνεται να πιστεύουν τέτοια τέρατα, αλλά αν σκεφτείτε ότι η κοινή γνώμη γενικά παγκοσμίως εχει κατά καιρούς υιοθετήσει φίδια ως γεγονότα μόνο και μόνο επειδή αυτά τα φίδια τα άκουγε συνεχώς και από πολλούς και γιατί το περιεχόμενο τους ήταν εντυπωσιακό κλπ, τότε μπορείτε εύκολα να καταλάβετε γιατί αυτοί έχουν τέτοια εικόνα για το μέγεθος τους όταν 24/7 τα ΜΜΕ της Θεσσαλονίκης τους κάνουν τον εγκέφαλο πουρέ προς αυτή την κατεύθυνση 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Στην υπεροχη Θεσσαλονικη που μαστιζεται απο το επεισοδιο στην Αριστοτελους που γερνα εχουμε και αλλα θεματα 

Ομιλία Λουτσέσκου - Βιεϊρίνια στα αποδυτήρια: «Κανείς δεν μας πίστευε στην αρχή, να το γυρίσουμε χωρίς εγωισμούς»

Screenshot_4.png

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×