Jump to content

Α.Ε.Κ. - AS Monaco (BCL F4- ΤΕΛΙΚΟΣ): 06/05, 20:30, ΕΡΤ1 & NS2


George_D
 Share

Recommended Posts

Αμα βρείτε κάνα video με τον dusan sakota να μιλαει στον κοσμο στο τέλος βάλτε το ρε παιδια 

Link to comment
Share on other sites

Guest amd

δεν υπαρχει δραμι φωνης εχει σβησει εντατικες γαργαρες για το σαββατο

 

ΤΙ ΖΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ 

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ

ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ

ΔΙΚΕΦΑΛΕΕΕ

ΟΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οποιος αθηναιος ΑΕΚτζης εχει σημερα φωνη δεν νιωθει τιποτα απο ΑΕΚ.

 

 

ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΟΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Οι επαρχιωτες ΑΕΚτζηδες

εξαιρουνται

επειδη κατάπιαν χιλιομετρα ;

 

 

ΑΕΚ δεν ειναι μονο η Αθήνα

 οι κουπες πλεον

  μας εγιναν ρουτίνα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δοξα τω Θεω και την Παναγια ζησαμε και αυτο.. Ειστε τοσο μαγκες κ τυχεροι οσοι ησασταν μεσα. Μονο θαυμασμος για την ομαδα, τον Μακη Αγγελοπουλο κ τον κοσμο που ακολουθησε απο την αρχη. Και επειδη η ΑΕΚ ειναι μια, αφηνιαστε κ λυσσαξτε για τις επομενες κουπες, τις επομενες μερες. Χαλαρωση φωνητικων χορδων κ προετοιμασια. ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα δεν ξερω τι να πω... ουτε στα ονειρα μου. Τετοιο τριημερο ξεσπασμα ... τόση μαζεμενη ενέργεια... τέτοια ένταση... τι έδρα θεε χθες...ποιος να περναγε? εβλεπα παλια βαζελους στο μπασκετ και ελεγα κοιτα εδρα. χθες όμως ηταν μοναδικό. Ευχαριστώ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι επαρχιωτες ΑΕΚτζηδες

εξαιρουνται

επειδη κατάπιαν χιλιομετρα ;

 

 

ΑΕΚ δεν ειναι μονο η Αθήνα

 οι κουπες πλεον

  μας εγιναν ρουτίνα

Δεν ειχαν ολοι οι επαρχιωτες την δυνατοτητα να κατεβουν αθηνα αυτο το τριημερο..

Τυχεροι οσοι τα καταφεραν..

Για αυτο αναφερθηκα μονο στους αθηναιους δασκαλε ηγετη και αρχηγε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τριημερο φεστιβαλ ΑΕΚWAVE

 

ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΚΟΥΠΕΣ.

 

ΒΡΟΧΗ ΟΙ ΚΟΥΠΕΣ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

entometaksu kaname to teleio mats 

 

den xasame pote to provadisma , 53 pontous imixrono kai 100 sunolo 

 

oi monegaskoi apo tin attmosfaira fagane ena dekaponto me to kalimera kai genika den apeilithikame pote 

 

poso xontromalakia einai otan varame emeis voles !! to petalo pisw na leei sunthimata me gymnastiki ^^

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει δραμι φωνης εχει σβησει εντατικες γαργαρες για το σαββατο

 

Έχω φάει δουλεμα στη δουλειά σήμερα για τη φωνή ... μια πνιχτή τσιρίδα ισα που βγαινει 

Link to comment
Share on other sites

entometaksu kaname to teleio mats 

 

den xasame pote to provadisma , 53 pontous imixrono kai 100 sunolo 

 

oi monegaskoi apo tin attmosfaira fagane ena dekaponto me to kalimera kai genika den apeilithikame pote 

 

poso xontromalakia einai otan varame emeis voles !! to petalo pisw na leei sunthimata me gymnastiki ^^

 

 

Πραγματικά πολύ καλά παίξαμε, δεν το περίμενα. Επιθετική άμυνα, πιέζαμε συνέχεια πάνω στη μπάλα, κλέβαμε μπάλες ... εντυπωσιακό. Στο πρώτο δεκάλεπτο έπαιξε μεγάλο ρόλο νομίζω ο Hunter. Μπορεί στη συνέχεια να χάθηκε λίγο αλλά ήταν καθοριστικός στην αρχή. 

 

Επίσης και εγώ πιστευω πως η ατμόσφαιρα έπαιξε έναν ρόλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ καλά παίξαμε, δεν το περίμενα. Επιθετική άμυνα, πιέζαμε συνέχεια πάνω στη μπάλα, κλέβαμε μπάλες ... εντυπωσιακό. Στο πρώτο δεκάλεπτο έπαιξε μεγάλο ρόλο νομίζω ο Hunter. Μπορεί στη συνέχεια να χάθηκε λίγο αλλά ήταν καθοριστικός στην αρχή. 

 

Επίσης και εγώ πιστευω πως η ατμόσφαιρα έπαιξε έναν ρόλο

Νομίζω μαζί με τον τελικό κυπέλλου ήταν η καλύτερη μας εμφάνιση. Η ομάδα φάνηκε ότι είχε λύσεις και 10 παίκτες που βοήθησαν μέσα στον αγώνα με τον δικό τους τρόπο. Είναι γεγονός ότι το μπάσκετ Σακοτα,  έχει αρκετή τρέλα και ελευθερία στην επίθεση. Ο Πάντερ και ο Χάρις είναι παίκτες αυτής τη λογικής. Θέλω να το δω επανάληψη το ματσάκι σήμερα, να ακουσω και Ιωανου για Αια Λαρε κλπ...

Link to comment
Share on other sites

γαμω το σετ μπασκετ και τους ζιβαγκους αναλυτες

 

 

χυσαμε τα πανταλονια μας χτες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

γαμω το σετ μπασκετ και τους ζιβαγκους αναλυτες

 

 

χυσαμε τα πανταλονια μας χτες

 

τώρα που ειπες ζιβάγκος, που ήταν χθες αυτή η ψυχή?

 

πνίγηκε στην Πατησίων?

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μιλαει ο τρακης τωρα στο Sport24 (για θέματα του βαζέλα βασικά) και μίλησε με ενθουσιασμό για την κατάκτηση από την ΑΕΚ και κυρίως την προσπάθεια Αγγελόπουλου ... μέχρι και αυτόν αγαπάω σήμερα ... παίζει να αγαπάω και Μαρινάκη 

Link to comment
Share on other sites

Μιλαει ο τρακης τωρα στο Sport24 (για θέματα του βαζέλα βασικά) και μίλησε με ενθουσιασμό για την κατάκτηση από την ΑΕΚ και κυρίως την προσπάθεια Αγγελόπουλου ... μέχρι και αυτόν αγαπάω σήμερα ... παίζει να αγαπάω και Μαρινάκη

Αφου ειναι τοσο ενθουσιασμενος, ας ερθει η οικογενεια του (αυτος οχι) να επενδυσει στην ΑΕΚ μαζι με τον Αγγελοπουλο κ ας αφησει τον παο στους ταυλανδους επενδυτες..

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να γινουμε πραγματικα ανταγωνιστικοί με τον ζελα, οποτε θα αρχισει να εκφραζεται διαφορετικά για την ΑΕΚ ο τρακης.

Link to comment
Share on other sites

Αμα βρείτε κάνα video με τον dusan sakota να μιλαει στον κοσμο στο τέλος βάλτε το ρε παιδια 

 

25:32

 

Το έπος είναι οτι του...παίρνει το μικρόφωνο ο Βασιλόπουλος ( ; ) και τον γλεντάει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο τύπος που έπαιζε συνεχώς από τα ηχεία το "ψυχιατρε" πληρώνεται και σήμερα;

Link to comment
Share on other sites

 

25:32

 

Το έπος είναι οτι του...παίρνει το μικρόφωνο ο Βασιλόπουλος ( ; ) και τον γλεντάει.

γνωστος οπαδος παιρνει το μικροφωνο μετα και το κραξιμο παει στον χοντρο που μας τα εσπασε με τα make some noise και κατι τετοια

Link to comment
Share on other sites

γνωστος οπαδος παιρνει το μικροφωνο μετα και το κραξιμο παει στον χοντρο που μας τα εσπασε με τα make some noise και κατι τετοια

Α ναι;

Από εκεί που ήμουν δεν μπορούσα να δω.

 

Edit : Α εντάξει, τώρα που το ξανάκουσα κατάλαβα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×