Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

16 minutes ago, mporat said:

Ξυπνάτε, σεβαστειτε μια φορά τα χρήματα που σας ακουμπάμε κάθε χρόνο. Τελευταία σας ευκαιρία.

Στα κακαλά του μας γράφει!Αφού τα τσέπωσε χοντρά δεν του καίγεται καρφί και ας παίζουμε 6 ματς χωρίς κόσμο.Ποτέ δεν μας σεβάστηκε και ούτε τώρα θα μας σεβαστεί.Αν δεν ανανεώσω εγώ η εσύ του χρόνου νομίζεις θα στεναχωρεθεί;Υπάρχουν  αρκετοί που θέλουν να πάρουν διαρκείας.Σαν νούμερο μας βλέπει.Επειδή ζούμε στην Ελλάδα θα ξεχαστεί αργά η γρήγορα και του χρόνου θα ξαναπάρουν διαρκείας.Δυστυχώς ξεχνάει γρήγορα ο Έλληνας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν το σκεφτείτε, η ΑΕΚ με πουλημένα ήδη 25.000 διαρκείας έχει την μικρότερη  οικονομική ζημιά από τους υπόλοιπους που με λιγότερα διαρκείας κόβουν στα μεμονωμένα ματς.

Ήταν η πρώτη που θα έπρεπε να έχει αντιδράσει, αλλά τόσο τους νοιάζει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Pelado Alme said:

Στα κακαλά του μας γράφει!Αφού τα τσέπωσε χοντρά δεν του καίγεται καρφί και ας παίζουμε 6 ματς χωρίς κόσμο.Ποτέ δεν μας σεβάστηκε και ούτε τώρα θα μας σεβαστεί.Αν δεν ανανεώσω εγώ η εσύ του χρόνου νομίζεις θα στεναχωρεθεί;Υπάρχουν  αρκετοί που θέλουν να πάρουν διαρκείας.Σαν νούμερο μας βλέπει.Επειδή ζούμε στην Ελλάδα θα ξεχαστεί αργά η γρήγορα και του χρόνου θα ξαναπάρουν διαρκείας.Δυστυχώς ξεχνάει γρήγορα ο Έλληνας.

Φίλε μου, έχω νιώσει αρκετές φορές κορόιδο σε αυτή τη χώρα. Ξεχειλισε το ποτήρι για μένα τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω με τοσους που δεν θα παρουν να πεσουν οι τιμες για εμας που θελουμε να παρουμε 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, amd said:

ελπιζω με τοσους που δεν θα παρουν να πεσουν οι τιμες για εμας που θελουμε να παρουμε 

Στη χώρα που διοικει ο Μητσοτάκης σου αρέσει να ζεις επικίνδυνα ε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Στη χώρα που διοικει ο Μητσοτάκης σου αρέσει να ζεις επικίνδυνα ε; 

ναι ενω στην χωρα που κυβερνουσε ο τσιπρας ηταν οκ ενω πιο πριν ο σαμαρας με τον αγαπιο (παπανδρεου) η πιο πριν ο μπουκιτσας ο καραμανλης κτλπ κτλπ

η χωρα ειναι μπουρδελο οποιος πεφτει απο τα συννεφα να φοραει αλεξιπτωτο 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

πώς γλίτωσα το καλοκαίρι τα 2  οχτακοσάρια που δεν τόλμησα τελικά να δώσω κανείς δεν ξέρει

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θα είχε νόημα και θα έδειχνε πραγματικό σεβασμό στον κόσμο, θα ήταν το καλοκαίρι η ΠΑΕ να πει ότι οι περσινοί κάτοχοι ανανεώνουν με έκπτωση 20-30%, ώστε να ισοσταθμίσει τα μάτς που πληρώσαμε και δεν είδαμε ποτέ. Και φυσικά να δεσμευτεί από τώρα με ανακοίνωση για αυτό.

Που προφανώς και δεν παίζει να το κάνουν αφού για κάθε έναν που δεν θα ανανεώσει υπάρχουν άλλοι τόσοι που θα αγοράσουν τη θέση είτε ως διαρκείας είτε ως μεμονωμένο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

ναι ενω στην χωρα που κυβερνουσε ο τσιπρας ηταν οκ ενω πιο πριν ο σαμαρας με τον αγαπιο (παπανδρεου) η πιο πριν ο μπουκιτσας ο καραμανλης κτλπ κτλπ

η χωρα ειναι μπουρδελο οποιος πεφτει απο τα συννεφα να φοραει αλεξιπτωτο 

Η χωρα ειναι μπουρδελο και χουμε και μεις μεριδιο ευθυνης σε αυτο σαν πολιτες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

ναι ενω στην χωρα που κυβερνουσε ο τσιπρας ηταν οκ ενω πιο πριν ο σαμαρας με τον αγαπιο (παπανδρεου) η πιο πριν ο μπουκιτσας ο καραμανλης κτλπ κτλπ

η χωρα ειναι μπουρδελο οποιος πεφτει απο τα συννεφα να φοραει αλεξιπτωτο 

Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο; Ο Μητσοτάκης σε δύο περιπτώσεις σου έχει κλείσει τα γήπεδα ενώ ο κόσμος έχει προπληρωσει. Σε αυτό απάντησα κι ότι θες να πάρεις του χρόνου. Σου παραχωρω τη θέση μου αν θες το καλοκαίρι, στείλε μου τότε να σου δώσω κωδικούς να μπεις να ανανεώσεις το δικό μου αν είσαι τόσο λαρτζ. Σοβαρά μιλάω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Η χωρα ειναι μπουρδελο και χουμε και μεις μεριδιο ευθυνης σε αυτο σαν πολιτες

γιατι ειπε κανεις οτι δεν εχουμε ? το μεγαλυτερο εχουμε αλλα παντα θα κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο; Ο Μητσοτάκης σε δύο περιπτώσεις σου έχει κλείσει τα γήπεδα ενώ ο κόσμος έχει προπληρωσει. Σε αυτό απάντησα κι ότι θες να πάρεις του χρόνου. Σου παραχωρω τη θέση μου αν θες το καλοκαίρι, στείλε μου τότε να σου δώσω κωδικούς να μπεις να ανανεώσεις το δικό μου αν είσαι τόσο λαρτζ. Σοβαρά μιλάω.

ανανενωνω τα δικα μου ο καθενας για τον κωλο του 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

ανανενωνω τα δικα μου ο καθενας για τον κωλο του 

Μπράβο αυτό θα πει καταναλωτική συνείδηση. Και του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nf28 said:

Το μόνο που θα είχε νόημα και θα έδειχνε πραγματικό σεβασμό στον κόσμο, θα ήταν το καλοκαίρι η ΠΑΕ να πει ότι οι περσινοί κάτοχοι ανανεώνουν με έκπτωση 20-30%, ώστε να ισοσταθμίσει τα μάτς που πληρώσαμε και δεν είδαμε ποτέ. Και φυσικά να δεσμευτεί από τώρα με ανακοίνωση για αυτό.

Που προφανώς και δεν παίζει να το κάνουν αφού για κάθε έναν που δεν θα ανανεώσει υπάρχουν άλλοι τόσοι που θα αγοράσουν τη θέση είτε ως διαρκείας είτε ως μεμονωμένο.

Αυτό θα ήταν το ιδανικό για να δείξει  σεβασμό στο λαό της ΑΕΚ αλλά επειδή δεν σέβεται και το μόνο που τον ενδιαφέρει πως θα τα τσεπώσει δεν θα κάνει τίποτα.Αυτός για τα λεφτά πουλάει την ίδια την οικογενειά του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Μπράβο αυτό θα πει καταναλωτική συνείδηση. Και του χρόνου.

αδερφε μου επιλογες κανεις εσυ δεν θες εγω θελω εσυ εισαι οργισμενος με κατι που δεν ξερω τι σχεση εχει με την ΑΕΚ εγω δεν ειμαι με την ΑΕΚ ειμαι με το 41% που τους ψηφισε συνεπως δεν βλεπω κανενα λογο να τιμωρησω αυτον που δεν φταιει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

αδερφε μου επιλογες κανεις εσυ δεν θες εγω θελω εσυ εισαι οργισμενος με κατι που δεν ξερω τι σχεση εχει με την ΑΕΚ εγω δεν ειμαι με την ΑΕΚ ειμαι με το 41% που τους ψηφισε συνεπως δεν βλεπω κανενα λογο να τιμωρησω αυτον που δεν φταιει 

Αντίδραση περιμένω από την ΠΑΕ, δεν νομίζω ότι ζήτησα κάπου λεφτά ή αποζημίωση. Κάπου να δω ότι είναι στο πλευρό του πελάτη της. Το 41% που τους ψηφισε σήμερα νιώθει δικαιωμενο και δεν μπορεί να ερμηνεύσει καν τι σημαίνει μια τέτοια απόφαση. Νομίζει ότι τον προστατεύει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Αντίδραση περιμένω από την ΠΑΕ, δεν νομίζω ότι ζήτησα κάπου λεφτά ή αποζημίωση. Κάπου να δω ότι είναι στο πλευρό του πελάτη της. Το 41% που τους ψηφισε σήμερα νιώθει δικαιωμενο και δεν μπορεί να ερμηνεύσει καν τι σημαίνει μια τέτοια απόφαση. Νομίζει ότι τον προστατεύει. 

αμα νομιζει οτι τον προστατευει ας περιμενει να του μπει το καυλι στον κωλο για να καταλαβει

αντιδραση σε τι ? να πει μητσοτακη γαμιεσαι ?νταξει του καναμε την μουρη κρεας 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, amd said:

αμα νομιζει οτι τον προστατευει ας περιμενει να του μπει το καυλι στον κωλο για να καταλαβει

αντιδραση σε τι ? να πει μητσοτακη γαμιεσαι ?νταξει του καναμε την μουρη κρεας 

Η ΠΑΕ ΑΕΚ θα μπορουσε αν ηθελε να ανακοινωσει οτι θα δωθει καποιου ειδους αποζημιωση στους κατοχους διαρκειας ειτε απευθειας τωρα η το καλοκαιρι με καποια εκπτωση για την ανανεωση.

Προφανως δεν το κανει γιατι ξερει οτι η ζητηση ειναι μεγαλη και την παιρνει να μας γραψει στα @@ της. 

Ειναι λογικο ομως καποιοι να ενοχλουνται με αυτο, ειδικα οταν δεν εχει υπαρξει η παραμικρη αντιδραση απο την ΠΑΕ τοσο για τα συμφεροντα τα δικα της οσο και γι αυτα του κοσμου/πελατων της.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Η ΠΑΕ ΑΕΚ θα μπορουσε αν ηθελε να ανακοινωσει οτι θα δωθει καποιου ειδους αποζημιωση στους κατοχους διαρκειας ειτε απευθειας τωρα η το καλοκαιρι με καποια εκπτωση για την ανανεωση.

Προφανως δεν το κανει γιατι ξερει οτι η ζητηση ειναι μεγαλη και την παιρνει να μας γραψει στα @@ της. 

Ειναι λογικο ομως καποιοι να ενοχλουνται με αυτο, ειδικα οταν δεν εχει υπαρξει η παραμικρη αντιδραση απο την ΠΑΕ τοσο για τα συμφεροντα τα δικα της οσο και γι αυτα του κοσμου/πελατων της.

ουτε με τον κορονοιο εγινε ειναι force majeure θα μπορουσε θα δουμε αν θα το κανει ειναι απιθανο να το κανει 

καλα κανουν να ενοχλουνται οσοι ενοχλουνται απο τα συννεφα να μην πεφτουν ομως και οσοι ενοχλουνται και τους ψηφισαν να παρουν σκυλο να τους προστατευσει γιατι η κυβερνηση δεν μπορει 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, amd said:

 

αντιδραση σε τι ? να πει μητσοτακη γαμιεσαι ?νταξει του καναμε την μουρη κρεας 

Συζητάμε τώρα στα σοβαρά αν θα πρέπει η ΠΑΕ να βγάλει ανακοίνωση στην οποία θα πέρνει θέση στο τι αποφάσισε η κυβέρνηση ότι θα γίνεται στο μαγαζί της ή αν είναι περιττό και ανούσιο ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς η φάση δεν είναι η ίδια για όλους, καθένας έχει τα δικά του πράγματα στο κεφάλι του και ως έναν βαθμό τη δική του πραγματικότητα. Μιλώντας για μένα και μόνο, θα έλεγα ότι θα μου άρεσε αν η ομάδα εξέδιδε σήμερα μία ανακοίνωση ότι "χωρίς τον κόσμο μας εμείς δεν παίζουμε". Θα μου πεις... και τι θα έκανες στο πρώτο εντός έδρας; Δεν θα κατέβαζα την ομάδα, όντως. Μακροπρόθεσμα έτσι δένεις τη σχέση με τον κόσμο σου για πάντα. Και σε τελική ανάλυση, βγάλε τον κόσμο μπροστά να μετρηθούμε, αν μας παίρνει ως ΑΕΚ να σηκώσουμε κεφάλι κάπου. Αν δεν μας παίρνει πουθενά, τζάμπα συζητάμε. Το να πάρω έκπτωση στο επόμενο διαρκείας, είναι πραγματικά αδιάφορο. Την ΑΕΚ θα στερηθώ σε τελική ανάλυση, όχι τα λεφτά

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nf28 said:

Συζητάμε τώρα στα σοβαρά αν θα πρέπει η ΠΑΕ να βγάλει ανακοίνωση στην οποία θα πέρνει θέση στο τι αποφάσισε η κυβέρνηση ότι θα γίνεται στο μαγαζί της ή αν είναι περιττό και ανούσιο ;

ειναι περιττο και ανουσιο πει δεν πει στα αρχιδια μου δεν θα μου ικανοποιησει καμια ορεξη, αν ο κοσμος θελει να κανει μπορει αλλα οταν θα ερθει η ωρα θα τα ξεχασει ολα, οχι μονο στο ποδοσφαιρο σε οτι ζει καθημερινα και τοτε θα σκεφτει την βολη του 

 

συνεπως θεωρω μεγιστη υποκρισια να ζητω να πει κατι η ΠΑΕ και οταν ερθει η ωρα να κανω το παγωνι 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, amd said:

ουτε με τον κορονοιο εγινε ειναι force majeure θα μπορουσε θα δουμε αν θα το κανει ειναι απιθανο να το κανει 

καλα κανουν να ενοχλουνται οσοι ενοχλουνται απο τα συννεφα να μην πεφτουν ομως και οσοι ενοχλουνται και τους ψηφισαν να παρουν σκυλο να τους προστατευσει γιατι η κυβερνηση δεν μπορει 

Καμια σχεση το τωρινο με τον κορωνοιο, το 1ο ηταν κατι που εγινε σε ολο τον πλανητη και τελος παντων αφορουσε ζητηματα υγειας.

Τωρα τιμωρουμαστε ολοι χωρις λογο για τα αισχη του γαυρου για να μην πειραχτει το κητος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×