Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, NIS 9-11 said:

Για τους 2 μηνες που μας κοψανε το γηπεδο χωρις λογο η καλη μας η παε θα δειξει καποια ευαισθησια να αποζημιωσει τους κατοχους η εστω να κανει καποια μειωση του χρονου η εκει στα αρχιδια μας και μονο πιπες στον υπουργο και την κυβερνηση οπως στο θεμα του Μιχαλη;

Για τα μάτια του κόσμου Τζανη μου,μονο.

Στα ουσιώδη, τσιμουδιά.

Άστο.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NIS 9-11 said:

Για τους 2 μηνες που μας κοψανε το γηπεδο χωρις λογο η καλη μας η παε θα δειξει καποια ευαισθησια να αποζημιωσει τους κατοχους η εστω να κανει καποια μειωση του χρονου.

 

ignorando1600784905.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, makisg said:

Άιντε στα σπιτάκια σας τζαμπατζήδες... 👋

Ναι ρε, 15 πιτσιρίκια/αφραγκοι/στενεμενοι οικονομικά θέλησαν να δουν την ΑΕΚ κι εμείς τους διώξαμε μια και καλή. 

Γαμώ τις φάσεις, ΑΕΚαρα λέμε.

Λοιπόν μλκσ, προφανώς η φάση μας δεν είναι η λογοκρισία. Από την άλλη ο χώρος έχει μια ιστορία, κάποια χαρακτηριστικά, κάποιες βάσεις πάνω στις οποίες ξεκίνησε, προχώρησε και συνεχίζει. Είτε σας αρέσει, είτε όχι.

Τα χαρακτηριστικά αυτά, προφανώς και δεν συνάδουν με λογικές τύπου "σπιτάκια σας τζαμπατζηδες". Δεν υπάρχει λόγος για χοντράδες, νιώστε λίγο που είστε, σεβαστείτε τον χώρο που σας φιλοξενεί και μην μας κάνετε καθε τόσο να αναρωτιόμαστε αν κάναμε μαλακία που ανοίξαμε τις εγγραφές.

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 5
Link to comment
Share on other sites

To μέτρο αυτό δεν τιμωρεί καν τον τζαμπατζη. Τιμωρεί όποιον τον έβαλε/ ήταν στο τουρνικέ όταν προσπάθησε να μπει.

Αν κάνουμε την παραδοχή ότι πρέπει να υπάρξει τιμωρία των τζαμπατζηδων (πολύ μεγάλο "Αν", για εμένα τουλάχιστον) τότε αυτό το μέτρο δεν την καταστέλλει. Ο δεύτερος του τουρνικέ δεν τιμωρείται.

Δεν βγάζει νόημα ούτε στο πλαίσιο του εταιρία είσαι, θα προστατέψεις τα κέρδη σου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Atlas21 said:

To μέτρο αυτό δεν τιμωρεί καν τον τζαμπατζη. Τιμωρεί όποιον τον έβαλε/ ήταν στο τουρνικέ όταν προσπάθησε να μπει.

Αν κάνουμε την παραδοχή ότι πρέπει να υπάρξει τιμωρία των τζαμπατζηδων (πολύ μεγάλο "Αν", για εμένα τουλάχιστον) τότε αυτό το μέτρο δεν την καταστέλλει. Ο δεύτερος του τουρνικέ δεν τιμωρείται.

Δεν βγάζει νόημα ούτε στο πλαίσιο του εταιρία είσαι, θα προστατέψεις τα κέρδη σου.

Δεν μπορείς να τιμωρήσεις τον δεύτερο γιατί δεν έχεις συναλλαγή μαζί του, δεν ξέρεις καν ποιος είναι. Εκτός αν εννοείς να τους δέρνουν επειδή πήγαν να μπουν χωρίς εισιτήριο.

Γενικά θα έλεγα ότι υπό κσ μια ανοχή για διπλά στο πέταλο θα ήθελα να υπάρχει. Αναφέρομαι στο πέταλο γιατί είναι το φθηνότερο μέρος και γιατί εκεί έτσι κι αλλιώς κανένας δεν μπορεί να δει αγώνα, όσοι πάμε εκεί, πάμε για άλλους λόγους. Δε λέω να βάλεις διπλό σε άλλες θύρες που ο κόσμος έχει πληρώσει πανάκριβα. Αλλά διαολε στο πέταλο όλη η πλεμπα μαζεμένη είμαστε, άσε τον κόσμο να δει ΑΕΚ

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μαύρο ή άσπρο σε αυτό το θέμα . Το να βρίζουμε συνΑΕΚτζιδες που απλά μπήκαν τσάμπα πάλι είναι λάθος . Η ΠΑΕ φυσικά πάλι από την άνεση του ότι και να κάνω θα γεμίσει το γήπεδο και Ματίας Αλμέιδα ΟΕ ΟΕ ΟΕ πήρα μια απόφαση αχρειαστη . 

Άλλωστε φέτος με το παλούκι που έχουν βάλει στο τουρνικιε δεν χωραει καλά καλά ένας να περάσει . Πόσοι μπήκαν δύο δύο ? Ενώ στο πέταλο όπως γράφτηκε παραπάνω έχει ειδικές συνθήκες ενώ και όποιος μπαίνει εκεί δεν απαιτεί τη θέση του . Οι κανόνες ασφάλειες είναι βλακείες όταν στη περσινή φιέστα είχε κάπου 50-60χιλιαδες κόσμο στις κερκιδες του γήπεδο ( εκτός φυσικά του εγκλήματος της ναυτικής ) 

Τέλος πάντων καλό είναι να περιοριστεί το φαινόμενο κυρίως  στις υπόλοιπες εκτός πετάλου θύρες ειδικά από ανθρώπους που το κάνουν κατάχρηση αλλά καλό είναι και η παε να βρει τρόπο να έχει λίγη κοινωνική ευαισθησία και να δίνει πχ κάποια δωρεάν εισιτήρια σε ανθρώπους που έχουν ανάγκη . 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ναι ρε, 15 πιτσιρίκια/αφραγκοι/στενεμενοι οικονομικά θέλησαν να δουν την ΑΕΚ κι εμείς τους διώξαμε μια και καλή. 

Γαμώ τις φάσεις, ΑΕΚαρα λέμε.

Λοιπόν μλκσ, προφανώς η φάση μας δεν είναι η λογοκρισία. Από την άλλη ο χώρος έχει μια ιστορία, κάποια χαρακτηριστικά, κάποιες βάσεις πάνω στις οποίες ξεκίνησε, προχώρησε και συνεχίζει. Είτε σας αρέσει, είτε όχι.

Τα χαρακτηριστικά αυτά, προφανώς και δεν συνάδουν με λογικές τύπου "σπιτάκια σας τζαμπατζηδες". Δεν υπάρχει λόγος για χοντράδες, νιώστε λίγο που είστε, σεβαστείτε τον χώρο που σας φιλοξενεί και μην μας κάνετε καθε τόσο να αναρωτιόμαστε αν κάναμε μαλακία που ανοίξαμε τις εγγραφές.

Σταύρο μου, ακούω αυτό που λες αλλά υπάρχει και η άλλη όψη αυτού του νομίσματος... Ο πιτσιρικάς ή ο μεσήλικας που πλήρωσε ένα πανάκριβο (με τον μισθό της πείνας) διαρκείας από το υστέρημα του, μόνο και μόνο για να μπορεί να πηγαίνει να βλέπει τη λατρεία του κάθε Κυριακή και του σκάνε κάποιοι που μπήκαν τσάμπα και κάθονται στη θέση του με το έτσι θέλω και με τσαμπουκά του λένε να πάει να βρει θέση αλλού. Κάποιοι άλλοι μπορεί να επιλέξουν να πάνε να σταθούν μπροστά-μπροστά, με αποτέλεσμα να μη βλέπουν καλά όλοι αυτοί που με το ζόρι πλήρωσαν ένα διάρκειας ή ένα μεμονωμένα εισιτήριο και στο κάτω-κάτω στηρίζουν οικονομικά την ομάδα.

Εκεί λοιπόν βρίσκεται κατά βάση η ένσταση μου...όχι στον 15χρονο που αναφέρεις. Ας μπει και ας δει και αυτός για τη καύλα του που και που από μια γωνιά, αρκεί να μην αδικεί τους συνοπαδούς του.

ΑΕΚ είμαστε όλοι εδώ μέσα και θεωρώ ότι τα ίδια ιδεώδη κουβαλάμε πάνω κάτω. Άλλωστε οι ίδιοι ταπεινοί πρόσφυγες μας μεγάλωσαν όλους, με τις ίδιες αρχές και τα ίδια χαρακτηριστικά που λες. Από κει και πέρα, δεν γίνεται να τα βλέπουμε τα πάντα ολόιδια μεταξύ μας γιατί και ο καθένας έχει και τη προσωπικότητα του. Καλό θα ήταν να μην σπεύδουμε να βγάζουμε συμπεράσματα για το ποιόν του άλλου από μια πρόταση που έγραψε γιατί και ο γραπτός λόγος μερικές φορές ξεγελάει.

Υπάρχει και ένας άλλος παράγοντας που για μένα μετράει αρκετά, για κάποιους άλλους μπορεί καθόλου και ονομάζεται "ασφάλεια". Όταν έχεις 3 μικρά παιδιά σαν και μένα ενδεχομένως να το λογαριάζεις και αυτό όταν πηγαίνεις γήπεδο. Η ΟΥΕΦΑ δεν είναι άσχετοι ούτε μαλακες που επιμένουν τόσο σ'αυτό. Αν χρειαστεί για οποιονδήποτε λόγο άμεση εκκένωση κινδυνεύουμε να θρηνήσουμε τα παιδιά μας και τα αδέρφια μας όταν ξεπερνάμε τη προβλεπόμενη χωρητικότητα του γηπέδου.

Εγώ έτσι το βλέπω το συγκεκριμένο ζήτημα. Αν θεωρείς παρόλο αυτά ότι "δεν νιώθω" και ότι δεν σέβομαι κτλ...λυπάμαι που το βλέπεις έτσι. Να θυμίσω ότι υπάρχει πάντα και το "ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε"...δεν είναι κακό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, makisg said:

Σταύρο μου, ακούω αυτό που λες αλλά υπάρχει και η άλλη όψη αυτού του νομίσματος... Ο πιτσιρικάς ή ο μεσήλικας που πλήρωσε ένα πανάκριβο (με τον μισθό της πείνας) διαρκείας από το υστέρημα του, μόνο και μόνο για να μπορεί να πηγαίνει να βλέπει τη λατρεία του κάθε Κυριακή και του σκάνε κάποιοι που μπήκαν τσάμπα και κάθονται στη θέση του με το έτσι θέλω και με τσαμπουκά του λένε να πάει να βρει θέση αλλού. Κάποιοι άλλοι μπορεί να επιλέξουν να πάνε να σταθούν μπροστά-μπροστά, με αποτέλεσμα να μη βλέπουν καλά όλοι αυτοί που με το ζόρι πλήρωσαν ένα διάρκειας ή ένα μεμονωμένα εισιτήριο και στο κάτω-κάτω στηρίζουν οικονομικά την ομάδα.

Εκεί λοιπόν βρίσκεται κατά βάση η ένσταση μου...όχι στον 15χρονο που αναφέρεις. Ας μπει και ας δει και αυτός για τη καύλα του που και που από μια γωνιά, αρκεί να μην αδικεί τους συνοπαδούς του.

ΑΕΚ είμαστε όλοι εδώ μέσα και θεωρώ ότι τα ίδια ιδεώδη κουβαλάμε πάνω κάτω. Άλλωστε οι ίδιοι ταπεινοί πρόσφυγες μας μεγάλωσαν όλους, με τις ίδιες αρχές και τα ίδια χαρακτηριστικά που λες. Από κει και πέρα, δεν γίνεται να τα βλέπουμε τα πάντα ολόιδια μεταξύ μας γιατί και ο καθένας έχει και τη προσωπικότητα του. Καλό θα ήταν να μην σπεύδουμε να βγάζουμε συμπεράσματα για το ποιόν του άλλου από μια πρόταση που έγραψε γιατί και ο γραπτός λόγος μερικές φορές ξεγελάει.

Υπάρχει και ένας άλλος παράγοντας που για μένα μετράει αρκετά, για κάποιους άλλους μπορεί καθόλου και ονομάζεται "ασφάλεια". Όταν έχεις 3 μικρά παιδιά σαν και μένα ενδεχομένως να το λογαριάζεις και αυτό όταν πηγαίνεις γήπεδο. Η ΟΥΕΦΑ δεν είναι άσχετοι ούτε μαλακες που επιμένουν τόσο σ'αυτό. Αν χρειαστεί για οποιονδήποτε λόγο άμεση εκκένωση κινδυνεύουμε να θρηνήσουμε τα παιδιά μας και τα αδέρφια μας όταν ξεπερνάμε τη προβλεπόμενη χωρητικότητα του γηπέδου.

Εγώ έτσι το βλέπω το συγκεκριμένο ζήτημα. Αν θεωρείς παρόλο αυτά ότι "δεν νιώθω" και ότι δεν σέβομαι κτλ...λυπάμαι που το βλέπεις έτσι. Να θυμίσω ότι υπάρχει πάντα και το "ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε"...δεν είναι κακό.

Κανένας σοβαρός άνθρωπος δεν μπορεί να διαφωνήσει με όσα λες.

Η ένσταση έχει να κάνει με την επιθετικότητα σου απέναντι τους. Δεν είναι αυτοί ο εχθρός 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο δίκοπο. Λυπάμαι για αυτούς που όντως δεν μπορούνε οικονομικά και απλά θέλουν τζούρα αλλά έχω δει και @@ τζαμπατζήδες που πιάνουν θέση άλλου και δεν φεύγουν γιατί έτσι. Από την άλλη δεν μπορούν να μπουν και όλοι. Ίσως αν άφηναν στο δεύτερο ανάλογα τη προσέλευση όπως παλιά θα μπορούσε να είναι μία λύση. 
 

Πάντως θα μπορούσαν οι της ΠΑΕ να δώσουν άλλη μια προειδοποίηση και όχι άκυρο στους 17 με την μια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, makisg said:

Σταύρο μου, ακούω αυτό που λες αλλά υπάρχει και η άλλη όψη αυτού του νομίσματος... Ο πιτσιρικάς ή ο μεσήλικας που πλήρωσε ένα πανάκριβο (με τον μισθό της πείνας) διαρκείας από το υστέρημα του, μόνο και μόνο για να μπορεί να πηγαίνει να βλέπει τη λατρεία του κάθε Κυριακή και του σκάνε κάποιοι που μπήκαν τσάμπα και κάθονται στη θέση του με το έτσι θέλω και με τσαμπουκά του λένε να πάει να βρει θέση αλλού. Κάποιοι άλλοι μπορεί να επιλέξουν να πάνε να σταθούν μπροστά-μπροστά, με αποτέλεσμα να μη βλέπουν καλά όλοι αυτοί που με το ζόρι πλήρωσαν ένα διάρκειας ή ένα μεμονωμένα εισιτήριο και στο κάτω-κάτω στηρίζουν οικονομικά την ομάδα.

Εκεί λοιπόν βρίσκεται κατά βάση η ένσταση μου...όχι στον 15χρονο που αναφέρεις. Ας μπει και ας δει και αυτός για τη καύλα του που και που από μια γωνιά, αρκεί να μην αδικεί τους συνοπαδούς του.

ΑΕΚ είμαστε όλοι εδώ μέσα και θεωρώ ότι τα ίδια ιδεώδη κουβαλάμε πάνω κάτω. Άλλωστε οι ίδιοι ταπεινοί πρόσφυγες μας μεγάλωσαν όλους, με τις ίδιες αρχές και τα ίδια χαρακτηριστικά που λες. Από κει και πέρα, δεν γίνεται να τα βλέπουμε τα πάντα ολόιδια μεταξύ μας γιατί και ο καθένας έχει και τη προσωπικότητα του. Καλό θα ήταν να μην σπεύδουμε να βγάζουμε συμπεράσματα για το ποιόν του άλλου από μια πρόταση που έγραψε γιατί και ο γραπτός λόγος μερικές φορές ξεγελάει.

Υπάρχει και ένας άλλος παράγοντας που για μένα μετράει αρκετά, για κάποιους άλλους μπορεί καθόλου και ονομάζεται "ασφάλεια". Όταν έχεις 3 μικρά παιδιά σαν και μένα ενδεχομένως να το λογαριάζεις και αυτό όταν πηγαίνεις γήπεδο. Η ΟΥΕΦΑ δεν είναι άσχετοι ούτε μαλακες που επιμένουν τόσο σ'αυτό. Αν χρειαστεί για οποιονδήποτε λόγο άμεση εκκένωση κινδυνεύουμε να θρηνήσουμε τα παιδιά μας και τα αδέρφια μας όταν ξεπερνάμε τη προβλεπόμενη χωρητικότητα του γηπέδου.

Εγώ έτσι το βλέπω το συγκεκριμένο ζήτημα. Αν θεωρείς παρόλο αυτά ότι "δεν νιώθω" και ότι δεν σέβομαι κτλ...λυπάμαι που το βλέπεις έτσι. Να θυμίσω ότι υπάρχει πάντα και το "ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε"...δεν είναι κακό.

Το οτι το εισητηριο σε ενα λαικο σπορ ειναι πανακριβο, το οτι οι μισθοί ειναι της πείνας, το οτι υπαρχουν υπεράριθμοι σε ενα γήπεδο και είναι δυνητικά επικίνδυνο, ειναι προβλήματα για τα οποια δεν φταιει ο "τζαμπατζής", ή τελοσπαντων ο "μαντραπήδας τζαμπατζής".

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stavros 9-11 said:

Δεν μπορείς να τιμωρήσεις τον δεύτερο γιατί δεν έχεις συναλλαγή μαζί του, δεν ξέρεις καν ποιος είναι. Εκτός αν εννοείς να τους δέρνουν επειδή πήγαν να μπουν χωρίς εισιτήριο.

Γενικά θα έλεγα ότι υπό κσ μια ανοχή για διπλά στο πέταλο θα ήθελα να υπάρχει. Αναφέρομαι στο πέταλο γιατί είναι το φθηνότερο μέρος και γιατί εκεί έτσι κι αλλιώς κανένας δεν μπορεί να δει αγώνα, όσοι πάμε εκεί, πάμε για άλλους λόγους. Δε λέω να βάλεις διπλό σε άλλες θύρες που ο κόσμος έχει πληρώσει πανάκριβα. Αλλά διαολε στο πέταλο όλη η πλεμπα μαζεμένη είμαστε, άσε τον κόσμο να δει ΑΕΚ

 

Φαντάζομαι καταλάβενεις πως δεν εννοώ να τους δέρνουν. Επειδή ακριβώς δεν υπάρχει τιμωρία για τον "θύτη" θεωρώ πως είναι οξύμωρο το μέτρο της ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Bandits είμαστε

images?q=tbn:ANd9GcSaXlAduktFdjBh31mSXIfFZbGU-YCM5JtEanlPRA5r_DLpQBfN

 

Τζαμπατζήδες είμαστε οι πιο πολλοί, άλλος με μαντραπήδα σε γήπεδα και συναυλίες, άλλος επειδή στριμάρει τους αγώνες από πειρατικά sites, άλλος που δεν κόβει αποδείξεις ή που δεν τις ζητάει, άλλος απλά βάζοντας ad-blockers στον browser. Εννοείται το κομβικό είναι (αρχίδι πάγκαλε) το που πως πόσο.

Επίσης συνήθως είμαστε ο κλέψας του κλέψαντος, κλέβω από τα stream της cosmote sports αυτά που μου κλέβει αυτή από το καρτέλ των τηλεπικοινωνίων, άλλος κλέβει από το κράτος αυτά που το κράτος του κλέβει με μίζες, σκάνδαλα και δωράκια. 

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το πιτσιρίκι που θα κάνει μαντραπήδα, αλλά άμα τσαμπουκαλευτεί για να μου πάρει τη θέση (που δεν έχω) ή κλείνει διόδους και ορατότητα τότε εκτός από τζαμπατζής είναι και κάφρος και να πάει να γαμηθεί. Καφριλίκια ο καθένας μόνο με την παρέα του και την οικογένεια του.

Ειδικά για το γήπεδο μας, εγώ θεωρώ ότι τα εισιτήρια με τις τιμές που έχουν δεν απευθύνονται σε εμένα (λόγω και του ότι αν βγάλω για μένα θα βγάλω και για τα παιδιά μου οπότε τα κόστη είναι επί τρία). Γι'αυτό και απέχω. (είχα πει ότι θα πάω ΜΙΑ φορά και πήγα με τον ΠΑΣ τις προάλλες, τώρα βέβαια δέχομαι πιέσεις να ξαναπάμε και αυτή τη φορά να "κάτσουμε στο πέταλο που είναι και άλλοι που τραγουδάνε"). Δεν θα στεναχωρηθώ καθόλου αν έχει διαφυγόντα κέρδη η ΠΑΕ από τζαμπατζήδες αφού αντιθέτως θα χαιρόμουνα πολύ ο Μελισσανίδης να βάλει αυτά τα διαρκείας στον κώλο του.

Εγώ έχω αποφασίσει από μόνος μου ότι το ποδόσφαιρο αποτελεί δημόσιο αγαθό. Καταλαβαίνω την αντίφαση με το ότι παρακολουθώ επαγγελματική ομάδα που κάνει πρωταθλητισμό αγοράζοντας παίχτες με τιμές αγοράς. Κι εγώ μεγάλος μαλάκας είμαι, αλλά αυτό είναι off topic.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

προσωπικη αποψη οποισδηποτε μπαινει χωρις τικετι σε οποιαδηποτε θυρα εκτος πεταλου να γαμηθει.

2ον και σημαντικοτερο το ντου - μπαινουμε τσαμπα ειναι παγια τακτικη στην ΑΕΚ, γινεται τωρα, γινοταν στο ΟΑΚΑ, γινεται κατα κορον στην ερασιτεχνικη

οκ στο πεταλο να υπαρχει μια ανοχη σε οποιαδηποτε αλλη θυρα πουτσα και καρατε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ να μπαίνουν κάποιοι χωρίς τικέτι. Ειδικά άτομα που έχουν τρέξει πολύ. Αλλά να σκάνε άγνωστες φάτσες και να λένε εγώ είμαι πιο ΑΕΚ από εσένα κάνε άκρη να μπω τσάμπα επειδή έχω μεγάλη παρέα είναι ότι χειρότερο. Συν ότι και το μπαίνω τσάμπα πρέπει να έχει και όριο. Πέρυσι σε ορισμένα παιχνίδια στο πέταλο από τύχη δεν καταπλακωθήκαμε. 

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που ήταν σύντομο το σποτάκι και δεν τραυματίστηκε στα γυρίσματα

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αυτοί είχαν ζητήσει από τον κόσμο να προτείνει σλόγκαν για τα γενέθλια.

Επειδή η κακη αισθητική πλέον είναι βαθιά χαραγμένη στο dna της διοίκησης, αυτό που διάλεξαν ήταν το "100 χρόνια μαζί κι αυτό είναι μόνο η αρχη". Δηλαδή τι να πεις και τι να σχολιάσεις. Καλά που δεν διάλεξαν κανένα "ΑΕΚ ρε κουρελες"

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, stavros 9-11 said:

Αυτοί είχαν ζητήσει από τον κόσμο να προτείνει σλόγκαν για τα γενέθλια.

Επειδή η κακη αισθητική πλέον είναι βαθιά χαραγμένη στο dna της διοίκησης, αυτό που διάλεξαν ήταν το "100 χρόνια μαζί κι αυτό είναι μόνο η αρχη". Δηλαδή τι να πεις και τι να σχολιάσεις. Καλά που δεν διάλεξαν κανένα "ΑΕΚ ρε κουρελες"

οτι χειροτερο πραγματικα σε συνεχεια του logo

Link to comment
Share on other sites

Θυμιζει σλογκαν του τμημα μαρκετινγκ του Λουμιδη.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου θυμίζει ρεφρέν από σουξεδακι Φοίβου τέλη 90s αρχές 00s, από το νέο άλμπουμ της Βανδή και τα κουτσομπολιστικα να κάνουν ολόκληρη ανάλυση στίχων που ξεκάθαρα μιλούν για το νέο της (τότε) έρωτα.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stavros 9-11 said:

Αυτοί είχαν ζητήσει από τον κόσμο να προτείνει σλόγκαν για τα γενέθλια.

Επειδή η κακη αισθητική πλέον είναι βαθιά χαραγμένη στο dna της διοίκησης, αυτό που διάλεξαν ήταν το "100 χρόνια μαζί κι αυτό είναι μόνο η αρχη". Δηλαδή τι να πεις και τι να σχολιάσεις. Καλά που δεν διάλεξαν κανένα "ΑΕΚ ρε κουρελες"

Κατι σε: «ΑΕΚΑΡΑ αμα λαχει ναούμ»

Παντως ακόμα και αυτό που διάλεξαν μπορούσε να είναι καλύτερο αν το εκοβαν σε: "100 χρόνια μαζί είναι μόνο η αρχη".

 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kami said:

Κατι σε: «ΑΕΚΑΡΑ αμα λαχει ναούμ»

Παντως ακόμα και αυτό που διάλεξαν μπορούσε να είναι καλύτερο αν το εκοβαν σε: "100 χρόνια μαζί είναι μόνο η αρχη".

 

 

20% καλύτερο τουλάχιστον 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια εκατό 

ΑΕΚ μαζί

Κι είναι αυτό

μόνο η αρχή.

-Στα φέρνω πρόεδρε; 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×