Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Ρολαντο ααρονς

Μην δούμε τραυματία με ευπάθεια αμέσως να κάνουμε πρόταση. Εδω γιατρεύουμε τα παντα. Ο Άγιος θεράπων έχουμε γίνει
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παιζει και ξυλιες σε μαγαζια ετουτος. Θα τον επανε κανια μερα μπαουλο στο Σπατο.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Ότι θα είχες μεγάλες πιθανότητες να μπεις σε ομίλους τσουλού κ θα το σκεφτόσουν μη τυχόν κ μαζέψεις πολλά με ξεπερνά.

Μειοψηφια που γιγαντονεται με χαρες στις ηττες γενικοτερα

Link to comment
Share on other sites

τιγρη κανε το μπαμ με κλαουντιο μαρκιζιο που εμεινε ελευθερος απο γιουβεντους 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

γυρισες απο διακοπες αγαπη ;

 

τωρα ?

2 εβδομαδες επιασα δουλεια

αλλα απο Δευτερα παλι αδειουχος

Link to comment
Share on other sites

ειναι σαν να σου χαριζουν φερραρι με ολα τα έξοδα πληρωμένα και εσυ να λες οχι θα προτιμήσω το αουντι ξερω γω γιατι καίει λιγοτερα

Το έχω κάνει ΚΑΙ αυτό. Μου δίνανε τη Τζιουλιετα Βελοτσε που λες Ζαστρε στα ίδια λεφτά (ούτε δυο χήνες παραπάνω) με την 1400cc, και όμως πήρα την χίλια τετατρακοσα γιατί δεν βγαίνουν νοίκια και βενζινάδικο...

 

Στέλνω CV σε τίγρη asap.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τι συζητάμε ρε παιδιά. Με τσλ η ομάδα παίρνει 30Μ.

Κ όποιον απτους δανεικούς θέλουμε αγοράζουμε την ρήτρα του.

 

Κ θεωρείτε δεδομένο ότι θα πάρουμε 2 καλούς παίκτες τέλη Αυγούστου.

Link to comment
Share on other sites

"Οι ομάδες χτίζονται, δεν αγοράζονται"

Γ. Ι. Βαρδινογιάννης

 

Η περσινή ΑΕΚ έχτισε, έφτιαξε, έκανε βήματα. Αν συνέχιζε με λίγες και καλές προσθήκες και χωρίς απώλειες θα μπορούσαμε φέτος να μιλάμε για σκαλοπάτι παραπάνω.

Αντίθετα έφυγαν παικτες και -κυρίως- τέλειωσε ο Μανόλης.

Νέος και καθόλου φέρελπις προπονητής, νέα ονόματα στο ροστερ, ξεκίνημα από την αρχή.

Θα δείξει το χορτάρι την αλήθεια ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

σεβάσμιε οταν κρατας το 70% του κορμου σου ίδιο χτιζεις με συνεχεια οχι απι την αρχη

 

δεδομένα καποιοι δεν θα μενανε το ήξερες απο περσι

Link to comment
Share on other sites

Με ίδιο προπονητή, συστήματα κλπ., ναι Μήτσο μου.

Η αλλαγή προπονητή αλλάζει τα δεδομένα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

προφανως δεν ειναι ηταν καλο αλλα δεν ξερω πως μπορουσες να το αποφύγεις

 

ελαχιστοι δεν θα ηθελαν να μεινει ο ισπανος ακομα και στην διοικηση ειμαι σιγουρος και ξερω οτι ηθελαν να μεινει δεν εγινε ομως και αυτο σε πηγε πισω αλλα οχι τοσο οσο να πεις οτι ξαναρχιζεις απο το 0

 

θα το θεωρούσα αν ο νεος προπονητης διαλουσε οτι εβρισκε αλλα τον ουζουνιδη πολλα μπορείς να τον πεις αλλα οχι χαζο και ο ιδιος ξέρει οτι γιανα πετυχει θα στηριχτει σε αρκετα κομμάτια απο αυτα που εχτισε ο μανωλης και στο ματς με την σελτικ αυτο ακριβως έκανε αναμενουμε οπως λες την συνέχεια και κυριως τους 2 παιχτες που χει ζητησει με συγκεκριμένα χαρακτηριστηκα για συγκεκριμένους ρολους

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι ηδη εστω ενα βημα μπροστα με την πιθανη παρουσια μας στο τσουλου εχει γινει σε σχεση με περσυ, κι αυτο ψηνει βημα μπροστα και για του χρονου.

Γουσταρουμε δεν γουσταρουμε ουζουνιδη η ομαδα παιζει να παιξει τσαμπιονς και περσυ δεν επαιξε

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σιγά σιγά πάντως η επιλογή Ουζουνίδη μου δείχνει ότι είχε στο μυαλό του για προτεραιότητα το repeat και ότι δεν πίστευε ότι θα έφτανε στα playoffs του Champions League...

 

Και συμφωνώ ότι κάπου έχει αρχίσει να κουράζει λίγο η κόντρα Χιμένεθ - Ουζουνίδη...

 

Αύγουστος 2018 εδώ... Έχουμε πάρει Πρωτάθλημα... Έχουμε Ουζουνίδη... Και χρειάζεται να περάσουμε την ουγγρική Βιντεότον για να κουνήσουμε σεντόνι...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για Καμπετσή ακούστηκε. Τον πρότεινε ο μανατζερ του. Θυμίζω οτι ξεκίνησε απο τις ακαδημίες μας 12-14 χρόνων και πήγε στο γαύρο

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι αυτός ο Ρολαντ Γκαρος που γράφει η Ώρα?

Το χαφ που ψαχνουμε, καλό είναι να ναι σαν τον Βαργκας. Αν είναι και Κολομπιάνος, ακόμα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι αυτός ο Ρολαντ Γκαρος που γράφει η Ώρα?

 

Τενίστας, νομίζω.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αν δεν φερουν ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ μετα την προκριση με σελτικ και περιμενουν να δουν αν θα περασουν τα λοιμα της βιντεοτον,ΤΟΥΣ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ ΧΑΛΒΑΔΟΚΟΥΤΙ.

Link to comment
Share on other sites

πες τα, νομιζαν μερικοι οτι με το 'Μιρλα 2018-2019', ξαφνικα θα 'χουμε παπαρουνες και πεταλουδες στα αλλα τοπικς.

Γαμιουσάντουνε τα εφτά μουνιά της πεταλούδας !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×