Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Μαζί με όλο τον πράσινο οχετό πήραμε και τα καβούρια του καβουρογιάννη μου φαίνεται

 

Μιρλα1924

Link to comment
Share on other sites

έχουμε χρόνο ακόμα. στο κάτω κάτω δεν θα πάρουμε και ότι να ναι. Πρέπει να ερωτηθούν και τα παιδιά ποιον θα καλοδεχτούν, να κανει την μετάφραση το google translate ο διευθυντής, να βγει το πλανο δόσεων κωτσόβολα, να βγει η κληρωση να υπολογίσει ο τίγρης τους βαθμούς κλπ. όλα θα γίνουν

Link to comment
Share on other sites

πάντα είμαι υπέρ των πωλήσεων στην σωστή τιμή. Το θέμα είναι όμως να καλύπτεις τα κενά και να ενισχύεις την ομάδα.Δεν είμαι σίγουρος οτι θα γίνει ακόμα κ με τα 9 αν πάρουμε. Μάλλον στο λογιστήριο θα πάνε κ θα μείνεις με Τσιτώντα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαρκας ειναι πολυ καλος και θα κανει μεγαλη καριερα ΑΛΛΑ

9 δεν θα φερει ακομα γιατι δεν ειναι ετοιμος ακομα για τοσα λεφτα.

Στο γκολ που εφαγε προχτες πχ εχει ευθυνη γιατι βγηκε χωρις λογο ενω απλα επρεπε να κλεισει την γωνια του.

Για εμενα οσοι απο τους διεθνεις μας σε καλη ηλικια ειναι για πωληση, καλο θα ηταν να πωληθουν το μεθεπομενο καλοκαιρι μετα το Γιουρο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

λιγοτερες απο 40 ωρες μενουν, παμε υποτιθεται για τουλαχιστον 2 ποιοτικους και δεν κινειται φυλλο.

Link to comment
Share on other sites

40 ωρες μενουν, παμε υποτιθεται για τουλαχιστον 2 ποιοτικους και δεν κινειται φυλλο.

Mαθαίνω ότι ο μοράν στις τελευταίες προπονήσεις πετάει. :D

Link to comment
Share on other sites

Mαθαίνω ότι ο μοράν στις τελευταίες προπονήσεις πετάει. :D

ελα, θα γινει και μεταγραφη. πεταει και ο Κονε (στις ρακετες στην  Μυκονο)

Link to comment
Share on other sites

λιγοτερες απο 40 ωρες μενουν, παμε υποτιθεται για τουλαχιστον 2 ποιοτικους και δεν κινειται φυλλο.

O Σέρβος παλαίμαχος παίκτης - νυν ανιχνευτής ταλέντων που δεν θέλουν λεφτά, είπε ίσως κάνουμε 1 - 2 ποιοτικές μεταγραφές. 

Link to comment
Share on other sites

το χειροτερο ειναι οτι απο τα ρεπορταζ προκυπτει μονο ο Καρελης που φανταζομαι δεν τρελαινει κανεναν.

 

και οσο σκεφτομαι και την φατσα του Λυμπεροπουλου, αγχωνομαι για καθε δευτερολεπτο που περναει.

Link to comment
Share on other sites

+Καρέλης - Γιακουμάκης, εγω ειμαι οκ

 

+Γιαννιώτας - Κανένας, πάλι οκ

 

για τις υποθέσεις τωρα των δυο γνωστών ξένων σε ασβέστη και χαφ, υπάρχει τώρα στα σοβαρα ανθρωπος που πιστευει οτι η ΑΕΚ μπορει να τους φερει μεσα σε 38 ωρες?

 

ευτυχως που ηρθε και ο Ματιασεβιτς να λεμε και ανοιξε ο τιγρης μας διαυλο επικοινωνιας με μανατζερς γιατι θα μεναμε στα αζητητα των γαυρτοβαζελων και του πανιωνιου...

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες αυτό. Υπάρχουν ομάδες που έχουν ανθρώπους με γνώσεις και άποψη για την αξία και εξέλιξη ενός αθλητή. Μπορούν αν διακρίνουν αν μια ενέργεια-κακή στιγμή είναι αποτέλεσμα ατυχίας ή δυνατοτήτων

Δεν αγοράζουν όλοι από το YouTube σαν και εμάς

Οκ, Άσε τα 9 στην άκρη. Και με 5 θα βγει γυμνός στο Σύνταγμα και θα τραγουδάει το  κουπλέ  του " Μη Σταματάς" της Λεγάκη

Μπα με 5 δεν τον δινει.

Σε αυτα δεν τον φοβαμαι τον Μελισσανιδη.

Στα υπολοιπα για Μπαρκα και για την εξελιξη των αθλητων συμφωνω.

Link to comment
Share on other sites

+Καρέλης - Γιακουμάκης, εγω ειμαι οκ

 

+Γιαννιώτας - Κανένας, πάλι οκ

 

για τις υποθέσεις τωρα των δυο γνωστών ξένων σε ασβέστη και χαφ, υπάρχει τώρα στα σοβαρα ανθρωπος που πιστευει οτι η ΑΕΚ μπορει να τους φερει μεσα σε 38 ωρες?

 

ευτυχως που ηρθε και ο Ματιασεβιτς να λεμε και ανοιξε ο τιγρης μας διαυλο επικοινωνιας με μανατζερς γιατι θα μεναμε στα αζητητα των γαυρτοβαζελων και του πανιωνιου...

ο Καρελης -αν ερθει- μαλλον παει για για ασβεστη (και εναλλακτικος φορ), κατι που βεβαια δειχνει το ποσο μπακαληδες ειναι.

 

γενικα μπακαλο-ομαδα, αλλα γεννανε και τα κοκκορια του αφεντικου (που δεν παυει βεβαια να εχει και καποια μεγαλα προσοντα).

 

παντως απο επιχειρηματια που εχει διοικησει πολυ μεγαλες εταιρειες περιμενα να υπαρχει περισσοτερη ικανοτητα στην οργανωση της ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Μας κατουράει όλους ο Μελισσανίδης, εγώ αυτό έχω να δηλώσω.

Περνάει η ομάδα ΤΣΛ και γράφουμε "κάναν Κονέ και πολύ μας είναι" και προφανώς το γράφουμε στην υπερβολή του ή για να ξορκίσουμε την τσιγκουνιά. Ε και ρε πούστη ο άλλος κάνει αυτό ακριβώς., δηλαδή αυτά για τα οποία παριστάνουμε ότι τον κατηγορούμε και δεν τα πιστεύουμε διότι λέμε οκ δε μπορεί να είναι τόσο καριόλης, ε αυτά ισχύουν όλα. Ο τύπος είναι απίστευτος, πραγματικά δεν έχω λόγια. Απλά αν η χρονιά πάει όπως φαίνεται ότι θα πάει, δηλαδή χωρίς τίτλο και με καμια δυνατή σφαλιάρα στους ομίλους, ε κάποια στιγμή θα ακουστούν και τα πρώτα πουστριλίκια για παντελόνιασμα των χρημάτων της ομάδας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο Καρελης -αν ερθει- μαλλον παει για για ασβεστη (και εναλλακτικος φορ), κατι που βεβαια δειχνει το ποσο μπακαληδες ειναι.

 

γενικα μπακαλο-ομαδα, αλλα γεννανε και τα κοκκορια του αφεντικου (που δεν παυει βεβαια να εχει και καποια μεγαλα προσοντα).

 

παντως απο επιχειρηματια που εχει διοικησει πολυ μεγαλες εταιρειες περιμενα να υπαρχει περισσοτερη ικανοτητα στην οργανωση της ΠΑΕ.

Καρέλης ασβέστη είναι σαν να βάζουμε τον Δημητράκη τον Μαυροειδη πλει μεικερ. Έλεος με τον Καρέλη δλδ που κάνει κοντρολ με το καλάμι 

Link to comment
Share on other sites

Άγιος θεράπων έχουμε καταντησει . Μη δούμε παίχτη με σοβαρό τραυματισμό να τον φέρουμε να τον γιανουμε.. προτιμώ Πιρες και ένα σοβαρό χάφ

Link to comment
Share on other sites

Ο Καρελης ερχεται γιατι η χρονια με Λιβαγια (που δεν ειναι φορ), Πονσε και Γιακουμακη απλα δεν βγαινει.

Ο Γιακουμακης θεωρω δεδομενο πως θα παει δανεικος να παρει παιχνιδια (διαισθανουμαι πως θα παει στον ΠΑΣ).

Με Πονσε-Καρελη μπροστα και Λιβαγια αν υπαρξει αναγκη εισαι ΟΚ.

Ο Γιαννιωτας επισης θα βοηθησει.

Γενικα και οι δυο κινησεις ειναι προς την σωστη κατευθυνση.

Ελληνες, διεθνεις, σε καλη ηλικια με παραστασεις εξω.

Ωστοσο το θεμα παραμενει πως ολες οι παραπανω κινησεις ειναι αχρηστες αν δεν παρεις δυο παιχταραδες στον ασβεστη και στα χαφ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μας κατουράει όλους ο Μελισσανίδης, εγώ αυτό έχω να δηλώσω.

Περνάει η ομάδα ΤΣΛ και γράφουμε "κάναν Κονέ και πολύ μας είναι" και προφανώς το γράφουμε στην υπερβολή του ή για να ξορκίσουμε την τσιγκουνιά. Ε και ρε πούστη ο άλλος κάνει αυτό ακριβώς., δηλαδή αυτά για τα οποία παριστάνουμε ότι τον κατηγορούμε και δεν τα πιστεύουμε διότι λέμε οκ δε μπορεί να είναι τόσο καριόλης, ε αυτά ισχύουν όλα. Ο τύπος είναι απίστευτος, πραγματικά δεν έχω λόγια. Απλά αν η χρονιά πάει όπως φαίνεται ότι θα πάει, δηλαδή χωρίς τίτλο και με καμια δυνατή σφαλιάρα στους ομίλους, ε κάποια στιγμή θα ακουστούν και τα πρώτα πουστριλίκια για παντελόνιασμα των χρημάτων της ομάδας.

arakse re , to 20riko edw kai kana duo meres proekupse

Link to comment
Share on other sites

Καρέλης ασβέστη είναι σαν να βάζουμε τον Δημητράκη τον Μαυροειδη πλει μεικερ. Έλεος με τον Καρέλη δλδ που κάνει κοντρολ με το καλάμι

 

Δεν ερχεται για ασβεστη ρε παιδια ο Καρελης.

Εχεις πλην Μπογιε-Γιαννιωτα και ισως αν αποκτηθει καποιος αλλους παιχτες για εκει.

Για αντιΠονσε ερχεται και καλα κανει και ερχεται.

Link to comment
Share on other sites

arakse re , to 20riko edw kai kana duo meres proekupse

Ε καλά τώρα, κανονικά με το που πέρασες τη Σέλτικ αν ήθελες θα είχες προετοιμάσει το έδαφος για 3 σωστές κινήσεις. Απλά δεν ήθελες.

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά τώρα, κανονικά με το που πέρασες τη Σέλτικ αν ήθελες θα είχες προετοιμάσει το έδαφος για 3 σωστές κινήσεις. Απλά δεν ήθελες.

ama den dei to emvasma sto logariasmo ,den

 

alloste to target group einai oi eleytheroi

Link to comment
Share on other sites

pantos emena pio polu me apasxolei na parei kana gymnasti , otan den klatarei n omada einai kali 

 

sto prwto imixrono sti boudapesti , kyriarxouse ki exase ena tsouvali gkol

 

to thema einai na min klatarei meta to 60'

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι το συστημα που παιζουμε απαιτει τρομαχτικο τρεξιμο.

Εχεις δυο χαφ να τρεχουν σαν πουσταραδες + οτι τα πλαγια μπακ πεθαινουν σε καθε ματς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×