Jump to content

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, panther-21- said:

Ρε μαλακες μην τα γραφετε αυτα, δηλαδη θα πιστεψουμε στο τελος οτι ολα τα σχολεια ειναι ΑΕΚ. 😂

Δηλαδη ουτε η Νεα Ιωνια δεν εχει τετοιες συνθεσεις...

Αδερφέ μπέσα σου μιλάω δεν το πίστευα και ξεκίνησε να μου αραδιάζει ονόματα. Μικρή πόλη, γνωριζόμαστε όλοι είτε εξ όψεως είτε ακουστά. Αυτό βέβαια δεν ξέρω αν επεκτείνεται και σε άλλες τάξεις μπορεί να έτυχε στις συγκεκριμένες 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να συμβεί αλλά πλέον λίγο δύσκολα . Ακόμα και η Ν. Αρτάκη που ήταν αμιγώς ΑΕΚτΙδικη πόλη πριν κάποια χρονια και ακόμα κρατάει τη συντριπτική πλειοψηφία λόγο εξέλιξης και επέκτασης της πόλης ( προάστιο της Χαλκίδας πλέον ) έχει και γαύρος και βαζελους ..

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Skepastos said:

Αδερφέ μπέσα σου μιλάω δεν το πίστευα και ξεκίνησε να μου αραδιάζει ονόματα. Μικρή πόλη, γνωριζόμαστε όλοι είτε εξ όψεως είτε ακουστά. Αυτό βέβαια δεν ξέρω αν επεκτείνεται και σε άλλες τάξεις μπορεί να έτυχε στις συγκεκριμένες 

@stavros 9-11 περασες προσφατα απο Κορινθο και εκανες εκφοβισμο στα σχολεια ρε μαλακα?

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Κόρινθο οχι, αλλά σε πρωτεύουσα νομού της Μακεδονίας κάτι έγινε αυτές τις μέρες 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, panther-21- said:

@stavros 9-11 περασες προσφατα απο Κορινθο και εκανες εκφοβισμο στα σχολεια ρε μαλακα?

Πέρασε ο @Stylianopoulos και πέταγε μπάλες στα σχολεία το Σεπτέμβρη

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Κάθε 7 του Μάη, η ΑΕΚ σας γαμάει 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Skepastos said:

Αυτές τις μέρες μίλαγα με έναν κολλητό, το παιδάκι του πάει πρώτη δημοτικού. Στην τάξη του λέει είναι 2-3 βάζελοι άλλοι τόσοι γαύροι και όλοι οι υπόλοιποι ΑΕΚτζηδες. Τα ίδια μου είπε και ένα παιδί που πάει Τρίτη γυμνασίου. Και σε αυτού την τάξη ΑΕΚτζηδες οι περισσότεροι. Η ΑΕΚ και λόγω του πρωταθλήματος του 17 και λόγω του περσινού Νταμπλ αλλά κυριως λόγω του γηπέδου έχει γίνει μόδα. Αυτό το πανηγυρακι πριν τους αγώνες αλλά και μέσα στο γήπεδο με μουσικές φωτορυθμικά κλπ την εποχή των βίντεο και του Τικ Τοκ (όσο και να τα σιχαίνομαι) δημιουργούν μια τάση, ένα νέο κοινό. Βέβαια αλλοιώνεται η φυσιογνωμία και η λογική της ΑΕΚ αφού προσελκύεται κοινό για εντελώς λάθος λόγους. Για το λόγο αυτό είναι κρίσιμο όσο το κοινό μεγαλώνει, να υπάρχει μεταλαμπάδευση των ιδεών και των αξιών της ομάδας από γενιά σε γενιά με κάθε τρόπο. Από τους δρόμους μέχρι και από φόρουμ αυτό εδώ 

Και το 2004 είχες κάτι ανάλογο, όχι το ίδιο, αλλά ανάλογο. Οι περισσότεροι από αυτούς μέσα σε 4-5 χρόνια είχαν σκορπίσει και εν τέλει όλο αυτό έκανε τόσο κακό στην ΑΕΚ που ακόμα και σήμερα κάποιες από τις συνέπειες του είναι μπροστά στα μάτια μας.

Ναι οκ ο Μελισσανίδης δεν είναι ο "ένα κι ένα μιλκο", δεν είναι ίδια τα προβλήματα του τότε με το τώρα (τώρα δεν ξέρω αν μπορείς να μιλάς για προβλήματα) και κυρίως, τότε είχαμε μια πρωτοφανή αποστροφή της ΠΑΕ ΑΕΚ απέναντι στην ιστορία της ομάδας μας.

Κοινό σημείο των 2 καταστάσεων και πάντα τηρουμένων των αναλογιών, είναι ότι η φάση ήταν φλωρικη. Επί Νικολαΐδη πάντως η ΑΕΚ είχε μαζέψει παρά πολύ κόσμο που δεν ήταν καν ΑΕΚ 1 σεζόν πριν και κόσμο που δεν είχε δει ποτέ στη ζωή του ποδόσφαιρο. Σήμερα δεν είναι ετσι, διαρκείας στην Α. Σοφιά ευτυχώς δεν πρόλαβαν να κλείσουν όλοι αυτοί γιατί η μόδα ήρθε μετά.

Εδώ πχ αν ήταν πρόεδρος ο κοντοπουτανος, πιθανότατα του χρόνου θα αύξανε τις τιμές με ακραίο ποσοστό προκειμένου να διώξει εμάς και να φέρει στο γήπεδο εκείνους. Βασικά, ο κοντός κόβω τ' αρχιδια μου ότι δεν υποστηρίζει ΑΕΚ πλέον κι ας λέει ό,τι θέλει ο ίδιος.

Στο σήμερα που μας ενδιαφέρει... Εγώ πχ είδα το βίντεο απ' την Πάρο/Νάξο που σκατά ήταν και θέλησα να κάνω εμετουλη. Όχι δεν είναι ΑΕΚ 200 γόνοι και άλλες τόσες βίζιτες να τραγουδούν Forza ΑΕΚαρα. Τι να κάνουμε τώρα, είμαστε λαϊκή ομάδα, δεν τους θέλουμε αυτούς (λέω εγώ), δεν θέλουμε (εγώ πάλι) να είναι αυτοί η εικόνα της ΑΕΚ. Όχι για ταξικούς ή ιδεολογικούς λόγους, αλλά γιατί όλοι αυτοί μόνο κακό κάνουν.

Εγώ νόημα βρίσκω σε άλλα πράγματα, πολύ πιο ουσιαστικά και πολύ πιο ΑΕΚ. Σήμερα για παράδειγμα, οδηγώντας προς Αθήνα από πάνω, πέρασα από ένα χωριό στα όρια Θεσσαλίας/Μακεδονίας, στη μέση του πουθενά και ένα παιδάκι είχε γράψει με σπρέι "ΑΕΚ ΑΡΑΟΥΧΟ ΟΠΑΠ ΑΡΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ". 

Συμφωνώ κατά το μέρος ότι είναι αναγκαία για την προσέλκυση νέου κόσμου τα φωτορυθμικά κλπ, εξάλλου κι εγώ μέχρι πέρυσι τα χαιρομουν, απλώς κάποια στιγμή διαπίστωσα ότι η φλωριά στο γήπεδο μας ξεφεύγει από τα ανεκτά (για μένα πάντα) πλαίσια. Ανήκω σε άλλη γενιά από τους σημερινούς πιτσιρικάδες, ίσως τα φωτορυθμικά του σήμερα να είναι τα συνθήματα της Σκεπαστής και τα ευφάνταστα πανό στο Ν. Γκούμας μαζί με το (καλύτερο στον κόσμο) logo της ορίτζιναλ με τη μπόμπα, που έκαναν εμένα ΑΕΚ.

Εν τούτοις, θα σταθώ σε μια επισήμανση που διάβασα παραπάνω και θα επεκτείνω λέγοντας ότι στο τέλος της ημέρας, τα πρωταθλήματα και οι νίκες μετράνε. Τα φωτορυθμικά κλπ έρχονται να δώσουν το απαραίτητο boost (που δεν είχαμε στο πρωτάθλημα του 18 πχ). Με λίγα λόγια η αγωνία μου είναι μην αφήσουμε τη δίψα για τις νίκες και πιάσουμε τα πανηγύρια και τις γιορτές γιατί στο τέλος θα καταλήξουμε εμείς και το γήπεδο μας ένας χώρος εναλλακτικών event. Ισορροπία και πάνω απ' όλα η κατάκτηση τίτλων. Δεν γίνατε ΑΕΚ για τα πρωταθλήματα (δεύτερο πρόσωπο γιατί πάντα διαφωνούσα με αυτή τη φράση, εγώ αν δεν διάλεγα ομάδα μέσα στη χρυσή εκείνη τριετία δεν ξέρω τι θα ήμουν σήμερα), αλλά έχουμε να πάρουμε πολλά ακόμα μέχρι να πουμε το πρώτο "δε βαριέσαι". Τουλάχιστον μέχρι να φτάσουμε τη βαζέλα σε πρωταθλήματα μόνο λύσσα και αγώνας.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, stavros 9-11 said:

Και το 2004 είχες κάτι ανάλογο, όχι το ίδιο, αλλά ανάλογο. Οι περισσότεροι από αυτούς μέσα σε 4-5 χρόνια είχαν σκορπίσει και εν τέλει όλο αυτό έκανε τόσο κακό στην ΑΕΚ που ακόμα και σήμερα κάποιες από τις συνέπειες του είναι μπροστά στα μάτια μας.

Ναι οκ ο Μελισσανίδης δεν είναι ο "ένα κι ένα μιλκο", δεν είναι ίδια τα προβλήματα του τότε με το τώρα (τώρα δεν ξέρω αν μπορείς να μιλάς για προβλήματα) και κυρίως, τότε είχαμε μια πρωτοφανή αποστροφή της ΠΑΕ ΑΕΚ απέναντι στην ιστορία της ομάδας μας.

Κοινό σημείο των 2 καταστάσεων και πάντα τηρουμένων των αναλογιών, είναι ότι η φάση ήταν φλωρικη. Επί Νικολαΐδη πάντως η ΑΕΚ είχε μαζέψει παρά πολύ κόσμο που δεν ήταν καν ΑΕΚ 1 σεζόν πριν και κόσμο που δεν είχε δει ποτέ στη ζωή του ποδόσφαιρο. Σήμερα δεν είναι ετσι, διαρκείας στην Α. Σοφιά ευτυχώς δεν πρόλαβαν να κλείσουν όλοι αυτοί γιατί η μόδα ήρθε μετά.

Εδώ πχ αν ήταν πρόεδρος ο κοντοπουτανος, πιθανότατα του χρόνου θα αύξανε τις τιμές με ακραίο ποσοστό προκειμένου να διώξει εμάς και να φέρει στο γήπεδο εκείνους. Βασικά, ο κοντός κόβω τ' αρχιδια μου ότι δεν υποστηρίζει ΑΕΚ πλέον κι ας λέει ό,τι θέλει ο ίδιος.

Στο σήμερα που μας ενδιαφέρει... Εγώ πχ είδα το βίντεο απ' την Πάρο/Νάξο που σκατά ήταν και θέλησα να κάνω εμετουλη. Όχι δεν είναι ΑΕΚ 200 γόνοι και άλλες τόσες βίζιτες να τραγουδούν Forza ΑΕΚαρα. Τι να κάνουμε τώρα, είμαστε λαϊκή ομάδα, δεν τους θέλουμε αυτούς (λέω εγώ), δεν θέλουμε (εγώ πάλι) να είναι αυτοί η εικόνα της ΑΕΚ. Όχι για ταξικούς ή ιδεολογικούς λόγους, αλλά γιατί όλοι αυτοί μόνο κακό κάνουν.

Εγώ νόημα βρίσκω σε άλλα πράγματα, πολύ πιο ουσιαστικά και πολύ πιο ΑΕΚ. Σήμερα για παράδειγμα, οδηγώντας προς Αθήνα από πάνω, πέρασα από ένα χωριό στα όρια Θεσσαλίας/Μακεδονίας, στη μέση του πουθενά και ένα παιδάκι είχε γράψει με σπρέι "ΑΕΚ ΑΡΑΟΥΧΟ ΟΠΑΠ ΑΡΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ". 

Συμφωνώ κατά το μέρος ότι είναι αναγκαία για την προσέλκυση νέου κόσμου τα φωτορυθμικά κλπ, εξάλλου κι εγώ μέχρι πέρυσι τα χαιρομουν, απλώς κάποια στιγμή διαπίστωσα ότι η φλωριά στο γήπεδο μας ξεφεύγει από τα ανεκτά (για μένα πάντα) πλαίσια. Ανήκω σε άλλη γενιά από τους σημερινούς πιτσιρικάδες, ίσως τα φωτορυθμικά του σήμερα να είναι τα συνθήματα της Σκεπαστής και τα ευφάνταστα πανό στο Ν. Γκούμας μαζί με το (καλύτερο στον κόσμο) logo της ορίτζιναλ με τη μπόμπα, που έκαναν εμένα ΑΕΚ.

Εν τούτοις, θα σταθώ σε μια επισήμανση που διάβασα παραπάνω και θα επεκτείνω λέγοντας ότι στο τέλος της ημέρας, τα πρωταθλήματα και οι νίκες μετράνε. Τα φωτορυθμικά κλπ έρχονται να δώσουν το απαραίτητο boost (που δεν είχαμε στο πρωτάθλημα του 18 πχ). Με λίγα λόγια η αγωνία μου είναι μην αφήσουμε τη δίψα για τις νίκες και πιάσουμε τα πανηγύρια και τις γιορτές γιατί στο τέλος θα καταλήξουμε εμείς και το γήπεδο μας ένας χώρος εναλλακτικών event. Ισορροπία και πάνω απ' όλα η κατάκτηση τίτλων. Δεν γίνατε ΑΕΚ για τα πρωταθλήματα (δεύτερο πρόσωπο γιατί πάντα διαφωνούσα με αυτή τη φράση, εγώ αν δεν διάλεγα ομάδα μέσα στη χρυσή εκείνη τριετία δεν ξέρω τι θα ήμουν σήμερα), αλλά έχουμε να πάρουμε πολλά ακόμα μέχρι να πουμε το πρώτο "δε βαριέσαι". Τουλάχιστον μέχρι να φτάσουμε τη βαζέλα σε πρωταθλήματα μόνο λύσσα και αγώνας.

θα γίνει της πουτανας σημερα.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, panther-21- said:

θα γίνει της πουτανας σημερα.

Eurovision?

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Eurovision?

Περιπου

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω διαθήκη; Να πλυθω; Να φορέσω γραβάτα; Τι γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

"Δεν γίνατε ΑΕΚ για τα πρωταθλήματα (δεύτερο πρόσωπο γιατί πάντα διαφωνούσα με αυτή τη φράση, εγώ αν δεν διάλεγα ομάδα μέσα στη χρυσή εκείνη τριετία δεν ξέρω τι θα ήμουν σήμερα), αλλά έχουμε να πάρουμε πολλά ακόμα μέχρι να πουμε το πρώτο "δε βαριέσαι". Τουλάχιστον μέχρι να φτάσουμε τη βαζέλα σε πρωταθλήματα μόνο λύσσα και αγώνας."

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη κουβέντα όλα αυτά που λέτε .

Μια ψυχή έλεγε ότι τα εναλλακτικά αφηγήματα της ΑΕΚ που έχουν βάση φυσικά αλλα τα ενισχύουμε εμείς γιατί είναι αναγκαία για να διατηρούμε το κόσμο μας . Αυτά μας κράτησαν σε δύσκολες χρονιές και δεκαετίες και αυτά θα μας ξανακρατησουν ίσως στο μέλλον . Γι'αυτό και έχουμε κόσμο παρόλο όσα πέρασε η ομάδα για πάνω από δέκα χρόνια  .  Καμία άλλη ομάδα στην Ελλάδα και διεθνώς όχι μόνο δεν θα κρατούσε το κόσμο της και το στάτους της μετά από όσα έγιναν αλλά σε καμία περίπτωση θα τα ενίσχυε κιόλας όπως στη δική μας . 

Ο κόσμος μας κατά βάση έχει γίνει ΑΕΚ για πολλά πράγματα και όχι για τα πρωταθλήματα και τις νίκες γι'αυτό και δεν κινδυνεύουμε από επιτυχίες άλλων ενώ η αγάπη μας είναι σταθερή και αμείωτη.  Τα πάρτι δεν είναι ανάμεσα σε αυτά που μπορείς να κρατηθείς γιατί κάποια στιγμή θα τελειώσουν . Οι  σταθερές μας είναι η ΝΦ , η ιστορία μας , οι χαμένες πατρίδες , η οριτζιναλ όχι σαν οργάνωση αλλά σας φιλοσοφία τρόπο ζωής με επίκεντρο τις παρέες κ.α. 

Σαφώς θέλουμε και χρειαζόμαστε τα πρωταθλήματα και τις νίκες ειδικά αυτή τη περίοδο με τη δυναμική μας μας δίνει το γήπεδο και η ομάδα επειδή βλέπουμε τις προοπτικές για το μέλλον του συλλόγου . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

@stavros 9-11δεν διαφωνώ με όσα γράφεις. Το πως θα καρπωθεί η ΑΕΚ αυτό το διαφαινόμενο ρεύμα στις νέες ηλικίες είναι το ζητούμενο και σε αυτό νομίζω ότι όλοι μας έχουμε χρέος να το προασπίσουμε, να το σπρώξουμε, να το καθοδηγήσουμε. Μιλάω για τα μικρά παιδιά αποκλειστικά γιατι οι άλλες κατηγορίες δεν με ενδιαφέρουν επουδενί. Σίγουρα η κατάκτηση τίτλων είναι το ζητούμενο από εκεί και πέρα δράσεις για τους μικρούς φίλους της ομάδας σε συνδυασμό με τουρ στο γήπεδο - μουσεία κλπ είναι ένα μικρό πράγμα που θα μπορούσε να κάνει η ΠΑΕ. Αν με ρωτάς προσωπικά εγώ όπου βλέπω ΑΕΚοπουλο κοιτάω πάντα να του πιάνω την κουβέντα να του λέω ιστορίες, να του κάνω δώρα, αυτοκόλλητα, μπρελόκ κλπ. Στο μικρό παιδάκι του κολλητού μου πχ του αγόρασα μπλούζα αυθεντική από τη μπουτίκ με τυπωμένο το παρατσουκλι του και την πρώτη μέρα κοιμήθηκε με αυτή. Αυτά μου αρέσουν εμένα αν με ρωτάς, τέτοια μικρά πράγματα είναι που κάνουν κατά τη γνώμη μου τη διαφορά 

  • Δικεφαλάκι 10
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Η μεγάλη μαζα του κοσμου ψανχει να συσχετιστεί με ομαδα σε υγιής βασεις. 
 

Υπο αυτη την ενοια η ΑΕΚ ειναι νο1 αυτη την στιγμη 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις , υπάρχει κάτι που δεν είναι αλλοιωμένο ή να μην έχει σχέση με βίζιτες? Πας σε ροκ , υποτίθεται,  συναυλίες και οι μισοί ψηφίζουν Άδωνι και οι άλλες είναι  πουτάνες που το περνάνε στο Ινστα τους. Ασε το τικτακι. Μισο μηνιάτικο για να δεις μια μαλακια κατάλληλο για όλη την οικογένεια.  Το να βγάλεις σελφι κατά την διάρκεια του κονσέρτου είναι ο κανόνας   το φυσιολογικό.  Το αφύσικο είναι να έχεις το κινητό στην κωλότσεπη , να μην ασχοληθείς καθόλου. Η μπάλα,  γιατί να εξαιρεθεί από τον Κωστοπουλισμο? Και στην πιο απεχθη βερσιόν του μάλιστα,    γιατί δεν αφορά μόνο εμάς ή την Ελλάδα.  Εμεις ,προσθέτουμε και ως γαρνιτούρα την ανέξοδη βλαχια μας. Την βλαχια της αρπαχτής,  γιατί καλα τα φωτορυθμικα ,αλλά δεν γίνεται να παίζεις με τα φώτα και στο σβησε - άναψε να εμφανίζεται ο Μογλης

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Duck_Season said:

Ρε σεις , υπάρχει κάτι που δεν είναι αλλοιωμένο ή να μην έχει σχέση με βίζιτες? Πας σε ροκ , υποτίθεται,  συναυλίες και οι μισοί ψηφίζουν Άδωνι και οι άλλες είναι  πουτάνες που το περνάνε στο Ινστα τους. Ασε το τικτακι. Μισο μηνιάτικο για να δεις μια μαλακια κατάλληλο για όλη την οικογένεια.  Το να βγάλεις σελφι κατά την διάρκεια του κονσέρτου είναι ο κανόνας   το φυσιολογικό.  Το αφύσικο είναι να έχεις το κινητό στην κωλότσεπη , να μην ασχοληθείς καθόλου. Η μπάλα,  γιατί να εξαιρεθεί από τον Κωστοπουλισμο? Και στην πιο απεχθη βερσιόν του μάλιστα,    γιατί δεν αφορά μόνο εμάς ή την Ελλάδα.  Εμεις ,προσθέτουμε και ως γαρνιτούρα την ανέξοδη βλαχια μας. Την βλαχια της αρπαχτής,  γιατί καλα τα φωτορυθμικα ,αλλά δεν γίνεται να παίζεις με τα φώτα και στο σβησε - άναψε να εμφανίζεται ο Μογλης

Το θέμα είναι ότι μεγάλη μερίδα του κόσμου πλέον δεν ενδιαφέρεται ποιον έχεις στην ομάδα. Από αυτή την αλλοίωση πρέπει να προστατευθεί η ΑΕΚ, το να μην γίνει ένα απρόσωπο κομμάτι ενός event που πουλάει. 

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή τα φώτα θα σβήσουν κ θα μείνουμε πάλι αυτό το ηρωικό κλασικό  γηπεδικο δεκαδικό .

Just a thought..

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Το μπετο δεκαρικο στο οακα στα φιλαδελφεια θα ειναι εικοσαρικο αυτη ειναι η διαφορα του γηπεδου.

Και εικοσι στα τριαντα δυο ειναι μια χαρα για να ειναι παλι εδρα.

Αλλα αυτο θα αργησει παρα πολυ για να συμβει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NIS 9-11 said:

Το μπετο δεκαρικο στο οακα στα φιλαδελφεια θα ειναι εικοσαρικο αυτη ειναι η διαφορα του γηπεδου.

Και εικοσι στα τριαντα δυο ειναι μια χαρα για να ειναι παλι εδρα.

Αλλα αυτο θα αργησει παρα πολυ για να συμβει.

Σωστό απόλυτα αυτό . Δεν υπάρχει 10αρι στη ΝΦ ούτε στο άμεσο τους στο μακρινό μέλλον . ΑΝ με μεγάλα γράμματα το ΑΝ  ξεφουσκώσει μια μέρα κάπου στο 20αρι θα είναι το όριο . Γνώμη μου φυσικά . 

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να πάει στο 20αρι και η τιμή του εισιτηρίου 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2024 at 4:50 PM, stavros 9-11 said:

Όχι δεν είναι ΑΕΚ 200 γόνοι

Κάτσε μηπως και ψηθει κανένας γιατί εκεί έχουμε έλλειμμα.

Δεν θα αργήσει η αλλαγή σκυτάλης.

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕΕΕΕΕ!

Συσπείρωση και στήριξη στην ομάδα!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×