Jump to content

Celtic - Α.Ε.Κ. (Champions League - 3ος πρ., 1ος αγ.): 08/08, 21:45, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

Mvp-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Μπάρκας
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Λόπες
      14
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      4
    • Κλωναρίδης
      8
    • Άλεφ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Γκάλο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      470
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      3
    • Φυσιολογικό
      11
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακασέτας
      32
    • Λιβάγια
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Άλεφ
      0
    • Πόνσε
      2
    • Γκάλο
      0


Recommended Posts

καλη ομαδα η Σελτικ... εκλπηκτικη η αμοσφαιρα στο γηπεδο... ζηλεψα...

 

κακιστο ξεκινημα με προσωπικο λαθος Οικονομου και γκολ...

 

διορθωθηκαν πολλα στη συνεχεια και η ομαδα εδειξε οτι συνεχιζει απο εκει που τελειωσε περυσι...

 

ο Χιμενεθ εδωσε χαρακτηρα... τελος...

 

 

παιξαμε χθες με μιση ομαδα... χωρις Μανταλο, Ιησου, Μπογιε, Πονσε, Αλεφ και πηραμε ισοπαλια σε εδρα που σε αλλες εποχες θα ειχε σφυριξει τεσσαρα...

 

εξαιρετικη αμυντικη λειτουργια στο δευτερο ημιχρονο και πολυ καλος Οικονομου...

 

θελουμε εναν γαμημενο ανθρωπο στο κεντρο να μπορει να μαρκαρει και ταυτοχρονα να δινει στην μπαλα μπροστα...

 

θελεις ενα σεντερ μπακ γιατι οταν εκανε οτι τραυματιστηκε ο Οικονομου σκεφτομουν Τσοσιτς και το μυαλο μου πηγε στο Insta...

 

γαμημενε Αραουχο... γιατι εφυγες?

 

λογικες οι αλλαγες Ουζουνιδη... διαβασε καλα τον αντιπαλο...

Link to comment
Share on other sites

Ο Βίκτωρας που εγώ δεν τον παω μία έκανε το σωστό στη μέση του γκολπόστ και με δύναμη , ρίσκο να το πήγαινε πιο αριστερά και δεξιά μην του έφευγε και σήμερα θα ήταν ο νεος μασουντ . Με τη δύναμη που είχε και να την ακουμπούσε το τέρμα θα του επερνε τα χέρια μέσα .

Link to comment
Share on other sites

νομιζα οτι θα ειχαμε θεμα στα ψηλα αλλα εκανα λαθος...

 

να σημειωθει στα πρακτικα...

Link to comment
Share on other sites

νομιζα οτι θα ειχαμε θεμα στα ψηλα αλλα εκανα λαθος...

 

να σημειωθει στα πρακτικα...

Αφού στο έλεγα απο εχθες , δεν φαίνεται ομάδα που έχει το ψηλό παιχνίδι . Σουτάρουν κατα ριπάς όπως έκαναν και εχθες αλλα ο ζουζου σωστά τους είχε κλείσει τη δυνατότητα των σουτ με αξιώσεις με το τοίχος εξω απο τη περιοχή .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ζορικη έδρα πάντως αυτοί. Εντάξει εμείς δεν είχαμε πολύ κόσμο αλλά σε όλο το ματς οι δικοί μας ακούστηκαν μια φορά και αυτό για κάποιον που έψαχνε να τους ακούσει, γιατί διαφορετικά δεν υπήρχε περίπτωση να καταλάβεις ότι έχει δικό μας κόσμο εκεί.

 

Ωραία εξέδρα, δε σταμάτησαν δευτερόλεπτο. Επίσης έκαναν και μια διαμαρτυρία για το γεγονός ότι πρωταθλήτριες ομάδες μένουν εκτός ομίλων ενώ τριτοτεταρτες από άλλες χώρες έχουν ήδη θέση εκεί. Επικαλέστηκαν και εμάς ως παράδειγμα στο πανί τους.

 

Πολύ φιλική υποδοχή του κόσμου μας σύμφωνα με ένα βίντεο, πολιτισμός αλλά καλώς εννοούμενος πολιτισμός.

 

Επομένως οι απειλές για μαχαίρωμα στη ρεβάνς ματαιώνονται. Ελάτε και δεν θα σας μαχαιρωσουμε, είστε ωραίοι. Μέχρι τη ρεβάνς σας γαμαει η Ρέιντζερς, μετά οκ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

δεν το ελεγα τοσο για αυτους, οσο για εμας...

 

με φοβισε πολυ η εμφανιση της αμυνας με την Γαλατα...

Link to comment
Share on other sites

Προβλεψιμο παιχνιδι η σελτικ στο βου,γυρω γυρω ολοι δεν εκμεταλλευτηκε το αρ πλεονεκτημα.Τωρα η σειρα μας να δειξουμε τι μπορουμε να κανουμε δημιουργικα.

Link to comment
Share on other sites

θα κάνεις πολλες περισσοτερρς φασεις στο 2ο

 

απο χθες αν εμενες 11 με 11 θα εβαζες και αλλο γκολ

 

δεδομένα απο το 20 μεχρι και την αποβολή παταγες καλύτερα ειδικοτερα δε στο β στπ ξεκινημα ησουν εμφανως ανωτερος και έχτιζες και κατοχή

 

αν ο μπογιε εξναι στην ρεβανς λυσεις υπάρχουν

Link to comment
Share on other sites

αυτοι εχουν και ζορικο ματς το Σάββατο εκτος με την χαρτς ευκαιρια για ξεκουραση δεν θα εχουν

 

αν εξαιρεσεις το πρωτο 20 λεπτο δεν φανηκε τρομερη διαφορα στα τρεξίματα

Link to comment
Share on other sites

εγω μια χαρα τον ειδα τον γαλανο ασε που το μουνοπανο ο ιταλος ειδε φαντάσματα και τον απεβαλε μεχρι τοτε μια χαρα πηγαινε ειδικα απο το 20 που ανεβηκε ολη η ομαδα μια χαρα τρεξίματα εβγαλε

Link to comment
Share on other sites

Ο Γαλανόπουλος οτι και αν λέγεται για αστεία κάρτα νομίζω οτι ρίχνει τρικλοποδιά ύπουλη και τον βλέπει ο διαιτητης

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα, "φυσιολογικο" εβαλα που δεν μου αρεσει η ταμπελα και η ετικετα που εχει μπει στον Ουζουνιδη και θα μπορουσα να το παω και σε "καλο" ή "εξαιρετικο" και Βικτωρα που ειχα ξεχασει οτι ειναι ποδοσφαιριστης...

 

ως φυσιολογικες εκρινα τις επιλογες του στις αλλαγες και στην τακτικη...

 

μετα το πρωτο εικοσαλεπτο που ειχες χασει την μπαλα..

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά εχθες αν δεν υπήρχε η αποβολή άνετα μπορούσαμε να αποδρασουμε με ενα σκορ 1-2 . Δεν πειράζει ετσι η αλλιως η πρόκριση θα παικτει στην Αθήνα .

Link to comment
Share on other sites

κι εγω νομιζω οτι υπαρχει επαφη απλα δεν εχει φανει στην τηλεοραση λογω γωνιας ληψης...

 

οπως και να εχει ακομα και να μην τον ακουμπαει, εχει κιτρινη ηδη και θα επρεπε να ειναι ΠΟΛΥ προσεκτικος...

 

τον εβριζα και στον υπνο μου χθες τον μαλακα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

για μενα το μεγαλο θεμα που θα αντιμετωπισουμε μακοπροθεσμα παραμενει...

 

πώς θα παρουμε τα γκολ των Αραουχο, Χριστοδουλοπουλου?

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα καλο γιατι περαν της μαλακιας του κασετα που δεν του βγηκε, η ομας παρουσιαστηκε πολυ δεμενη. ειδικα οταν μειναμε με 10.

καλες και οι αλλαγες.

γενικοτερα κι εγω στο τελος ελεγα προτιμουσα 1-2 κλπ αλλα αντικειμενικα με τοσες απουσιες και με 10 και χωρις επισημο ματς ειμαστε πολυ οκ.

 

@ Σταυρο. οι σκωτοι εχουν γενικα ωραιο λαο και κοινωνια γενικοτερα. πηγα τον μικρο 15 μερες καμπ στη χαρτς ιουλιο, ει - ι - κει αθενς γκρειτ τιμ μου λεγανε ολοι.

οκ οι σελτικς βαζελουα ειναι αλλα την ομαδα τους υποστηριζουν κι εχουν ωραια ατμοσφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

για μενα το μεγαλο θεμα που θα αντιμετωπισουμε μακοπροθεσμα παραμενει...

 

πώς θα παρουμε τα γκολ των Αραουχο, Χριστοδουλοπουλου?

Αν δουλεύει σωστά η ομάδα κάποιος θα βρεθεί να βάλει το γκόλ όπως έχθες ο κλωναριδης . Τώρα τις πολύτιμες προσωπικές ενέργειες των δυο τις έχουν κάποιοι παίκτες αλλα θα πρέπει να τους δούμε μέσα στη σεζόν και πόσο μπορούν να το κάνουν όταν καίει η μπάλα .Είναι απώλειες οπως και να το κάνουμε αλλά η ομάδα πρεπει να βρει τρόπους .
Link to comment
Share on other sites

κι εγω νομιζω οτι υπαρχει επαφη απλα δεν εχει φανει στην τηλεοραση λογω γωνιας ληψης...

 

οπως και να εχει ακομα και να μην τον ακουμπαει, εχει κιτρινη ηδη και θα επρεπε να ειναι ΠΟΛΥ προσεκτικος...

 

τον εβριζα και στον υπνο μου χθες τον μαλακα...

2 χρονια ημιβασσικος στην ΑΕΚ και συνεχίζει να κανει τα ίδια ηλίθια φαουλ. Χωριά που στο πρώτο τον έχει βάλει ο ουζουνιδης να ντουμπλάρει τον Μπακακη και μαζι με τον Μπακασετα να αχαιτιζουν τις επιθέσεις και μετα το 15 που έχει ξεκινήσει καλα, χάνεται ανεξήγητα. Δεν ξέρω τι να πω με τον μικρό...

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτα έκανε να κανει την αλλαγη κασετα αλεφ

 

δεν υπαρχει κοκκινη πουθενα και σε κανενα πλανητη ακομα και οι ιδιοινοι σκωτσεζοι είπανε οτι βουτηξε και δεν υπαρχειβ τίποτα

Link to comment
Share on other sites

η ομάδα πάντως έχει τρομερές ελλείψεις. δεν είναι δυνατόν να παρακαλάς να μην τραυματιστεί κάποιος εκ των Λαμπρόπουλου, Οικονόμου, γιατί θα μείνεις με τον ανέτοιμο Τσόσιτς.

δεν είναι δυνατόν να μην υπάρχει ένα χαφ που να μπορεί να κουβαλήσει την μπάλα και να βγάλει την ομάδα μπροστά.

δεν είναι δυνατόν να παίρνεις φαουλ έξω από την περιοχή και να μην έχεις έναν, ΕΝΑΝ, παίκτη να το εκτελέσει, με αποτέλεσμα να το εκτελεί ο Λιβάγια.

 

απαιτούνται 2-3 μεταγραφές για μένα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αφού είδα τους παορκς και έχασα και ένα δεκάλεπτο από το ματς το δικό μας λόγω κολυσιεργιας της σερβιτόρας να αλλάξει κανάλι, να πω και γω δύο πράγματα

Το αποτέλεσμα είναι σούπερ και η ομάδα όπως επίσης και ο προπονητής έδειξαν θετική εικόνα. Δε μπορώ να κρίνω περισσότερο γιατί από το 56 και μετά αναγκαστηκαμε να παίξουμε άμυνα στο 1/4 του γηπέδου και όλο το πλάνο που υπήρχε στην αρχή πήγε περίπατο

Είμαστε πολύ κοντά στην πρόκριση

Link to comment
Share on other sites

δεν διαφωνω ισως περιμενε μια κοντρα σε αυτο το διάστημα

 

κατα τα αλλα η ΑΕΚ ειναι απο περσι ετοιμη ομαδα αμυντικα θα προσθεσει και 2 παιχτες και παμρ για την πιο πληρη ΑΕΚ που έχουμε δει

 

τρομερο βάθος όταν σου λειπουν 3 βασικοι και εχεις 2 ανετοιμους και εχεις ακομα παιχτες να βαλεις εισαι κομπλε

 

ενα χαφ έναν ακραιο και παμε για ομιλους και πρωταθλημα ξανα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×