Jump to content

Celtic - Α.Ε.Κ. (Champions League - 3ος πρ., 1ος αγ.): 08/08, 21:45, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

Mvp-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Μπάρκας
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Λόπες
      14
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      4
    • Κλωναρίδης
      8
    • Άλεφ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Γκάλο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      470
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      3
    • Φυσιολογικό
      11
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακασέτας
      32
    • Λιβάγια
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Άλεφ
      0
    • Πόνσε
      2
    • Γκάλο
      0


Recommended Posts

Για μένα θέλει περισσότερα πράγματα απο ενα χαφ και έναν ακραίο αλλά ίσως στηρίζει πράγματα σε παίχτες που σε άλλη περίπτωση θα χαντακωθουν...Τελως πάντων ας φέρει 2 αλλά να ειναι παιχταράδες. Ιδιαίτερα στο κέντρο έχει θέμα η ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

παιχτης ροτεισον θα ειναι το χαφ δεδομενα τα 2 βασικα σου χαφ θα ειναι σιμοες και αλεφ ειναι done deal υατο ετσι εχει σχεδιαστει η ομαδα ετσι θα κανει παπαδες

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καταλαβει ακομα ποιος θα βαζει τα γκολ που λειπουν απο περυσι και σε αυτη την ερωτηση η απαντηση αυτος21 δεν ειναι η σωστη...

 

θες σεντερ μπακ για back up/βασικο, θες εξαρι για back up, θες οκταρι ΒΑΣΙΚΟ και θελεις κι εναν ανθρωπο εκει στα δεξια στον ασβεστη που να μπορει να κανει γκολ γιατι απο το πουθενα νομιζω οτι με Χουλτ, Λοπεζ, Κλωναριδη, Μπογιε, Αλμπανη και Μανταλο/Μπακασετα που μπορουν να παιξουν αριστερα νομιζω οτι η πλευρα εκεινη ειναι πλεον οκ...

Link to comment
Share on other sites

Αλεφ όσο πέρναγε η ώρα ανέβαινε. Προσπάθησε να βγάλει και την μπάλα μπροστά, έκοβε και έκλεινε καλά τους χώρους και γενικά δείχνει εξελίξιμος. Το εξτρα χαφ θα το ήθελα λίγο πιο δημιουργικό και γρήγορο αλλά αυτα τα ξέρει ο προπονητής ανάλογα με το τι έχει στο μυαλό του. 

Αντίθετα εξακολουθώ και προβληματίζομαι με τις μεταγραφές στην επίθεση...Σε Γιακουμάκη δεν μπορείς να στηριχτείς, Πόνσε δεν μου γεμίζει το μάτι, προσπαθώ να καταλάβω σε τι είναι καλός πέρα από κάποιες κινήσεις στον χώρο. Ευτυχώς που βγαίνει ο Κλωναρίδης...

Link to comment
Share on other sites

Ο πονσε θα μπορούσε να σκόραρε αν στη φάση απο αριστερά στο τέλος έκανε βήματα πίσω . Εμένα μου αρέσει γιατί ειναι κοντρολαρισμενος παίκτης και 2-3 σωστά πράγματα .

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται να έχει γενικά καλές κινήσεις, αλλά δεν μπορεί να κριθεί από το χθεσινό ούτε στο ελάχιστο.

Link to comment
Share on other sites

Πόνσε δεν μπορεί να κριθεί από το χθεσινό παιχνίδι, ούτε από την κατάσταση ετοιμότητας που βρίσκεται. Σε κάθε περίπτωση όμως θα πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας ότι τον πήραμε για αντιΑραούχο και με αυτό  το επίπεδο θα συγκριθεί στην πορεία. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Πόνσε δεν μου φάνηκε βαρύς, το αντίθετο. Γρηγορος πρέπει να είναι χωρίς ιδιαίτερη τεχνική.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι λετε για Πονσε, να σας θυμησω τις εμφανισεις λιβαγια στην περσινη προετοιμασια καθως και στα ματς με ΤΣΣΚΑ και το τι λεγατε οι περισσοτεροι τοτε..

Edited by panther-21-
Link to comment
Share on other sites

Οσοι λετε για Πονσε, να σας θυμησω τις εμφανισεις λιβαγια στην περσινη προετοιμασια καθως και στα ματς με ΤΣΣΚΑ και το τι λεγατε οι περισσοτεροι τοτε..

Ο λιβαγια είχε βγάλει τη μαγική ασσίστ στο χριστοδυλοπουλο οταν ηταν 0-0 στην Αθηνα .Να τα λέμε ολα :-)

Link to comment
Share on other sites

Οσοι λετε για Πονσε, να σας θυμησω τις εμφανισεις λιβαγια στην περσινη προετοιμασια καθως και στα ματς με ΤΣΣΚΑ και το τι λεγατε οι περισσοτεροι τοτε..

 

 η τεχνική βέβαια του Λιβάγια φαινότανε από τα πρώτα φιλικά. το βασικό του θέμα είναι οτι δεν έβαζε γκολ 

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ καλος χθες...

 

παιχταρας...

 

αν ειχε ταχυτητα θα επαιζε αλλου...

 

για 1,8 ειναι κλοπη...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ καλος χθες...

 

παιχταρας...

 

αν ειχε ταχυτητα θα επαιζε αλλου...

 

για 1,8 ειναι κλοπη...

μολις βρει ρυθμό φέτος θα μας τρελάνει. Παικτάρα 

Link to comment
Share on other sites

ο μαρκο επειδη ειναι 25 χρονων, πρεπει να γινει λιγο πιο φιτ. δειχνει βαρυς... αν αποκτησει ταχυδυναμη τον πουλας 10 μυρια και βαλε

Link to comment
Share on other sites

ο μαρκο επειδη ειναι 25 χρονων, πρεπει να γινει λιγο πιο φιτ. δειχνει βαρυς... αν αποκτησει ταχυδυναμη τον πουλας 10 μυρια και βαλε

Παιχταρας, αλλά αν τα ειχε ολα, δεν θα κατεληγε ποτέ σε μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παιχταρας, αλλά αν τα ειχε ολα, δεν θα κατεληγε ποτέ σε μας.

 

καλα αυτο βεβαια δε σημαινει οτι δεν πρεπει να προσεξει την φορμα του και να χαλαρωνει. 

Link to comment
Share on other sites

Θα τον δούμε στη πορεία , εγω δεν είχα τρέλα με τον ουχο . Πιο πολλη με αρρώσταινε ο λιβαγια .

Link to comment
Share on other sites

ο πονσε μολις βρει ρυθμό υα μας κανει να ξεχασουμε τον αραουχο

Και εγω αυτο πιστευω Μητσο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μα φαίνεται ο παιχτης αντρεα μου με υην Γαλατά εκανε 4-5 κάθετες κινησεις με μια εβδομαδα προπονήσεων

 

ειναι πιο φορ απο τον ουχο κανει κίνηση καθετα και επειδη εχει και σωμα και εκρηξη θα κανει παπαδες

Link to comment
Share on other sites

μα φαίνεται ο παιχτης αντρεα μου με υην Γαλατά εκανε 4-5 κάθετες κινησεις με μια εβδομαδα προπονήσεων

 

ειναι πιο φορ απο τον ουχο κανει κίνηση καθετα και επειδη εχει και σωμα και εκρηξη θα κανει παπαδες

 

Να μας πει ο υιος στα πόσα κάθετα την εβδομάδα είναι ο παγκόσμιος συμπαντικός μέσος όρος να ξέρουμε αν ο παικτούρ είναι ΑΠΑΝΟΥ από τον πήχη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν πιστευει οτι σημαδεψε ο Βικτωρας στο σουτ.Να του δωσουμε credit ομως για το γεγονος οτι βρεθηκε εκει ολομοναχος.

Για το γεγονός ότι βρέθηκε ολομόναχος εκεί που βρέθηκε δεν παίρνει credit ο ίδιος αλλά παίρνουν debit τα κριάρια που έπρεπε να τον μαρκάρουν.

 

ΥΓ1 Ομάδα χωρίς 10αρι και χωρίς 9αρι την τρώει ο λύκος ( εξαιρουμένων ομάδων Μανόλο).

ΥΓ2 Ετοιμαστείτε ΚΑΙ ΕΦΕΤΟ για "πίπες" στον Βασίλη Λαμπρόπουλο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχετε γραψει κ πολλες σελιδες κ βαριεμαι να διαβαζω ας πει καποιος το ζουμι.

Υπερβαση το παρουσιαζετε ή κανονικοτητα;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×