Jump to content

Recommended Posts

Θα σκασει κανενα θεμα με το γηπεδο απο αυριο να ξεχαστουμε? πχ πολυεθνικη απο USA για χορηγος -γιαυτο και η επισκεψη του πρεσβη- να εχομε να ασχολουμαστε ? 

Για τις νεες κερκιδες και το που θα μπει ο αετος ??

Link to comment
Share on other sites

Τόσα χρόνια κορόιδευες τους γαύρους ότι οι δικοί τους παντελονιάζουν τα λεφτά του Τσου Λου και ήρθε η σειρά σου και έγινες ρεζίλι των σκυλιών

Τουλάχιστον ακόμη και αυτοί έβλεπαν έστω και ένα μπαμ. Εμείς... Γιαννιώτα

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα που τελειωσε η σεζον η μεταγραφικη...

Θυμηθηκα αρχες καλοκαιριου που εφυγε ο Χιμενεθ και ΜΑΣ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΤΟΝ ΚΛΑΡΙΝΟ που μου εβαζαν και χερι καποιοι που αρρωστησα.

Εσπαγα μπαλες τοτε.

Ας μην συνεχισω γτ θα γινω κακος.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ελπιζω τα λεφτα να πανε εστω στο γηπεδο ...20 εκ και δεν εδωσες τα 5 για μια μεταγραφη.Ελπιζω να μην πληρωνει η ΑΕΚ τα εξοδα του μελ ...

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα που τελειωσε η σεζον η μεταγραφικη...

Θυμηθηκα αρχες καλοκαιριου που εφυγε ο Χιμενεθ και ΜΑΣ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΤΟΝ ΚΛΑΡΙΝΟ που μου εβαζαν και χερι καποιοι που αρρωστησα.

Εσπαγα μπαλες τοτε.

Ας μην συνεχισω γτ θα γινω κακος.

Κι εγώ δεν τον συμπαθώ καθόλου, αλλά τι σου φταίει ο Ουζουνίδης; Ίσα ίσα φαίνεται να έκοψε μετριότητες που ηθελαν να μας κουβαλήσουν

Όσο και να μην πάω Ουζουνίδη και Λυμπερόπουλο υπεύθυνος γι αυτο που γινε φέτος είναι ένας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν τον συμπαθώ καθόλου, αλλά τι σου φταίει ο Ουζουνίδης; Ίσα ίσα φαίνεται να έκοψε μετριότητες που ηθελαν να μας κουβαλήσουν

Όσο και να μην πάω Ουζουνίδη και Λυμπερόπουλο υπεύθυνος γι αυτο που γινε φέτος είναι ένας

Δεν μου αρεσουν οι μπροστινοι.

Επισης...

Αυτο το ΠΑΝΙ που κουβαλησαν για προπονητη

1. Ηταν προπονητης Πανιωνιου και πρωην παιχτης βαζελου και παρατησε στην μεση της προετοιμασιας τον Πανιωνιο για να παει σε Ολυμπιακο. Μολις εφαγε ακυρο πηγε σε βαζελο.

2. Ηταν προπονητης του Παναθηναικου, ετρωγε 3 σε ΟΑΚΑ απο εμας και ταυτοχρονα ντηλαρε το συμβολαιο του με ΑΕΚ μεσω Λυμπε

3. Ηταν μαζι με Λυμπε ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΣ του Αλαφουζου και ασπιδα

Αυτα τα ολιγα...

Μαρινε εδω δεν ειναι Βαζελα να θυμασαι

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν τον συμπαθώ καθόλου, αλλά τι σου φταίει ο Ουζουνίδης; Ίσα ίσα φαίνεται να έκοψε μετριότητες που ηθελαν να μας κουβαλήσουν

Όσο και να μην πάω Ουζουνίδη και Λυμπερόπουλο υπεύθυνος γι αυτο που γινε φέτος είναι ένας

Καλα αν σου πουν δινω τοσα (300χιλ) η παραιτησε η δεχεσαι με αυτους τους ορους...δεν κοβεις τους παντες ,ψαχνεις να βρεις σιμοες,γιοχανσον και λαζαρους γιατι πλεον ειναι και θεμα ποσοτητας

Link to comment
Share on other sites

δε βαζω ουζου μεσα σε αυτο. το πλανο του

μεγαλου κ η ανικανοτητα των μεσεων να βρουν κατι εστω κ υπο αυτο το πλανο τα φταινε.

Αυτοα δεν ειπε προχτες με εναν παιχτη ποιοτητας ειμαστε κοντα;

Τα ιδια δεν ελεγε και με Αλαφουζο καθε τοσο στους παιχτες και τους ΑΡΔ;

Γιατι δεν αποδεχομαστε απλα πως εκτος απο λιγος ως προπονητης ειναι και λιγος ως αντρας;

Link to comment
Share on other sites

Μελισσανιδης

Ουζουνιδης

Λυμπε

Οι υπευθυνοι για το σημερινο με αυτη την σειρα

Ευτυχως Ουζουνιδης-Λυμπε θα φυγουν μεχρι τελος ετους, ελπιζουμε και ο Μελισσανξδης μολις τελειωσει με το γηπεδο να πουλησει.

5 χρονια ουτε εναν παιχτη τοπ δεν εχει καταφερει να φερει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπευθυνοι για το σημερινο ειναι κυριως η μανα του Χιμενεθ και το παιδι του Αραουχο

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσουν οι μπροστινοι.

Επισης...

Αυτο το ΠΑΝΙ που κουβαλησαν για προπονητη

1. Ηταν προπονητης Πανιωνιου και πρωην παιχτης βαζελου και παρατησε στην μεση της προετοιμασιας τον Πανιωνιο για να παει σε Ολυμπιακο. Μολις εφαγε ακυρο πηγε σε βαζελο.

2. Ηταν προπονητης του Παναθηναικου, ετρωγε 3 σε ΟΑΚΑ απο εμας και ταυτοχρονα ντηλαρε το συμβολαιο του με ΑΕΚ μεσω Λυμπε

3. Ηταν μαζι με Λυμπε ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΣ του Αλαφουζου και ασπιδα

Αυτα τα ολιγα...

Μαρινε εδω δεν ειναι Βαζελα να θυμασαι

Για το 1ο ειχε ρήτρα από τον Πανιώνιο για μεγάλη ομάδα, άσχετα αν βόλευε τους Ζαμάνηδες να ξεσπάσουν αλλού οι πάνθηρες

Για το 2ο και το 3ο δεν ξέρω, αλλά αυτό δεν έχει σχέση με τις μεταγραφές. Εγώ για τις μεταγραφές σου λέω ότι δεν έχει ευθύνη. Ότι σαν προπονητής (άσχετα με τον χαρακτήρα του που δεν τον ξέρω) είναι downgrade συμφωνώ από την πρώτη στιγμή.

 

Καλα αν σου πουν δινω τοσα (300χιλ) η παραιτησε η δεχεσαι με αυτους τους ορους...δεν κοβεις τους παντες ,ψαχνεις να βρεις σιμοες,γιοχανσον και λαζαρους γιατι πλεον ειναι και θεμα ποσοτητας

Διαφωνώ, το θέμα είναι να φέρουμε έναν νέο Μοράν; Να τα σκαγε ο άλλος να φερνε παικταρά. Τόσα έσοδα είχε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπευθυνοι για το σημερινο ειναι κυριως η μανα του Χιμενεθ και το παιδι του Αραουχο

Πάνω απ'όλα η υγεία του ανθρώπου.

Βέβαια προχθές ο μανώλης είπε πως διαισθάνεται πως θα ξαναγυρίσει άρα η μανούλα του αναρρώνει επιτυχώς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάνω απ'όλα η υγεία του ανθρώπου.

Βέβαια προχθές ο μανώλης είπε πως διαισθάνεται πως θα ξαναγυρίσει άρα η μανούλα του αναρρώνει επιτυχώς.

 

Εχεις τσιμπησει ζαναξ εσυ δεν εξηγειται αλλιως

Link to comment
Share on other sites

Να φάτε να λεφτά του τσλ σε γιατρούς και γραφεία τελετών μουνόπανα

Link to comment
Share on other sites

Εχεις τσιμπησει ζαναξ εσυ δεν εξηγειται αλλιως

Μπα τους συνήθισα πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το γραφείο τελετών το πληρώνουν οι πλησιέστεροι συγγενείς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

25Μ εγγυημενα ρε μλκς,25Μ.

 

ΟΥΤΕ ΣΕΝΤ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ.

 

ΑΝΙΚΑΝΟΙ,ΑΣΧΕΤΟΙ,ΜΥΑΛΟΠΩΛΗΔΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η πρωτη φορα που ελληνικη ομαδα παιρνει ολο το μαρκετ πουλ του τσαμπιονς λιγκ κσι δεν παιρνει ουτε 2 παιχτες για ξεκαρφωμα. Κι εχοντας αποδυναμωθει κιολας απο περισυ.

Δεν το χωραει ο νους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×