Jump to content

Α.Ε.Κ. - Vidi (P.O. Champions League, ρεβάνς): 28/08, 22:00, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

38 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      33
    • Χουλτ
      1
    • Μπακάκης
      2
    • Οικονόμου
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      1
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Λόπες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Πόνσε
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Άλεφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      7
    • Κακό
      28
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      1
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Οικονόμου
      2
    • Λαμπρόπουλος
      3
    • Σιμόες
      8
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Λόπες
      9
    • Μάνταλος
      5
    • Λιβάγια
      2
    • Κλωναρίδης
      6
    • Πόνσε
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Άλεφ
      0


Recommended Posts

Ντρέπομαι...

 

Είμαστε στ' αστέρια μετά από 12 χρόνια και αντί να ανυπομονώ για την κλήρωση και να κανονίζω εκδρομές, ντρέπομαι γι' αυτό που είδα σήμερα

 

Αυτό το αστείο με τον γελοίο σαλτιμπάγκο στον πάγκο και κάτι υπερτιμημένα παικτάκια πρέπει να τελειώσει

 

Μα να πέφτουμε κάτω σαν τα κοτόπουλα απέναντι στην Βίντι;

Οτι να ναι...μετα απο 12 χρονια εισαι τσλ επαιζες με.10 απο το 80 και το ματς κρινοταν πια ομαδα δεν θα κανε καθυστερησεις?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Α. Και για να μην το ξεχασω. Το ξαναειδατε ΜΑΛΑΚΕΣ οτι σ αυτο το επιπεδο δεν παιζουν καθυστερησεις της πουτσας και "ληχτο". 3 λεπτα παραπανω κρατησε ο ρεφ για τα καραγκιοζιλικια. Αυτα σε σεντονατα παιχνιδια ειναι εκτος συζητησης. Δεν παιζεις ουτε στα Πηγαδια ουτε στην Περβολα. 

Μεταγγιση dna απο 2-3 προσωπικοτητες και η ομαδα στρωνει ΑΜΕΣΩΣ. Και Ουζουνιδης να σπασει αυγα αλλιως θα τρωμε μονιμως βραστο νερο.

Ασε μας ρε Ματζισαν που θα σπασει αυγα ο μαλακας Εβριτης προπονητης

Link to comment
Share on other sites

Ντρέπομαι...

 

Είμαστε στ' αστέρια μετά από 12 χρόνια και αντί να ανυπομονώ για την κλήρωση και να κανονίζω εκδρομές, ντρέπομαι γι' αυτό που είδα σήμερα

 

Αυτό το αστείο με τον γελοίο σαλτιμπάγκο στον πάγκο και κάτι υπερτιμημένα παικτάκια πρέπει να τελειώσει

 

Μα να πέφτουμε κάτω σαν τα κοτόπουλα απέναντι στην Βίντι;

 

e nai mpainovgainoume kathe xrono stous omilous kai mas kakopese h fetini prokrisi

 

 

kala kanane kai peftane , me deka kai me 9 paiksane 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι παρέλαση δεν βγάζει ... άσχετα με τα λεφτά που έφερε . Στέπανοβιτα τον λένε τον προηγούμενο . Ας τον ρωτήσει

Link to comment
Share on other sites

Τον βρηκαμε τον υπευθυνο παλι.

 

Ειπα εγω οτι ειναι υπευθηνος για κατι?ισα ισα την ομαδα την βοηθησε πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν μπορείς να μαζεύεις και 60.000 για να βλέπουν τα γυρίσματα του Παπαφλέσσα στο οακα. Αυτό είναι αρρώστια το πράγμα , όλοι με τρέμουλο και πιεσόμετρα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι παρέλαση δεν βγάζει ... άσχετα με τα λεφτά που έφερε . Στέπανοβιτα τον λένε τον προηγούμενο . Ας τον ρωτήσει

Και ομως θα βγαλει

Link to comment
Share on other sites

Γεννανε και τα κοκκορια μας. Με τοσους βαζελους στην ομαδα εχουμε αρχισει τις βαζελοπροκρισεις.

 

Γραφτηκε κατι για υποτιμηση του αντιπαλου. Ισως ισχυε αυτο στο 1ο ματς, αλλα δε νομιζω να στεκει για σημερα. Και στην Ουγγαρια κουδουνια μας εκαναν μετα το '60.

 

Παντως καλα τα τοταλ και τα μοντερν φουτμπολ αλλα ο συντηρητικος Ισπανος με το σκορ υπερ του δε θα ετρωγε ποτε ισοφαριση απο το πουθενα σε αντεπιθεση στο '60, με τα μπακ να βοσκουν στη σεντρα.

 

Σαφως αποδυναμωμενη η ομαδα μεχρι τωρα σε σχεση με περσι. Ποιοτικα, σε επιπεδο προσωπικοτητας και μαλλον και σε επιπεδο προπονησης-εκγυμνασης. Προσευχομαστε να προσαρμοστουν οι νεοι.

 

Κατα τ'αλλα λεε για απειθαρχια, αλλα δε νομιζω οτι φταιει αυτο. Οι παιχτες μας ειναι μπετοστοκοι. Θα ημουν ο Λιβαγια, θα ειχα την ευκαιρια να παιξω σε κανα Καμπ Νου-Ολντ Τραφορντ και θα ελεγα ''δε γαμιεται, παω για κλοτσιδια''. Ηλιθιοι. Αυτοκτονικη κινηση καριερας.

 

Και κατι τελευταια, επειδη δεν το σχολιασε κανεις και μου εκανε περισσοτερο αρνητικη εντυπωση απ'ολα. Μονο το Γιδακο να πεταει μπαλες στο γηπεδο δεν επιστρατευσαμε. Αθλιοτητα αυτο το πραγμα στο τελος με τους νεκρους παικτες και τις καθυστερησεις Λεβαδειακου. Θελει κι ενα κυριλλικι το Τσαμπιονς Λιγκ, νομιζω.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ.

 

δεν ξέρω πως συνδέεται ο "σεβασμός στα παιδια που μας έφεραν ως εδώ" με το να μην φερει παίκτες. Σίγουρα να τα αφήνει ξεβράκωτα όμως δε μου δείχνει και για πολύ σεβασμό.

Κι επειδή όλοι ξέρουμε ότι αυτές είναι κλαπαρχιδιές που γράφονται κι έχουν όλα να κάνουν αμιγώς με τα λογιστικά, εγώ πιστεύω ήταν και καλό ότι έγινε απόψε να υπάρχουν στοιχεία τι έρχεται ή τι μπορεί να έρθει, και να φερει τους 2 ενδεκαδάτους αμα υπάρχει τέτοιο σχέδιο.

Ειναι σαν τον σεβασμο στα παιδια που μας εφεραν στην Α.

Τα ιδια διαβαζαμε και τοτε για Δελλα, Αραβιδη και Πλατελλα μεχρι που βγηκε ο Βαγγελας μετα την 4αρα και μας σκυλεψε.

Και μετα ηρθε ο Πογιετ και πηρε σκουπα και φαρασι για τα... παιδια.

Link to comment
Share on other sites

εγώ δε νομίζω ότι είναι η μέρα του ουζουνίδη σημερα πάντως.

 

παράνοια να μην έχει χώσει πόνσε 10-15 λεπτά νωρίτερ μην πω κ απ το ημιχρονο αν ηθελε να το βαρεσει, η να μην εχει βαλει αλεφ νωρίτερα να κλειδώσει το κέντρο...τρώει κ την κοκκινη μετά γινεται Μ Α Κ Ε Λ Ε Ι Ο. Αλλά επιμένω ότι έχει ακόμα να κριθεί, στα παιχνίδια πρωταθλήματος.

 

ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ, και να μιλησουμε για ολα μετά.

Μια χαρα ειναι ο κορμος με τρεις παιχτες εισαι κομπλε.καλους ποιοτικους ομως
Link to comment
Share on other sites

Μα κ ο μαρινος αποτελεσμα του παραπανω ειναι.

Θες να πουμε κατι μεταξυ μας; Ο Μαρινος ηρθε να διαχειριστεί τη δυσκολη κατασταση και την απωλεια του τιτλου. Θα μεινεις σχετικα νωρις πισω, θα παιξεις στους ομιλους σου, θα εχεις τη δικαιολογια σου, θα τσουλησει η σεζον και το καλοκαιρακι παμε ξανα απ την αρχη.

 

Ντρέπομαι...

 

Είμαστε στ' αστέρια μετά από 12 χρόνια και αντί να ανυπομονώ για την κλήρωση και να κανονίζω εκδρομές, ντρέπομαι γι' αυτό που είδα σήμερα

 

Αυτό το αστείο με τον γελοίο σαλτιμπάγκο στον πάγκο και κάτι υπερτιμημένα παικτάκια πρέπει να τελειώσει

 

Μα να πέφτουμε κάτω σαν τα κοτόπουλα απέναντι στην Βίντι;

Κακη διατυπωση. Όχι και "ντρεπομαι". Ξερω ότι δεν το εννοεις ετσι, αλλα μην το τεντώσουμε στην υπερβολή. Ειμαστε που ειμαστε εδώ, μην το παμε εντελως στα ακρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κακη διατυπωση. Όχι και "ντρεπομαι". Ξερω ότι δεν το εννοεις ετσι, αλλα μην το τεντώσουμε στην υπερβολή. Ειμαστε που ειμαστε εδώ, μην το παμε εντελως στα ακρα.

Και εδώ βλέπουμε τον εμπρηστή σε ρόλο πυροσβέστη φίλε Ράγιο.

 

εδιτ: 900 ποστ με πρόκριση ΤΣΟΥΛΟΥ αξία ανεκτίμητη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ δε νομίζω ότι είναι η μέρα του ουζουνίδη σημερα πάντως.

 

παράνοια να μην έχει χώσει πόνσε 10-15 λεπτά νωρίτερ μην πω κ απ το ημιχρονο αν ηθελε να το βαρεσει, η να μην εχει βαλει αλεφ νωρίτερα να κλειδώσει το κέντρο...τρώει κ την κοκκινη μετά γινεται Μ Α Κ Ε Λ Ε Ι Ο. Αλλά επιμένω ότι έχει ακόμα να κριθεί, στα παιχνίδια πρωταθλήματος.

 

ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ, και να μιλησουμε για ολα μετά.

Προσωπικα οταν αποφασισε να βαλει τον Πονσε ηθελα να σκοτωσω ανθρωπο.

Μιλαμε ισως για την πιο μαλακισμενη αλλαγη μετα απο εκεινη του Δελλα με Σιμοες στο τηγανι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οτι να ναι...μετα απο 12 χρονια εισαι τσλ επαιζες με.10 απο το 80 και το ματς κρινοταν πια ομαδα δεν θα κανε καθυστερησεις?

Μια που θα χε κάνει το καθήκον της και θα ταν 2-0 μπροστά εκείνη την ώρα

Link to comment
Share on other sites

Θες να πουμε κατι μεταξυ μας; Ο Μαρινος ηρθε να διαχειριστεί τη δυσκολη κατασταση και την απωλεια του τιτλου. Θα μεινεις σχετικα νωρις πισω, θα παιξεις στους ομιλους σου, θα εχεις τη δικαιολογια σου, θα τσουλησει η σεζον και το καλοκαιρακι παμε ξανα απ την αρχη.

 

Κακη διατυπωση. Όχι και "ντρεπομαι". Ξερω ότι δεν το εννοεις ετσι, αλλα μην το τεντώσουμε στην υπερβολή. Ειμαστε που ειμαστε εδώ, μην το παμε εντελως στα ακρα.

Μα δεν λεω τα αντιθετο. Η ΑΕΚ μεγαλωσε περισσοτερο απο οτι περιμεναμε - θελαμε κ την ξαναφερνουμε στα μετρα μας με αντιστοιχο προπονητη-μεταγραφες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα οταν αποφασισε να βαλει τον Πονσε ηθελα να σκοτωσω ανθρωπο.

Μιλαμε ισως για την πιο μαλακισμενη αλλαγη μετα απο εκεινη του Δελλα με Σιμοες στο τηγανι.

Εκείνη η αλλαγή ήταν για αφαίρεση άδειας εξάσκησης του επαγγέλματος. Η σημερινή ήταν απλή φάπα στον σβέρκο από αόρατο οπαδικό χέρι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι,να τρως γκόλ απο το ΝταρμπισαΪρ στο τέλος που μας χαλάν οι καθυστερήσεις.Ρε πλάκα κάνετε.Εγώ έβριζα το Μπάρκα που δεν περίμενε να φάει κίτρινη ωσπου να κάνει το ελεύθερο.Λες και παίζαμε με την Ξάνθη κάνετε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εκ του αποτελέσματος μεγάλη πρόκριση.

Από την άλλη, τρελά νεύρα για την διαχείριση του παιχνιδιού απέναντι σε μια ομάδα που δεν την λες και φόβητρο.

 

Κόσμος χαμένος στη μετάφραση μετά το 60, εκτός από το πέταλο.

 

Τίγρη, ευχαριστώ, αλλά άσε τις μαλακίες και δώσε 2 από τα 20εκ που θα τσεπωσεις για 2 μεταγραφές ουσίας. Τελείωνε.

 

Για τον Ουζουνίδη δεν θα εκφραστώ ακόμα, θα του δώσω κι άλλο χρόνο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θες να πουμε κατι μεταξυ μας; Ο Μαρινος ηρθε να διαχειριστεί τη δυσκολη κατασταση και την απωλεια του τιτλου. Θα μεινεις σχετικα νωρις πισω, θα παιξεις στους ομιλους σου, θα εχεις τη δικαιολογια σου, θα τσουλησει η σεζον και το καλοκαιρακι παμε ξανα απ την αρχη.

Μα δεν λες κάτι νέο για να μείνει μεταξύ μας.

Σου το λένε όλοι οι αρδ από την επόμενη του ματς στην ουγγαρία ότι έτσι και μπεις στους ομίλους η χρονιά είναι επιτυχημένη.

Κι επειδή το λογιστήριο είναι σήμερα ευτυχισμένο θα πρέπει να είμαι κι εγώ ευτυχισμένος που απο νωρίς θα μείνω πίσω στην κούρσα.

Σόρρυ αλλά αυτοί που έκαναν τέτοιους υπολογισμούς και έχουν βάλει τα λιβανιστήρια τους να τα επικοινωνήσουν στον κόσμο θα φάνε τα μούτρα τους.

Η χρονιά αν δεν γίνουν οι κινήσεις που πρέπει να γίνουν και βλέπει η συντριπτική πλειοψηφία του κόσμου θα έχει πολύ γκρίνια.

Link to comment
Share on other sites

Μια που θα χε κάνει το καθήκον της και θα ταν 2-0 μπροστά εκείνη την ώρα

 

Δεν επαιζες με καφενειο ..Στα πλει οφ του τσλ ηταν ...Μια ομαδα που απεκλεισε τη λουντοκορετζ(32ουεφα περυσι,συμμετοχες τσλ και την μαλμε )...

Link to comment
Share on other sites

περάσαμε όπως περάσαμε πάει τελείωσε . 

τώρα να δούμε τις μεταγραφές να μπούν και οι νέοι και να κυνηγησουμε με λύσσα το repeat . 

Στους ομίλους γιορτή και με καμιά αντεπίθεση να μπεί κάνα γκόλ μπάς και τσιμπίσουμε κάνα βαθμό που φέρνει λεφτά και καλύτερο ranking . 

Εντάξει με το νέο σύστημα της ουεφα θα σου πέσει στάνταρ μια ομάδα που με οποιαδήποτε παίκτη η προπονητή μπορεί να ερθει κάνα 5-0 . 

'Οσο για το ζουζουνίδη ισχύουν όσα λέγαμε απο day1 και δυστιχώς ένα απο αυτά είναι η κατάρρευση μετά το 65 ' . 

Link to comment
Share on other sites

Όχι,να τρως γκόλ απο το ΝταρμπισαΪρ στο τέλος που μας χαλάν οι καθυστερήσεις.Ρε πλάκα κάνετε.Εγώ έβριζα το Μπάρκα που δεν περίμενε να φάει κίτρινη ωσπου να κάνει το ελεύθερο.Λες και παίζαμε με την Ξάνθη κάνετε.

Το ιδιο ελεγα και γω..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×