Jump to content

Α.Ε.Κ. - Vidi (P.O. Champions League, ρεβάνς): 28/08, 22:00, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

38 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      33
    • Χουλτ
      1
    • Μπακάκης
      2
    • Οικονόμου
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      1
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Λόπες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Πόνσε
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Άλεφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      7
    • Κακό
      28
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      1
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Οικονόμου
      2
    • Λαμπρόπουλος
      3
    • Σιμόες
      8
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Λόπες
      9
    • Μάνταλος
      5
    • Λιβάγια
      2
    • Κλωναρίδης
      6
    • Πόνσε
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Άλεφ
      0


Recommended Posts

Καπου εδω να πω οτι μολις εχεσα μετα απο 4 μερες απο το αγχος μου μην μας αποκλεισει η Βιντι που χαμε κερδισει στην εδρα της επειδη ηξερα με τι μαλακες (Μαρινο) εχουμε μπλεξει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

«[/size]Καταφέραμε από τη Β’ Εθνική να φτάσουμε να παίζουμε Τσάμπιονς Λιγκ. Δεν χωράνε λόγια. Θα παίξουμε και θα το ζήσουμε. Αυτά τα ματς έτσι είναι. Σε δύο φάσεις σε δύο παιχνίδια χάσαμε τη συγκέντρωση μας και δεχτήκαμε ισάριθμα γκολ. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο και πλέον πρέπει να το ευχαριστηθούμε. Δεν έχω τι να πω. Ανατριχιάζω μόνο που το σκέφτομαι. Εγώ είμαι Λίβερπουλ αλλά δεν ξέρω και πολύ αν θέλω να παίξουμε με αυτή».[/size]

Says who?

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανταλος θα έπρεπε να έχει βγει πριν την αποβολή.

Μέχρι τότε έπαιζε 3ος χαφ στο 4-3-3.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

«Καταφέραμε από τη Β’ Εθνική να φτάσουμε να παίζουμε Τσάμπιονς Λιγκ. Δεν χωράνε λόγια. Θα παίξουμε και θα το ζήσουμε. Αυτά τα ματς έτσι είναι. Σε δύο φάσεις σε δύο παιχνίδια χάσαμε τη συγκέντρωση μας και δεχτήκαμε ισάριθμα γκολ. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο και πλέον πρέπει να το ευχαριστηθούμε. Δεν έχω τι να πω. Ανατριχιάζω μόνο που το σκέφτομαι. Εγώ είμαι Λίβερπουλ αλλά δεν ξέρω και πολύ αν θέλω να παίξουμε με αυτή».

Εγώ λέει είμαι λίβερπουλ και δεν ξέρω αν θέλω να παίξουμε με αυτή.

Λαμπρόπουλος ρε μλκ παίζει τόσα χρόνια στην ΑΕΚ και μιλάει λες και είναι σε ομάδα του κομπότη.

Link to comment
Share on other sites

Says who?

Λαμπρόπουλος.

 

Βαθμολογίες στο κεφτοδοσάιτ να φας το πληκτρολόγιο από τα νεύρα σου.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανταλος θα έπρεπε να έχει βγει πριν την αποβολή.

Μέχρι τότε έπαιζε 3ος χαφ στο 4-3-3.

 

Εγκληματα εχουνε γινει αποψε. Αστο...

Link to comment
Share on other sites

ο πρωταθληματικος Λαμπροπουλος

Παλι καλα που δεν μας ειπε οταν ανεβηκαμε "εγω Ολυμπιακος ειμαι και δεν ξερω αν θελουμε να παιξουμε μαζι του"

Link to comment
Share on other sites

Κετσετζόγλου: Θα δούμε μια παθιασμένη ΑΕΚ που θα προκριθεί με νίκη

 

Lol

Τώρα τα μεσάνυχτα τον πιάνει ο οίστρος.

Τα καλύτερα έρχονται λέει. :D

Link to comment
Share on other sites

Εγκληματα εχουνε γινει αποψε. Αστο...

Συμφωνώ. Τα σκέφτομαι τώρα με πιο καθαρό μυαλό και τρελαίνομαι..
Link to comment
Share on other sites

«[/size]Καταφέραμε από τη Β’ Εθνική να φτάσουμε να παίζουμε Τσάμπιονς Λιγκ. Δεν χωράνε λόγια. Θα παίξουμε και θα το ζήσουμε. Αυτά τα ματς έτσι είναι. Σε δύο φάσεις σε δύο παιχνίδια χάσαμε τη συγκέντρωση μας και δεχτήκαμε ισάριθμα γκολ. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο και πλέον πρέπει να το ευχαριστηθούμε. Δεν έχω τι να πω. Ανατριχιάζω μόνο που το σκέφτομαι. Εγώ είμαι Λίβερπουλ αλλά δεν ξέρω και πολύ αν θέλω να παίξουμε με αυτή».[/size]

Αυτο που κανεις ειναι προτροπη σε βια.Αν ποτε σπασει ο διαολος το ποδαρι του και γινει το κακο θα σου στειλω το λογαριασμο.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ, πήγα στην 9 σήμερα και δε νομίζω να ξαναπατήσω.

Μόνο μιρλα και starxeidia mas η ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

γιεπ..εγινες γραφικος.

πραγματικα το μονο που ελειπε στα ταλαιπωρημενα νευρα μας ηταν ο γιακουμης.

Ο Γιακουμης βγηκε πρωτος Ελληνας σκορερ με Πλατανια επειδη τον βολευει να παιζει κοντρα σε ομαδες που ναι χαλαρες πισω.

Ετσι εβαλε και το γκολ σε γαυρο γι αυτο τον ξεκινησε και ο Μανολο με Ντιναμο αν θυμασαι.

Για εμενα ο παιχτης κανει για 10 ματς την σεζον μετα το 75' που θα πιεζεσαι.

Τεσπα.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

den kserw ti lete ,para to sok me zouzou ton iounio , n omada einai stous omilous kai  ksekinise me niki to prwtathlima 

 

 

tiga panigiri simera ki aurio me  olopsixi stiriksi se benficara gia na steilei sto dialo to poustosomateio tis voulgaras 

 

meta ti klirosi , vlepoume 

 

esti ki allios oute manolo erxete twra pisw ,oute tpt

Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτητα απο Ουζουνιδη.

 

Λαμπροπουλος, Μπακακης, Κλωναριδης, Μπακασετας, Γαλανοπουλος δεν ειναι για βασικοι. Για ροτεησον οκ.

 

Ας το δουν τοσο η διοικηση οσο και ο προπονητης και να κανουν τα κουμαντα τους. Δλδ ελεος.

Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που δεν μας ειπε οταν ανεβηκαμε "εγω Ολυμπιακος ειμαι και δεν ξερω αν θελουμε να παιξουμε μαζι του"

150χιλ παίρνει μαζί με τα μπόνους,δεν ξέρεις τι πολιτισμικό σοκ έπαθε σήμερα με την πρόκριση.

Το κακό είναι ότι έχουμε πολλούς λαμπρόπουλους στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε σεις τι ειπε δηλαδη ο λαμπρο?το ονειρο του ζει (κακος σημαρα με την σελτικ αλανθαστος)...Οσο για την λιβερπουλ μακρια μας...

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν βοήθησε ο κόσμος απ'όσο αντηλήφθηκα απο την tv.

 

Ίσως οι περισσότεροι είχαν πάει για πανηγύρι.

Link to comment
Share on other sites

Ο γιακουμης ήταν ο πλέον ακατάλληλος για το σημερινό παιχνίδι.

Τεχνίτη, γρήγορο μπουκαδορο ήθελες σήμερα να εκμεταλλευτεί την αργή κι επιρρεπή στα λάθη άμυνα της βιντι.

Εμ δεν τον είχες.

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιακουμης βγηκε πρωτος Ελληνας σκορερ με Πλατανια επειδη τον βολευει να παιζει κοντρα σε ομαδες που ναι χαλαρες πισω.

Ετσι εβαλε και το γκολ σε γαυρο γι αυτο τον ξεκινησε και ο Μανολο με Ντιναμο αν θυμασαι.

Για εμενα ο παιχτης κανει για 10 ματς την σεζον μετα το 75' που θα πιεζεσαι.

Τεσπα.

Γνωμη μου.

Ο Πονσε βεβαια κερδισε 3-4 λεπτα με τη μπαλα στα ποδια.Ο Γιακουμακης στη θεση του το πολυ 10-15 δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

150χιλ παίρνει μαζί με τα μπόνους,δεν ξέρεις τι πολιτισμικό σοκ έπαθε σήμερα με την πρόκριση.

Το κακό είναι ότι έχουμε πολλούς λαμπρόπουλους στην ομάδα.

Δεν ειναι κακο χρειαζονται και αυτοι

Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που δεν μας ειπε οταν ανεβηκαμε "εγω Ολυμπιακος ειμαι και δεν ξερω αν θελουμε να παιξουμε μαζι του"

 

Καμια σχεση και μην εισαι προβοκατορας. Απλως καταδεικνυει πως σκεπτονται εκει μεσα. Και καπου ειναι λογικο. Εγω ειμαι ηλικιωμενος, ο Γαλανοπουλος θα μπορουσε να ηταν και γιος μου. Που να ξερει τι εστι ΑΕΚ και τι σημαινει "ευρωπαικη πορεια" για την ΑΕΚ; Οπως οι 20αρηδες κοιτουσαν με απορια τους πιο μεγαλους το 1990 ξερω γω γιατι οι γερονταρες λεγανε κατι ακαταλαβίστικα για ΚιουΠιΑρ, Φαντρονκ και ημιτελικα με Γιουβέντους και οι πρωτες αναμνήσεις του 20αρη ηταν ο Τερρυ Παναγιδης και προπονητες ο Μιλτος και μετα ο Αλεφαντος. Πολύ δυσκολα θα πεταξει από πανω της την εικοσαετια της χουντας η ΑΕΚ Μπουκο. Αλλα είναι στον πιο σωστο δρομο που ηταν ποτέ. Γι αυτό κανε υπομονή, καταπιε και τον Ουζουνιδη και το Λαμπροπουλο και τα "παιδια". Βημα βημα και μερικες φορες μπορει να σου κατσει και νωρίτερα η μπιλια στο νουμερο που πονταρες. Υπομονή.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×