Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ (σεζόν 2018-19)


The Magician
 Share

Recommended Posts

Τριάδα στα χαφ Αλεφ, Γαλανό, Μοραν.... Χρειάζεται να γράψουμε κάτι άλλο;

 

Α και όποιον θέλουμε τον κρατάμε, άμα όμως δεν μας κάτσει το βγάζουμε στη σέντρα το κωλόπαιδο που δεν κάθεται σούζα...

 

Πολύ ερντογαν βλέπει ο φιλαθλος

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα αγαθοσύνης αλλά φράγκων και πλάνου.

Μια φορά στην ιστορία σου είχες και τα δύο και πήγες να σηκώσεις ευρωπαική κούπα.

Εννοω οτι τα παραταμε γενικα πολυ ευκολα, γι αυτο και πολλες φορες βγαιναμε εκτος διεκδικησης απο πολυ νωρις.Ειχαμε και την χουντα βεβαια παλιοτερα αλλα και παλι.

 

Οσον αφορα στο οτι εγινε με τον Μελ και τους παικτες δεν εχω θεμα, δεν μου αρεσει αλλα ας δουμε και πως θα λειτουργησει ολο αυτο.Ισως να υπηρχαν και θεματα στα αποδυτηρια.Το προβλημα για μενα ειναι οτι το κανεις με προπονητη τον Ουζουνιδη και οχι με εναν προπονητη που να αξιζει να επενδυσεις πανω του.

 

Το προβλημα που εντοπιζω ειναι οτι πλεον εχει δημιουργηθει ενα μοτιβο το οποιο οταν με το καλο μπουμε στην Αγιασοφια δεν βλεπω να αλλαζει.Δεν βλεπω δηλαδη να ανεβαινει δραματικα το μπατζετ ακομα και τοτε.Ελπιζω να ειμαι λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ο φίλαθλος παίζει χρόνια τώρα με τις πιθανότητες και σιγά σιγά τις βρίσκει μπροστά του. Φτιάξει γήπεδο, δεν φτιάξει γήπεδο, με τις κλωτσιές θα φύγει, όπως του αρμόζει δηλαδή.
Η ομάδα είναι τριμπούρδελο κι όποιος είναι έξυπνος θα φύγει τον χειμώνα από αυτό το κωλοχανείο. 5 χρόνια έχει την ομάδα και αντί να κάνεις βήματα μπροστά, κάνεις ένα μπρος και 2 πίσω. Πήρες πρωτάθλημα πέρυσι κι αντί να χτίσεις πάνω σε αυτό, τα διαλάς όλα γιατί έτσι. Ε δεν είσαι ΑΕΚτζής ρε φίλαθλε, ένας επιχειρηματίας είσαι όπου με τα όπλα και λοιπές ιστορίες έκανες λεφτά, έδωσες τα πάντα στον Κόκκαλη για να την βγάλεις καθαρή και τώρα που σε γάμησαν στην Aegean πήρες την ΑΕΚ για να έχεις πλάτες πάλι. Φτιάξε το γήπεδο με τα λεφτά της ΠΑΕ και άντε και σάπησε στο τάφο με τα κωλολεφτά σου. Κράτα και Μαρίνο για πάντα για να είναι χαρούμενος ο Μάνταλος.

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν είσαι ΑΕΚτζής ρε φίλαθλε, ένας επιχειρηματίας είσαι όπου με τα όπλα και λοιπές ιστορίες έκανες λεφτά

 

Για πες...

Link to comment
Share on other sites

Οχι να μη πει γιατί θα τρέχουν άλλοι.

 

Όχι ρε παιδί μου να μας πει αν αναφέρεται πχ στο Members Club ας πούμε, θέλω να μάθω..

Link to comment
Share on other sites

Αντε να ξαναφτιάξουμε ομάδα....

Ευτυχώς σηκώσαμε και ένα για να πανηγυρίσουμε...

Γιατί ρε πουστη μου το περνάμε παλι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε παιδί μου να μας πει αν αναφέρεται πχ στο Members Club ας πούμε, θέλω να μάθω..

Να πάμε για, κάνα φαγητό ρε παιδιά να τα πούμε, για κανονίστε

Link to comment
Share on other sites

Οι γεροσελτικς πηρανε κουπα το 08 και το διαλύσανε 6 χρόνια μετά με το καλύτερο trade ολων των εποχων.

Φιλαθλε φερε Danny Ainge τουλαχιστον

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε παιδί μου να μας πει αν αναφέρεται πχ στο Members Club ας πούμε, θέλω να μάθω..

Τελείωσε το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Να πάμε για, κάνα φαγητό ρε παιδιά να τα πούμε, για κανονίστε

 

Μου φαίνεται γνώστης ο Μαυροδιάμαντος γι αυτό τον ρωτάω.

Αν μου πει θα κανονίσουμε μια μέρα στην Γκαζόζα να μιλήσουμε για αεκοεμπειρίες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι γεροσελτικς πηρανε κουπα το 08 και το διαλύσανε 6 χρόνια μετά με το καλύτερο trade ολων των εποχων.

Φιλαθλε φερε Danny Ainge τουλαχιστον

Ναι και φέτος δεν αντέχεις να τους βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Όχι ρε παιδί μου να μας πει αν αναφέρεται πχ στο Members Club ας πούμε, θέλω να μάθω..

Όταν γυρίσω με το καλό Ελλάδα να πάμε Βυζαντινή γωνιά να τα πούμε για την ΑΕΚΑΡΑ, και για τον Μανόλο και για τον Τίγρη που μας απογοήτευσε και για τους πάντες.

Link to comment
Share on other sites

Αντε να ξαναφτιάξουμε ομάδα....

Ευτυχώς σηκώσαμε και ένα για να πανηγυρίσουμε...

Γιατί ρε πουστη μου το περνάμε παλι αυτο;

ακριβως

εκει που λεγαμε το καλοκαιρι θελουμε 3 παικτες 11αδας οχι μονο δεν καταφεραμε αυτο αλλα φευγει και ο κορμος σιγα σιγα

τι να πει κανεις...

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται γνώστης ο Μαυροδιάμαντος γι αυτό τον ρωτάω.

Αν μου πει θα κανονίσουμε μια μέρα στην Γκαζόζα να μιλήσουμε για αεκοεμπειρίες.

Κότσι έχει;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μπήκε κάποιος στο ψητό.

Λείπεις ρε Σπυρε... Πάρε ένα αεροπλάνο και έλα για μπυρογιορτασουμε την αποχώριση του κλαρινου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ζεν πως μπορείς και το έχεις; σε πληρώνω για ιδιαίτερα... Έχω συφυλιασει από προχθες

Link to comment
Share on other sites

το ερωτημα πλεον ειναι ενα

ποσο υψηλες προτασεις περιμενουμε για τον καθε εναν ετσι ωστε να τους παραχωρησουμε;

γιατι εαν περιμενουμε μετα απο ολα αυτα να βγαλουμε και σοβαρα λεφτα τοτε απλα γελαω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×