Jump to content

Ajax - ΑΕΚ (Champions League, Group E- 1η αγ.): 19/09, 19:55, Cosmotesport 2


AlexKR21
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

36 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      2
    • Χουλτ
      2
    • Τσόσιτς
      2
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Οικονόμου
      6
    • Μπακάκης
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      9
    • Κλωναρίδης
      1
    • Πόνσε
      14
    • Άλεφ
      0
    • Γιαννιώτας
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      9
    • Κακό
      24
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      1
    • Χουλτ
      1
    • Τσόσιτς
      2
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Μπακάκης
      3
    • Σιμόες
      2
    • Γαλανόπουλος
      22
    • Μάνταλος
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Πόνσε
      1
    • Άλεφ
      3
    • Γιαννιώτας
      0
    • Γιακουμάκης
      1


Recommended Posts

Πολύ καλό πρώτο ημίχρονο.Πέρα από την τρικυμία των πρώτων λεπτών η ομάδα ανέβηκε.

Πάμε ρε ΑΕΚΑΡΑ 

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικη ΑΕΚ μετα το 10ο λεπτο. Συγκλονιστικο ματς Πονσε που παλευει ολομοναχος μπροστα.

 

Πετρος οτι πιο δημιουργικο εχεις - τον καλυπτει καλα και ο Σιμοε αριστερα μετα το 10 και το εσωσες απο αριστερα που εμενε μονος του ο Χουλτ.

 

Δεξια μασκαρεψες το Γαλανοπουλο με το τρικ Τσοσιτς - Μπακακη. Ουσιαστικα παιζεις με το Μπακακη γουινγκ μπακ και τον Ουρος δεξιο στοπερ. Οσοι θετε Γκαλους ξανασκεφτειτε το διοτι ο Γαλανοπουλος ειναι σαν να μην παιζει το παιδι. 

 

Πολυ καλος ο Οικονομου, δεν εχεις κινδυνεψει πισω, μονο "καταστασεις" κανει ο Αγιαξ, δεν εχει καθαρη ευκαιρια. Ο Λαμπροπουλος εχει ποιοτικο χαντικαπ το παιδι, ΟΚ. Αλλα παλευει δεν μπορεις να του πεις οτι δεν παλευει.

 

Η ομαδα αν το πιστεψει ΜΠΟΡΕΙ κι ας ημασταν απαισιοδοξοι στην κληρωση. Εγω ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η ομαδα μετα το 10-15'

highlight της αεκ η φαση που ο πονσε πηδαει μαζι με τον σιμοες για να πιασει και αυτος κεφαλια και φαινεται να τον σμπρωχνει τοσο οσο να στειλει την μπαλα αουτ ο σιμος

τελικα τσοσιτς με μπακακη παιρνουν την δεξια πλευρα οπως ειπα λογω ταντιτς παιζοντας 4-4-2

κατα τα αλλα δεν απειληθηκε ο μπαρκας ιδιατερα περα απο ενα σουτ του ζιγιεκ

το θεμα ειναι οτι δεν εχεις βοηθειες απο παγκο

 

επισης η διατησια μας παιζει 50-50 και δεν δινει ουτε τα σπορια που λενε στον αγιαξ και αυτο ειναι καλο, δεν μας αντιμετωπιζει σαν κατωτερη ομαδα

θετικο οτι κανενας δεν εχει κιτρινιστει αν και σε 3 φασεις θα μπορουσε να δειξει κιτρινη σε χουλτ τσοσιτς και πονσε αλλα εκανε μονο παρατηρησεις

Link to comment
Share on other sites

Το δίδυμο στο κέντρο άμυνας των Οβριών είναι "ευκαιρία" για να σκοράρουμε.

Πριν τα φτυσουμε από δυνάμεις, βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Λιγο υπερβολικο αυτο που εγινε στην δεξια πτερυγα. Με μονο 3 επιθετικογενεις ειναι δυσκολο μπροστα.

 

Κατα τα αλλα μια χαρα παλευεις.

Link to comment
Share on other sites

Η εξέδρα μας τι φάση; 2500 άνθρωποι και δεν έχει ακουστεί κιχ. Μη ξανακουσω για ευρωπαϊκές εκστρατείες και τ' αρχιδια μου κουνιούνται...

Link to comment
Share on other sites

Ας σταματησει αυτος ο τραγελαφος στην δεξια πτερυγα τωρα επιτελους.

 

Απιστευτη αποκρουση ο Μπαρκας εντωμεταξυ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η εξέδρα μας τι φάση; 2500 άνθρωποι και δεν έχει ακουστεί κιχ. Μη ξανακουσω για ευρωπαϊκές εκστρατείες και τ' αρχιδια μου κουνιούνται...

Ολο γκρινια εισαι μωρε μαλακα. Να βγαλεις την κωλοκοσμοτε. Εχω στο PSN μια χαρα τους εχω ακουσει. Και εχω και Χριστο Στοιτσκοφ στο σχολιο.

 

Μπαρκας φοβερη αντιδραση, εσωσε το 2-0.

 

Βγαλε μωρε μαλακα το Γαλανοπουλο με 10 εισαι μια ωρα αγωνα. Βαλε Αλεφ μπας και κανω καμια κατεβασια και παρω τον ποντο.

Link to comment
Share on other sites

Ολο γκρινια εισαι μωρε μαλακα. Να βγαλεις την κωλοκοσμοτε. Εχω στο PSN μια χαρα τους εχω ακουσει. Και εχω και Χριστο Στοιτσκοφ στο σχολιο.

 

Μπαρκας φοβερη αντιδραση, εσωσε το 2-0.

 

Βγαλε μωρε μαλακα το Γαλανοπουλο με 10 εισαι μια ωρα αγωνα. Βαλε Αλεφ μπας και κανω καμια κατεβασια και παρω τον ποντο.

Το εκανε. Αστειος Γαλανοπουλος, αστειος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Alef σε 5 λεπτα εχει κρατησει και τρεξει μπαλα οσο ο Γαλανοπουλος σε 60.

 

Πετρος κουραστηκε αλλα δεν εχω παικτη να βαλω.

 

Χανω ΑΔΙΚΑ απο μια λαθος τοποθετηση του καλυτερου στοπερ στο ματς.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στο δεύτερο δεν... Και πως να γίνει δηλαδη όταν θέλεις γκολ. Πώς και με ποιους...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×