Jump to content

ΟΦΗ - Α.Ε.Κ. (5η αγ): 29/09, 20:30, Novasports 2


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

27 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      2
    • Λόπες
      2
    • Γκάλο
      6
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Τσόσιτς
      1
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      16
    • Μάνταλος
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Πόνσε
      0
    • Γιαννιώτας
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Χουλτ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      8
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      14
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Γκάλο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      6
    • Μπακασέτας
      0
    • Μάνταλος
      6
    • Κλωναρίδης
      5
    • Πόνσε
      0
    • Γιαννιώτας
      9
    • Γιακουμάκης
      1
    • Χουλτ
      0


Recommended Posts

Κριμα για το παιδι και για μας που δεν μπορουμε να παρουμε μια ολοκληρη χαρα.

Η ομαδα παρουσιαστηκε οπως επρεπε και προχωραμε για τα δυσκολα τωρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

σπυρο ανοιξε τοπικ για μπενφικα μη σε προλαβει αλλος και εχουμε παραπονα στο ΚΜ :D

 

Αυτή τη στιγμή ήθελα να το κάνω, πάτησα ένα ριφρές πριν. :D 2 λεπτάκια. (τηλεόραση που μεταδίδει βάλε εσύ μετά)

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

Κριμα για τον παιχταρα λοπες .Θα τον ξαναδουμε τον μαη με την κουπα στα χερια ελπιζω.

δεν νομιζω και Μαη αλλα θα φαει ολο τον χειμωνα

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Παιχταρα Λόπες... Γαμω την τύχη μας Γαμω. Καλή ανάρρωση και Ελπίζω να ανανεώσει άμεσα

Link to comment
Share on other sites

Κλασικα πραγματα.

Απο τα καλα της εποχης Μελισσανιδης αυτα κατα την γνωμη μου.

ΟΚ προφανως τον βρισκει στην αναγκη τον παιχτη και κλεινει συμβολαιο με λιγοτερα λεφτα ΑΛΛΑ ειναι σημαντικο να ξερει ο παιχτης (ο καθε παιχτης) πως αν συμβει η στραβη δεν θα τον χαιρετησουμε (μην πιασουμε τωρα περιπτωσεις γαυρου πχ με Μανιατηδες κτλ).

Link to comment
Share on other sites

Το παιζει ανθρωπιστης και του ερχεται και πιο φθηνα.

 

Σιγα τα ωα δλδ.

 

Μπραβο να ακουει ο Μελισσανιδης οταν κανει κατι που δεν μπορει να το κανει ο Αδαμιδης.

Link to comment
Share on other sites

Μπακακης

Μανταλος 2 φορες

Λαμπροπουλος

Γιοχανσον

Λοπες

 

Αυτοι δεν ειναι που εχουν παθει χιαστους;

Link to comment
Share on other sites

Το παιζει ανθρωπιστης και του ερχεται και πιο φθηνα.

Σιγα τα ωα δλδ.

Μπραβο να ακουει ο Μελισσανιδης οταν κανει κατι που δεν μπορει να το κανει ο Αδαμιδης.

Τον ειδαμε τον Αδαμιδη με τον Γκουντιονσεν.

Link to comment
Share on other sites

Τον ειδαμε τον Αδαμιδη με τον Γκουντιονσεν.

Μην συγκρινεις ανομοιες εποχες και καταστασεις.

 

Αυτο που κανει ο διαχειριστης της παε με τους τραυματιες, το κανω κι εγω, δεν ειναι καμια μαγκια. Δεν βλεπω κατι το δυσκολο σε αυτο που κανει.

Link to comment
Share on other sites

Μην συγκρινεις ανομοιες εποχες και καταστασεις.

 

Αυτο που κανει ο διαχειριστης της παε με τους τραυματιες, το κανω κι εγω, δεν ειναι καμια μαγκια. Δεν βλεπω κατι το δυσκολο σε αυτο που κανει.

Το δύσκολο είναι να πάθει γιόχανσον ο πορτογάλος και να πει όχι.

Link to comment
Share on other sites

Το δύσκολο είναι να πάθει γιόχανσον ο πορτογάλος και να πει όχι.

να δουμε και ποσα ζηταει

Link to comment
Share on other sites

Μην συγκρινεις ανομοιες εποχες και καταστασεις.

Αυτο που κανει ο διαχειριστης της παε με τους τραυματιες, το κανω κι εγω, δεν ειναι καμια μαγκια. Δεν βλεπω κατι το δυσκολο σε αυτο που κανει.

Δεν συγκρινα εγω διαφορετικες εποχες. Προφανως δεν ειναι κατι δυσκολο (βεβαια δεν το κανουν και πολλοι αλλα ΟΚ) και μαλιστα εξ αρχης εγραψα κιολας οτι με αλλα λεφτα θα υπεγραφε εναν υγιη παιχτη και με αλλα εναν τραυματισμενο. Αυτα σε οτι εχει να κανει με την σχεση ΠΑΕ-Τραυματια. Γιατι υπαρχει και το θεμα οτι η ΠΑΕ μπορει να εχει το ονομα της σφιχτης οικονομικα στην αγορα, οι παιχτες ομως (οχι μονο οι δικοι σου αλλα και των αλλων) ξερουν πως στην ΑΕΚ αν σου κατσει η στραβη δεν σε πετανε σαν το σκυλι και αυτο ειναι μια χαρα σημαντικο και το εχω νιωσει κιολας οταν πριν λιγα χρονια επαθα ζημια στον καρπο μου και ο εργοδοτης μου δεν μου ειπε "ναι ΟΚ για 3 μηνες δεν θα πληρωνεσαι και θα φερω και εναν αλλο στην θεση σου", αλλα με πληρωσε για τους τρεις αυτους μηνες κανονικα (χωρις να μαι και κανα ονομα στον... χωρο) σαφως λιγοτερο απο το αν ημουν ενεργος (αφου δεν υπηρχαν εξτρα) αλλα κανονικα. Αναφερουμε τους παιχτες που επαθαν χιαστο παραπανω σε εμας. Ενας εφυγε ο Γιοχανσον που ηταν και αλλη κλαση απο τους υπολοιπους και ακομα να παιξει. Φανταστειτε δηλαδη που θα βρισκοντας οι Μανταλοι, οι Μπακακηδες και οι Λαμπροπουλοι. Και μιας και επιασα Γιοχανσον, η ΑΕΚ του εκανε δυνατη προταση ανανεωσης παρα τον τραυματισμο του, δεν εκανε... σκοντο στην προταση.

Link to comment
Share on other sites

Μπακακης

Μανταλος 2 φορες

Λαμπροπουλος

Γιοχανσον

Λοπες

 

Αυτοι δεν ειναι που εχουν παθει χιαστους;

Και ο Παρης Μπαμπης.
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

απ οτι ειδα και τον βαζελο με τον πας,το επιπεδο του πρωταθληματος εχει πεσει πολυ,οποτε η καθε γκελα με μικρους κοστιζει.αρα ,η νικη ηταν αναγκαια και επιτακτικη.

 

οσο αφοτα τους τραυματισμους,γι αυτο ηρθε ο κλαρινος,να αξιοποιησει το ροστερ που δεν αξιοποιησε ο προκατοχος.

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και επιασα Γιοχανσον, η ΑΕΚ του εκανε δυνατη προταση ανανεωσης παρα τον τραυματισμο του, δεν εκανε... σκοντο στην προταση.

Τι εννοείς δυνατή?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×