Jump to content

Α.Ε.Κ. - Benfica (Champions League, Group E - 2η αγ.): 02/10, 22:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

39 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      36
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      1
    • Κλωναρίδης
      1
    • Πόνσε
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Γκάλο
      0
  2. 2. Κόοουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      11
    • Κακό
      17
    • Φυσιολογικό
      10
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      1
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      2
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      3
    • Γαλανόπουλος
      5
    • Μάνταλος
      26
    • Μπακασέτας
      1
    • Κλωναρίδης
      0
    • Πόνσε
      0
    • Γιακουμάκης
      1
    • Τσόσιτς
      0
    • Γκάλο
      0


Recommended Posts

Επίσης, είναι κρίμα να πέφτει το ανάθεμα στον Κλωναρίδη.

Όταν έχεις βάλει 2 γκολ και πας για τρίτο, το τελευταίο πράγμα που θα κάνεις, είναι πάσα.

Ο γαμημένος ο Βλαχοδήμος γαμήθηκε σήμερα γιε καβούρια, βάλε τα λεφτά σου στον κώλο παλιομαλάκα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσοι έχουν καταλάβει ότι ο κλωναρίδης έχει ήδη 6 γκολ εκ των οποίων τα 4 στην ευρώπη και συνήθως έρχεται από τον πάγκο?

Αλήθεια ο αραούχο πόσα γκολ έβαλε πέρυσι στην ευρώπη με τις ριέκες και τις αούστριες?

Εγω τα γραφω απο το ματς με Βιντι πως φετος ο Κλωνα θα πιασει διψηφιο αριθμο τερματων και θα καλυψει τα γκολ του Λαζαρου. Και με κοροιδευες :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσοι έχουν καταλάβει ότι ο κλωναρίδης έχει ήδη 6 γκολ εκ των οποίων τα 4 στην ευρώπη και συνήθως έρχεται από τον πάγκο?

Αλήθεια ο αραούχο πόσα γκολ έβαλε πέρυσι στην ευρώπη με τις ριέκες και τις αούστριες?

Δεν το συζηταμε. Ας χανει γκολ, εχει σκοραρει τοσες φορες το παιδι, τι να λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Σουτ διαγώνιο, συρτό και δυνατό που πάει δοκάρι και μέσα, 9/10 περιπτώσεις δεν φταίει ο τερματοφύλακας.

Πρεπει να παμε Βεικου τωρα που χεις αδυνατισει να δουμε αν εσυ το βγαζεις.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ μια χαρα τελειωμα εκανε. Εχει 2 γκολ ηδη, εχει ψυχολογια στα υψη προσωπικα θεωρω πως ο Γιακουμακης ειχε περισσοτερες πιθανοτητες να το εχανε φατσα στο τερμα. Σε καποιο παραλληλο συμπαν δηλαδη αποψε ο Γιακουμακης ηταν για εκτελεση και θα βριζαμε Κλωναριδη που δεν εκτελεσε και εδωσε στο κρυαρι.

 

:D

Στη θεση του δευτερου επιθετικου,περα απο την παιχτουρα που ονομαζεται Λιβαγια,φετος εχεις και εναν πραγματικα αναγεννημενο Βικτωρα.Απολυτα καβλεουρες σε αυτην την θεση,πλας φυσικα και τον Μπακασετα.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να παμε Βεικου τωρα που χεις αδυνατισει να δουμε αν εσυ το βγαζεις.

Γνωμη μου.

Μα εγώ είμαι η 1/10 των περιπτώσεων που το βγάζω...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος φταίει στο τριτο γκολ ειναι ο Γαλανόπουλος,ο Μπάρκας και ο κάθε τέρμας έπρεπε να είχε έμπνευση για να πιάσει τέτοιο κωλοσουτ.

 

Ε, όχι, εντάξει ...

Από αυτή την απόσταση, με οπτικό πεδίο άπλετο και με τη θέση που έχει ο Μπάρκας, ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΤΑΙ !!!!

 

s3hhky.jpg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν το συζηταμε. Ας χανει γκολ, εχει σκοραρει τοσες φορες το παιδι, τι να λεμε.

Γενικα πως λεμε Κλωναριδης-Μπακασετας; Ε Μανταλος-Μπακακης καμια σχεση.

Αληθεια βρε μαλακα Κλαρινε ο Γκαλο γιατι δεν ξεκινησε σημερα αντι του Μπακακη;

Κομπλεξαριστηκε ο αρχηγος με το φαουλ του στην Κρητη;

 

Επισης να πω πως οπως μας ειδα στα στημενα σημερα στην αμυνα και οπως ειδα τα στημενα του Φορτουνη προχτες θα χουμε θεμα την Κυριακη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα γραφω απο το ματς με Βιντι πως φετος ο Κλωνα θα πιασει διψηφιο αριθμο τερματων και θα καλυψει τα γκολ του Λαζαρου. Και με κοροιδευες :D

Κι εγω εγραφα περισυ οτι μου φαινεται αδιανοητο να μην προσφερει τιποτα, οπως τον ειχα δει στον βαζελο.

 

Παντως ειναι παικτης ψυχολογιας κι επισης πρεπει να τον δεχτουμε με τα χοντρο-ελαττωματα του, αν θελουμε να συνεχισει να βοηθαει.

Link to comment
Share on other sites

Και είναι Κ σε όλες τις φάσεις. Κάνει συνεχώς κίνηση Κ ζητάει μπάλες. Μπράβο στον Βίκτωρα πραγματικά. Επίσης Μπράβο Κ σε Μπακασετα. Στο 2 ήταν πολύ καλός. Κάθετες, άνοιγμα παιχνιδιού κλπ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε, όχι, εντάξει ...

Από αυτή την απόσταση, με οπτικό πεδίο άπλετο και με τη θέση που έχει ο Μπάρκας, ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΤΑΙ !!!!

 

s3hhky.jpg

Ο μαλακας που σκυβει ειναι ο Τσοσιτς;

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα γραφω απο το ματς με Βιντι πως φετος ο Κλωνα θα πιασει διψηφιο αριθμο τερματων και θα καλυψει τα γκολ του Λαζαρου. Και με κοροιδευες :D

Φέτος για τον κλωναρίδη δεν έχω πει το παραμικρό.

Για πέρυσι αμυδρά θυμάμαι κάτι λόγια αλλά όχι κάτι σοβαρό. :D

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εγραφα περισυ οτι μου φαινεται αδιανοητο να μην προσφερει τιποτα, οπως τον ειχα δει στον βαζελο.

Παντως ειναι παικτης ψυχολογιας κι επισης πρεπει να τον δεχτουμε με τα χοντρο-ελαττωματα του, αν θελουμε να συνεχισει να βοηθαει.

Σιγα μωρε τα ελαττωματα, γενικα Μπακαστες, Κλωναριδηδες και Γκαλοι ειναι καλοι στην ομαδα για νεροκουβαλητες ομως, για παιχτες 18αδα και ροτεησιον.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μουνι με πινακίδες UK μου είχε κλείσει το πάρκινγκ μια ώρα και έχασα το πρώτο ημίχρονο μέχρι το ξεπέταγμα του Πονσε και την κόκκινη. Γαμω την Αγγλία και μπρεξιτ παλιοπουστες.

 

Ωβερωλ πάλι καλά. Χουλτ Μπακασετας δύο τρεις μπαλιές για dvd. Κλωναριδης πάσα ρε πουστη να τρελαθούμε. Μανταλος εχθρός της ΑΕΚ πλέον, ο νέος Γιάννης Ανέστης.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι, διαβαζουμε οτι βοηθησε λεει κι ο Μανταλος.

 

Δλδ αν αυτος βοηθησε, ο Μπακασετας, ο Κλωναριδης κι ο Χουλτ τι εκαναν;

 

Για να βοηθησει παιρνει τα τριπλασια;

 

Ασε που χαλασε 2 επιθεσεις στο τελος επειδη δεν μπορουσε να παρει τα ποδια του. Ο καπιτανο. Τρομαρα του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιρακι που ο Φουζος θα ριξει και αλλο το μπατζετ,εννοειται πας και τσιμπας εντωμεταξυ Μακεντα.

 

Δευτερο εντελως αλητικο τελειωμα σημερα.Κλασσικα και διαχρονικα σοβαροτατο σκαουτινγκ ζελας,την ωρα που ολοι συμφωνουμε πως ακομα και πασα να εκανε ο Βικτωρας ακομα θα τραβαγαμε τα δαχτυλα μας..

Link to comment
Share on other sites

Ναι, διαβαζουμε οτι βοηθησε λεει κι ο Μανταλος.

Δλδ αν αυτος βοηθησε, ο Μπακασετας, ο Κλωναριδης κι ο Χουλτ τι εκαναν;

Για να βοηθησει παιρνει τα τριπλασια;

Ασε που χαλασε 2 επιθεσεις στο τελος επειδη δεν μπορουσε να παρει τα ποδια του. Ο καπιτανο. Τρομαρα του.

Και εμενα μου φανηκε οτι βοηθησε. Απλα δεν μπορει παραπανω.

Στο μεταξυ θυμαστε πως νιωσαμε οταν απο εκει που ειχαμε Κρισαντους/Αραβιδη στην επιθεση βρεθηκαμε με Αραουχο/Λιβαγια;

Ε φανταστειτε πως θα νιωσουμε οταν στην θεση Μανταλου βρεθουμε με κανεναν Τσορι Ντομινγκεζ πχ.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε 8αρι πρέπει να παίζει. Αλλιώς Μπουλο

Στην Κρητη παντως που ο Σιμοες ειχε πεθανει, ο Κλαρινος γκαριζε Μανταλεεεεεεεεεεεεε και εκανε αυτα τα αυτιστικα που κανει με τα χερια για να δωσει βοηθειες ο Πετρος. Ομως ο Πετρος τον εγραφε στα παπαρια του.

Link to comment
Share on other sites

Ο μαλακας που σκυβει ειναι ο Τσοσιτς;

 

Ο Χουλτ. Έχει διαλέξει λάθος πλευρά να καλύψει και προσπαθεί να κόψει το σουτ με το ... τακούνι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×