Jump to content

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Σερβος και παπαλα. Τι τελετε κυριε?

Φταιω εγω που επαναλαμβανομαι...?

Μας κοροιδευουν 2 χρονια με τον εξτρεμ....! Οταν ληξουν οι μεταγραφες και φαμε την πρωτη φαπα θα αρχισουν παλι οι μεταγραφοπαραμυθιες της νεας χρονια το καλοκαιρι παιχταραδες και φτου απο την αρχη.

Τι εγινε εκεινοι οι πορτογαλοι με το κιλο? Ουτε δανεικους δεν μπορει να φερει πλεον ο ΣΑΠΙΟΔΟΝΤΑΣ?

Αυτα περι μεταγραφων. Το επομενο σχολιο σε καμια βδομαδα....η καλυτερα στις 31 Γεναρη.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nikos said:

Αρχισε να κυκλοφορει δειλα-δειλα οτι τελος οι μεταγραφες.

Εχουν πλακα οι πουστηδες παντως εκει στην ΠΑΕ.

Ενταξει ρε υπερβολικε. Οπως τωρα πηρε τον Κρστιτσιτς του καλοκαιριου, το καλοκαιρι θα κανει τις μεταγραφες χειμωνα ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, The Magician said:

Ενταξει ρε υπερβολικε. Οπως τωρα πηρε τον Κρστιτσιτς του καλοκαιριου, το καλοκαιρι θα κανει τις μεταγραφες χειμωνα ?

Να περιμένωμε και Παντούρου ?

Link to comment
Share on other sites

On 1/15/2019 at 8:53 AM, mobster21 said:

Ας ανανεώσει τoν Σιμόες και ας κοιτάξει ...

 

Ο οποίος Σιμόε -που λέει και το αφεντικό - για κάποιον λόγο έχει αλλάξει πολύ ύφος και στυλ αφού του είπε ο Μελισσανίδης "τελείωνε ,βρες ομάδα και πούλο " 

Όλοι θα μετανοήσουν τελικά ..

FB_IMG_1547512746545.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δασκαλε τι λενε οι πληροφοριες σου, μενει ο Σιμος τελικα ή παει αραπια ? ή τον αρπαζει ο τσετσενος ? 

Link to comment
Share on other sites

Καπου πηρε το ματι μου οτι γαυρος διωχνει Φετφατζιδη.Αν μεινει ελευθερος να και το εξτρεμακι που ψα νουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Θα μας τρυπησει ο τσετσενογυφτος,θα του δωσει ηγεμονικο συμβολαιο και μπονους καθε φορα που θα καρφωνει την ΑΕΚ.Ο κριστισιτττςςς ακομα δεν τον ειδαμε,παικταρα τον βαπτισαμε.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Man Of Faith said:

Καπου πηρε το ματι μου οτι γαυρος διωχνει Φετφατζιδη.Αν μεινει ελευθερος να και το εξτρεμακι που ψα νουμε ?

παλαιμαχος και τελειωμενος

ο,τι πρεπει για τo project 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, nikos said:

Αρχισε να κυκλοφορει δειλα-δειλα οτι τελος οι μεταγραφες.

 

Εχουν πλακα οι πουστηδες παντως εκει στην ΠΑΕ.

Δειλά-δειλά άλλο κυκλοφορεί στα ψυχιατρεία της Αττικής.

Βάζει το στέγαστρο και χαιρετάει. Κουράστηκε λένε.

Link to comment
Share on other sites

Ας του δωσουν 1Μ+ και τοτε ας αρνηθει λογω του επιπεδου πρωταθληματος και οχι του οικονομικου

με 600κ που δινουμε λογικο να πει οχι

 

Link to comment
Share on other sites

Να φύγει το παλικαράκι. Έτσι κι αλλιώς δε γέμιζε το μάτι κανενός. Μια βιασύνη την έχουμε εμείς οι ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ. Πιπα-κώλο τον είχαμε πάει πόσα γκολ είχε βάλει από τα 11 έως τα 20 χρόνια του.

Τώρα θα μας ρίξει 3 κλανιές από χαλασμένο γάλα και θα πάει εκεί που θέλει.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, The Magician said:

Δεν θελει να μεινει ο Πονσε δυστυχως.

Θα φύγει, θα πάει σε καμία Ιταλία? Ε θα φτάσει το 1.5 γκολ σε 20 ματς και μετά θα λέει κακώς δεν έμεινα στην αεκ

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Μη χάσει. Να προσέξουμε μη και κόψουμε τα παπάρια μας με τη φαλτσέτα.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ASYLO said:

Δειλά-δειλά άλλο κυκλοφορεί στα ψυχιατρεία της Αττικής.

Βάζει το στέγαστρο και χαιρετάει. Κουράστηκε λένε.

Ετσι ακουω κ εγω δεξια κ αριστερα..

Link to comment
Share on other sites

Ο Πονσε μεχρι τωρα εχει βαλει 9 γκολ.Τοσα ειχε σε ολη την καριερα του.Βεβαια ηταν μικρος και επαιζε δανεικος καποια χρονια αλλα και παλι δεν το λες και αμελητεο.Ο παικτης εχει potential γι αυτο τον πηρε ο Μοτζι και παιρνει και 1.2 το χρονο.

Εγω εξαρχης θεωρουσα οτι για να δωσουμε 6 εκατομμυρια και συμβολαιο στον παικτη πρεπει να εχει τουλαχιστον 20 γκολ στο πρωταθλημα.Τον θεωρω ακριβο για τα οικονομικα δεδομενα που εχει η ΑΕΚ.Μου αρεσει ο παικτης αλλα δεν εχω πειστει ακομα.Ισως φταινε τα ευρωπαικα ματς και τα ντερμπι που δεν φανηκε ιδιαιτερα, δεν ξερω.

Παντως αν βαλει 6-7 γκολ ακομα στο πρωταθλημα μια χαρα θα εχει συμπληρωσει το βιογραφικο του για να κανει το ξεπεταγμα σαν βασικος σε καλη ομαδα, αν δεν τον κρατησει η Ρομα.

Παντως παρ' όλη την απροθυμια του να ερθει ειναι επαγγελματιας.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ASYLO said:

Δειλά-δειλά άλλο κυκλοφορεί στα ψυχιατρεία της Αττικής.

Βάζει το στέγαστρο και χαιρετάει. Κουράστηκε λένε.

Και τα υδραυλικα, τα ηλεκτρολογικα, τα μερεμετια, τα σοβατισματα, τα βαψιματα ποιος θα τα κανει;Ξερουμε κανα ξεκουραστο;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Τι α καν´ κι αυτος;

 

Κουραστηκε να ξοδευεται χωρις να του το αναγνωριζουν.

Να σας πω την αλήθεια κ. Νίκο, κούραση είναι και για τους οπαδούς. Ειδικά  γι αυτούς που πηγαίνουν γήπεδο από το υστέρημά τους με χιόνια, βροχές, εκδρομές κι αποστάσεις.

Τι α καν' όμως κι αυτοί ? Όλοι δίκιο έχουν.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Aussie said:

Ας του δωσουν 1Μ+ και τοτε ας αρνηθει λογω του επιπεδου πρωταθληματος και οχι του οικονομικου

με 600κ που δινουμε λογικο να πει οχι

 

Εχω την αισθηση οτι και να του τα δωσουν δεν θα μεινει. Το συμβολαιο του παιδιου με τη Ρομα ληγει το καλοκαιρι του '20. Και μπορει να βρει καθαρο εκατομμυριο σε πολλες λιγκες και λογω ηλικιας και λογω ποτενσιαλ. Το ζητημα ειναι τι θελεις εσυ σαν κυριο επιθετικο και εαν σου κανει το στυλ παιχνιδιου του Πονσε. Ειναι κεντρικοτερο και πιο "δομικο" το προβλημα. Δεν ειναι μονο αυτος αρνητικος/διστακτικος. Ειναι και η ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Παιχτάρα ο Πονσε, να πω για πολλοστη φορά οτι είναι το στυλ που ψαχναμε και ταιριαζε τέλεια με αυτό που παίζαμε επι Δέλλα. Κρίμα που δεν είναι δικός μας, κρίμα που δεν είναι δυνατή η αποκτηση του.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αν παθει χιαστους,μονο τοτε θα τον κρατησουν,μονο ετσι πληρωνει ο τιγρης.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, The Magician said:

Δεν θελει να μεινει ο Πονσε δυστυχως.

Να φύγει, μάνα μου, να δω ΠΟΥ θα ξαναβρεί στόπερ Αλέξιο Μιχαήλ για να γενεί ήρωας.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ASYLO said:

Δειλά-δειλά άλλο κυκλοφορεί στα ψυχιατρεία της Αττικής.

Βάζει το στέγαστρο και χαιρετάει. Κουράστηκε λένε.

Θα παρει και τον κλαρινο τουλαχιστον μαζι του;

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×