Jump to content

Recommended Posts

Guest tony_montana

τον μπακασετα τον ειχα πετυχει στις γιορτες,ενα βραδυ στο κεντρο της αθήνας ,παρεα με βασικο στελεχος της ομαδας,σε χαλαρη βολτα ,κατα τις 20.00-21.00.με τον τασσο που μιλησαμε,απο αυτα που καταλαβα τοτε,ηταν οτι το ενδεχομενο του να παραμεινει ειναι ανοικτο,οποτε δεν μου κανει εντυπωση η σημερινη αρθρογραφια .η γνωμη του για τον μελ ειναι πολυ θετικη,αλλου εστιαζεται το θεμα,κατ αυτον.

εννοειται οτι του μετεφερα την αποψη μου για πετρομανταλους ,λυμπεροπουλο και τα βαζελοειδη που εχουμε μαζεψει.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

ηταν εξαιρετικα ευγενικος (μου μιλουσε στον πλυθηντικο:D) ,χωρις καθολου υφος και ,ξεχασανα να αναφερω οτι τραβηξα και ενα χεσιμο για τον κλαρινο.:lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Flint21 said:

Τι ειναι το παστορελο?

Το αφεντικο του Βιντσεντσο Καβαλιερε δλδ του μανατζερ Μπακασετα (και Λιβαγια και Τσοσιτς και Γαλανοπουλου)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ελπίζω αν θέλουν να κρατήσουν Μπακασέτα, να το κάνουν για αλλαγή Λιβάγια κι όχι για δεξί εξτρέμ.

Πέτυχα ένα άρθρο Άγγλων για τον αρχηγό από Οκτώβριο:

Quote

Mantalos is 29, and may not have exactly the same skill set as Barnes, but as a creative force and a dangerous goalscorer from long range, West Brom should certainly target him again if Barnes goes back to Leicester.


??

Link to comment
Share on other sites

Βλέπουν μπάλα οι Άγγλοι,  α ρε αμπαλε ΑΕΚτσης δεν αναγνωρίσεις την αμυντικη του προσφορα .  Αυτό ειδικά με το leadership qualities μεγαλη αλήθεια,  γεννημένος ηγέτης ο πουστης. 

Petros Mantelos has the ability to impact the game in the final third having shown that he can provide goals and assists, along with helping out in defensive areas and in the middle of midfield with his passing ability.

The Greek international is also the current captain of AEK, so he will bring valuable experience and leadership qualities with him if he decides to make the move

www.footballtransfertavern.com/premier-league/west-bromwich-albion/west-brom-set-to-reignite-interest-in-petros-mantalos/amp/

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, AG21 said:

Βλέπουν μπάλα οι Άγγλοι,  α ρε αμπαλε ΑΕΚτσης δεν αναγνωρίσεις την αμυντικη του προσφορα .  Αυτό ειδικά με το leadership qualities μεγαλη αλήθεια,  γεννημένος ηγέτης ο πουστης. 

Petros Mantelos has the ability to impact the game in the final third having shown that he can provide goals and assists, along with helping out in defensive areas and in the middle of midfield with his passing ability.

The Greek international is also the current captain of AEK, so he will bring valuable experience and leadership qualities with him if he decides to make the move

www.footballtransfertavern.com/premier-league/west-bromwich-albion/west-brom-set-to-reignite-interest-in-petros-mantalos/amp/

 

Αν και εφοσον ισχυει, κορδελιτσα πακετακι και ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Petros Mantelos δεν υπαρχει πουθενα στον κοσμο 'Αγγλοι ανύπαρκτοι ΑΡΔ. PetroMantalos υπαρχει και με 1.5 εκ ευρω που δίνουν δεν κουνιέται απτο Σπάτο..Δεν ξεπουλάει η ΑΕΚ κυριοι και οποιονε θελει τον κρατάει .

Μου αρεσε εχθες ο Κριστισιτς στον αγιασμό των υδάτων ,απλός,άνετος,καταδεκτικός,προσήνης αλλά κυριως σκατόφατσα κάτι που λειπει απο την ΑΕΚ μας .Σκεφτομουν πως αν δεν ηταν εκει κοσμος μαζι με την φραπεδια του ανετα εβγαζε και ενα κοκκινο κουπερ στο παγκακι με ηλιάτορα να βαράει ωστε να χαλαρώσει .Εβαζε συνεχεια το χερι στην τσέπη και το ξαναβγαζε,μεσα εξω μεσα εξω δωστου εκει ..κλασικα κινηση καπνιστού που εχει διπλα αντικαπνιστές και λεει κανε υπομονη σε λιγο μονος σου.Που να ξερε οτι ο Βασιλομπίλαρος εκ μερους της ΠΑΕ αρχηγος στην εκδρομη στο αλσος ..ε δεν ειναι και η επιτομη της πειθαρχίας .Ασε που προηγείτο ξεκαθαρα της αγέλης ΠΑΕ ΑΕΚ στο αλσος λες και ηταν ολη του τη ζωή θαμώνας περιξ συντριβανίου μαζι με ΠεΦκάκια γκρουπ R.

49653994_10215617346740083_7527401795123

+γκαμήσει Γιάννη αγαπούλα ,Νονό ,Μαγυάρο Μπάμπεργκ,Αρη Αιγιο και ολο το συνοθύλευμα των γερόντων της Μανιάτικης φραξιας

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stylianopoulos said:

49653994_10215617346740083_7527401795123

+γκαμήσει Γιάννη αγαπούλα ,Νονό ,Μαγυάρο Μπάμπεργκ,Αρη Αιγιο και ολο το συνοθύλευμα των γερόντων της Μανιάτικης φραξιας

Είπε ο άνθρωπος που θα βγάλει κανα σύνθημα η R με το όνομα του και θα ακούγεται λες και τρώει πασατέμπο όλο το πέταλο ....

Κώστας ο ΑΕΚτζής, ο Ήρωας του Μπερναμπέου ....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κονέ έχει μαραζώσει να αναμένει απαντηση στην χαμηλοτερη απο τα θελω του προταση που εκανε στον τίγρη .Στο τέλος θα δεχθεί να ερθει για βοηθος Γεωργέα στις ακαδημιες.

Τασος Μπακασέτας επεσε πολυ και αυτός ,η Β'Ιταλίας δεν ειναι καλυτερη λυση απτα 350-400 καθαρά της ΑΕΚαρας . Λαμπρό αστα να πανε ,αστρο λαμπρό δεν εχει.

Ο Σιμόε αλλος παλι αυτος ,δε θελει να παει στην αραβιά .

Βλεπω να μας κατσικώνονται και οι τρεις και να τους πληρωνουμε και τζαμπα.

Βρειτε ομαδες ρε αχαιρευτοι ,ολοι σας φαγατε  ψωμάκι απο την ΑΕΚ και δεν εκτιματε και ποτε. Εξω οι αχάριστοι απο τα Σπάτα .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εσωτερικες μεταγραφες ειμαστε πληρεις.

Τι τελετε κυριε? Σερβος και παπαλα.

Link to comment
Share on other sites

Στυλιανό με Κριστι , Κονε ,Τάσο + κυπελλο τον Μάιο ειναι κομπλέ ψυχικά .Αν δε, κάτσει και μπασκετ τσαμπιονς λιγκ τότε κλείνω Καλύβια 3ημερο πανηγυρικόν με βιολιά και ζυγουροκλασία . Μη ξεχνούμε πως Αγια Σοφιά επισης προχωράει και γαμάει κωλαρίνια .

ΥΓ.Χάμπε σου προτείνω δεκαήμερο αυτομπαν,ενώ εχεις καποιο σχετικο χιούμορ μας ταχεις κανει ζεπελιν επειδη δεν γουστάρεις τον Μελισσανιδη .Γράψε και τιποτα καλο για την ΑΕΚ ρε μλκ.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2019 at 6:14 AM, George_D said:

https://www.to10.gr/podosfero/superleague/436429/chimarros-melissanidis-gia-ola/

"Αν ερθει καποια στιγμη καποιος πιο ισχυρος και θελησει να παρει την ΑΕΚ θα το συζητησω. Θα αξιολογησω τα δεδομενα κι αν ειναι για το καλο της ΑΕΚ θα την δωσω."

Καλα το τι δηλωνει καποιος εχει σημασια, αλλα δεν  αντιστοιχει παντα με το τι (θα) κανει.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Καλα το τι δηλωνει καποιος εχει σημασια, αλλα δεν  αντιστοιχει παντα με το τι (θα) κανει.

Ας εμφανιστεί λοιπόν κάποιος που να εκδηλώσει ανοικτά την επιθυμία να πάρει την ΑΕΚ και κρινουμε

Ιδού η Ρόδος ιδού και το πηδημα

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, George_D said:

Ας εμφανιστεί λοιπόν κάποιος που να εκδηλώσει ανοικτά την επιθυμία να πάρει την ΑΕΚ και κρινουμε

Ιδού η Ρόδος ιδού και το πηδημα

Καλα σιγουρα. Επισης αναλογα με το ποιος θα εμφανιζοταν, τοτε θα το σκεφτοταν και διαφορετικα ο τιγρης, υποθετω.

Προς το παρον ειναι θεωρητικα ολα αυτά και αν γινει κατι δεν θα το μαθουμε απο δηλωσεις.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Καλα σιγουρα. Επισης αναλογα με το ποιος θα εμφανιζοταν, τοτε θα το σκεφτοταν και διαφορετικα ο τιγρης, υποθετω.

Προς το παρον ειναι θεωρητικα ολα αυτά και αν γινει κατι δεν θα το μαθουμε απο δηλωσεις.

Δεν ειναι τοσο θεωρητικα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

100 χιλιαρικα συμβολαιο ολοι και παιξιμο για τη φανελα και το σημα,οποιος δεν γουσταρει ας φερει προταση να φυγει.Ρεαλισμος τιγρισμος.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nestoridis21 said:

Δεν ειναι τοσο θεωρητικα.

Ενδιαφερεται στη πραξη καποιος;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
5 hours ago, Stylianopoulos said:

Στυλιανό με Κριστι , Κονε ,Τάσο + κυπελλο τον Μάιο ειναι κομπλέ ψυχικά .Αν δε, κάτσει και μπασκετ τσαμπιονς λιγκ τότε κλείνω Καλύβια 3ημερο πανηγυρικόν με βιολιά και ζυγουροκλασία . Μη ξεχνούμε πως Αγια Σοφιά επισης προχωράει και γαμάει κωλαρίνια .

ΥΓ.Χάμπε σου προτείνω δεκαήμερο αυτομπαν,ενώ εχεις καποιο σχετικο χιούμορ μας ταχεις κανει ζεπελιν επειδη δεν γουστάρεις τον Μελισσανιδη .Γράψε και τιποτα καλο για την ΑΕΚ ρε μλκ.

Η ΑΕΚ εχει και μπασκετ και μια χαρα καλα γραφω εκει και γενικα γραφω καλα οπου παει κατι καλα οπως για τον κριστιτστστστστσ πχ.... Με τον Μελισσανιδη ως ατομο δεν εχω κατι ως διαχειριστη  εχω και τον κραζω για τις μαλακιες που κανει στην ομαδα. Οταν παει καλα η ομαδα δεν κραζω. Τωρα αν σου τα εκανα τσουρεκια εγω συγκεκριμενα και οχι αλλοι που γραφουν τα ιδια και με την ιδια συχνοτητα κανε με ιγκνορ εσυ για κανενα δεκαημερο να ξεπρηστουν τα Ζεπελιν ρε συ.

Ζεπελιν μου τα εχετε κανει εσεις. Οποιος δεν γουσταρει αυτα που γραφω να με κανει ignore.  Επειδη ειναι γνωστο οτι δεν γουσταρω τον τζαμπασοφια τζαμπα ζει οτιδηποτε γραφω για ελειψη μεταγραφων η  κακων κινησεων ενοχλει τοσο πολυ που πρηζοντε τα @@ σας ? Καντε με μπαν και καθηστε οσοι τρωτε μεταξυ σας και γνωριζεστε προσωπικα να λετε οτι γουσταρετε ισως και χειροτερα απο οτι λεω εγω αλλα δεν τρεχει τιποτα γιατι ειστε φιλαρακια.

Οσο μπορω να γραφω θα γραφω οτι πιστευω χωρις να σπαμαρω και χωρις να προσβαλω κανεναν συμφορουμιτη μου ασχετως οτι εχω δεχθει 10δες προσβολες και κανω τον κοροιδο για να μην τραβηξουμε το θεμα...!

Θα μου βαλεις μετρητη ποτε θα λεω και τι θα λεω? Ιγκνορ αν δεν γουσταρεις και τελος και καλη καρδια. Αλλα το θεμα ειναι οτι σας ενοχλουν αυτα που γραφω.....ε και μενα με ενοχλει η ωραιοποιηση Μελισσανιδη και μου πρηζοντε τα @@ τοσα χρονια με πολλα που διαβαζω εδω μεσα αλλα δεν απαιτησα ποτε καποιος να φυγει η να μπαναριστει.....εκει ειναι η διαφορα.....

Αυτα. Και δεν θα ξαναπολογηθω σε κανεναν καθε λιγο και λιγακι ....!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ενδιαφερεται στη πραξη καποιος;

Κατι ακουγεται δεξια και αριστερα.. Θα δουμε..

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×