Jump to content

sexy βαζέλα - A.E.K. (9η αγ.): 03/11, 19:00, ΕΡΤ1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

38 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Μπάρκας
      4
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      21
    • Τσιγκρίνσκι
      5
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μπογέ
      5
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      3
    • Πόνσε
      0
    • Γκάλο
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Άλεφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      35
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      1
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Μπογέ
      0
    • Μάνταλος
      33
    • Λιβάγια
      1
    • Πόνσε
      0
    • Γκάλο
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Άλεφ
      0


Recommended Posts

αρχισες την υπερασπιση του απο τωρα κυριε συνηγορε?

Εχεις παραπονο; Ηθελες Αλεφ; Μηπως Ουρος αντι Μαριου;

Ο,τι μπορουσε εκανε ο Μαρινος, αμα δε σε θελει ομως τι να κανεις;  :D

Link to comment
Share on other sites

με Πουγγουρα-Μαυροματη στην αμυνα ο βαζελος, εκτος ο Κολοβετσιος. Ε δυο γκολ πρεπει να τους τα βαλουμε

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση 1.

Τελικα Τσιγκρινσκι-Οικονομου ταιριαζουν πισω ή οχι;

 

Ερωτηση 2.

Σιγουρα ειναι καλυτερα Μανταλος απο Γκαλο; Μηπως ειναι πολυ επιθετικα ετσι;

 

Υγ. Εγω θα εβαζα Γκαλο (αντι Μανταλου) και Οικονομου, αλλα εγω ειμαι εγω. Για τον Οικονομου καποιοι λεγατε οτι δεν ταιριαζουν, αρα τι τον βαζει αποψε με αυτην την λογικη;

δεν ταιριαζουν γιατι και οι 2 ειναι σχετικα αργοι, αλλα φαινεται να ειναι καλυτεροι απο τα αλλα 2 στοπερ που εχουμε

το μονο γρηγορο σεντερ μπακ που εχεις ειναι ο λαμπροπουλος ( αντε και ο σβαρνας )

 

 

ε τωρα δεν νομιζω να χρειαζεσαι μπακακη-γκαλο στα δεξια για να μην φοβασαι τα ανεβασματα καποιου ινσουα, οποτε καλα κανει και ξεκιναει μανταλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση 1.

Τελικα Τσιγκρινσκι-Οικονομου ταιριαζουν πισω ή οχι;

 

Ερωτηση 2.

Σιγουρα ειναι καλυτερα Μανταλος απο Γκαλο; Μηπως ειναι πολυ επιθετικα ετσι;

 

Υγ. Εγω θα εβαζα Γκαλο (αντι Μανταλου) και Οικονομου, αλλα εγω ειμαι εγω. Για τον Οικονομου καποιοι λεγατε οτι δεν ταιριαζουν, αρα τι τον βαζει αποψε με αυτην την λογικη;

1. Οχι δεν ταιριαζουν. Σοφτ και εγκεφαλικα στοπερ και τα δυο. Με κανονικους αντιπαλους ειναι πολυ επικινδυνο διδυμο αυτο πισω.

 

2. Αν φοβασαι την αριστερη πλευρα του αντιπαλου, τοτε ειναι καλυτερα ο Γκαλο να καλυπτει το Μπακακη. Ο Ινσουα εδω σπανια ανεβαινει, οποτε το εργο του Πετρου ειναι ψιλοαπλο αποψε.

 

Υ.Γ. Δεν εχει λογικη αν θες να κερδισεις το ματς να ξεκινησεις πλευρα Μπακακη-Γκαλο. Για το Μαριο με το Ντμιτρο απαντησα. Προφανως θελει παιχνιδι απο πιο πισω γιατι δεν εμπιστευεται καθολου δημιουργικα (και καλα κανει) Σιμοες - Γαλανοπουλο.

Link to comment
Share on other sites

Θα δω τα πρώτα 20 λεπτά μόνο. Μετά πάω να ρίξω στεκιές πάλι μετά τα πρώτα 2 νικηφόρα ματς. Φρόντισε Ζούζου να έχεις καθαρίσει από το 20λεπτο, αλλιώς τον παίρνεις και γέρνεις.

Υγ. Καλή η 11άδα.

Link to comment
Share on other sites

Με τον Πετράκη ενδεκάδα σβήνει κ κάθε ελπίδα για αξιόλογο στημένο λάκτισμα..

Επίσης σε counter της βαζελας πίσω θα έχουμε θέμα.

Edited by gybe21
Link to comment
Share on other sites

Με τον Πετράκη ενδεκάδα σβήνει κ κάθε ελπίδα για αξιόλογο στημένο λάκτισμα.

Ε ναι, δεν έχεις και Γκάλο μέσα. Αλλά ο μαρουλοφαγος λέει ότι ο Μάνδαλος γαμεί εφέτο και στα στημένα. Για να δούμε...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μηπως να ρισκαραμε λιγο απο την αρχη? Γκαλο αντι Μπακακη? ετσι κι αλλιως ο βαζελος μπροστα θα παιξει με Μακεντα μονο και στα ακρα Μπουζουκη-Χατζηγιοβαννη

Link to comment
Share on other sites

μηπως να ρισκαραμε λιγο απο την αρχη? Γκαλο αντι Μπακακη? ετσι κι αλλιως ο βαζελος μπροστα θα παιξει με Μακεντα μονο και στα ακρα Μπουζουκη-Χατζηγιοβαννη

η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα για το συγκεκριμενο ματς τον γκαλο, διοτι ανεβαινει αρκετα και εχει αρκετα καλη τεχνικη για τα στημενα σε αντιθεση με τον μπακακη που περναει περιοδο ντεφορμαρισματος και θα του εκανε καλο ο παγκος για 1-2 ματς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν είχε Cosic αντί Οικονόμου, θα είχε κατεβάσει την ενδεκάδα που θα κατέβαζα κι εγώ (δεδομένου του 4-4-2).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγω το γκαλο τον βλεπω χωρις υπερβολη ντανι αλβες μπροστα στο μπακακη που χαλαει καθε επιθεση απο τη πλευρα του, καθε κατοχη του γκαλο μερα με νυχτα ..βασικα δε μπορω να βλεπω αλλους παικτες που κοντρολαρουν με το καλαμι , το ποδοσφαιρο εχει προχωρησει πολυ για να εχω στην ιδια ενδεκαδα μπακακη σιμοες και κλωναριδη πχ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1. Οχι δεν ταιριαζουν. Σοφτ και εγκεφαλικα στοπερ και τα δυο. Με κανονικους αντιπαλους ειναι πολυ επικινδυνο διδυμο αυτο πισω.

 

2. Αν φοβασαι την αριστερη πλευρα του αντιπαλου, τοτε ειναι καλυτερα ο Γκαλο να καλυπτει το Μπακακη. Ο Ινσουα εδω σπανια ανεβαινει, οποτε το εργο του Πετρου ειναι ψιλοαπλο αποψε.

 

Υ.Γ. Δεν εχει λογικη αν θες να κερδισεις το ματς να ξεκινησεις πλευρα Μπακακη-Γκαλο. Για το Μαριο με το Ντμιτρο απαντησα. Προφανως θελει παιχνιδι απο πιο πισω γιατι δεν εμπιστευεται καθολου δημιουργικα (και καλα κανει) Σιμοες - Γαλανοπουλο.

Ε, αυτο σου λεω. Αφου το θεωρεις επικινδυνο διδυμο, πώς την θεωρεις ιδανικη ενδεκαδα? Εκτος αν το θεωρεις εξισου επικινδυνο με οποιονδηποτε αλλο συνδυασμο, οποτε πασο.

Link to comment
Share on other sites

Να πω οτι αποψε παιζεις επιτελους με την ενδεκαδα που υπολογιζαμε το καλοκαιρι, αντε να εξαιρεσω τον Αλεφ (που παντως ειναι διαθεσιμος στον παγκο).

 

Δυσκολο ματσακι, αλλα καμια δικαιολογια. Λειπουν μονο Μπακασετας και Λοπες.

 

Εντωμεταξυ καποια παιδια του βαζελου, προσωπικα δεν τα ξερω ουτε φατσικως.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει, αλλα ανοιγει ο Παναθηναϊκος το πανω διαζωμα (πλευρα 8-10) που δεν εχει μαντηλι να κλαψει και εμεις λεμε "δεν ανοιγουν οι πανω θυρες λογω κοστους". Τρωμε απιστευτο σοτο απο αρδ κατα καιρους και αυτο ειναι ενα κορυφαιο παραδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

και γαμω τους κοζμουσ οι βάζελοι.

ελα να ακουω για τους δικους μας......

Link to comment
Share on other sites

Σαλαμακι Οικονόμου στον Μπογιε όλα τα λεφτά αφού ο τελευταίος είχε πιάσει κουκούνα και μπαλάκια μπροστά στην κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

και γαμω τους κοζμουσ οι βάζελοι.

ελα να ακουω για τους δικους μας......

Ποσοι να πανε ρε συ; Ενταξει εχει καμια 30αρα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλή ευκαιρία η βαζελα στο 4 δηλαδή θα το κάνουμε ντέρμπι έχουμε δεν έχουμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×