Jump to content

Απόλλων Λάρισας - Α.Ε.Κ. (Κύπελλο, φάση ομίλων): 31/10, 15:00, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Από όσα έχω δεί, οχι και πολλα, ο μπότος και Σταμούλης μου γέμισαν το μάτι.Ο μποτος για 17χρονο έχει εντυπωσιακή σωματοδομη και τεχνική και ο Σταμούλης κέντρισε το ενδιαφέρων στα ματς youth league. Ο γιουσης δείχνει να χάνει το τρένο και ο Μπάμπης δεν έχω άποψη λόγο χιαστών.

Link to comment
Share on other sites

Παντως όλοι ρε φίλε οι νέοι της ΑΕΚ νάνοι με το ζόρι 1.80 τουλάχιστον αυτοί που φτάνουν τα τελευταία χρόνια και παίζουν με την πρώτη ομάδα. Τίγρη μου το γάλα σου τελειωμό έχει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως όλοι ρε φίλε οι νέοι της ΑΕΚ νάνοι με το ζόρι 1.80

Ρε Μπιλάκο τι μας λέει αυτός; Πρόσεχε τα νώτα σου, Ασβέ!
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Σαρδέλης θυμίζει σε πολλά

 τον παιχταρά

Ίμρε Κάτσεμπαχ .

 

 Αντε να σε δούμε και σένα παλικάρι μου σήμερα

 με το καλό .

Link to comment
Share on other sites

O μπούσης είναι αριστεροποδαρος και τώρα είδα ότι είχε παίξει αριστερό μπάκ με τη μπάγερν όπου όσο είδα ήταν καλώς ( θυμάμαι ότι μου άρεσε το αριστερό και δεξί μπακ μπακ μας που ήταν μπούσης και σταμούλης τελικά ) . 

Μπορεί να το δούμε και σήμερα αντί γιαννούτσο .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ρίσκαρε πολλή αφού U19 είναι μόνο 3 Γιαννούτσος , Μπότος , Γιούσης . Λογικό .

 

 

update μετά την αποστολη με την U19 

 

                        Τσιντώτας

Σταμούλης   Σβάρνας  Οικονόμου  Γιαννούτσο

                  Άλεφ     Μοράν

       Γιαννιώτας       Μπότος     Γιούσης

                      Γιακουμάκης

 

Σταμούλης με U19 στο youthleague πολλή καλός

 

Αλλαγές Μπάμπης Αλμπάνης

 

 

 

Μόνο το σταμούλη δεν πέτυχα στην 11άδα ( Λαμπρόπουλο μ σβάρνα δεξί μπάκ ) άρα πάμε για Ντιμιτρι τσοσιτς τη κυριακή με βάζελο.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

γενικα (και δεν μιλαω τωρα για το συγκεκριμενο ματς), εχω παρατηρησει οτι τα τελευταια χρονια (με ολους τους προπονητες) δεν ρισκαρεις παρα πολυ και πιθανως αυτος ειναι κι ενας απο τους λογους που εχεις παει καλα στον θεσμο.

 

θυμαμαι ξεκινωντας απο Φερερ-Σαντος και πηγαινοντας πιο πριν, εκαναν χοντρομαλακιες εχοντας ροστερ χωρις βαθος και τρωγαμε τρελες ζημιες.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο Γιουσης μ αρεσει, κ πρεπει να του δωσουμε περισσοτερο χρονο γενικα στην ομαδα. Τι παραπανω δλδ ειχε ο Αλμπανης?

 

 

πολλές ντρίμπλες κάνει και χρειάζεται ενδυνάμωση . Αν γινόταν πιο απλός θα ήταν καλύτερος . Για μένα ο μποτος έχει το πιο πολλή μέλλον . 

O αλμπάνης σε αυτή τη φάση έχει καλύτερο 1vs1 και είναι πιο έτοιμος . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

βασικα καταρχην λαθος μου, ο Σαντος δεν αποκλειστηκε, αλλα απεκλεισε τον Εθνικο με τα 1.000 ζορια στα πεναλτυ (1-1 και τα 2 ματς). αυτο θυμομουν.

 

οσο για τον Φερερ (λιγο που τα φρεσκαρα τωρα) με Χαιδαρι δεν αφησε μονο Ζηκο, Εμερσον εξω, αλλα και Σορεντινο, Δελλα, Τσιριλο, Τοζερ, Μαντουκα, ενω ο Λυμπε μπηκε στο 46 και ο Σεζαρ στο 69. ε, κανονικα δεν πρεπει να ειχε προβλημα, δεν αντιλεγω, αλλα αν δεν εχεις βαθος μην ρισκαρεις και καθολου στην τελικη να το καθαρισεις το ματσακι απο το α ημιχρονο κι ας κουραστουν, αυτο λεω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Γιαννιωτα τι τετ α τετ ηταν αυτο;Να τον περασεις δεν σου περασε απο το μυαλο;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×