Jump to content

Απόλλων Λάρισας - Α.Ε.Κ. (Κύπελλο, φάση ομίλων): 31/10, 15:00, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Την πηραν τη μπουκια απο το στομα απο τον Γιακουμακη.Αυτογκολ 0-2 αλλα 4 θελουμε

Link to comment
Share on other sites

Κλάμα που με τη λήξη του ημιχρόνου ακούγονταν τα αεροπλάνα που περνάνε πάνω απ το γηπεδο

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω το τσουλαμε σχετικα καλα το τοπι σημερα.Ενταξει δεν το λες και πονοματο

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιακουμακης νομιζω οτι πρεπει να παει δανεικος και να παιζει συνεχεια.Αν ειναι στο εξωτερικο αυτη η ομαδα ακομα καλυτερα.Διαφορετικα δεν ξερω αν θα εχει μελλον στην ΑΕΚ και ειναι κριμα δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιακουμακης νομιζω οτι πρεπει να παει δανεικος και να παιζει συνεχεια.Αν ειναι στο εξωτερικο αυτη η ομαδα ακομα καλυτερα.Διαφορετικα δεν ξερω αν θα εχει μελλον στην ΑΕΚ και ειναι κριμα δηλαδη.

Ο Γιακουμάκης να πάει όπου θέλει μόνιμα. Για την ΑΕΚ δεν κάνει...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ομορφα ποδοσφαιρικα μεσημερια στα επαρχιακα γηπεδα με τα δεντρα και τις σκεπες τριγυρω.Μου αρεσει και η τεντα απεναντι μεσα στο γηπεδο.Το ποδοσφαιρο με το οποιο μεγαλωσαμε.Against modern football.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εχει κάνει καλό στους μικρους τα ματς στο youth league. Μπροστά σε μια τιβι τρίβει τα χέρια του ο Μελ ενώ σκέφτεται ποσα λεφτά μπορουν τα φέρουν στην ομάδα μια μέρα οι μικροί. Ούτε του χρόνου βλέπω μεταγραφές.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Σαρδέλης μου έκανε πολύ θετική εντύπωση. Μπήκε για ένα τέταρτο και τον ένιωσαν οι άλλοι για τα καλά

Από πιτσιρικάδες ακολουθούν Μπότος και Μπάμπης. Ο Γιούσης δεν φάνηκε.

Γιαννιώτας για ακόμη ένα παιχνίδι κινήθηκε σε ρηχά νερά, ενώ από τον Γιακουμάκη οκ, δεν περιμένω τίποτα παραπάνω εδώ και καιρό.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Σωστος ο Μποτος "Ειμαστε η ΑΕΚ και πρεπει να κερδιζουμε κσθε παιχνιδι".Να συνεχισει με αυτη την νοοτροπια

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο γιουσης πρεπει άμεσα να παει στα χωράφια της Β να αποκτήσει σκλυραδα και να γίνει πιο απλος για να μην χάσει το τραίνο.

Ο μπότος το έλεγα και πριν το παιχνιδι του ότι για την ηλικία του δείχνει ότι είναι έτοιμος να ανέβει.

Link to comment
Share on other sites

Να χάνεις στο 90 ΠκΟ επειδή ο μαλάκας ο αμυντικός πέταξε την μπάλα μέσα ενώ πήγαινε έξω. Μαλάκα μοσχάρι άμπαλε γαμώ την μαλακία που σε δέρνει.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Να χάνεις στο 90 ΠκΟ επειδή ο μαλάκας ο αμυντικός πέταξε την μπάλα μέσα ενώ πήγαινε έξω. Μαλάκα μοσχάρι άμπαλε γαμώ την μαλακία που σε δέρνει.

Πεστα. Μπηκα κι εγω να δω ποσο ηρθε και ειδα οτι εγινε το κακο στο 90 και εχω σκασει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σας τα είχα γράψει κύριοι κύριοι

απτό πρωι για Σαρδέλη.

Στον προπονητη του θυμίζει τον Ίμρε Κατσεμπαχ

και τον πιστεύουν .

 

Εύγε παλικάρι μου και χαρά μας

που σήμερα δε θα κοιμηθείς

σκεπτόμενος οτι σκόραρες

με την ΑΕΚαρα .

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Πολυ μεγαλυτερη η διαφορα ποιοτητας απο ο,τι περιμενα.

 

Μπραβο κι ας εχασα στο πι και ο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×