Jump to content

Bayern München - A.E.K. (Champions League, Group E - 4η αγ.): 07/11, 22:00, CosmoteSport 2


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη   

35 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Mπάρκας
      19
    • Τσόσιτς
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      3
    • Σιμόες
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Άλεφ
      7
    • Μάνταλος
      0
    • Πόνσε
      5
    • Μοράν
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπογέ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      13
    • Κακό
      18
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Τσόσιτς
      23
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Μπακάκης
      4
    • Χουλτ
      0
    • Σιμόες
      2
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Άλεφ
      0
    • Μάνταλος
      3
    • Πόνσε
      0
    • Μοράν
      0
    • Γκάλο
      0
    • Μπογέ
      0


Recommended Posts

Ιουνιο μηνα στελνει λεφτα η ΟΥΕΦΑ, ρευστο θα εχεις το 19/20.

Δεν μπορουμε να μοιραζουμε επιταγες με αυτη την ημερομηνια;Δεν τις δεχεται κανενας παικταρας;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ιουνιο μηνα στελνει λεφτα η ΟΥΕΦΑ, ρευστο θα εχεις το 19/20.

Αρχίδια ρευστό θα έχω το19/20.

Στο μαξιλάρι θα πάνε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά με δεδομένο ότι του χρόνου δεν θα κάνουμε τίποτα, μιας και δεν θα έχουμε Τσαμπιόλια, τον Ιούνιο του 2020, δεν θα έχουμε ρευστότητα από την UEFA, άρα γιατί το καλοκαίρι του 2019 να κάνουμε μεταγραφές με την ρευστότητα που μαζέψαμε το καλοκαίρι του 2018;

Να γίνει καμία κακή διαχείριση (όχι κακοδιαχείριση), και να πάνε χαμένα όλα αυτά τα χρόνια;

Με Μπότο και Μπάμπη ρε arxeidia.

Σιμόε,πάρε πούλο ρε ανύπαρκτε.

Μπακασέτα, μισή μερίδα φακές και ένα κομμάτι φέτα δανεικό με οψιόν.

Μάνταλε, παίξε λίγο μπάλα ΓΤΧΣ.

Μπακάκη, σταμάτα να τρέχεις χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ιουνιο μηνα στελνει λεφτα η ΟΥΕΦΑ, ρευστο θα εχεις το 19/20.

%25CE%25A4%25CE%25B5%25CF%2586%25CF%2584

 

Προυπολογισμος 2019/20

 

 

13-17.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Χορτασαμε μπαλαρα περσι. Εσυ και η Ναπολι του Σαρρι μονο απεδωσαν τετοιο ποδοσφαιρο. 

 

Εγώ μίλησα για γρανιτένια και αρχιδάτη ομάδα.

Διαφωνείς κάπου;

Μπαλάτη ομάδα προφανώς και δεν ήταν είχαμε πολλές που ήταν περισσότερο αλλά πάντα ήταν σοφτ.

Η φετινή είναι πιο άμπαλη από πέρσι και επιπλέον και σοφτ.

Link to comment
Share on other sites

Τσοσιτς ΠΟΎΛΟ αρχιδαμε.

 

Έναν καλό βαζελο φέραμε που μας ξελασπώνει σχεδόν μόνος φέτος και του κάνεις τέτοια μουνοπανια γαμω την Σερβία σου; Σάλτα στο ινσταγκραμ με το πουτανακι σου να μαζεύεις κλικ. Γαμημενοι αμπαλοι, εχθροί της ΑΕΚ.

 

Δανεικοί, Χουλτ και Μπάρκας.

 

Έπαιξε λίγο χιμενεικα η ομάδα και θύμισε γιατί είχε 10 σερί ματς ευρωπαϊκές επιτυχίες και πρωτάθλημα στο τέλος. Πάλι καλά...

 

Γαμιεται ό,τι κατεβαίνει από τον Εβρο, παίχτες, πρόεδροι και προπονητές.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μίλησα για γρανιτένια και αρχιδάτη ομάδα.

Διαφωνείς κάπου;

Μπαλάτη ομάδα προφανώς και δεν ήταν είχαμε πολλές που ήταν περισσότερο αλλά πάντα ήταν σοφτ.

Η φετινή είναι πιο άμπαλη από πέρσι και επιπλέον και σοφτ.

Δεν γουστάρουμε γρανιτένιες ομάδες γιατί παίρνουν κούπες,οι κούπες δίνουν πριμ και στο τέλος έχεις θέμα ρευστότητας. :D

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ξυπνα δημητρηηηηηηη

Ουτε εννιακοσαρι δε θα παρεις τριμαλακα.

Εχασες μεγαλη ευκαιρια φετος τρομπα...μεχρι να ξαναπαιξουμε τσ λου μπορει να εισαι στο υπεδαφος

Link to comment
Share on other sites

Έλα ζήτησε συγγνώμη ο Τσόσιτς, λήξη συναγερμού.

Αντίκρισε οργισμένο δημάτο,δεν τον έπαιρνε να κάνει αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Ο Δημάτος λογικά θα γράψει post αύριο ότι καυγάδες συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες, όπως είναι αυτή των παιδιών που έχουν πετύχει τόσα τα τελευταία χρόνια και πέρσι έφεραν το πρωτάθλημα μετά από 24 χρόνια.

#aekfamily

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο Δημάτος λογικά θα γράψει post αύριο ότι καυγάδες συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες, όπως είναι αυτή των παιδιών που έχουν πετύχει τόσα τα τελευταία χρόνια και πέρσι έφεραν το πρωτάθλημα μετά από 24 χρόνια.

#aekfamily

Και θα το φερει απο δω θα το φερει απο εκει και θα προσπαθησει να μας πεισει οτι κανουν και καλο οι καυγαδες που και που στις οικογενειες χαχαχαχαχα ρε μιλαμε για θεατρο πραγματικα με τις καρικατουρες που εχει μαζεψει ο κυρ Μητσος εκει περα

Link to comment
Share on other sites

«Ντρέπομαι γι’ αυτό που έκανα, αυτό που είδατε δεν είμαι εγώ. Με τον Χουλτ έχουμε φοβερή σχέση και πάντα γελάμε στην προπόνηση. Τώρα που το βλέπω σε βίντεο ντρέπομαι για τον εαυτό μου. Δεν αναγνωρίζω αυτό που έκανα. Μεταξύ μας δεν έχουμε κανένα πρόβλημα και το είπα και στα αποδυτήρια.

Δεν είναι δυνατόν να δείχνω τέτοια εικόνα μπροστά σε όλο τον κόσμο. Δεν έχω καμία δικαιολογία. Ζητάω συγγνώμη από την ομάδα, τον κόσμο, τον Χουλτ, τους δικούς μου ανθρώπους. Από όλους. Είμαι ένας άνθρωπος που πάντα κάνει πλάκα στα αποδυτήρια και γελάμε», ανέφερε χαρακτηριστικά για το περιστατικό.

Link to comment
Share on other sites

Είδα βίντεο με δηλώσεις Ούρος.

Ζήτησε συγγνώμη εν μέσω ξυσίματος, ρεψίματος δεδομένα και κλασίματος.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ γελάς στην προπόνηση ο άλλος κρατάει μισό γήπεδο σε κάθε ματς.

 

Πίσω στο κοζλοντουι παλαιόπουστα να ανακατεύεις ασβέστη.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Από το 365.

Αφού ξεκαθαρίσω πως ΚΑΛΑ έκανε ο καταπληκτικός απόψε κόσμος θα πω ότι νευριάζω που πατώντας σε αυτό η ΠΑΕ προσπαθεί να κάνει προπαγάνδα 

 

"4.000 και πλέον φίλοι της ΑΕΚ, έδωσαν ρεσιτάλ απόψε στην Allianz Arena κερδίζοντας την μάχη της εξέδρας και προσφέροντας στο φινάλε το πιο ζεστό χειροκρότημα στους παίκτες και τον Ουζουνίδη για την προσπάθεια. Μερικοί εξ αυτών μάλιστα, αποφάσισαν να πάνε πριν λίγο και στο ξενοδοχείο που διαμένει η αποστολή για να χειροκροτήσουν την ομάδα, ενώ αποθέωση υπήρξε και έξω από το γήπεδο, κατά την αναχώρηση της Ένωσης. Υπέροχες στιγμές που δείχνουν την ενότητα που υπάρχει και την πίστη του κόσμου για όσα μπορεί να πετύχει αυτή η ομάδα στη συνέχεια"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εγω δεν την δεχομαι την εξηγηση και την συγγνωμη του τσουτσις.

Να παει να γαμηθει.

Link to comment
Share on other sites

Είδα βίντεο με δηλώσεις Ούρος.

Ζήτησε συγγνώμη εν μέσω ξυσίματος, ρεψίματος δεδομένα και κλασίματος.

Χάνεις την ουσία των γεγονότων και εγκλωβίζεσαι σε ασήμαντες λεπτομέρειες.

Να εδώ ο μιχάλης μπακάκης δεν κρύβεται πίσω από τις λέξεις και λέει τα πράγματα με το όνομα τους.

 

  Ημασταν αξιοπρεπέστατοι. Δεχθήκαμε μετά πάλι ένα γκολ από στημένο. Αυτά είναι μαθήματα. Και τις επόμενες φορές που θα παίξουμε Τσάμπιονς Λιγκ θα είμαστε πιο έμπειροι, για να αξιολογήσουμε σωστά τα πράγματα.

 

:lol:  :lol:

Edited by Gorgar21
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ο κεφτές έβαλε 6 σε Άλεφ και 7 σε Γαλανό, 7 σε Μάνταλο, 7 σε Jesus και 6 σε Μπακάκη. Δηλαδή ο Άλεφ έπαιξε σήμερα χειρότερα από Γαλανό και Μάνταλο, Jesus και έπαιξε όσο ο Μπακάκης. Τα 50αράκια πέφτουν σύννεφο εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×