Jump to content

Παναιτωλικός - Α.Ε.Κ. (11η αγ.): 24/11, 19:00, ΕΡΤ1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

<<Η Αυτοκρατορία Αντεπιτίθεται>>

 

υγ. έχω τρελό déjá vu, πρέπει να έχω ξανανοίξει τόπικ με παρόμοιο σλόγκαν, πριν πολλά χρόνια.

 

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Να το γραφεις σωστα ρε

Ματζισαν ξεκινα τους υπολογισμους.Σαλπιζουμε αντεπιθεση

Link to comment
Share on other sites

Τεράστιο ντέρμπυ στους πάγκους με 2 από τα λαμπρότερα μυαλά της εποχής μας να κοντράρονται.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Τεράστιο ντέρμπυ στους πάγκους με 2 από τα λαμπρότερα μυαλά της εποχής μας να κοντράρονται.

 

Ο κεφτές έλεγε κάποτε ότι ο Δέλλας θα γίνει ο νέος Μπάιεβιτς, και σαν καλό αγαθό παιδί που είμαι, ακόμα τον πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Ματζισαν ξεκινα τους υπολογισμους.Σαλπιζουμε αντεπιθεση

Βγαλτε τα καβλια εξω να τους γαμησουμε και τα κομπιουτερακια να υπολογισουμε ποια αγωνιστικη κανουμε απονομη
Link to comment
Share on other sites

εκτός αν έρθει ο Μανολο μαζί με τους καλικάντζαρους και πάμε για ολική ανατροπή

το σκεφτηκα για λιγο ειναι η αληθεια

 

λες?

Link to comment
Share on other sites

Μπα φετος ουτε μανολο ουτε τιποτα....αλλωστε και ο μανολο είχε καλυτερους παιχτες απο τους φετινους.....

Φετος λευκη πετσετα

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που θα παίξουμε με Παναι ξαφνικά ενδιαφερόμαστε για Μαζουρεκ ... ολα υπολογισμένα τα εχει ο εθνάρχης

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που θα παίξουμε με Παναι ξαφνικά ενδιαφερόμαστε για Μαζουρεκ ... ολα υπολογισμένα τα εχει ο εθνάρχης

o "Mεσι" του Παναιτωλικου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Να δειτε που θα τον γλεντησει και ο δελλας τον μαρινο και μετα δεν τον σωζει ουτε ο μανολο χιμενεζ.

Link to comment
Share on other sites

καμιά αναμονή για τον αγώνα . χωρίς ουσιαστικούς στόχους η ομάδα πάρα να κλεισει με αξιοπρέπεια η χρονιά . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενα αγωνιστικο ενδιαφερον πλεον....μονο για το Π&Ο εχω ενδιαφερον....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×