Jump to content

Παναιτωλικός - Α.Ε.Κ. (11η αγ.): 24/11, 19:00, ΕΡΤ1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

ΑΛΗΤΑΡΑ ΜΠΑΚΑΛΗΣΣΑΝΙΔΗ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ

Ασε μας ρε Φλιντ που τωρα φταιει ο Μελισσανιδης .... αν χρειαζεσαι τον προεδρο για να κερδισεις τον Δελλα τι τον θελουμε τον παγκο?

Link to comment
Share on other sites

Να ειναι καλα το πιπινακι που ακυρωσε το γκολ, αλλα οι μαλακες το εφαγαν στο λεπτο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το ακυρωθεν γκολ εν τω μεταξει ηταν καθαροτατο...

 

 

ΟΜΑΔΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.....λυπαμαι τον κοσμο μας που ειναι μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Οπως στρωνεις κοιμασαι....καμια δικαιολογία και πλεον καμια στενοχωρια....ειμαστε τοσο χάλι και διαλυμενοι που δικαίως οι άλλοι θα το σηκώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που "δείχνουμε" να έχουμε ... αλλα και αυτο κάτω του μετρίου, είναι η δεξια μας πλευρα ... όλο το άλλο είνα ανύπαρκτο. Ειδικα Μανταλος, Livaja, Ponse ειναι σαν να μην παιζουν 

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει η ομαδα ειναι επιθετικα λιγη.Υποτιθεται γι αυτο τον πηραμε, ε μας χαλασε και την αμυνα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που "δείχνουμε" να έχουμε ... αλλα και αυτο κάτω του μετρίου, είναι η δεξια μας πλευρα ... όλο το άλλο είνα ανύπαρκτο. Ειδικα Μανταλος, Livaja, Ponse ειναι σαν να μην παιζουν 

Δηλαδή ο Μπακάκης και ο Μπακασέτας σ' αρέσουν;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ο Μπακάκης και ο Μπακασέτας σ' αρέσουν;

 

Έγραψα "κατω του μετρίου" ... αν αυτό σημαίνει οτι μου αρέσουν μάλλον έχω κακά Ελληνικά. Απλά είναι οι μόνοι που "ακούγονται" , οι υπόλοιποι ούτε καν 

Link to comment
Share on other sites

Μπακασετας και αυτος σημερα απο τους χειροτερους. Ο αρχηγος κρυβεται ο Λιβαγια μονος... Ο Πονσε δεν.... και μεσα σε ολα χαλασε και η αμυνα 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ο Μπακάκης και ο Μπακασέτας σ' αρέσουν;

Μπακασετας με τιποτα φιλε.Φαση λουκουμι μονος του μεσα στην περιοχη και δεν μπορει να κανει κοντρολ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πλέον είμαι σίγουρος ότι ούτε με ένα χαφ θα σωζόταν η χρονιά .Η να ομάδα θυμίζει μοραες εποχή η πιο πριν γδ .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι τερματοφύλακες πίνουν φραπεδιά μέχρι να πέσει στην αγκαλιά τους η μπάλα από τα στημένα μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έγραψα "κατω του μετρίου" ... αν αυτό σημαίνει οτι μου αρέσουν μάλλον έχω κακά Ελληνικά. Απλά είναι οι μόνοι που "ακούγονται" , οι υπόλοιποι ούτε καν 

Δεν έχεις κακά ελληνικά, μια άποψη συζητάμε, ριλάξ. Για μένα πάντως από δεξιά είμαστε χειρότεροι, τον Μπακάκη τον κάνουν γιο γιο και οι επιθετικοί του Παναιτωλικού πλέον, ενώ ο Μπακασέτας ούτε βοήθειες δίνει πίσω και μπροστά μόνο λάθη κάνει μέχρι στιγμής.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να έχει φύγει μετά τον αγώνα με τον παναθηναϊκό που έδειξε ξεκάθαρα ότι δεν μπορεί.

 

Η αδυναμία γρήγορης αντίδρασης δείχνει κάτι σαν παραίτηση για φέτος.

 

Χρονιά παοκ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×