Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Για 5 Μπαλες εισουν σημερα και εχασες με ενα σκορ που δε θα θυμαται κανεις...

 

Λολ. Επικό τρολλάρισμα.

Link to comment
Share on other sites

ποιες ειναι οι 5 μπαλες.

1 τελικη στο πρωτο μερος και 1 στο δευτερο.

1-2 κατεβασιες υποψιας ευκαιριας οταν εγινε ροντεο και το πετσινο στο 93

ΣΦΥΡΟΚΟΠΗΜΑ ΛΑΙΜΑΙ

 

ΧΑΧΑΑΑΧΑΑΧΑΧΑ

 

ΟΛΛΑΝΔΕ ΤΑ ΚΟΛΥΒΑ

Link to comment
Share on other sites

η Λιβερπουλ δεν εχανε σημερα. θα το γυρνουσε στο δευτερο η τουλαχιστον θα ισοφαριζε. αλλα ο αλλος εκλεισε τα ματια στο καδρονι και αφησε τη μια ομαδα με 10. υπαρχει και η φαση που εβαλα με τον διμαρια αλα μανιατη να μπλοκαρει τη μπαλα εντος αγωνιστικου χωρου. οποιος δεν τα βλεπει προβλημα του, δε θα ασχοληθω. 2 τελικες και 2 γκολ απο τον Ματα ο οποιος θα ξανασκοραρει του χρονου και ισως οχι με τη φανελα της γιουναιτεντ. πηγαν περιπατο αλλη μια φορα τα λιμανισια της Λιβερπουλ και ποσο μας αγαπαει η fa και μας σπρωχνει. που να μη μας αγαπουσε δηλαδη...

περαστικα....

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Μεγιστο ποδοσφαιρικο φουρδελο η μαρκετινγκ . Ξοδεψε του κοσμου τα εκατομμυρια και μονο ο Ματα αξιζει απο τις κινησεις που εκανε ,το οτι κερδισε με 2 ευκαιριες την κακη Λιβερπουλ μεσα στο Ανφιλντ δεν την κανει ομαδαρα. Γενικοτερα αμα ερθει Σταμφορντ Μπριτζ δεν νικαει εκτος αμα εχει Ατκινσον. Α και το πεναλτυ που δινει στο τελος ειναι πεναλτυ παραγκας γαυρου. Αν το δινε αυτο σε κανα ματς με τον Κοκοσφπ να δω τι θα ελεγαν εδω καποιοι που τωρα το παιζουν αντικειμενικοι...

Link to comment
Share on other sites

α του χρονου θα μοιραζει πουτσες ο τυρεμπορας ? γιατι το καλοκαιρι για φετος λεγατε. που ειναι 4ος (σημερα με τα εγκληματα ξεφυγε, αλλιως 5ος) και με Σοτον και Τοττεναμ απο πισω σε αποσταση αναπνοης.

αντε, του χρονου!

Link to comment
Share on other sites

Μεγιστο ποδοσφαιρικο φουρδελο η μαρκετινγκ . Ξοδεψε του κοσμου τα εκατομμυρια και μονο ο Ματα αξιζει απο τις κινησεις που εκανε ,το οτι κερδισε με 2 ευκαιριες την κακη Λιβερπουλ μεσα στο Ανφιλντ δεν την κανει ομαδαρα. Γενικοτερα αμα ερθει Σταμφορντ Μπριτζ δεν νικαει εκτος αμα εχει Ατκινσον. Α και το πεναλτυ που δινει στο τελος ειναι πεναλτυ παραγκας γαυρου. Αν το δινε αυτο σε κανα ματς με τον Κοκοσφπ να δω τι θα ελεγαν εδω καποιοι που τωρα το παιζουν αντικειμενικοι...

 

και για ματα 40 εκ εδωσε αδερφε. και σημερα αναστηθηκε ο πεθαμενος. 70% κατοχη με πασουλες βαλεντσια - σμωλινγκ και τζοουνς ΣΦΥΡΟΚΟΠΗΜΑ!

Link to comment
Share on other sites

εσυ που εισαι βρε καημενε?

 

σημερα στο +1 με 50-50.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Louis-Van-Gaal--A-Career.jpg

 

ΣΠΥΡΟ?

ΓΕΙΑ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ!

Στην υγειά μας. Εγώ δεν έχω πρόβλημα. Ξέρω ότι έχω καλύτερη ομάδα, σαφώς μεγαλύτερο potential στο υλικό αυτή τη στιγμή και όλα έχουν μπει σε μια σειρά. Εσείς άμα χαίρεστε με τα σημερινά, καλά κάνετε, δεν υπάρχει θέμα. Διαφωνούμε στα βασικά του ποδοσφαίρου, μην χάνουμε τον χρόνο μας. :)

Link to comment
Share on other sites

referee-martin-atkinson.ashx

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΗΓΑΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΞΗΓΗΘΗΚΕ ΦΑΛΑΚΡΟ ΦΥΣΤΙΚΙ

 

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ

 

.

Link to comment
Share on other sites

Στο 1ο ημίχρονο που έτσι κι αλλιώς δεν υπάρχουν παράπονα η utd ήταν ξεκάθαρα κυρίαρχη, είχε πάρει το κέντρο, πρέσαρε ψηλά και η Λίβερπουλ αγκομαχούσε. Μπορεί να μην είχε ευκαιρίες (και λόγω κακής μέρας του Ρούνει) αλλά η εικόνα του αγώνα ήταν ξεκάθαρα υπερ της. Δλδ εσείς περιμένατε τη φορμαρισμένη γηπεδούχο Λίβερπουλ να παίζει γρήγορα, να βγάζει φάσεις κλπ? Ε, αυτό εγινε για περίπου 3-5 λεπτά στο α'.

Η αποβολή του Τζέραρντ δεν αμφισβητείται, ηταν τρελή μαλακία και κρίμα δλδ. Ο ρεφερι δεν έβγαζε γενικά κάρτες, μπορεί να ηθελε κόκκινη ο λαός για την ισορροπία στη φάση του Τζόουνς αλλά δεν έχει σχέση με ενα εκτός φάσης χτύπημα. Το πέναλντι εγω δε το εδινα.

 

Αυτός ο ΝτιΜαρία δε μπορεί να τρέξει ούτε μισή ώρα, τι ναι αυτό το πράμα ρε γμτ?

Link to comment
Share on other sites

το μονο αξιο σχολιασμου ειναι οτι τον κρατησαν οι οπαδοι. αλλα και να μην τον κρατουσαν δηλαδη τι θα εκανε ? μπουκετο και κοκκινη ? δε νομιζω.

κατα τα αλλα, απειρες παρομοιες φασεις με επιθετικους και αμυντικους. τι να πει και ο Ντιεγκο Κοστα δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα περιμενω να σχολιασει καποιος το οτι ο Ντι Μαρια μπλοκαρει με τα 2 χερια τη μπαλα ενω αυτη ειναι εντος αγωνιστικου χωρου. τι λεει ο κανονισμος ρε παιδια ? τιποτα ε ?

Link to comment
Share on other sites

καποιος οπαδος βεβαια εκει "ακουμπαει" και το σμωλιγκ..

περιμενω δημοσιευση του προσωπου του

και παραδειγματικη τιμωρια του.

 

ντεμης 9-11 ynwa-monixanadethasafiso 21

 

5 κεκλεισμενων και -3 για την ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Λετε για ενα ματς που επαιζαν καποιοι με ασπρες και καποιοι με κοκκινες φανελες; αν ναι σας γαμησαμε

Link to comment
Share on other sites

ειπε ο graham poll

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

οσο παει γινεται και καλυτερο

 

περιμενω αναλυση απο WEBB για να γουσταρουμε

Link to comment
Share on other sites

πουτανα διαιτησια...

 

 

MinorSpeedyGoose.gif

 

ειναι πανω στον βηματισμο του Σκρτελ, ο Ντε Χεα απλωνει το κορμι του και τσουλαει μπροστα, δεν ειναι Καρλ Λιους ο Σλοβακος να πηδηξει απο πανω του.

και εξαλλου τον παταει πανω στην επικαλαμιδα οποτε δεν υπαρχει θεμα τραυματισμου

και αν παλι επιμενεις, η φαση γινεται στο 94, δε διαμορφωνει αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

οκ κοκκινη αφου εχει ληξει το ματς

 

ειπαμε οσο παει γινεται και καλυτερο εδω μιλαμε στο 57 επαιζαν οι ομαδες στα ισια με 0-1 σκορ

Link to comment
Share on other sites

Στον Τζεραρντ κοκκινη με το καλημερα. Στο αλλο το μαονι τον Εβανς ουτε για αστειο. Πιανει ο Ντι Μαρια την μπαλα για πικ εν ρολ ουτε κιτρινη. Α και πεναλτι που θα ζηλευε κι ο Τζολε. 1298430959 μονοι μας, 40 ολοι σας.

Εχετε ενα μοναδικο τροπο οι γαυροι και οι γαυροι της Αγγλιας να "γαματε" στα ντερμπυ.

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε αδη τωρα ...περα απο τη πλακα..

ο τυπος εχει χρονο αντιδρασης, το κανει επιτηδες ,ειναι αντιεπαγγελματικο και επικινδυνο..

μη το συζηταμε στα σοβαρα τωρα..κανονικα θα φαει μια καμπανα ολη δικια του..

 

 

 

αν μπουμε σε αυτο το τριπακι..

το πεναλτι δεν μπαινει οποτε δεν διαμορφωνει αποτελεσμα..

ρε ας φαει, ειπαμε εμεις τιποτα ? αλλα ασε και τις 2 ομαδες με 10 απο το 57 να δουμε τι ψαρια πιανετε

το πεναλτυ το δωκε μη γινει στραβη και σπασει το διπλο

Link to comment
Share on other sites

πεναλτυ με πεναλτυ φυσικα και εχει διαφορα. αλλο να εχω την περσινη ομαδαρα που εκανα 50 τελικες και εκλεινα τον αντιπαλο στην περιοχη του με Σουαρεζ Σταριτζ Στερλινγκ που δε σταματιουνταν και αλλο ο φυλλο και φτερο Μπλιντ που τον φυσας και πεφτει

καταλαβαινεις τη διαφορα ετσι ?

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

 

εσυ εκτος απο τα 2 γκολ τι εκανες για πες μας.

στο σουτ του Λαλλαλα σταυροκοπηθηκες

Link to comment
Share on other sites

ας φαει την προβλεπομενη τιμωρια ο δολοφονος

και κατεβα να σε δω με τα λοιπα σεντερ μπακ

στα επομενα παιχνιδια

τι θεση θα τερματισεις..

που δεν παιζει και σημασια η κοκκινη σε οποιοδηποτε λεπτο..

 

ρε μλκ,

ΛΟΒΡΕΝ ΕΧΩ. δε σε κανει ?

ΣΑΚΧΟ ΕΧΩ. δε σε κανει ?

ΚΩΛΟ ΕΧΩ (ΤΟΥΡΕ) δε σε κανει ?

ΦΕΡΝΩ ΠΙΣΩ ΚΟΑΤΕΣ. δε σε κανει ?

εσεις φερτε πισω τα κλεμμενα

Link to comment
Share on other sites

ας φαει την προβλεπομενη τιμωρια ο δολοφονος

και κατεβα να σε δω με τα λοιπα σεντερ μπακ

στα επομενα παιχνιδια

τι θεση θα τερματισεις..

που δεν παιζει και σημασια η κοκκινη σε οποιοδηποτε λεπτο..

 

 

ρε πλακα κανεις τι μου λες τωρα συγκρινεις μια κοκκινη εχω το ματς εχει ληξει και το τι θα κανω στα επομενα ματς με μια κοκκινη στο 57 ενω το σκορ ειναι 0-1 ειπαμε να συζητησουμε σοβαρα αμα ειναι να λεμε οτι θελουμε να το κοψουμε το ρημαδι

 

ακου εκει τι θα κανω στα επομενα ματς επειδη θα τιμωρηθει ο σκρτελ λες και θα τιμωρηθει ο τιτανας αμυντικος

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×